Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

HISTORIE - 2009 - VÝSLEDKY


 

Vítězi 1. ročníku Babylon cupu se ve svých kategoriích staly týmy:


 

Kategorie OPEN: ACADEMIX
Kategorie JUNIOR: TJ SOKOL Čelechovice na Hané

 

 

Výsledky 2009 - v excelu

 

 

 

 

 

KATEGORIE JUNIOR


 

Skupina JA  V  P Skóre Body
1. TJ Sokol Čelechovice na Hané 4 1 0 16 : 2 13
2. SK Jičín 3 1 1 20 : 2 10
3. SK Slavia Praha 2 2 1 31 : 4 8
4. FK Spartak Sezimovo Ústí 2 2 1 12 : 5 8
5. TJ Jiskra Jaroměř "B" 1 0 5 2 : 41 3
6. TJ Jiskra Jaroměř "A" 0 0 6 1 : 28 0


























Výsledky skupiny JA - hřiště č. 1
TJ Jiskra Jaroměř "A" - TJ Jiskra Jaroměř "B" 0 : 2
TJ Sokol Čelechovice - FK Sp. Sezimovo Ústí 1 : 1
TJ Jiskra Jaroměř "A" - SK Slavia Praha 0 : 11
TJ Jiskra Jaroměř "B" - FK Sp. Sezimovo Ústí
0 : 7
SK Jičín - TJ Sokol Čelechovice 0 : 1
SK Slavia Praha - TJ Jiskra Jaroměř "B" 17 : 0
FK Sp. Sezimovo Ústí
- SK Jičín 0 : 2
SK Slavia Praha - TJ Sokol Čelechovice
1 : 2
TJ Sokol Čelechovice
- TJ Jiskra Jaroměř "A" 5 : 0
TJ Jiskra Jaroměř "A" - FK Sp. Sezimovo Ústí
1 : 3
TJ Jiskra Jaroměř "B" - SK Jičín 0 : 10
FK Sp. Sezimovo Ústí
- SK Slavia Praha 1 : 1
TJ Sokol Čelechovice
- TJ Jiskra Jaroměř "B" 7 : 0
SK Jičín - TJ Jiskra Jaroměř "A" 7 : 0
SK Slavia Praha - SK Jičín 1 : 1

 

 

 

 

KATEGORIE OPEN

 

 

DOPOLEDNÍ SKUPINY  A - F
             
             
Skupina A V R P Skóre B
1.  ACADEMIX 4 0 0 23 : 1 12
2.  Les Basables 3 0 1 11 : 4 9
3.  do počtu 09 1 1 2 5 : 15 4
4.  Kondoríci (SK) 1 0 3 9 : 10 3
5.  Atlétiko Skalička 0 1 3 4 : 22 1













Výsledky skupiny A - hřiště č. 2
do počtu 09 - Les Basables 0 : 3
Kondoríci (SK) - ACADEMIX 0 : 4
Atlétiko Skalička - do počtu 09 2 : 2
Les Basables - Kondoríci (SK) 2 : 0
Atlétiko Skalička - ACADEMIX 0 : 6
do počtu 09 - Kondoríci (SK) 2 : 1
ACADEMIX - Les Basables 4 : 0
Atlétiko Skalička - Kondoríci (SK) 2 : 8
do počtu 09 - ACADEMIX 1 : 9
Atlétiko Skalička - Les Basables 0 : 6


























                         
                         
Skupina B V R P Skóre B
1. Plniči Trubiček 2 1 0 9 : 4 7
2. Nejdečáci 2 1 0 10 : 6 7
3. FC Häffnärfjördür 1 0 2 11 : 8 3
4. ČAKLIJOV 0 0 3 3 : 15 0













Výsledky skupiny B - hřiště č. 5
Nejdečáci - Plniči Trubiček 2 : 2
FC Häffnärfjördür - Nejdečáci 2 : 3
Plniči Trubiček - ČAKLIJOV 3 : 0
Nejdečáci - ČAKLIJOV 5 : 2
FC Häffnärfjördür - ČAKLIJOV 7 : 1
FC Häffnärfjördür - Plniči Trubiček 2 : 4


























                         
                         
Skupina C V R P Skóre B
1. Nixau Team 3 1 0 18 : 4 10
2. SportBar Všetaty 3 1 0 8 : 1 10
3. FK Turnov 1 1 2 14 : 7 4
4. ACC LIL 1 1 2 9 : 10 4
5. FC Kuwajt 0 0 4 3 : 30 0













Výsledky skupiny C - hřiště č. 6
Nixau Team - FK Turnov 4 : 1
ACC LIL - SportBar Všetaty 0 : 2
FC Kuwajt - Nixau Team 1 : 6
FK Turnov - ACC LIL 0 : 0
FC Kuwajt - SportBar Všetaty 0 : 3
Nixau Team - ACC LIL 7 : 1
SportBar Všetaty - FK Turnov 2 : 0
FC Kuwajt - ACC LIL 1 : 8
Nixau Team - SportBar Všetaty 1 : 1
FC Kuwajt - FK Turnov 1 : 13


























                         
                         
Skupina D V R P Skóre B
1. Miláno Jaroměř 2 0 1 23 : 6 6
2. Squadra Azura 2 0 1 9 : 8 6
3. FC Rumov 2 0 1 12 : 7 6
4. FK Notor Lípa 0 0 3 3 : 26 0













Výsledky skupiny D - hřiště č. 7
Miláno Jaroměř - Squadra Azura 3 : 4
FK Notor Lípa - Miláno Jaroměř 1 : 13
Squadra Azura - FC Rumov 0 : 3
Miláno Jaroměř - FC Rumov 7 : 1
FK Notor Lípa - FC Rumov 0 : 8
FK Notor Lípa - Squadra Azura 2 : 5


























                         
                         
Skupina E V R P Skóre B
1. Hirošima Hadr 4 0 0 18 : 3 12
2. Antimuf Pardubice 3 0 1 10 : 4 9
3. FC Zelenáči 2 0 2 7 : 8 6
4. Jaroměřská "BÉČKA" 1 0 3 7 : 13 3
5. Votroci Opočno 0 0 4 3 : 17 0













Výsledky skupiny E - hřiště č. 8
Jaroměřská "BÉČKA" - Votroci Opočno 4 : 2
Antimuf Pardubice - FC Zelenáči 4 : 1
Hirošima Hadr - Jaroměřská "BÉČKA" 5 : 0
Votroci Opočno - Antimuf Pardubice 0 : 2
Hirošima Hadr - FC Zelenáči 2 : 1
Jaroměřská "BÉČKA" - Antimuf Pardubice 1 : 3
FC Zelenáči - Votroci Opočno 2 : 0
Hirošima Hadr - Antimuf Pardubice 2 : 1
Jaroměřská "BÉČKA" - FC Zelenáči 2 : 3
Hirošima Hadr - Votroci Opočno 9 : 1


























                         
                         
Skupina F V R P Skóre B
1. Bohutín Stars 3 0 1 15 : 10 9
2. Joga Bonito (SK) 2 2 0 14 : 6 8
3. Bad Boys Nechanice 1 2 1 5 : 5 5
4. Joga Gunners Team 1 1 2 6 : 8 4
5. Pajda Team 0 1 3 5 : 16 1













Výsledky skupiny F - hřiště č. 9
Bad Boys Nechanice - Pajda Team 2 : 1
Joga Gunners Team - Bohutín Stars 2 : 3
Joga Bonito (SK) - Bad Boys Nechanice 1 : 1
Pajda Team - Joga Gunners Team 0 : 3
Joga Bonito (SK) - Bohutín Stars 5 : 1
Bad Boys Nechanice - Joga Gunners Team 0 : 0
Bohutín Stars - Pajda Team 8 : 1
Joga Bonito (SK) - Joga Gunners Team 5 : 1
Bad Boys Nechanice - Bohutín Stars 2 : 3
Joga Bonito (SK) - Pajda Team 3 : 3


























                         
                         
ODPOLEDNÍ SKUPINY  G - M


























Skupina G V R P Skóre B
1. Babylon Jaroměř 3 0 0 17 : 1 9
2. Jiřina Prostějov 2 0 1 13 : 3 6
3. Senco Doubravka 1 0 2 4 : 8 3
4. Zelení Šulini 0 0 3 1 : 23 0













Výsledky skupiny G - hřiště č. 1
Senco Doubravka - Zelení Šulini 2 : 0
Jiřina Prostějov - Senco Doubravka 2 : 1
Zelení Šulini - Babylon Jaroměř 0 : 10
Senco Doubravka - Babylon Jaroměř 1 : 6
Jiřina Prostějov - Babylon Jaroměř 0 : 1
Jiřina Prostějov - Zelení Šulini 11 : 1


























                         
                         
Skupina H V R P Skóre B
1. Gold Team Nový Život (SK) 4 0 0 19 : 3 12
2. RAPID (PL) 2 1 1 7 : 5 7
3. 1. FC Družba Vysoké Mýto 1 2 1 6 : 9 5
4. Salsa Team Josefov 1 1 2 7 : 10 4
5. BC Krbaři 0 0 4 2 : 14 0













Výsledky skupiny H - hřiště č. 4
Salsa Team Josefov - 1. FC Družba Vys. Mýto 1 : 1
BC Krbaři - RAPID (PL) 0 : 1
GT Nový Život (SK) - Salsa Team Josefov 6 : 2
1. FC Družba Vys. Mýto - BC Krbaři 2 : 1
GT Nový Život (SK)
- RAPID (PL) 2 : 1
Salsa Team Josefov - BC Krbaři 4 : 1
RAPID (PL) - 1. FC Družba Vys. Mýto 3 : 3
GT Nový Život (SK)
- BC Krbaři 7 : 0
Salsa Team Josefov - RAPID(PL) 0 : 2
GT Nový Život (SK)
- 1. FC Družba Vys. Mýto 4 : 0


























                         
                         
Skupina I V R P Skóre B
1. 1. FC Slavoj Kladno 3 0 1 12 : 5 9
2. Šampóni 2 1 1 13 : 10 7
3. Azbestové žalůdky (SK) 2 0 2 7 : 9 6
4. FK Harrachov 1 1 2 7 : 8 4
5. Top Star Team 1 0 3 8 : 15 3













Výsledky skupiny I - hřiště č. 5
1. FC Slavoj Kladno - Šampóni 3 : 2
Top Star Team - Azbestové žalůdky (SK) 2 : 3
FK Harrachov - 1. FC Slavoj Kladno 0 : 4
Šampóni - Top Star Team 6 : 3
FK Harrachov - Azbestové žalůdky (SK) 0 : 1
1. FC Slavoj Kladno - Top Star Team 1 : 2
Azbestové žalůdky (SK) - Šampóni 2 : 3
FK Harrachov - Top Star Team 5 : 1
1. FC Slavoj Kladno - Azbestové žalůdky (SK) 4 : 1
FK Harrachov - Šampóni 2 : 2


























                         
                         
Skupina J V R P Skóre B
1. FC OHIO Sezemice 3 1 0 16 : 5 10
2. Benfica Přeštice 2 1 1 6 : 6 7
3. Chlapci na chmelu 1 2 1 3 : 5 5
4. Mohykáni Club (SK) 1 1 2 5 : 10 4
5. FC Pivní Rohlíci 0 1 3 1 : 5 1













Výsledky skupiny J - hřiště č. 6
FC OHIO Sezemice - Chlapci na chmelu 1 : 1
Mohykáni Club (SK) - FC Pivní Rohlíci 1 : 0
Benfica Přeštice - FC OHIO Sezemice 1 : 5
Chlapci na chmelu - Mohykáni Club (SK) 2 : 1
Benfica Přeštice - FC Pivní Rohlíci 1 : 0
FC OHIO Sezemice - Mohykáni Club (SK) 7 : 2
FC Pivní Rohlíci - Chlapci na chmelu 0 : 0
Benfica Přeštice - Mohykáni Club (SK) 1 : 1
FC OHIO Sezemice - FC Pivní Rohlíci 3 : 1
Benfica Přeštice - Chlapci na chmelu 3 : 0


























                         
                         
Skupina K V R P Skóre B
1. FC Jelichov 4 0 0 20 : 3 12
2. LESNÁ PES 3 0 1 7 : 8 9
3. FC Antiga Sempre 2 0 2 7 : 9 6
4. SG Sp. MAS Sezimovo Ústí 1 0 3 4 : 10 3
5. GEKAD - vítěz 2. šance 0 0 4 3 : 11 0













Výsledky skupiny K - hřiště č. 7
GEKAD - FC Antiga Sempre 0 : 1
LESNÁ PES - SG Sp. MAS Sezim. Ústí 2 : 0
FC Jelichov - GEKAD 7 : 2
FC Antiga Sempre - LESNÁ PES 1 : 3
FC Jelichov - SG Sp. MAS Sezim. Ústí 4 : 0
GEKAD - LESNÁ PES 1 : 2
SG Sp. MAS Sezim. Ústí - FC Antiga Sempre 3 : 4
FC Jelichov - LESNÁ PES 6 : 0
GEKAD - SG Sp. MAS Sezim. Ústí 0 : 1
FC Jelichov - FC Antiga Sempre 3 : 1


























Skupina L V R P Skóre B
1. LSC CRICKETS HK 3 1 0 13 : 2 10
2. AC Tango Liberec 3 0 1 12 : 10 9
3. Pojizeráci 2 0 0 12 : 12 6
4. BUKVICE Vysoké Mýto
1 1 2 8 : 9 4
5. Pub Gól Jelenia Góra (PL)
4 0 0 0 : 12 0













Výsledky skupiny L - hřiště č. 8
LSC CRICKETS HK - BUKVICE Vysoké Mýto 1 : 1
Pub Gól J. Góra (PL) - Pojizeráci 0 : 3
AC Tango Liberec - LSC CRICKETS HK 0 : 6
BUKVICE Vysoké Mýto - Pub Gól J. Góra (PL) 3 : 0
AC Tango Liberec - Pojizeráci 6 : 3
LSC CRICKETS HK - Pub Gól J. Góra (PL) 3 : 0
Pojizeráci - BUKVICE Vysoké Mýto 5 : 3
AC Tango Liberec - Pub Gól J. Góra (PL) 3 : 0
LSC CRICKETS HK - Pojizeráci 3 : 1
AC Tango Liberec - BUKVICE Vysoké Mýto 3 : 1


























                         
                         
Skupina M V R P Skóre B
1. Gipsy Brazil Třebechovice  3 0 1 10 : 5 9
2. FC Literpool 3 0 1 10 : 4 9
3. DAT (SK) 3 0 1 15 : 6 9
4. Jaroměřský fotbalisti 1 0 3 7 : 15 3
5. Slepý vede tupého 0 0 4 0 : 12 0













Výsledky skupiny M - hřiště č. 9
Gipsy Brazil Třebech. - FC Literpool 0 : 2
Jaroměřský fotbalisti - DAT (SK) 1 : 8
Slepý vede tupého - Gipsy Brazil Třebech. 0 : 3
FC Literpool - Jaroměřský fotbalisti 4 : 1
Slepý vede tupého - DAT (SK) 0 : 3
Gipsy Brazil Třebech. - Jaroměřský fotbalisti 3 : 2
DAT (SK) - FC Literpool 3 : 1
Slepý vede tupého - Jaroměřský fotbalisti 0 : 3
Gipsy Brazil Třebech. - DAT (SK) 4 : 1
Slepý vede tupého - FC Literpool 0 : 3


























                         
                         
2. ŠANCE 













                         
PŘEDKOLO
AC LILL - FK Harrachov 0 : 1













SEMIFINÁLE
Jaroměřský fotbalisti - FK Harrachov 0 : 1
Mohykáni Club (SR) - GEKAD 0 : 1













o 3. místo
Mohykáni Club (SR) - Jaroměřský fotbalisti 0 : 1













FINÁLE
FK Harrachov - GEKAD 0 : 1


























                         
                         
FINÁLOVÉ SKUPINY A - H 
                         













P FINAL A V R P Skóre B
1. FC Antiga Sempre 2 1 1 7 : 4 7
2. ACADEMIX 2 1 1 10 : 5 7
3. 1. FC Slavoj Kladno 1 3 0 8 : 6 6
4. RAPID (PL) 0 3 1 3 : 7 3
5. Senco Doubravka 0 2 2 2 : 8 2













skupina FINAL A
ACADEMIX - RAPID (PL) 5 : 1
1. FC Slavoj Kladno - Senco Doubravka 1 : 1
FC Antiga Sempre - ACADEMIX 2 : 0
RAPID (PL) - 1. FC Slavoj Kladno 1 : 1
FC Antiga Sempre - Senco Doubravka 3 : 0
ACADEMIX - 1. FC Slavoj Kladno 2 : 2
Senco Doubravka - RAPID(PL) 1 : 1
FC Antiga Sempre - 1. FC Slavoj Kladno 2 : 4
ACADEMIX - Senco Doubravka 3 : 0
FC Antiga Sempre - RAPID (PL) 0 : 0


























                         
                         
P FINAL B V R P Skóre B
1. FC OHIO Sezemice 4 0 0 9 : 1 12
2. Jiřina Prostějov 2 1 1 7 : 1 7
3. Plniči Trubiček 2 1 0 7 : 3 7
4. 1. FC Družba Vysoké Mýto 1 0 3 4 : 7 3
5. Pojizeráci 0 0 4 1 : 16 0













skupina FINAL B
Plniči Trubiček - Jiřina Prostějov 0 : 0
FC OHIO Sezemice - 1. FC Družba Vys. Mýto 2 : 1
Pojizeráci - Plniči Trubiček 1 : 4
Jiřina Prostějov - FC OHIO Sezemice 0 : 1
Pojizeráci - 1. FC Družba Vys. Mýto 0 : 3
Plniči Trubiček - FC OHIO Sezemice 0 : 2
1. FC Družba Vys. Mýto - Jiřina Prostějov 0 : 2
Pojizeráci - FC OHIO Sezemice 0 : 4
Plniči Trubiček - 1. FC Družba Vys. Mýto 3 : 0
Pojizeráci - Jiřina Prostějov 0 : 5


























                         
                         
P FINAL C V R P Skóre B
1. Nixau Team 2 2 0 9 : 4 8
2. FC Jelichov 2 1 1 5 : 3 7
3. DAT (SK) 1 2 1 6 : 7 5
4. Azbestové žalůdky (SR) 1 2 1 7 : 10 5
5. Joga Bonito (SR) 0 1 3 5 : 8 1













skupina FINAL C
Nixau Team
- Joga Bonito (SR)
1 : 0
FC Jelichov
- Azbestové žalůdky (SR)
1 : 2
DAT (SK)
- Nixau Team 1 : 1
Joga Bonito (SR)
- FC Jelichov
0 : 1
DAT (SK)
- Azbestové žalůdky (SR)
1 : 1
Nixau Team - FC Jelichov
1 : 1
Azbestové žalůdky (SR)
- Joga Bonito (SR)
2 : 2
DAT (SK)
- FC Jelichov
0 : 2
Nixau Team - Azbestové žalůdky (SR)
6 : 2
DAT (SK)
- Joga Bonito (SR)
4 : 3


























                         
                         
P FINAL D V R P Skóre B
1. LSC CRICKETS HK 3 0 1 11 : 2 9
2. Miláno Jaroměř 3 0 1 13 : 2 9
3. FC Literpool 3 0 1 7 : 8 9
4. Antimuf Pardubice 0 1 3 3 : 13 1
5. Chlapci na chmelu 0 1 3 5 : 14 1













skupina FINAL D
Miláno Jaroměř - Antimuf Pardubice 4 : 0
LSC CRICKETS HK - Chlapci na chmelu 2 : 1
FC Literpool - Miláno Jaroměř 2 : 1
Antimuf Pardubice - LSC CRICKETS HK 0 : 3
FC Literpool - Chlapci na chmelu 2 : 1
Miláno Jaroměř - LSC CRICKETS HK 1 : 0
Chlapci na chmelu - Antimuf Pardubice 3 : 3
FC Literpool - LSC CRICKETS HK 0 : 6
Miláno Jaroměř - Chlapci na chmelu 7 : 0
FC Literpool - Antimuf Pardubice 3 : 0


























                         
                         
P FINAL E V R P Skóre B
1. Gipsy Brazil Třebechovice  3 1 0 15 : 3 10
2. AC Tango Liberec 3 1 0 10 : 1 10
3. Hirošima Hadr 1 1 2 4 : 7 4
4. Squadra Azura 1 1 2 3 : 7 4
5. do počtu 09 0 0 4 2 : 16 0













skupina FINAL E
Hirošima Hadr - Squadra Azura 1 : 1
Gipsy Brazil Třebechovice  - do počtu 09 7 : 1
AC Tango Liberec - Hirošima Hadr 2 : 0
Squadra Azura - Gipsy Brazil Třebechovice  0 : 4
AC Tango Liberec - do počtu 09 5 : 0
Hirošima Hadr - Gipsy Brazil Třebechovice  1 : 3
do počtu 09 - Squadra Azura 0 : 2
AC Tango Liberec - Gipsy Brazil Třebechovice  1 : 1
Hirošima Hadr - do počtu 09 2 : 1
AC Tango Liberec - Squadra Azura 2 : 0


























                         
                         
P FINAL F V R P Skóre B
1. SportBar Všetaty 3 1 0 11 : 1 10
2. Bohutín Stars 2 2 0 4 : 2 8
3. FC Zelenáči 1 1 2 4 : 7 4
4. LESNÁ PES 1 1 2 2 : 6 4
5. FC Häffnärfjördür 0 1 3 1 : 6 1













skupina FINAL F
Bohutín Stars - SportBar Všetaty 1 : 1
FC Häffnärfjördür - FC Zelenáči 1 : 2
LESNÁ PES - Bohutín Stars 0 : 1
SportBar Všetaty - FC Häffnärfjördür 3 : 0
LESNÁ PES - FC Zelenáči 1 : 1
Bohutín Stars - FC Häffnärfjördür 0 : 0
FC Zelenáči - SportBar Všetaty 0 : 3
LESNÁ PES - FC Häffnärfjördür 1 : 0
Bohutín Stars - FC Zelenáči 2 : 1
LESNÁ PES - SportBar Všetaty 0 : 4


























                         
                         
P FINAL G V R P Skóre B
1. Babylon Jaroměř 2 1 1 6 : 1 7
2. Benfica Přeštice 2 1 1 2 : 4 7
3. Nejdečáci 1 2 1 2 : 2 5
4. FK Turnov 1 1 2 3 : 4 4
5. Bad Boys Nechanice 0 3 1 1 : 3 3













skupina FINAL G
Babylon Jaroměř - Nejdečáci 0 : 0
FK Turnov - Bad Boys Nechanice 1 : 1
Benfica Přeštice - Babylon Jaroměř 0 : 4
Nejdečáci - FK Turnov 2 : 1
Benfica Přeštice - Bad Boys Nechanice 0 : 0
Babylon Jaroměř - FK Turnov 0 : 1
Bad Boys Nechanice - Nejdečáci 0 : 0
Benfica Přeštice - FK Turnov 1 : 0
Babylon Jaroměř - Bad Boys Nechanice 2 : 0
Benfica Přeštice - Nejdečáci 1 : 0


























                         
                         
P FINAL H V R P Skóre B
1. Gold Team Nový Život (SK) 3 1 0 11 : 2 10
2. FC Rumov 3 1 0 7 : 4 10
3. Les Basables 2 0 2 9 : 7 6
4. GEKAD 0 1 3 2 : 8 1
5. Šampóni 0 1 3 2 : 10 1













skupina FINAL H
GT Nový Život (SK)
- Les Basables 2 : 0
FC Rumov - GEKAD 1 : 0
Šampóni - GT Nový Život (SK)
0 : 6
Les Basables - FC Rumov 3 : 4
Šampóni - GEKAD 1 : 1
GT Nový Život (SK)
- FC Rumov 1 : 1
GEKAD - Les Basables 0 : 4
Šampóni - FC Rumov 0 : 1
GT Nový Život (SK)
- GEKAD 2 : 1
Šampóni - Les Basables 1 : 2


























PLAY OFF - TOP 16
                         
                         
OSMIFINÁLE
FC Antiga Sempre - AC Tango Liberec 2 : 0
FC OHIO Sezemice - Bohutín Stars 4 : 2
Nixau Team - Benfica Přeštice 1 : 0
LSC CRICKETS HK - FC Rumov 0 : 2
Gipsy Brazil Třebechovice  - ACADEMIX 1 : 8
SportBar Všetaty - Jiřina Prostějov 1 : 0
FC Jelichov - Babylon Jaroměř 0 : 2
Gold Team Nový Život (SK) - Miláno Jaroměř 0 : 1













ČTVRTFINÁLE
FC Antiga Sempre - FC OHIO Sezemice 0 : 2
Nixau Team - FC Rumov 0 : 3
ACADEMIX - SportBar Všetaty 3 : 1
Babylon Jaroměř - Miláno Jaroměř 1 : 2













SEMIFINÁLE
FC OHIO Sezemice - FC Rumov 3 : 1
ACADEMIX - Miláno Jaroměř 2 : 1













o 3. místo
FC Rumov - Miláno Jaroměř 0 : 3













FINÁLE
FC OHIO Sezemice - ACADEMIX 0 : 2

© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi