Slide show
organizer TJ Jiskra Jaroměř
main partner Hlavní partneři
partners Partneři
medial partners Mediální partneři

The results of the second run of Babylon cup 2010

 

 

The results.xls

 

 

 

CATEGORY JUNIOR


























SUNDAY 8:30 - 14:30


























 P  Group JA  Score P 
1.  FK SAN-JV Šumperk  6 0 0 22 2 18
2.  Broumovská FŠ  4 1 1 26 3 13
3.  TJ Jiskra Jaroměř "A"  3 2 1 19 6 11
4.  TJ Jiskra Jaroměř "B"  2 2 2 17 9 8
5.  AFK Veltrusy  2 1 3 13 9 7
6.  Futsal Čelechovice na Hané  1 0 5 3 16 3
7.  SK Jankov  0 0 6 2 58 0







































                         
Matches in group JA
Jaroměř "A"  Jaroměř "B"  1  :  1
Broumovská FŠ  AFK Veltrusy  3 0
FK SAN-JV Šumperk  Čelechovice  1 0
Jaroměř "A"  AFK Veltrusy  3 1
Čelechovice  SK Jankov  3 1
Jaroměř "B"  Broumovská FŠ  0 3
FK SAN-JV Šumperk  Jaroměř "A"  3 0
Broumovská FŠ  Čelechovice  5 0
AFK Veltrusy  TJ Jiskra Jaroměř "B"  2 2
SK Jankov  FK SAN-JV Šumperk  1 13
Broumovská FŠ  Jaroměř "A"  1 1
Čelechovice  AFK Veltrusy  0 2
SK Jankov  Broumovská FŠ  0 13
Jaroměř "B"  FK SAN-JV Šumperk  0 2
SK Jankov  Jaroměř "A"  0 12
Čelechovice  Jaroměř "B"  0 5
AFK Veltrusy  SK Jankov  8 0
FK SAN-JV Šumperk  Broumovská FŠ  2 1
Jaroměř "A"  Čelechovice  2 0
AFK Veltrusy  FK SAN-JV Šumperk  0 1
Jaroměř "B"  SK Jankov  9 1

 

 

 

 

CATEGORY OPEN


























GROUPS A - I
SATURDAY 8:30 - 13:30


























P Group A W D L Score P 
1. FC Häffnärfjördür 2 1 1 10 : 3 10
2. FK Výkop 3 0 1 10 : 2 9
3. FK Juniors Turnov 2 1 1 11 : 2 7
4. ACC Lil 2 0 2 6 : 11 3
5. VO Stupava Alkoholics (SK) 0 0 4 4 : 23 0













Matches in group A
FK Juniors Turnov : ACC Lil 4 : 0
FC Häffnärfjördür : FK Výkop 2 : 0
Stupava Alk. (SK) : FK Juniors Turnov 0 : 7
ACC Lil : FC Häffnärfjördür 2 : 3
Stupava Alk. (SK) : FK Výkop 0 : 7
FK Juniors Turnov : FC Häffnärfjördür 0 : 0
FK Výkop : ACC Lil 1 : 0
Stupava Alk. (SK) : FC Häffnärfjördür 1 : 5
FK Juniors Turnov : FK Výkop 0 : 2
Stupava Alk. (SK) : ACC Lil 3 : 4




















































P Group B W D L Score P 
1. Smadolinos (SK) 4 0 0 21 : 3 12
2. FC Antiga Sempre 3 0 1 14 : 4 9
3. Bamboocha Dřevíč 1 1 2 8 : 10 4
4. FC Blizzard 1 1 2 5 : 10 4
5. Do počtu 0 0 4 0 : 21 0













Matches in group B
FC Antiga Sempre : Smadolinos (SK) 2 : 4
Do počtu : Bamboocha Dřevíč 0 : 6
FC Blizzard : FC Antiga Sempre 0 : 4
Smadolinos (SK) : Do počtu 8 : 0
FC Blizzard : Bamboocha Dřevíč 2 : 2
FC Antiga Sempre : Do počtu 5 : 0
Bamboocha Dřevíč : Smadolinos (SK) 0 : 5
FC Blizzard : Do počtu 2 : 0
FC Antiga Sempre : Bamboocha Dřevíč 3 : 0
FC Blizzard : Smadolinos (SK) 1 : 4




















































P Group C W D L Score P 
1. Bad Boys Nechanice 3 0 1 9 : 2 9
2. FC Jelichov 1 1 2 6 : 7 4
3. Top Star Team 0 2 2 4 : 7 2
4. Antimuf Pardubice 0 1 3 3 : 6 1
5. Muertos Vivas 0 0 0 0 : 0 0













Matches in group C
Antimuf Pardubice : FC Jelichov 1 : 2
Bad Boys Nechanice : Top Star Team 3 : 0
Muertos Vivas : Antimuf Pardubice -   -
FC Jelichov : Bad Boys Nechanice 1 : 3
Muertos Vivas : Top Star Team -   -
Antimuf Pardubice : Bad Boys Nechanice 1 : 3
Top Star Team : FC Jelichov 3 : 3
Muertos Vivas : Bad Boys Nechanice -   -
Antimuf Pardubice : Top Star Team 1 : 1
Muertos Vivas : FC Jelichov -   -




















































P Group D W D L Score P 
1. Hořiněves 3 0 1 13 : 3 9
2. Pacovský 2 0 2 12 : 7 6
3. Quix Team 1 0 3 5 : 12 3
4. Les Basables 0 0 4 1 : 9 0
5. FC Zelenáči 0 0 0 0 : 0 0













Matches in group D
Les Basables : Hořiněves 0 : 2
Pacovský : Quix Team 5 : 2
FC Zelenáči : Les Basables -   -
Hořiněves : Pacovský 4 : 2
FC Zelenáči : Quix Team -   -
Les Basables : Pacovský 1 : 5
Quix Team : Hořiněves 1 : 7
FC Zelenáči : Pacovský -   -
Les Basables : Quix Team 0 : 2
FC Zelenáči : Hoříněves -   -




















































P Group E W D L Score P 
1. Squadra Azura 4 0 0 13 : 4 12
2. 1. FC Bezlocho 2 1 1 14 : 7 7
3. Sparta Pivaři AC 2 1 1 6 : 4 7
4. Kondorici (SK) 1 0 3 6 : 17 3
5. Petrof 0 0 4 7 : 14 0













Matches in group E
Squadra Azura : 1. FC Bezlocho 3 : 0
Petrof : Kondorici (SK) 1 : 2
Sparta Pivaři AC : Squadra Azura 0 : 2
1. FC Bezlocho : Petrof 5 : 2
Sparta Pivaři AC : Kondorici (SK) 2 : 0
Squadra Azura : Petrof 3 : 2
Kondorici (SK) : 1. FC Bezlocho 2 : 9
Sparta Pivaři AC : Petrof 4 : 2
Squadra Azura : Kondorici (SK) 5 : 2
Sparta Pivaři AC : 1. FC Bezlocho 0 : 0




















































P Group F W D L Score P 
1. Wayne´s team 2 1 1 11 : 3 10
2. Manchester city 08 2 2 0 12 : 4 8
3. FC Inferno Mladá Boleslav 2 1 1 9 : 9 4
4. DAT (SK) 1 0 3 3 : 11 3
5. Bílý Balet 1 0 3 4 : 12 3













Matches in group F
DAT (SK) : Manchester city 08 0 : 3
Wayne´s team : Bílý Balet 4 : 0
FC Inferno MB : DAT (SK) 6 : 2
Manchester city 08 : Wayne´s team 2 : 2
FC Inferno MB : Bílý Balet 1 : 3
DAT (SK) : Wayne´s team 0 : 2
Bílý Balet : Manchester city 08 1 : 6
FC Inferno MB : Wayne´s team 1 : 3
DAT (SK) : Bílý Balet 1 : 0
FC Inferno MB : Manchester city 08 1 : 1




















































P Group G W D L Score P 
1. Hejno ptáků 3 1 0 14 : 5 10
2. DEMO 1 3 0 8 : 4 6
3. BFK Ledvinka 2 0 2 5 : 7 6
4. Lesná pes 1 1 2 7 : 11 4
5. TMF Lvi HK 0 1 3 6 : 13 1













Matches in group G
Lesná pes : DEMO 1 : 1
BFK Ledvinka : TMF Lvi HK 2 : 1
Hejno ptáků : Lesná pes 5 : 1
DEMO : BFK Ledvinka 4 : 0
Hejno ptáků : TMF Lvi HK 6 : 2
Lesná pes : BFK Ledvinka 1 : 3
TMF Lvi HK : DEMO 1 : 1
Hejno ptáků : BFK Ledvinka 1 : 0
Lesná pes : TMF Lvi HK 4 : 2
Hejno ptáků : DEMO 2 : 2




















































P Group H W D L Score P 
1. Kurvy, Chlast a Chlebíčky 2 1 1 7 : 5 7
2. Huricans Černožice 2 1 1 9 : 6 7
3. Bohutín Stars 2 1 1 7 : 6 7
4. Active plejbojs 2 0 2 10 : 9 6
5. FC BODLO 0 1 3 3 : 10 1













Matches in group H
Bohutín Stars : Huricans Černožice 1 : 1
Kurvy, chl. a chleb. : Active plejbojs 2 : 4
FC BODLO : Bohutín Stars 2 : 3
Huricans Černožice : Kurvy, chl. a chleb. 0 : 2
FC BODLO : Active plejbojs 0 : 2
Bohutín Stars : Kurvy, chl. a chleb. 0 : 2
Active plejbojs : Huricans Černožice 3 : 4
FC BODLO : Kurvy, chl. a chleb. 1 : 1
Bohutín Stars : Active plejbojs 3 : 1
FC BODLO : Huricans Černožice 0 : 4




















































P Group I W D L Score P
1. Rapid (PL) 4 0 0 19 : 1 12
2. AC Roma 2 1 1 13 : 8 7
3. Mládkov 1 2 1 4 : 3 5
4. Zelení Šulini 1 0 3 4 : 13 3
5. Fc Pivní Rohlíci 0 1 3 3 : 18 1













Matches in group I
Rapid (PL) : Mládkov 2 : 0
AC Roma : Fc Pivní Rohlíci 7 : 2
Zelení Šulini : Rapid (PL) 0 : 5
Mládkov : AC Roma 1 : 1
Zelení Šulini : Fc Pivní Rohlíci 4 : 1
Rapid (PL) : AC Roma 5 : 1
Fc Pivní Rohlíci : Mládkov 0 : 0
Zelení Šulini : AC Roma 0 : 4
Rapid (PL) : Fc Pivní Rohlíci 7 : 0
Zelení Šulini : Mládkov 0 : 3




















































GROUPS J - R
SATURDAY 14:00 - 19:00


























P Group J W D L Score P
1. Academix 2 2 0 16 : 6 8
2. 1.FC Družba 2 2 0 9 : 7 8
3. FK Bizoni Č.B. 2 2 0 11 : 4 8
4. S.L.Z.A. Chomutov 1 0 3 10 : 17 3
5. S.A.M. 73 0 0 4 4 : 16 0













Matches in group J
Academix : S.A.M. 73 7 : 1
1.FC Družba : FK Bizoni Č.B. 0 : 0
S.L.Z.A. Chomutov : Academix 0 : 4
S.A.M. 73 : 1.FC Družba 0 : 1
S.L.Z.A. Chomutov : FK Bizoni Č.B. 1 : 6
Academix : 1.FC Družba 3 : 3
FK Bizoni Č.B. : S.A.M. 73 3 : 1
S.L.Z.A. Chomutov : 1.FC Družba 4 : 5
Academix : FK Bizoni Č.B. 2 : 2
S.L.Z.A. Chomutov : S.A.M. 73 5 : 2




















































P Group K W D L Score P
1. FC Ohio Sezemice 4 0 0 23 : 3 12
2. FC Mikrofón (SK) 3 0 1 12 : 4 9
3. Skórující sandál 2 0 2 4 : 6 6
4. FC Sokol Jedlová 1 0 3 5 : 13 3
5. GEKAD 0 0 4 1 : 19 0













Matches in group K
FC Ohio Sezemice : Skórující sandál 4 : 1
GEKAD : FC Sokol Jedlová 1 : 3
FC Mikrofón (SK) : FC Ohio Sezemice 0 : 4
Skórující sandál : GEKAD 2 : 0
FC Mikrofón (SK) : FC Sokol Jedlová 3 : 0
FC Ohio Sezemice : GEKAD 7 : 0
FC Sokol Jedlová : Skórující sandál 0 : 1
FC Mikrofón (SK) : GEKAD 7 : 0
FC Ohio Sezemice : FC Sokol Jedlová 8 : 2
FC Mikrofón (SK) : Skórující sandál 2 : 0




















































P Group L W D L Score P
1. Xanto Team (SK) 3 0 1 25 : 5 10
2. Beer Club Krbaři 4 0 0 18 : 8 10
3. Babylon Jaroměř 1 1 2 16 : 7 6
4. Umělka tým 1 0 3 11 : 13 3
5. FC Neškrtnem si 0 1 3 3 : 40 0













Matches in group L
Beer Club Krbaři : FC Neškrtnem si 9 : 2
Babylon Jaroměř : Umělka tým 5 : 0
Xanto Team (SK) : Beer Club Krbaři 2 : 2
FC Neškrtnem si : Babylon Jaroměř 0 : 7
Xanto Team (SK) : Umělka tým 4 : 1
Beer Club Krbaři : Babylon Jaroměř 4 : 2
Umělka tým : FC Neškrtnem si 8 : 1
Xanto Team (SK) : Babylon Jaroměř 3 : 2
Beer Club Krbaři : Umělka tým 3 : 2
Xanto Team (SK) : FC Neškrtnem si 16 : 0




















































P Group M W D L Score P
1. FK Lochotín 4 0 0 20 : 6 12
2. FC Démoni Česká Lípa 2 0 2 10 : 10 6
3. Azbestové žalúdky (SK) 1 1 2 10 : 12 4
4. Na krajíčku 1 1 2 8 : 13 4
5. Krkonoše United Club de Futból 1 0 3 8 : 15 3













Matches in group M
Azbest. žalúdky (SK) : Na krajíčku 2 : 2
FK Lochotín : FC Démoni Č. Lípa 5 : 3
Krkonoše United CF : Azbest. žalúdky (SK) 1 : 5
Na krajíčku : FK Lochotín 1 : 5
Krkonoše United CF : FC Démoni Č. Lípa 1 : 2
Azbest. žalúdky (SK) : FK Lochotín 1 : 5
FC Démoni Č. Lípa : Na krajíčku 1 : 2
Krkonoše United CF : FK Lochotín 1 : 5
Azbest. žalúdky (SK) : FC Démoni Č. Lípa 2 : 4
Krkonoše United CF : Na krajíčku 5 : 3




















































P Group N W D L Score P
1. FC Loko Č. Budějovice 3 1 0 17 : 3 10
2. 1. FC Slavoj Kladno 3 1 0 15 : 4 10
3. FC Čafka Boys 2 0 2 7 : 12 6
4. Mohykáni Club (SK) 1 0 3 2 : 8 3
5. Spyron 0 0 4 0 : 14 0













Matches in group N
1. FC Slavoj Kladno : FC Loko Č. Buděj. 2 : 2
FC Čafka Boys : Mohykáni Club (SK) 1 : 0
Spyron : 1. FC Slavoj Kladno 0 : 3
FC Loko Č. Buděj. : FC Čafka Boys 5 : 1
Spyron : Mohykáni Club (SK) 0 : 1
1. FC Slavoj Kladno : FC Čafka Boys 7 : 1
Mohykáni Club (SK) : FC Loko Č. Buděj. 0 : 4
Spyron : FC Čafka Boys 0 : 4
1. FC Slavoj Kladno : Mohykáni Club (SK) 3 : 1
Spyron : FC Loko Č. Buděj. 0 : 6




















































P Group O W D L Score P
1. TJ Borek 3 1 0 11 : 4 10
2. LSC Crickets 3 0 1 19 : 7 9
3. Háje 2 0 2 7 : 9 6
4. Ču-mu-lang-ma feng 0 2 2 5 : 12 2
5. Buddies (SK) 0 1 3 6 : 16 1













Matches in group O
LSC Crickets : Háje 6 : 0
TJ Borek : Buddies (SK) 6 : 2
Ču-mu-lang… : LSC Crickets 3 : 5
Háje : TJ Borek 1 : 3
Ču-mu-lang… : Buddies (SK) 1 : 1
LSC Crickets : TJ Borek 0 : 1
Buddies (SK) : Háje 0 : 1
Ču-mu-lang… : TJ Borek 1 : 1
LSC Crickets : Buddies (SK) 8 : 3
Ču-mu-lang… : Háje 0 : 5




















































P Group P W D L Score P
1. Miláno Jaroměř 3 1 0 20 : 4 10
2. Bukvice Vysoké Mýto 0 1 3 11 : 8 7
3. FC Blues 2 0 2 10 : 11 6
4. MFC Hutisko-Solanec 2 0 2 5 : 16 3
5. Gunners Karviná 2 0 2 8 : 15 3













Matches in group P
Miláno Jaroměř : Bukvice Vys. Mýto 2 : 2
FC Blues : Hutisko-Solanec 6 : 1
Gunners Karviná : Miláno Jaroměř 1 : 7
Bukvice Vys. Mýto : FC Blues 2 : 3
Gunners Karviná : Hutisko-Solanec 2 : 4
Miláno Jaroměř : FC Blues 6 : 1
Hutisko-Solanec : Bukvice Vys. Mýto 0 : 3
Gunners Karviná : FC Blues 2 : 0
Miláno Jaroměř : Hutisko-Solanec 5 : 0
Gunners Karviná : Bukvice Vys. Mýto 3 : 4




















































P Group Q W D L Score P
1. DRINK team 4 0 0 17 : 4 12
2. FC Němečtí Koně 2 0 2 14 : 14 6
3. Slovan (SK) 1 1 2 10 : 14 4
4. Jokers Novabrik Polička 1 1 2 6 : 8 4
5. Benfica Přeštice 0 2 2 4 : 11 2













Matches in group Q
Benfica Přeštice : Slovan (SK) 1 : 1
DRINK team : Novabrik Polička 2 : 1
FC Němečtí Koně : Benfica Přeštice 4 : 2
Slovan (SK) : DRINK team 0 : 5
FC Němečtí Koně : Novabrik Polička 1 : 2
Benfica Přeštice : DRINK team 0 : 5
Novabrik Polička : Slovan (SK) 2 : 4
FC Němečtí Koně : DRINK team 3 : 5
Benfica Přeštice : Novabrik Polička 1 : 1
FC Němečtí Koně : Slovan (SK) 6 : 5




















































P Group R W D L Score P
1. Benfica Trnava (SK) 4 0 0 23 : 3 12
2. AC Tango Liberec 3 0 1 19 : 3 9
3. FC Požárnící 1 1 2 9 : 15 4
4. DKNL City 1 1 2 12 : 19 4
5. Valchmely 0 0 4 5 : 28 0













Matches in group R
AC Tango Liberec : FC Požárnící 3 : 0
Benfica Trnava (SK) : Valchmely 9 : 0
DKNL City : AC Tango Liberec 1 : 6
FC Požárnící : Benfica Trnava (SK) 2 : 7
DKNL City : Valchmely 6 : 3
AC Tango Liberec : Benfica Trnava (SK) 0 : 1
Valchmely : FC Požárnící 1 : 3
DKNL City : Benfica Trnava (SK) 1 : 6
AC Tango Liberec : Valchmely 10 : 1
DKNL City : FC Požárnící 4 : 4




















































HOSTINEC RŮŽOVKA 2ND CHANCE


























PŘEDKOLO
Benfica Přeštice : Umělka tým 0 : 1  
Active Plejbojs : Rozhodčí 0 : 1 p.
Mládkov : Antimuf Pardubice 1 : 0 p.
Bílý balet : Gunners Karviná 1 : 0  


























ČTRTFINÁLE
Umělka tým : Rozhodčí 1 : 0 p.
Mládkov : Bílý balet 0 : 1 p.
DAT (SK) : Top Star Team 1 : 0 p.
Na krajíčku : Lesná pes 1 : 0 p.


























SEMIFINL
Umělka tým : Bílý balet 1 : 0  
DAT (SK) : Na krajíčku 0 : 1 p.


























FÍNÁLE
Umělka tým : Na krajíčku 1 : 0  




















































SEMIFINAL GROUPS SF A - SF H
SUNDAY 8:30 - 14:15


























P FINAL A  R  P Score P
1. Umělka tým 2 3 1 10 : 4 11
2. RAPID (PL) 3 2 1 9 : 5 11
3. Huricans Černožice 2 3 1 6 : 3 8
4. Drink team 2 1 3 8 : 9 6
5. FC Häffnärfjördür 1 0 5 5 : 9 3
6. Bukvice Vysoké Mýto 1 0 5 5 : 13 3


























Matches in group SF A
FC Häffnärfjördür : Huricans Černožice 0 : 3
Drink team : Bukvice Vys. Mýto 1 : 2
RAPID (PL) : Umělka tým 1 : 1
Huricans Černožice : Bukvice Vys. Mýto 1 : 0
FC Häffnärfjördür : RAPID (PL) 1 : 2
Umělka tým : Drink team 2 : 1
yRAPID (PL) : Huricans Černožice 1 : 1
FC Häffnärfjördür : Bukvice Vys. Mýto 2 : 0
RAPID (PL) : Drink team 2 : 1
Huricans Černožice : Umělka tým 0 : 0
Bukvice Vys. Mýto : RAPID (PL) 1 : 3
Umělka tým : FC Häffnärfjördür 1 : 0
Drink team : Huricans Černožice 2 : 1
Bukvice Vys. Mýto : Umělka tým 2 : 6
Drink team : FC Häffnärfjördür 3 : 2




















































P FINAL B  V  R  P Score P
1. Smadolinos (SK) 4 1 1 13 : 5 13
2. Na krajíčku 3 0 3 6 : 4 9
3. Academix 3 0 3 10 : 5 9
4. Benfica Trnava (SK) 2 2 2 10 : 7 8
5. LSC Crickets 1 1 4 3 : 7 4
6. DEMO 0 0 6 2 : 16 0


























Matches in group SF B
Smadolinos (SK) : DEMO 3 : 1
Benfica Trnava (SK) : LSC Crickets 0 : 0
Academix : Na krajíčku 0 : 1
DEMO : LSC Crickets 0 : 3
Smadolinos (SK) : Academix 2 : 1
Na krajíčku : Benfica Trnava (SK) 1 : 2
Academix : DEMO 5 : 1
Smadolinos (SK) : LSC Crickets 3 : 0
Academix : Benfica Trnava (SK) 3 : 1
DEMO : Na krajíčku 0 : 1
LSC Crickets : Academix 0 : 1
Na krajíčku : Smadolinos (SK) 0 : 2
Benfica Trnava (SK) : DEMO 4 : 0
LSC Crickets : Na krajíčku 0 : 3
Benfica Trnava (SK) : Smadolinos (SK) 3 : 3




















































P FINAL C  V  R  P Score P
1. FC Ohio Sezemice 3 1 2 6 : 1 13
2. FK Juniors Turnov 3 1 2 6 : 3 10
3. Bad Boys Nechanice 2 2 2 12 : 2 8
4. Manchester city 08 4 1 1 4 : 5 7
5. 1. FC Slavoj Kladno 1 0 5 6 : 11 3
6. Skórující sandál 0 1 5 3 : 15 1


























Matches in group SF C
Bad Boys Nechanice : Manchester city 08 0 : 0
FK Juniors Turnov : Skórující sandál 1 : 1
FC Ohio Sezemice : 1. FC Slavoj Kladno 1 : 0
Manchester city 08 : Skórující sandál 2 : 1
Bad Boys Nechanice : FC Ohio Sezemice 0 : 0
1. FC Slavoj Kladno : FK Juniors Turnov 1 : 2
FC Ohio Sezemice : Manchester city 08 1 : 0
Bad Boys Nechanice : Skórující sandál 6 : 0
FC Ohio Sezemice : FK Juniors Turnov 1 : 0
Manchester city 08 : 1. FC Slavoj Kladno 2 : 1
Skórující sandál : FC Ohio Sezemice 1 : 3
1. FC Slavoj Kladno : Bad Boys Nechanice 1 : 6
FK Juniors Turnov : Manchester city 08 2 : 0
Skórující sandál : 1. FC Slavoj Kladno 0 : 3
FK Juniors Turnov : Bad Boys Nechanice 1 : 0




















































P FINAL D  V  R  P Score P
1. FC Démoni Česká Lípa 4 0 2 11 : 4 12
2. Xanto team (SK) 3 0 3 7 : 3 9
3. Hořiněves 3 0 3 18 : 8 9
4. 1. FC Bezlocho 2 1 3 5 : 11 7
5. Mládkov 1 1 4 6 : 14 4
6. FK Bizoni Č.B. 1 0 5 5 : 12 3


























Matches in group SF D
Hořiněves : 1. FC Bezlocho 5 : 0
FK Bizoni Č.B. : Mládkov 2 : 1
Xanto team (SK) : FC Démoni Č. Lípa 3 : 0
1. FC Bezlocho : Mládkov 2 : 2
Hoříněves : Xanto team (SK) 1 : 2
FC Démoni Č. Lípa : FK Bizoni Č.B. 2 : 0
Xanto team (SK) : 1. FC Bezlocho 0 : 1
Hořiněves : Mládkov 7 : 1
Xanto team (SK) : FK Bizoni Č.B. 2 : 0
1. FC Bezlocho : FC Démoni Č. Lípa 0 : 3
Mládkov : Xanto team (SK) 1 : 0
FC Démoni Č. Lípa : Hořiněves 3 : 0
FK Bizoni Č.B. : 1. FC Bezlocho 1 : 2
Mládkov : FC Démoni Č. Lípa 1 : 3
FK Bizoni Č.B. : Hořiněves 2 : 5




















































P FINAL E  V  R  P Score P
1. Pacovský 5 1 0 19 : 5 13
2. FK Lochotín 3 0 3 13 : 7 9
3. Beer Club Krbaři 3 0 3 8 : 8 9
4. Háje 3 0 3 9 : 13 9
5. Squadra Azura 0 2 4 3 : 11 2
6. Sparta pivaři AC 0 1 5 1 : 9 1


























Matches in group SF E
Squadra Azura : Pacovský 2 : 2
Sparta pivaři AC : Háje 0 : 2
FK Lochotín : Beer Club Krbaři 3 : 0
Pacovský : Háje 6 : 0
Squadra Azura : FK Lochotín 0 : 4
Beer Club Krbaři : Sparta pivaři AC 2 : 0
FK Lochotín : Pacovský 2 : 3
Squadra Azura : Háje 1 : 4
FK Lochotín : Sparta pivaři AC 2 : 1
Pacovský : Beer Club Krbaři 5 : 1
Háje : FK Lochotín 3 : 2
Beer Club Krbaři : Squadra Azura 1 : 0
Sparta pivaři AC : Pacovský 0 : 3
Háje : Beer Club Krbaři 0 : 4
Sparta pivaři AC : Squadra Azura 0 : 0




















































P FINAL F  V  R  P Score P
1. Wayne´s team 4 1 1 17 : 3 13
2. FC Jelichov 4 0 2 14 : 9 9
3. FC Loko Č. Budějovice 2 2 2 8 : 8 8
4. Babylon Jaroměř 2 1 3 10 : 7 7
5. BFK Ledvinka 1 1 4 6 : 17 4
6. FC Mikrofón (SK) 0 1 5 5 : 16 1


























Matches in group SF F
Wayne´s team : FC Jelichov 2 : 1
Babylon Jaroměř : BFK Ledvinka 2 : 0
FC Loko Č. Buděj. : FC Mikrofón (SK) 3 : 2
FC Jelichov : BFK Ledvinka 7 : 0
Wayne´s team : FC Loko Č. Buděj. 1 : 1
FC Mikrofón (SK) : Babylon Jaroměř 0 : 0
FC Loko Č. Buděj. : FC Jelichov 0 : 2
Wayne´s team : BFK Ledvinka 4 : 0
FC Loko Č. Buděj. : Babylon Jaroměř 2 : 1
FC Jelichov : FC Mikrofón (SK) 3 : 1
BFK Ledvinka : FC Loko Č. Buděj. 2 : 2
FC Mikrofón (SK) : Wayne´s team 0 : 6
Babylon Jaroměř : FC Jelichov 6 : 1
BFK Ledvinka : FC Mikrofón (SK) 4 : 2
Babylon Jaroměř : Wayne´s team 1 : 4




















































P FINAL G  V  R  P Score P
1. AC Tango Liberec 3 1 2 7 : 6 10
2. Hejno ptáků 3 1 2 10 : 3 10
3. TJ Borek 2 3 1 8 : 4 9
4. FC Antiga Sempre 3 0 3 4 : 9 6
5. 1.FC Družba 1 1 4 4 : 7 4
6. Bohutín Stars 0 2 4 6 : 10 2


























Matches in group SF G
Hejno ptáků : FC Antiga Sempre 3 : 0
Bohutín Stars : AC Tango Liberec 0 : 1
TJ Borek : 1.FC Družba 2 : 0
FC Antiga Sempre : AC Tango Liberec 0 : 2
Hejno ptáků : TJ Borek 0 : 0
1.FC Družba : Bohutín Stars 1 : 1
TJ Borek : FC Antiga Sempre 2 : 0
Hejno ptáků : AC Tango Liberec 1 : 2
TJ Borek : Bohutín Stars 2 : 2
FC Antiga Sempre : 1.FC Družba 1 : 0
AC Tango Liberec : TJ Borek 2 : 2
1.FC Družba : Hejno ptáků 0 : 3
Bohutín Stars : FC Antiga Sempre 2 : 3
AC Tango Liberec : 1.FC Družba 0 : 3
Bohutín Stars : Hejno ptáků 1 : 3




















































P FINAL H  V Score P
1. Miláno Jaroměř 5 0 1 25 : 1 15
2. FC Němečtí koně 3 1 2 8 : 3 10
3. AC Roma 3 1 2 11 : 9 10
4. Kurvy, chlast a chlebíčky 1 1 4 4 : 18 4
5. FK Výkop 0 2 4 10 : 14 2
6. FC Blues 0 1 5 9 : 22 1


























Matches in group SF H
Kurvy, chl. a chleb. : FK Výkop 1 : 1
FC Blues : FC Němečtí koně 0 : 2
Miláno Jaroměř : AC Roma 7 : 0
FK Výkop : FC Němečtí koně 1 : 2
Kurvy, chl. a chleb. : Miláno Jaroměř 0 : 6
AC Roma : FC Blues 4 : 1
Miláno Jaroměř : FK Výkop 3 : 1
Kurvy, chl. a chleb. : FC Němečtí koně 0 : 4
Miláno Jaroměř : FC Blues 7 : 0
FK Výkop : AC Roma 1 : 2
FC Němečtí koně : Miláno Jaroměř 0 : 2
AC Roma : Kurvy, chl. a chleb. 5 : 0
FC Blues : FK Výkop 6 : 6
FC Němečtí koně : AC Roma 0 : 0
FC Blues : Kurvy, chl. a chleb. 2 : 3




















































PLAY OFF - TOP 24


























PRELIMINARY ROUND
FK Lochotín : AC Roma 4 : 0  
FC Jelichov : TJ Borek 0 : 1  
Hejno ptáků : FC Loko Č. Buděj. 1 : 0 p.
FC Němečtí koně : Beer Club Krbaři 3 : 0  
Rapid (PL) : Hořiněves 0 : 2  
Na krajíčku : Bad Boys Nechan. 1 : 2  
FK Juniors Turnov : Academix 1 : 3  
Xanto Team (SK) : Huricans Černožice 1 : 0 p.


























TOP 16
Umělka tým : FK Lochotín 0 : 4  
Smadolinos (SK) : TJ Borek 6 : 0  
FC OHIO Sezemice : Hejno ptáků 2 : 3 p.
FC Démoni Č. Lípa : FC Němečtí koně 2 : 3 p.
Pacovský : Hořiněves 3 : 0  
Wayne´s team : Bad Boys Nechan. 2 : 0  
AC Tango Liberec : Academix 3 : 0  
Miláno Jaroměř : Xanto Team (SK) 5 : 0  


























QUATERFINAL
FK Lochotín : Smadolinos (SK) 4 : 0  
Hejno ptáků : FC Němečtí koně 1 : 0  
Pacovský : Wayne´s team 1 : 2 p.
AC Tango Liberec : Miláno Jaroměř 0 : 2  


























SEMIFINAL
FK Lochotín : Hejno ptáků 2 : 0  
Wayne´s team : Miláno Jaroměř 0 : 2  


























THIRD PLACE
Hejno ptáků : Wayne´s team 2 : 4  


























FINAL
FK Lochotín : Miláno Jaroměř 2 : 1  

© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi