Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

VÝSLEDKY 2. ROČNÍKU - 2010

 

 

Výsledky + celkové pořadí týmů.xls

 

 

 

KATEGORIE JUNIOR


























NEDĚLE 8:30 - 14:30


























 P  Skupina JA - hřiště č. 1  Skóre   B
1.  FK SAN-JV Šumperk  6 0 0 22 2 18
2.  Broumovská FŠ  4 1 1 26 3 13
3.  TJ Jiskra Jaroměř "A"  3 2 1 19 6 11
4.  TJ Jiskra Jaroměř "B"  2 2 2 17 9 8
5.  AFK Veltrusy  2 1 3 13 9 7
6.  Futsal Čelechovice na Hané  1 0 5 3 16 3
7.  SK Jankov  0 0 6 2 58 0







































                         
Výsledky skupiny JA - hřiště č. 1
Jaroměř "A"  Jaroměř "B"  1  :  1
Broumovská FŠ  AFK Veltrusy  3 0
FK SAN-JV Šumperk  Čelechovice  1 0
Jaroměř "A"  AFK Veltrusy  3 1
Čelechovice  SK Jankov  3 1
Jaroměř "B"  Broumovská FŠ  0 3
FK SAN-JV Šumperk  Jaroměř "A"  3 0
Broumovská FŠ  Čelechovice  5 0
AFK Veltrusy  TJ Jiskra Jaroměř "B"  2 2
SK Jankov  FK SAN-JV Šumperk  1 13
Broumovská FŠ  Jaroměř "A"  1 1
Čelechovice  AFK Veltrusy  0 2
SK Jankov  Broumovská FŠ  0 13
Jaroměř "B"  FK SAN-JV Šumperk  0 2
SK Jankov  Jaroměř "A"  0 12
Čelechovice  Jaroměř "B"  0 5
AFK Veltrusy  SK Jankov  8 0
FK SAN-JV Šumperk  Broumovská FŠ  2 1
Jaroměř "A"  Čelechovice  2 0
AFK Veltrusy  FK SAN-JV Šumperk  0 1
Jaroměř "B"  SK Jankov  9 1

 

 

 

 

KATEGORIE OPEN


























ZÁKLADNÍ SKUPINY A - I
SOBOTA 8:30 - 13:30


























P Skupina A - hřiště č. 1 V R P Skóre B
1. FC Häffnärfjördür 2 1 1 10 : 3 10
2. FK Výkop 3 0 1 10 : 2 9
3. FK Juniors Turnov 2 1 1 11 : 2 7
4. ACC Lil 2 0 2 6 : 11 3
5. VO Stupava Alkoholics (SK) 0 0 4 4 : 23 0













Výsledky skupiny A
FK Juniors Turnov : ACC Lil 4 : 0
FC Häffnärfjördür : FK Výkop 2 : 0
Stupava Alk. (SK) : FK Juniors Turnov 0 : 7
ACC Lil : FC Häffnärfjördür 2 : 3
Stupava Alk. (SK) : FK Výkop 0 : 7
FK Juniors Turnov : FC Häffnärfjördür 0 : 0
FK Výkop : ACC Lil 1 : 0
Stupava Alk. (SK) : FC Häffnärfjördür 1 : 5
FK Juniors Turnov : FK Výkop 0 : 2
Stupava Alk. (SK) : ACC Lil 3 : 4




















































P Skupina B - hřiště č. 2 V R P Skóre B
1. Smadolinos (SK) 4 0 0 21 : 3 12
2. FC Antiga Sempre 3 0 1 14 : 4 9
3. Bamboocha Dřevíč 1 1 2 8 : 10 4
4. FC Blizzard 1 1 2 5 : 10 4
5. Do počtu 0 0 4 0 : 21 0













Výsledky skupiny B
FC Antiga Sempre : Smadolinos (SK) 2 : 4
Do počtu : Bamboocha Dřevíč 0 : 6
FC Blizzard : FC Antiga Sempre 0 : 4
Smadolinos (SK) : Do počtu 8 : 0
FC Blizzard : Bamboocha Dřevíč 2 : 2
FC Antiga Sempre : Do počtu 5 : 0
Bamboocha Dřevíč : Smadolinos (SK) 0 : 5
FC Blizzard : Do počtu 2 : 0
FC Antiga Sempre : Bamboocha Dřevíč 3 : 0
FC Blizzard : Smadolinos (SK) 1 : 4




















































P Skupina C - hřiště č. 3 V R P Skóre B
1. Bad Boys Nechanice 3 0 1 9 : 2 9
2. FC Jelichov 1 1 2 6 : 7 4
3. Top Star Team 0 2 2 4 : 7 2
4. Antimuf Pardubice 0 1 3 3 : 6 1
5. Muertos Vivas 0 0 0 0 : 0 0













Výsledky skupiny C
Antimuf Pardubice : FC Jelichov 1 : 2
Bad Boys Nechanice : Top Star Team 3 : 0
Muertos Vivas : Antimuf Pardubice -   -
FC Jelichov : Bad Boys Nechanice 1 : 3
Muertos Vivas : Top Star Team -   -
Antimuf Pardubice : Bad Boys Nechanice 1 : 3
Top Star Team : FC Jelichov 3 : 3
Muertos Vivas : Bad Boys Nechanice -   -
Antimuf Pardubice : Top Star Team 1 : 1
Muertos Vivas : FC Jelichov -   -




















































P Skupina D - hřiště č. 4 V R P Skóre B
1. Hořiněves 3 0 1 13 : 3 9
2. Pacovský 2 0 2 12 : 7 6
3. Quix Team 1 0 3 5 : 12 3
4. Les Basables 0 0 4 1 : 9 0
5. FC Zelenáči 0 0 0 0 : 0 0













Výsledky skupiny D
Les Basables : Hořiněves 0 : 2
Pacovský : Quix Team 5 : 2
FC Zelenáči : Les Basables -   -
Hořiněves : Pacovský 4 : 2
FC Zelenáči : Quix Team -   -
Les Basables : Pacovský 1 : 5
Quix Team : Hořiněves 1 : 7
FC Zelenáči : Pacovský -   -
Les Basables : Quix Team 0 : 2
FC Zelenáči : Hoříněves -   -




















































P Skupina E - hřiště č. 5 V R P Skóre B
1. Squadra Azura 4 0 0 13 : 4 12
2. 1. FC Bezlocho 2 1 1 14 : 7 7
3. Sparta Pivaři AC 2 1 1 6 : 4 7
4. Kondorici (SK) 1 0 3 6 : 17 3
5. Petrof 0 0 4 7 : 14 0













Výsledky skupiny E
Squadra Azura : 1. FC Bezlocho 3 : 0
Petrof : Kondorici (SK) 1 : 2
Sparta Pivaři AC : Squadra Azura 0 : 2
1. FC Bezlocho : Petrof 5 : 2
Sparta Pivaři AC : Kondorici (SK) 2 : 0
Squadra Azura : Petrof 3 : 2
Kondorici (SK) : 1. FC Bezlocho 2 : 9
Sparta Pivaři AC : Petrof 4 : 2
Squadra Azura : Kondorici (SK) 5 : 2
Sparta Pivaři AC : 1. FC Bezlocho 0 : 0




















































P Skupina F - hřiště č. 6 V R P Skóre B
1. Wayne´s team 2 1 1 11 : 3 10
2. Manchester city 08 2 2 0 12 : 4 8
3. FC Inferno Mladá Boleslav 2 1 1 9 : 9 4
4. DAT (SK) 1 0 3 3 : 11 3
5. Bílý Balet 1 0 3 4 : 12 3













Výsledky skupiny F
DAT (SK) : Manchester city 08 0 : 3
Wayne´s team : Bílý Balet 4 : 0
FC Inferno MB : DAT (SK) 6 : 2
Manchester city 08 : Wayne´s team 2 : 2
FC Inferno MB : Bílý Balet 1 : 3
DAT (SK) : Wayne´s team 0 : 2
Bílý Balet : Manchester city 08 1 : 6
FC Inferno MB : Wayne´s team 1 : 3
DAT (SK) : Bílý Balet 1 : 0
FC Inferno MB : Manchester city 08 1 : 1




















































P Skupina G - hřiště č. 7 V R P Skóre B
1. Hejno ptáků 3 1 0 14 : 5 10
2. DEMO 1 3 0 8 : 4 6
3. BFK Ledvinka 2 0 2 5 : 7 6
4. Lesná pes 1 1 2 7 : 11 4
5. TMF Lvi HK 0 1 3 6 : 13 1













Výsledky skupiny G
Lesná pes : DEMO 1 : 1
BFK Ledvinka : TMF Lvi HK 2 : 1
Hejno ptáků : Lesná pes 5 : 1
DEMO : BFK Ledvinka 4 : 0
Hejno ptáků : TMF Lvi HK 6 : 2
Lesná pes : BFK Ledvinka 1 : 3
TMF Lvi HK : DEMO 1 : 1
Hejno ptáků : BFK Ledvinka 1 : 0
Lesná pes : TMF Lvi HK 4 : 2
Hejno ptáků : DEMO 2 : 2




















































P Skupina H - hřiště č. 8 V R P Skóre B
1. Kurvy, Chlast a Chlebíčky 2 1 1 7 : 5 7
2. Huricans Černožice 2 1 1 9 : 6 7
3. Bohutín Stars 2 1 1 7 : 6 7
4. Active plejbojs 2 0 2 10 : 9 6
5. FC BODLO 0 1 3 3 : 10 1













Výsledky skupiny H
Bohutín Stars : Huricans Černožice 1 : 1
Kurvy, chl. a chleb. : Active plejbojs 2 : 4
FC BODLO : Bohutín Stars 2 : 3
Huricans Černožice : Kurvy, chl. a chleb. 0 : 2
FC BODLO : Active plejbojs 0 : 2
Bohutín Stars : Kurvy, chl. a chleb. 0 : 2
Active plejbojs : Huricans Černožice 3 : 4
FC BODLO : Kurvy, chl. a chleb. 1 : 1
Bohutín Stars : Active plejbojs 3 : 1
FC BODLO : Huricans Černožice 0 : 4




















































P Skupina I - hřiště č. 9 V R P Skóre B
1. Rapid (PL) 4 0 0 19 : 1 12
2. AC Roma 2 1 1 13 : 8 7
3. Mládkov 1 2 1 4 : 3 5
4. Zelení Šulini 1 0 3 4 : 13 3
5. Fc Pivní Rohlíci 0 1 3 3 : 18 1













Výsledky skupiny I
Rapid (PL) : Mládkov 2 : 0
AC Roma : Fc Pivní Rohlíci 7 : 2
Zelení Šulini : Rapid (PL) 0 : 5
Mládkov : AC Roma 1 : 1
Zelení Šulini : Fc Pivní Rohlíci 4 : 1
Rapid (PL) : AC Roma 5 : 1
Fc Pivní Rohlíci : Mládkov 0 : 0
Zelení Šulini : AC Roma 0 : 4
Rapid (PL) : Fc Pivní Rohlíci 7 : 0
Zelení Šulini : Mládkov 0 : 3




















































ZÁKLADNÍ SKUPINY J - R
SOBOTA 14:00 - 19:00


























P Skupina J - hřiště č. 1 V R P Skóre B
1. Academix 2 2 0 16 : 6 8
2. 1.FC Družba 2 2 0 9 : 7 8
3. FK Bizoni Č.B. 2 2 0 11 : 4 8
4. S.L.Z.A. Chomutov 1 0 3 10 : 17 3
5. S.A.M. 73 0 0 4 4 : 16 0













Výsledky skupiny J
Academix : S.A.M. 73 7 : 1
1.FC Družba : FK Bizoni Č.B. 0 : 0
S.L.Z.A. Chomutov : Academix 0 : 4
S.A.M. 73 : 1.FC Družba 0 : 1
S.L.Z.A. Chomutov : FK Bizoni Č.B. 1 : 6
Academix : 1.FC Družba 3 : 3
FK Bizoni Č.B. : S.A.M. 73 3 : 1
S.L.Z.A. Chomutov : 1.FC Družba 4 : 5
Academix : FK Bizoni Č.B. 2 : 2
S.L.Z.A. Chomutov : S.A.M. 73 5 : 2




















































P Skupina K - hřiště č. 2 V R P Skóre B
1. FC Ohio Sezemice 4 0 0 23 : 3 12
2. FC Mikrofón (SK) 3 0 1 12 : 4 9
3. Skórující sandál 2 0 2 4 : 6 6
4. FC Sokol Jedlová 1 0 3 5 : 13 3
5. GEKAD 0 0 4 1 : 19 0













Výsledky skupiny K
FC Ohio Sezemice : Skórující sandál 4 : 1
GEKAD : FC Sokol Jedlová 1 : 3
FC Mikrofón (SK) : FC Ohio Sezemice 0 : 4
Skórující sandál : GEKAD 2 : 0
FC Mikrofón (SK) : FC Sokol Jedlová 3 : 0
FC Ohio Sezemice : GEKAD 7 : 0
FC Sokol Jedlová : Skórující sandál 0 : 1
FC Mikrofón (SK) : GEKAD 7 : 0
FC Ohio Sezemice : FC Sokol Jedlová 8 : 2
FC Mikrofón (SK) : Skórující sandál 2 : 0




















































P Skupina L - hřiště č. 3 V R P Skóre B
1. Xanto Team (SK) 3 0 1 25 : 5 10
2. Beer Club Krbaři 4 0 0 18 : 8 10
3. Babylon Jaroměř 1 1 2 16 : 7 6
4. Umělka tým - vítěz 2. šance 1 0 3 11 : 13 3
5. FC Neškrtnem si 0 1 3 3 : 40 0













Výsledky skupiny L
Beer Club Krbaři : FC Neškrtnem si 9 : 2
Babylon Jaroměř : Umělka tým 5 : 0
Xanto Team (SK) : Beer Club Krbaři 2 : 2
FC Neškrtnem si : Babylon Jaroměř 0 : 7
Xanto Team (SK) : Umělka tým 4 : 1
Beer Club Krbaři : Babylon Jaroměř 4 : 2
Umělka tým : FC Neškrtnem si 8 : 1
Xanto Team (SK) : Babylon Jaroměř 3 : 2
Beer Club Krbaři : Umělka tým 3 : 2
Xanto Team (SK) : FC Neškrtnem si 16 : 0




















































P Skupina M - hřiště č. 4 V R P Skóre B
1. FK Lochotín 4 0 0 20 : 6 12
2. FC Démoni Česká Lípa 2 0 2 10 : 10 6
3. Azbestové žalúdky (SK) 1 1 2 10 : 12 4
4. Na krajíčku 1 1 2 8 : 13 4
5. Krkonoše United Club de Futból 1 0 3 8 : 15 3













Výsledky skupiny M
Azbest. žalúdky (SK) : Na krajíčku 2 : 2
FK Lochotín : FC Démoni Č. Lípa 5 : 3
Krkonoše United CF : Azbest. žalúdky (SK) 1 : 5
Na krajíčku : FK Lochotín 1 : 5
Krkonoše United CF : FC Démoni Č. Lípa 1 : 2
Azbest. žalúdky (SK) : FK Lochotín 1 : 5
FC Démoni Č. Lípa : Na krajíčku 1 : 2
Krkonoše United CF : FK Lochotín 1 : 5
Azbest. žalúdky (SK) : FC Démoni Č. Lípa 2 : 4
Krkonoše United CF : Na krajíčku 5 : 3




















































P Skupina N - hřiště č. 5 V R P Skóre B
1. FC Loko Č. Budějovice 3 1 0 17 : 3 10
2. 1. FC Slavoj Kladno 3 1 0 15 : 4 10
3. FC Čafka Boys 2 0 2 7 : 12 6
4. Mohykáni Club (SK) 1 0 3 2 : 8 3
5. Spyron 0 0 4 0 : 14 0













Výsledky skupiny N
1. FC Slavoj Kladno : FC Loko Č. Buděj. 2 : 2
FC Čafka Boys : Mohykáni Club (SK) 1 : 0
Spyron : 1. FC Slavoj Kladno 0 : 3
FC Loko Č. Buděj. : FC Čafka Boys 5 : 1
Spyron : Mohykáni Club (SK) 0 : 1
1. FC Slavoj Kladno : FC Čafka Boys 7 : 1
Mohykáni Club (SK) : FC Loko Č. Buděj. 0 : 4
Spyron : FC Čafka Boys 0 : 4
1. FC Slavoj Kladno : Mohykáni Club (SK) 3 : 1
Spyron : FC Loko Č. Buděj. 0 : 6




















































P Skupina O - hřiště č. 6 V R P Skóre B
1. TJ Borek 3 1 0 11 : 4 10
2. LSC Crickets 3 0 1 19 : 7 9
3. Háje 2 0 2 7 : 9 6
4. Ču-mu-lang-ma feng 0 2 2 5 : 12 2
5. Buddies (SK) 0 1 3 6 : 16 1













Výsledky skupiny O
LSC Crickets : Háje 6 : 0
TJ Borek : Buddies (SK) 6 : 2
Ču-mu-lang… : LSC Crickets 3 : 5
Háje : TJ Borek 1 : 3
Ču-mu-lang… : Buddies (SK) 1 : 1
LSC Crickets : TJ Borek 0 : 1
Buddies (SK) : Háje 0 : 1
Ču-mu-lang… : TJ Borek 1 : 1
LSC Crickets : Buddies (SK) 8 : 3
Ču-mu-lang… : Háje 0 : 5




















































P Skupina P - hřiště č. 7 V R P Skóre B
1. Miláno Jaroměř 3 1 0 20 : 4 10
2. Bukvice Vysoké Mýto 0 1 3 11 : 8 7
3. FC Blues 2 0 2 10 : 11 6
4. MFC Hutisko-Solanec 2 0 2 5 : 16 3
5. Gunners Karviná 2 0 2 8 : 15 3













Výsledky skupiny P
Miláno Jaroměř : Bukvice Vys. Mýto 2 : 2
FC Blues : Hutisko-Solanec 6 : 1
Gunners Karviná : Miláno Jaroměř 1 : 7
Bukvice Vys. Mýto : FC Blues 2 : 3
Gunners Karviná : Hutisko-Solanec 2 : 4
Miláno Jaroměř : FC Blues 6 : 1
Hutisko-Solanec : Bukvice Vys. Mýto 0 : 3
Gunners Karviná : FC Blues 2 : 0
Miláno Jaroměř : Hutisko-Solanec 5 : 0
Gunners Karviná : Bukvice Vys. Mýto 3 : 4




















































P Skupina Q - hřiště č. 8 V R P Skóre B
1. DRINK team 4 0 0 17 : 4 12
2. FC Němečtí Koně 2 0 2 14 : 14 6
3. Slovan (SK) 1 1 2 10 : 14 4
4. Jokers Novabrik Polička 1 1 2 6 : 8 4
5. Benfica Přeštice 0 2 2 4 : 11 2













Výsledky skupiny Q
Benfica Přeštice : Slovan (SK) 1 : 1
DRINK team : Novabrik Polička 2 : 1
FC Němečtí Koně : Benfica Přeštice 4 : 2
Slovan (SK) : DRINK team 0 : 5
FC Němečtí Koně : Novabrik Polička 1 : 2
Benfica Přeštice : DRINK team 0 : 5
Novabrik Polička : Slovan (SK) 2 : 4
FC Němečtí Koně : DRINK team 3 : 5
Benfica Přeštice : Novabrik Polička 1 : 1
FC Němečtí Koně : Slovan (SK) 6 : 5




















































P Skupina R - hřiště č. 9 V R P Skóre B
1. Benfica Trnava (SK) 4 0 0 23 : 3 12
2. AC Tango Liberec 3 0 1 19 : 3 9
3. FC Požárnící 1 1 2 9 : 15 4
4. DKNL City 1 1 2 12 : 19 4
5. Valchmely 0 0 4 5 : 28 0













Výsledky skupiny R
AC Tango Liberec : FC Požárnící 3 : 0
Benfica Trnava (SK) : Valchmely 9 : 0
DKNL City : AC Tango Liberec 1 : 6
FC Požárnící : Benfica Trnava (SK) 2 : 7
DKNL City : Valchmely 6 : 3
AC Tango Liberec : Benfica Trnava (SK) 0 : 1
Valchmely : FC Požárnící 1 : 3
DKNL City : Benfica Trnava (SK) 1 : 6
AC Tango Liberec : Valchmely 10 : 1
DKNL City : FC Požárnící 4 : 4




















































HOSTINEC RŮŽOVKA 2. ŠANCE


























PŘEDKOLO
Benfica Přeštice : Umělka tým 0 : 1  
Active Plejbojs : Rozhodčí 0 : 1 p.
Mládkov : Antimuf Pardubice 1 : 0 p.
Bílý balet : Gunners Karviná 1 : 0  


























ČTRTFINÁLE
Umělka tým : Rozhodčí 1 : 0 p.
Mládkov : Bílý balet 0 : 1 p.
DAT (SK) : Top Star Team 1 : 0 p.
Na krajíčku : Lesná pes 1 : 0 p.


























SEMIFINÁLE
Umělka tým : Bílý balet 1 : 0  
DAT (SK) : Na krajíčku 0 : 1 p.


























FÍNÁLE
Umělka tým : Na krajíčku 1 : 0  




















































SEMIFINÁLOVÉ SKUPINY SF A - SF H
NEDĚLE 8:30 - 14:15


























P FINAL A  R  P skóre B
1. Umělka tým 2 3 1 10 : 4 11
2. RAPID (PL) 3 2 1 9 : 5 11
3. Huricans Černožice 2 3 1 6 : 3 8
4. Drink team 2 1 3 8 : 9 6
5. FC Häffnärfjördür 1 0 5 5 : 9 3
6. Bukvice Vysoké Mýto 1 0 5 5 : 13 3


























Výsledky skupiny SF A - hřiště č. 2
FC Häffnärfjördür : Huricans Černožice 0 : 3
Drink team : Bukvice Vys. Mýto 1 : 2
RAPID (PL) : Umělka tým 1 : 1
Huricans Černožice : Bukvice Vys. Mýto 1 : 0
FC Häffnärfjördür : RAPID (PL) 1 : 2
Umělka tým : Drink team 2 : 1
yRAPID (PL) : Huricans Černožice 1 : 1
FC Häffnärfjördür : Bukvice Vys. Mýto 2 : 0
RAPID (PL) : Drink team 2 : 1
Huricans Černožice : Umělka tým 0 : 0
Bukvice Vys. Mýto : RAPID (PL) 1 : 3
Umělka tým : FC Häffnärfjördür 1 : 0
Drink team : Huricans Černožice 2 : 1
Bukvice Vys. Mýto : Umělka tým 2 : 6
Drink team : FC Häffnärfjördür 3 : 2




















































P FINAL B  V  R  P skóre B
1. Smadolinos (SK) 4 1 1 13 : 5 13
2. Na krajíčku 3 0 3 6 : 4 9
3. Academix 3 0 3 10 : 5 9
4. Benfica Trnava (SK) 2 2 2 10 : 7 8
5. LSC Crickets 1 1 4 3 : 7 4
6. DEMO 0 0 6 2 : 16 0


























Výsledky skupiny SF B - hřiště č. 3
Smadolinos (SK) : DEMO 3 : 1
Benfica Trnava (SK) : LSC Crickets 0 : 0
Academix : Na krajíčku 0 : 1
DEMO : LSC Crickets 0 : 3
Smadolinos (SK) : Academix 2 : 1
Na krajíčku : Benfica Trnava (SK) 1 : 2
Academix : DEMO 5 : 1
Smadolinos (SK) : LSC Crickets 3 : 0
Academix : Benfica Trnava (SK) 3 : 1
DEMO : Na krajíčku 0 : 1
LSC Crickets : Academix 0 : 1
Na krajíčku : Smadolinos (SK) 0 : 2
Benfica Trnava (SK) : DEMO 4 : 0
LSC Crickets : Na krajíčku 0 : 3
Benfica Trnava (SK) : Smadolinos (SK) 3 : 3




















































P FINAL C  V  R  P skóre B
1. FC Ohio Sezemice 3 1 2 6 : 1 13
2. FK Juniors Turnov 3 1 2 6 : 3 10
3. Bad Boys Nechanice 2 2 2 12 : 2 8
4. Manchester city 08 4 1 1 4 : 5 7
5. 1. FC Slavoj Kladno 1 0 5 6 : 11 3
6. Skórující sandál 0 1 5 3 : 15 1


























Výsledky skupiny SF C - hřiště č. 4
Bad Boys Nechanice : Manchester city 08 0 : 0
FK Juniors Turnov : Skórující sandál 1 : 1
FC Ohio Sezemice : 1. FC Slavoj Kladno 1 : 0
Manchester city 08 : Skórující sandál 2 : 1
Bad Boys Nechanice : FC Ohio Sezemice 0 : 0
1. FC Slavoj Kladno : FK Juniors Turnov 1 : 2
FC Ohio Sezemice : Manchester city 08 1 : 0
Bad Boys Nechanice : Skórující sandál 6 : 0
FC Ohio Sezemice : FK Juniors Turnov 1 : 0
Manchester city 08 : 1. FC Slavoj Kladno 2 : 1
Skórující sandál : FC Ohio Sezemice 1 : 3
1. FC Slavoj Kladno : Bad Boys Nechanice 1 : 6
FK Juniors Turnov : Manchester city 08 2 : 0
Skórující sandál : 1. FC Slavoj Kladno 0 : 3
FK Juniors Turnov : Bad Boys Nechanice 1 : 0




















































P FINAL D  V  R  P skóre B
1. FC Démoni Česká Lípa 4 0 2 11 : 4 12
2. Xanto team (SK) 3 0 3 7 : 3 9
3. Hořiněves 3 0 3 18 : 8 9
4. 1. FC Bezlocho 2 1 3 5 : 11 7
5. Mládkov 1 1 4 6 : 14 4
6. FK Bizoni Č.B. 1 0 5 5 : 12 3


























Výsledky skupiny SF D - hřiště č. 5
Hořiněves : 1. FC Bezlocho 5 : 0
FK Bizoni Č.B. : Mládkov 2 : 1
Xanto team (SK) : FC Démoni Č. Lípa 3 : 0
1. FC Bezlocho : Mládkov 2 : 2
Hoříněves : Xanto team (SK) 1 : 2
FC Démoni Č. Lípa : FK Bizoni Č.B. 2 : 0
Xanto team (SK) : 1. FC Bezlocho 0 : 1
Hořiněves : Mládkov 7 : 1
Xanto team (SK) : FK Bizoni Č.B. 2 : 0
1. FC Bezlocho : FC Démoni Č. Lípa 0 : 3
Mládkov : Xanto team (SK) 1 : 0
FC Démoni Č. Lípa : Hořiněves 3 : 0
FK Bizoni Č.B. : 1. FC Bezlocho 1 : 2
Mládkov : FC Démoni Č. Lípa 1 : 3
FK Bizoni Č.B. : Hořiněves 2 : 5




















































P FINAL E  V  R  P skóre B
1. Pacovský 5 1 0 19 : 5 13
2. FK Lochotín 3 0 3 13 : 7 9
3. Beer Club Krbaři 3 0 3 8 : 8 9
4. Háje 3 0 3 9 : 13 9
5. Squadra Azura 0 2 4 3 : 11 2
6. Sparta pivaři AC 0 1 5 1 : 9 1


























Výsledky skupiny SF E - hřiště č. 6
Squadra Azura : Pacovský 2 : 2
Sparta pivaři AC : Háje 0 : 2
FK Lochotín : Beer Club Krbaři 3 : 0
Pacovský : Háje 6 : 0
Squadra Azura : FK Lochotín 0 : 4
Beer Club Krbaři : Sparta pivaři AC 2 : 0
FK Lochotín : Pacovský 2 : 3
Squadra Azura : Háje 1 : 4
FK Lochotín : Sparta pivaři AC 2 : 1
Pacovský : Beer Club Krbaři 5 : 1
Háje : FK Lochotín 3 : 2
Beer Club Krbaři : Squadra Azura 1 : 0
Sparta pivaři AC : Pacovský 0 : 3
Háje : Beer Club Krbaři 0 : 4
Sparta pivaři AC : Squadra Azura 0 : 0




















































P FINAL F  V  R  P skóre B
1. Wayne´s team 4 1 1 17 : 3 13
2. FC Jelichov 4 0 2 14 : 9 9
3. FC Loko Č. Budějovice 2 2 2 8 : 8 8
4. Babylon Jaroměř 2 1 3 10 : 7 7
5. BFK Ledvinka 1 1 4 6 : 17 4
6. FC Mikrofón (SK) 0 1 5 5 : 16 1


























Výsledky skupiny SF F - hřiště č. 7
Wayne´s team : FC Jelichov 2 : 1
Babylon Jaroměř : BFK Ledvinka 2 : 0
FC Loko Č. Buděj. : FC Mikrofón (SK) 3 : 2
FC Jelichov : BFK Ledvinka 7 : 0
Wayne´s team : FC Loko Č. Buděj. 1 : 1
FC Mikrofón (SK) : Babylon Jaroměř 0 : 0
FC Loko Č. Buděj. : FC Jelichov 0 : 2
Wayne´s team : BFK Ledvinka 4 : 0
FC Loko Č. Buděj. : Babylon Jaroměř 2 : 1
FC Jelichov : FC Mikrofón (SK) 3 : 1
BFK Ledvinka : FC Loko Č. Buděj. 2 : 2
FC Mikrofón (SK) : Wayne´s team 0 : 6
Babylon Jaroměř : FC Jelichov 6 : 1
BFK Ledvinka : FC Mikrofón (SK) 4 : 2
Babylon Jaroměř : Wayne´s team 1 : 4




















































P FINAL G  V  R  P skóre B
1. AC Tango Liberec 3 1 2 7 : 6 10
2. Hejno ptáků 3 1 2 10 : 3 10
3. TJ Borek 2 3 1 8 : 4 9
4. FC Antiga Sempre 3 0 3 4 : 9 6
5. 1.FC Družba 1 1 4 4 : 7 4
6. Bohutín Stars 0 2 4 6 : 10 2


























Výsledky skupiny SF G - hřiště č. 8
Hejno ptáků : FC Antiga Sempre 3 : 0
Bohutín Stars : AC Tango Liberec 0 : 1
TJ Borek : 1.FC Družba 2 : 0
FC Antiga Sempre : AC Tango Liberec 0 : 2
Hejno ptáků : TJ Borek 0 : 0
1.FC Družba : Bohutín Stars 1 : 1
TJ Borek : FC Antiga Sempre 2 : 0
Hejno ptáků : AC Tango Liberec 1 : 2
TJ Borek : Bohutín Stars 2 : 2
FC Antiga Sempre : 1.FC Družba 1 : 0
AC Tango Liberec : TJ Borek 2 : 2
1.FC Družba : Hejno ptáků 0 : 3
Bohutín Stars : FC Antiga Sempre 2 : 3
AC Tango Liberec : 1.FC Družba 0 : 3
Bohutín Stars : Hejno ptáků 1 : 3




















































P FINAL H  V skóre B
1. Miláno Jaroměř 5 0 1 25 : 1 15
2. FC Němečtí koně 3 1 2 8 : 3 10
3. AC Roma 3 1 2 11 : 9 10
4. Kurvy, chlast a chlebíčky 1 1 4 4 : 18 4
5. FK Výkop 0 2 4 10 : 14 2
6. FC Blues 0 1 5 9 : 22 1


























Výsledky skupiny SF H - hřiště č. 9
Kurvy, chl. a chleb. : FK Výkop 1 : 1
FC Blues : FC Němečtí koně 0 : 2
Miláno Jaroměř : AC Roma 7 : 0
FK Výkop : FC Němečtí koně 1 : 2
Kurvy, chl. a chleb. : Miláno Jaroměř 0 : 6
AC Roma : FC Blues 4 : 1
Miláno Jaroměř : FK Výkop 3 : 1
Kurvy, chl. a chleb. : FC Němečtí koně 0 : 4
Miláno Jaroměř : FC Blues 7 : 0
FK Výkop : AC Roma 1 : 2
FC Němečtí koně : Miláno Jaroměř 0 : 2
AC Roma : Kurvy, chl. a chleb. 5 : 0
FC Blues : FK Výkop 6 : 6
FC Němečtí koně : AC Roma 0 : 0
FC Blues : Kurvy, chl. a chleb. 2 : 3




















































PLAY OFF - TOP 24


























PŘEDKOLO
FK Lochotín : AC Roma 4 : 0  
FC Jelichov : TJ Borek 0 : 1  
Hejno ptáků : FC Loko Č. Buděj. 1 : 0 p.
FC Němečtí koně : Beer Club Krbaři 3 : 0  
Rapid (PL) : Hořiněves 0 : 2  
Na krajíčku : Bad Boys Nechan. 1 : 2  
FK Juniors Turnov : Academix 1 : 3  
Xanto Team (SK) : Huricans Černožice 1 : 0 p.


























OSMIFINÁLE
Umělka tým : FK Lochotín 0 : 4  
Smadolinos (SK) : TJ Borek 6 : 0  
FC OHIO Sezemice : Hejno ptáků 2 : 3 p.
FC Démoni Č. Lípa : FC Němečtí koně 2 : 3 p.
Pacovský : Hořiněves 3 : 0  
Wayne´s team : Bad Boys Nechan. 2 : 0  
AC Tango Liberec : Academix 3 : 0  
Miláno Jaroměř : Xanto Team (SK) 5 : 0  


























ČTVRTFINÁLE
FK Lochotín : Smadolinos (SK) 4 : 0  
Hejno ptáků : FC Němečtí koně 1 : 0  
Pacovský : Wayne´s team 1 : 2 p.
AC Tango Liberec : Miláno Jaroměř 0 : 2  


























SEMIFINÁLE
FK Lochotín : Hejno ptáků 2 : 0  
Wayne´s team : Miláno Jaroměř 0 : 2  


























O 3. MÍSTO
Hejno ptáků : Wayne´s team 2 : 4  


























FINÁLE
FK Lochotín : Miláno Jaroměř 2 : 1  



© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi