Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

Babylon cup 2018 - přijímáme přihlášky na 10. ročník!

 

Jaroměř - Babylon cup 2018 bude již devátým pokračováním mezinárodníhu turnaje v malé kopané, který se v i tomto roce uskuteční ve dvou kategoriích.

Kategorie OPEN (7. a 8. července) je určena převážně mužským týmů bez věkového omezení. Šestým rokem se uskuteční i kategorie LADIES (7. července), která bývá pravidelně velmi sledovaná.

 

NEVÁHEJTE A PŘIHLASTE SVŮJ TÝM  - přihláška zde

Propozice OPEN:   odkaz zde
Propozice LADIES: odkaz zde

Babylon cup - poháry Babylon cup - vodní fotbálek Babylon cup - red bull Areál Růžová ulice Areál ASVAJ   


Na webu naleznete podrobné informace o jednotlivých kategoriích OPEN i LADIES. Velmi nás těší zájem o turnaj, který se po roční pauze vrací opět v původním formátu a rozměru. Vše je připraveno, abychom navázali na 7. ročník, kterého se zúčastnilo 127 týmů nejen z České Republiky, ale i ze Slovenska, Polska i Maďarska (OPEN - 114, LADIES - 13).

NEVÁHEJTE A PŘIHLASTE SVŮJ TÝM JEŠTĚ DNES - přihláška zde

Pro Babylon cup 2018 bude připraveno 18 hřišť (40x20 metrů) ve dvou areálech. V Růžové ulici (domácím stánku FK Jaroměř) bude připraveno 10 travnatých hřišť + 1 UT. V Areálu sportovních a volnočasových aktivit Jaroměř (ASVAJ) pak bude k dispozici 6 travnatá a 1 hřiště s umělým povrchem. Oba areály jsou od sebe vzdáleny 10 minut chůze!

Sledujte aktuální informace na webu i ve skupině Babylon cup na facebooku 

VÝSLEDKY Babylon cupu 2017

 

LADIES

 

Skupina LADIES - hřiště č. 3
Cuba Libre Ladies (HK) : ICE GIRLS (Středočeský kraj) 5 : 1
Růžovky (Jaroměř) : MIX Team (Pardubice) 2 : 2
Hangover team (Pardubice) : Cuba Libre Ladies (HK) 2 : 4
ICE GIRLS (Středočeský kraj) : Růžovky (Jaroměř) 0 : 5
Hangover team (Pardubice) : MIX Team (Pardubice) 2 : 1
Cuba Libre Ladies (Hradec Králové) : Růžovky (Jaroměř) 1 : 3
MIX Team (Pardubice) : ICE GIRLS (Středočeský kraj) 5 : 0
Hangover team (Pardubice) : Růžovky (Jaroměř) 1 : 1
Cuba Libre Ladies (HK) : MIX Team (Pardubice) 3 : 0
Hangover team (Pardubice) : ICE GIRLS (Středočeský kraj) 9 : 1
o 3. místo
Hangover team (Pardubice) : MIX Team (Pardubice) 2 : 0
FINÁLE
Cuba Libre Ladies (HK) : Růžovky (Jaroměř) 3 : 1

 

 

P Skupina LADIES - hřiště č. 3 V R P Skóre B
1 Cuba Libre Ladies (Hradec Králové) 3 0 1 13 : 6 9
2 Růžovky (Jaroměř) 2 2 0 11 : 4 8
3 Hangover team (Pardubice) 2 1 1 14 : 7 7
4 MIX Team (Pardubice) 1 1 2 8 : 7 4
5 ICE GIRLS (Středočeský kraj) 0 0 4 2 : 24 0

 

 

FINÁLOVÝ PAVOUK - OPEN

OSMIFIÁLE (TOP 16)
FC Brazil Kladno   TJ Spoje Praha 1 : 2
Gigantes (Hradec Králové)   Mordor Team (Městec Králové) 3 : 0
Golden Guns (Hradec Králové)   Wayne's team (Nové Město n. M.) 1 : 0
VITO TEAM (Teplice)   Joga bonito (Vamberk) 2 : 1
RB Chlumec (Chlumec n. C.)   Young Boys Prague (Praha) 4 : 3
MAGIX (SVK - Sereď)   Vítěz tohoto zápasu (HK) 1 : 2
Doberáci (Kladno)   FC TEXAS Nové Strašecí  1 : 0
Selaví (Jaroměř)   FC Velká Ledhuje (Police n. M.) 2 : 1
ČTVRTFINÁLE
TJ Spoje Praha   Gigantes (Hradec Králové) 3 : 0
Golden Guns (Hradec Králové)   VITO TEAM (Teplice) 3 : 1
RB Chlumec (Chlumec n. C.)   Vítěz tohoto zápasu (Hradec Králové) 2 : 1
Doberáci (Kladno)   Selaví (Jaroměř) 2 : 1
SEMIFINÁLE
TJ Spoje Praha   Golden Guns (Hradec Králové) 0 : 1
RB Chlumec (Chlumec n. C.)   Doberáci (Kladno) 3 : 2
o 3. místo
TJ Spoje Praha   Doberáci (Kladno) 2 : 0
FINÁLE
Golden Guns (Hradec Králové)   RB Chlumec (Chlumec n. C.) 2 : 0

 

 

NEDĚLE - SEMIFINÁLOVÉ SKUPINY - OPEN

Skupina SF A - hřiště č. 1
FK Boca Chotěboř : Tatranky (Hostinné) 1 : 1
FC Velká Ledhuje (Police n. M.) : LW Malibu (Ostrava) 1 : 3
FC Brazil Kladno : FK Boca Chotěboř 5 : 2
Tatranky (Hostinné) : FC Velká Ledhuje (Police n. M.) 2 : 4
FC Brazil Kladno : LW Malibu (Ostrava) 1 : 1
FK Boca Chotěboř : FC Velká Ledhuje (Police n. M.) 0 : 3
LW Malibu (Ostrava) : Tatranky (Hostinné) 3 : 3
FC Brazil Kladno : FC Velká Ledhuje (Police n. M.) 2 : 0
FK Boca Chotěboř : LW Malibu (Ostrava) 2 : 1
FC Brazil Kladno : Tatranky (Hostinné) 3 : 3

 

P Skupina SF A - hřiště č. 1 V R P Skóre B
1 FC Brazil Kladno 2 2 0 11 : 6 8
2 FC Velká Ledhuje (Police n. M.) 2 0 2 8 : 7 6
3 LW Malibu (Ostrava) 1 2 1 8 : 7 5
4 FK Boca Chotěboř 1 1 2 5 : 10 4
5 Tatranky (Hostinné) 0 3 1 9 : 11 3

 

Skupina SF B - hřiště č. 2
Gigantes (Hradec Králové) : AC B2B PEKELNEJ STROJ (Jihlava) 3 : 0
Kanonieri (SVK - Bratislava) : FC TEXAS Nové Strašecí  0 : 3
Černovci (SVK - Ružomberok) : Gigantes (Hradec Králové) 0 : 4
AC B2B PEKELNEJ STROJ (Jihlava) : Kanonieri (SVK - Bratislava) 3 : 0
Černovci (SVK - Ružomberok) : FC TEXAS Nové Strašecí  0 : 3
Gigantes (Hradec Králové) : Kanonieri (SVK - Bratislava) 3 : 0
FC TEXAS Nové Strašecí  : AC B2B PEKELNEJ STROJ (Jihlava) 1 : 1
Černovci (SVK - Ružomberok) : Kanonieri (SVK - Bratislava) 3 : 0
Gigantes (Hradec Králové) : FC TEXAS Nové Strašecí  2 : 1
Černovci (SVK - Ružomberok) : AC B2B PEKELNEJ STROJ (Jihlava) 5 : 4

 

P Skupina SF B - hřiště č. 2 V R P Skóre B
1 Gigantes (Hradec Králové) 4 0 0 12 : 1 12
2 FC TEXAS Nové Strašecí  2 1 1 8 : 3 7
3 Černovci (SVK - Ružomberok) 2 0 2 8 : 11 6
4 AC B2B PEKELNEJ STROJ (Jihlava) 1 1 2 8 : 9 4
5 Kanonieri (SVK - Bratislava) 0 0 4 0 : 12 0

 

 

Skupina SF C - hřiště č. 3
Golden Guns (Hradec Králové) : BFK Orel HK (Hradec Králové) 2 : 0
Vítěz tohoto zápasu (HK) : 1. FC Chachaři Ostrava 2007 5 : 2
T.T.I.Team (Pardubice) : Golden Guns (Hradec Králové) 1 : 4
BFK Orel HK (Hradec Králové) : Vítěz tohoto zápasu (HK) 2 : 1
T.T.I.Team (Pardubice) : 1. FC Chachaři Ostrava 2007 5 : 1
Golden Guns (Hradec Králové) : Vítěz tohoto zápasu (HK) 0 : 0
1. FC Chachaři Ostrava 2007 : BFK Orel HK (Hradec Králové) 0 : 2
T.T.I.Team (Pardubice) : Vítěz tohoto zápasu (HK) 2 : 4
Golden Guns (Hradec Králové) : 1. FC Chachaři Ostrava 2007 3 : 1
T.T.I.Team (Pardubice) : BFK Orel HK (Hradec Králové) 3 : 1

 

 

P Skupina SF C - hřiště č. 3 V R P Skóre     B
1 Golden Guns (Hradec Králové) 3 1 0 9 : 2 10
2 Vítěz tohoto zápasu (HK) 2 1 1 10 : 6 7
3 T.T.I.Team (Pardubice) 2 0 2 11 : 10 6
4 BFK Orel HK (Hradec Králové) 2 0 2 5 : 6 6
5 1. FC Chachaři Ostrava 2007 0 0 4 4 : 15 0

 

 

Skupina SF D - hřiště č. 4
FORTUNA Team (Vlašim) : Dudáci (Plzeň) 5 : 3
Young Boys Prague (Praha) : LaGarda (České Budějovice) 3 : 2
VITO TEAM (Teplice) : FORTUNA Team (Vlašim) 2 : 0
Dudáci (Plzeň) : Young Boys Prague (Praha) 1 : 3
VITO TEAM (Teplice) : LaGarda (České Budějovice) 4 : 0
FORTUNA Team (Vlašim) : Young Boys Prague (Praha) 3 : 4
LaGarda (České Budějovice) : Dudáci (Plzeň) 5 : 2
VITO TEAM (Teplice) : Young Boys Prague (Praha) 3 : 3
FORTUNA Team (Vlašim) : LaGarda (České Budějovice) 2 : 1
VITO TEAM (Teplice) : Dudáci (Plzeň) 2 : 1

 

 

P Skupina SF D - hřiště č. 4 V R P Skóre     B
1 VITO TEAM (Teplice) 3 1 0 11 : 4 10
2 Young Boys Prague (Praha) 3 1 1 13 : 9 10
3 FORTUNA Team (Vlašim) 2 0 2 10 : 10 6
4 LaGarda (České Budějovice) 1 0 3 8 : 11 3
5 Dudáci (Plzeň) 0 0 4 7 : 15 0

 

 

Skupina SF E - hřiště č. 5
Joga bonito (Vamberk) : Káňata Broumov 4 : 2
FC Pivo (Praha) : Miláno Jaroměř 0 : 2
RB Chlumec (Chlumec n. C.) : Joga bonito (Vamberk) 1 : 1
Káňata Broumov : FC Pivo (Praha) 2 : 0
RB Chlumec (Chlumec n. C.) : Miláno Jaroměř 1 : 1
Joga bonito (Vamberk) : FC Pivo (Praha) 2 : 0
Miláno Jaroměř : Káňata Broumov 2 : 2
RB Chlumec (Chlumec n. C.) : FC Pivo (Praha) 3 : 0
Joga bonito (Vamberk) : Miláno Jaroměř 1 : 1
RB Chlumec (Chlumec n. C.) : Káňata Broumov 7 : 3

 

 

P Skupina SF E - hřiště č. 5 V R P Skóre     B
1 RB Chlumec (Chlumec n. C.) 2 2 0 12 : 5 8
2 Joga bonito (Vamberk) 2 2 0 8 : 4 8
3 Miláno Jaroměř 1 3 0 6 : 4 6
4 Káňata Broumov 1 1 2 9 : 13 4
5 FC Pivo (Praha) 0 0 4 0 : 9 0

 

 

Skupina SF F - hřiště č. 6
Olympique (SVK - Galanta) : Wayne's team (Nové Město n. M.) 0 : 0
MAGIX (SVK - Sereď) : Pampuch Team Liberec 3 : 1
TJ Spoje Praha : Olympique (SVK - Galanta) 0 : 2
Wayne's team (Nové M. n. M.) : MAGIX (SVK - Sereď) 4 : 1
TJ Spoje Praha : Pampuch Team Liberec 6 : 3
Olympique (SVK - Galanta) : MAGIX (SVK - Sereď) 0 : 6
Pampuch Team Liberec : Wayne's team (Nové M. n. M.) 0 : 2
TJ Spoje Praha : MAGIX (SVK - Sereď) 0 : 1
Olympique (SVK - Galanta) : Pampuch Team Liberec 1 : 1
TJ Spoje Praha : Wayne's team (Nové Město n. M.) 2 : 0

 

P Skupina SF F - hřiště č. 6 V R P Skóre     B
1 MAGIX (SVK - Sereď) 3 0 1 11 : 5 9
2 Wayne's team (Nové Město n. M.) 2 1 1 6 : 3 7
3 TJ Spoje Praha 2 0 2 8 : 6 6
4 Olympique (SVK - Galanta) 1 2 1 3 : 7 5
5 Pampuch Team Liberec 0 1 3 5 : 12 1

 

 

Skupina SF G - hřiště č. 7
Union Kostelec (Kostelec n. O.) : Mordor Team (Městec Králové) 0 : 1
Doberáci (Kladno) : Selaví (Jaroměř) 3 : 0
FC Notor Střešovice : Union Kostelec (Kostelec n. O.) 1 : 8
Mordor Team (Městec Králové) : Doberáci (Kladno) 1 : 2
FC Notor Střešovice : Selaví (Jaroměř) 2 : 10
Union Kostelec (Kostelec n. O.) : Doberáci (Kladno) 1 : 3
Selaví (Jaroměř) : Mordor Team (Městec Králové) 1 : 2
FC Notor Střešovice : Doberáci (Kladno) 2 : 7
Union Kostelec (Kostelec n. O.) : Selaví (Jaroměř) 1 : 4
FC Notor Střešovice : Mordor Team (Městec Králové) 0 : 10

 

 

P Skupina SF G - hřiště č. 7 V R P Skóre     B
1 Doberáci (Kladno) 4 0 0 15 : 4 12
2 Mordor Team (Městec Králové) 3 0 1 14 : 3 9
3 Selaví (Jaroměř) 2 0 2 15 : 8 6
4 Union Kostelec (Kostelec n. O.) 1 0 3 10 : 9 3
5 FC Notor Střešovice 0 0 4 5 : 35 0

 

ROZLOSOVÁNÍ Babylon cupu 2017

 

LADIES

Skupina LADIES - hřiště č. 3
Cuba Libre Ladies (Hradec Králové) : ICE GIRLS (Středočeský kraj)      
Růžovky (Jaroměř) : MIX Team (Pardubice)      
Hangover team (Pardubice) : Cuba Libre Ladies (Hradec Králové)      
ICE GIRLS (Středočeský kraj) : Růžovky (Jaroměř)      
Hangover team (Pardubice) : MIX Team (Pardubice)      
Cuba Libre Ladies (Hradec Králové) : Růžovky (Jaroměř)      
MIX Team (Pardubice) : ICE GIRLS (Středočeský kraj)      
Hangover team (Pardubice) : Růžovky (Jaroměř)      
Cuba Libre Ladies (Hradec Králové) : MIX Team (Pardubice)      
Hangover team (Pardubice) : ICE GIRLS (Středočeský kraj)      
o 3. místo      
FINÁLE      

 

P Skupina LADIES - hřiště č. 3 V R P Skóre B
1 Cuba Libre Ladies (Hradec Králové)         :    
2 Růžovky (Jaroměř)         :    
3 MIX Team (Pardubice)         :    
4 Hangover team (Pardubice)         :    
5 ICE GIRLS (Středočeský kraj)         :    

 

 

OPEN

DOPOLEDNE - RŮŽOVKA - 8:30 až 13:30

 

Skupina A - hřiště č. 1
FK Boca Chotěboř : Wayne's team (Nové Město n. M.)   :  
Plejbojs (Jaroměř) : Doberáci (Kladno)   :  
BFK Orel HK (Hradec Králové) : FK Boca Chotěboř   :  
Wayne's team (Nové Město n. M.) : Plejbojs (Jaroměř)   :  
BFK Orel HK (Hradec Králové) : Doberáci (Kladno)   :  
FK Boca Chotěboř : Plejbojs (Jaroměř)   :  
Doberáci (Kladno) : Wayne's team (Nové Město n. M.)   :  
BFK Orel HK (Hradec Králové) : Plejbojs (Jaroměř)   :  
FK Boca Chotěboř : Doberáci (Kladno)   :  
BFK Orel HK (Hradec Králové) : Wayne's team (Nové Město n. M.)   :  

 

P Skupina A - hřiště č. 1 V R P Skóre B
1 FK Boca Chotěboř         :    
2 Plejbojs (Jaroměř)         :    
3 Doberáci (Kladno)         :    
4 BFK Orel HK (Hradec Králové)         :    
5 Wayne's team (Nové Město n. M.)         :    

 

Skupina B - hřiště č. 2
Káňata Broumov : FC Velká Ledhuje (Police n. M.)      
Sparta Mratín : Kompotare (SVK - Nižný Hrabovec)      
Selaví (Jaroměř) : Káňata Broumov      
FC Velká Ledhuje (Police n. M.) : Sparta Mratín      
Selaví (Jaroměř) : Kompotare (SVK - Nižný Hrabovec)      
Káňata Broumov : Sparta Mratín      
Kompotare (SVK - Nižný Hrabovec) : FC Velká Ledhuje (Police n. M.)      
Selaví (Jaroměř) : Sparta Mratín      
Káňata Broumov : Kompotare (SVK - Nižný Hrabovec)      
Selaví (Jaroměř) : FC Velká Ledhuje (Police n. M.)      

 

P Skupina B - hřiště č. 2 V R P Skóre B
1 Káňata Broumov         :    
2 Sparta Mratín         :    
3 Kompotare (SVK - Nižný Hrabovec)         :    
4 Selaví (Jaroměř)         :    
5 FC Velká Ledhuje (Police n. M.)         :    

 

Skupina C - hřiště č. 3
ManŽdírnice United  : Pivaři (Neratovice)      
SK Babylon (Jaroměř) : MAGIX (SVK - Sereď)      
Gigantes (Hradec Králové) : ManŽdírnice United       
Pivaři (Neratovice) : SK Babylon (Jaroměř)      
Gigantes (Hradec Králové) : MAGIX (SVK - Sereď)      
ManŽdírnice United  : SK Babylon (Jaroměř)      
MAGIX (SVK - Sereď) : Pivaři (Neratovice)      
Gigantes (Hradec Králové) : SK Babylon (Jaroměř)      
ManŽdírnice United  : MAGIX (SVK - Sereď)      
Gigantes (Hradec Králové) : Pivaři (Neratovice)      

 

P Skupina C - hřiště č. 3 V R P Skóre B
1 ManŽdírnice United          :    
2 SK Babylon (Jaroměř)         :    
3 MAGIX (SVK - Sereď)         :    
4 Gigantes (Hradec Králové)         :    
5 Pivaři (Neratovice)         :    

 

Skupina D - hřiště č. 4
Squadra Azura (Jičín) : Jižní Sheepy (Praha)      
Kanonieri (SVK - Bratislava) : Pampuch Team Liberec      
Dynamo Bukvatubov (Kolín) : Squadra Azura (Jičín)      
Jižní Sheepy (Praha) : Kanonieri (SVK - Bratislava)      
Dynamo Bukvatubov (Kolín) : Pampuch Team Liberec      
Squadra Azura (Jičín) : Kanonieri (SVK - Bratislava)      
Pampuch Team Liberec : Jižní Sheepy (Praha)      
Dynamo Bukvatubov (Kolín) : Kanonieri (SVK - Bratislava)      
Squadra Azura (Jičín) : Pampuch Team Liberec      
Dynamo Bukvatubov (Kolín) : Jižní Sheepy (Praha)      

 

P Skupina D - hřiště č. 4 V R P Skóre B
1 Squadra Azura (Jičín)         :    
2 Kanonieri (SVK - Bratislava)         :    
3 Pampuch Team Liberec         :    
4 Dynamo Bukvatubov (Kolín)         :    
5 Jižní Sheepy (Praha)         :    

 

Skupina E - hřiště č. 5
FC Brazil Kladno : TJ Sokol Trstín (SVK)      
Antimove Pardubice  : Miláno Jaroměř      
Golden Guns (Hradec Králové) : FC Brazil Kladno      
TJ Sokol Trstín (SVK) : Antimove Pardubice       
Golden Guns (Hradec Králové) : Miláno Jaroměř      
FC Brazil Kladno : Antimove Pardubice       
Miláno Jaroměř : TJ Sokol Trstín (SVK)      
Golden Guns (Hradec Králové) : Antimove Pardubice       
FC Brazil Kladno : Miláno Jaroměř      
Golden Guns (Hradec Králové) : TJ Sokol Trstín (SVK)      

 

P Skupina E - hřiště č. 5 V R P Skóre B
1 FC Brazil Kladno         :    
2 Antimove Pardubice          :    
3 Miláno Jaroměř         :    
4 Golden Guns (Hradec Králové)         :    
5 TJ Sokol Trstín (SVK)         :    

 

Skupina F - hřiště č. 6
Pampuch Team Liberec B : SK Čmoudi (Náchod)      
Vítěz tohoto zápasu (Hradec Králové) : Tatranky (Hostinné)      
RB Chlumec (Chlumec n. C.) : Pampuch Team Liberec B      
SK Čmoudi (Náchod) : Vítěz tohoto zápasu (Hradec Králové)      
RB Chlumec (Chlumec n. C.) : Tatranky (Hostinné)      
Pampuch Team Liberec B : Vítěz tohoto zápasu (Hradec Králové)      
Tatranky (Hostinné) : SK Čmoudi (Náchod)      
RB Chlumec (Chlumec n. C.) : Vítěz tohoto zápasu (Hradec Králové)      
Pampuch Team Liberec B : Tatranky (Hostinné)      
RB Chlumec (Chlumec n. C.) : SK Čmoudi (Náchod)      

 

P Skupina F - hřiště č. 6 V R P Skóre B
1 Pampuch Team Liberec B         :    
2 Vítěz tohoto zápasu (Hradec Králové)         :    
3 Tatranky (Hostinné)         :    
4 RB Chlumec (Chlumec n. C.)         :    
5 SK Čmoudi (Náchod)         :    

 

 

ODPOLEDNE - RŮŽOVKA - 14:00 až 19:00

 

Skupina G - hřiště č. 1
1. FC Chachaři Ostrava 2007 : Černovci (SVK - Ružomberok)      
CK MED KIELCE (PL - Kielce) : U17 (Jaroměř)      
FORTUNA Team (Vlašim) : 1. FC Chachaři Ostrava 2007      
Černovci (SVK - Ružomberok) : CK MED KIELCE (PL - Kielce)      
FORTUNA Team (Vlašim) : U17 (Jaroměř)      
1. FC Chachaři Ostrava 2007 : CK MED KIELCE (PL - Kielce)      
U17 (Jaroměř) : Černovci (SVK - Ružomberok)      
FORTUNA Team (Vlašim) : CK MED KIELCE (PL - Kielce)      
1. FC Chachaři Ostrava 2007 : U17 (Jaroměř)      
FORTUNA Team (Vlašim) : Černovci (SVK - Ružomberok)      

 

P Skupina G - hřiště č. 1 V R P Skóre B
1 1. FC Chachaři Ostrava 2007         :    
2 CK MED KIELCE (PL - Kielce)         :    
3 U17 (Jaroměř)         :    
4 FORTUNA Team (Vlašim)         :    
5 Černovci (SVK - Ružomberok)         :    

 

Skupina H - hřiště č. 2
Mordor Team (Městec Králové) : Rébus (Jaroměř)      
Young Boys Prague (Praha) : FC Real Copa (Jaroměř)      
T.T.I.Team (Pardubice) : Mordor Team (Městec Králové)      
Rébus (Jaroměř) : Young Boys Prague (Praha)      
T.T.I.Team (Pardubice) : FC Real Copa (Jaroměř)      
Mordor Team (Městec Králové) : Young Boys Prague (Praha)      
FC Real Copa (Jaroměř) : Rébus (Jaroměř)      
T.T.I.Team (Pardubice) : Young Boys Prague (Praha)      
Mordor Team (Městec Králové) : FC Real Copa (Jaroměř)      
T.T.I.Team (Pardubice) : Rébus (Jaroměř)      


P Skupina H - hřiště č. 2 V R P Skóre B
1 Mordor Team (Městec Králové)         :    
2 Young Boys Prague (Praha)         :    
3 FC Real Copa (Jaroměř)         :    
4 T.T.I.Team (Pardubice)         :    
5 Rébus (Jaroměř)         :    

 

Skupina I - hřiště č. 4
FC Gigifufu (Zavidov) : Azbestové žalúdky (SVK - Sereď)      
AC B2B PEKELNEJ STROJ (Jihlava) : LaGarda (České Budějovice)      
Joga bonito (Vamberk) : FC Gigifufu (Zavidov)      
Azbestové žalúdky (SVK - Sereď) : AC B2B PEKELNEJ STROJ (Jihlava)      
Joga bonito (Vamberk) : LaGarda (České Budějovice)      
FC Gigifufu (Zavidov) : AC B2B PEKELNEJ STROJ (Jihlava)      
LaGarda (České Budějovice) : Azbestové žalúdky (SVK - Sereď)      
Joga bonito (Vamberk) : AC B2B PEKELNEJ STROJ (Jihlava)      
FC Gigifufu (Zavidov) : LaGarda (České Budějovice)      
Joga bonito (Vamberk) : Azbestové žalúdky (SVK - Sereď)      

 

P Skupina I - hřiště č. 4 V R P Skóre B
1 FC Gigifufu (Zavidov)         :    
2 AC B2B PEKELNEJ STROJ (Jihlava)         :    
3 LaGarda (České Budějovice)         :    
4 Joga bonito (Vamberk)         :    
5 Azbestové žalúdky (SVK - Sereď)         :    

 

Skupina J - hřiště č. 5
FC Pivo (Praha) : VITO TEAM (Teplice)      
VRD Sever 92 (Liberec) : Gumotex Jaroměř      
TJ Spoje Praha : FC Pivo (Praha)      
VITO TEAM (Teplice) : VRD Sever 92 (Liberec)      
TJ Spoje Praha : Gumotex Jaroměř      
FC Pivo (Praha) : VRD Sever 92 (Liberec)      
Gumotex Jaroměř : VITO TEAM (Teplice)      
TJ Spoje Praha : VRD Sever 92 (Liberec)      
FC Pivo (Praha) : Gumotex Jaroměř      
TJ Spoje Praha : VITO TEAM (Teplice)      

 

P Skupina J - hřiště č. 5 V R P Skóre B
1 FC Pivo (Praha)         :    
2 VRD Sever 92 (Liberec)         :    
3 Gumotex Jaroměř         :    
4 TJ Spoje Praha         :    
5 VITO TEAM (Teplice)         :    

 

Skupina K - hřiště č. 6  
Olympique (SVK - Galanta) : FC Notor Střešovice      
Power Rangers (Jihlava) : FC TEXAS Nové Strašecí       
Nagyszentjános (HUN) : Olympique (SVK - Galanta)      
FC Notor Střešovice : Power Rangers (Jihlava)      
Nagyszentjános (HUN) : FC TEXAS Nové Strašecí       
Olympique (SVK - Galanta) : Power Rangers (Jihlava)      
FC TEXAS Nové Strašecí  : FC Notor Střešovice      
Nagyszentjános (HUN) : Power Rangers (Jihlava)      
Olympique (SVK - Galanta) : FC TEXAS Nové Strašecí       
Nagyszentjános (HUN) : FC Notor Střešovice      

 

P Skupina K - hřiště č. 6 V R P Skóre B
1 Olympique (SVK - Galanta)         :    
2 Power Rangers (Jihlava)         :    
3 FC TEXAS Nové Strašecí          :    
4 Nagyszentjános (HUN)         :    
5 FC Notor Střešovice         :    

 

Skupina L - hřiště č. 7
LW Malibu (Ostrava) : Liliputi (České Meziříčí)      
Klub Odložených Mužů (Praha) : Dudáci (Plzeň)      
Union Kostelec (Kostelec n. O.) : LW Malibu (Ostrava)      
Liliputi (České Meziříčí) : Klub Odložených Mužů (Praha)      
Union Kostelec (Kostelec n. O.) : Dudáci (Plzeň)      
LW Malibu (Ostrava) : Klub Odložených Mužů (Praha)      
Dudáci (Plzeň) : Liliputi (České Meziříčí)      
Union Kostelec (Kostelec n. O.) : Klub Odložených Mužů (Praha)      
LW Malibu (Ostrava) : Dudáci (Plzeň)      
Union Kostelec (Kostelec n. O.) : Liliputi (České Meziříčí)      

 

P Skupina L - hřiště č. 7 V R P Skóre B
1 LW Malibu (Ostrava)         :    
2 Klub Odložených Mužů (Praha)         :    
3 Dudáci (Plzeň)         :    
4 Union Kostelec (Kostelec n. O.)         :    
5 Liliputi (České Meziříčí)         :    

Pouze na Babylon cupu dostanete druhou šanci!

Jaroměř - Babylon cup se v letošním roce vrací opět na fotbalový stadion do Růžové ulice a s tím je spojen i návrat tradičního klání - Hostinec RŮŽOVKA 2. ŠANCE!

Těm kdo do Jaroměř jezdí pravidelně není třeba populární Hostinec RŮŽOVKA 2. ŠANCI představovat, nicméně nováčkům je třeba tento unikát představit.

Znáte ten pocit, když postup ze skupiny uteče, jak se tak říká "o kuličku"? Los bývá kolikrát nespravedlivý a i když jste na 3. místě ve skupině, tak do nedělního finále má namísto tvého týmu postoupit tým na 3. místě z vedlejší skupiny. V Jaroměři vás tento fakt nemůže rozhodit, neboť stačí vyhrát 2. ŠANCI a postup je váš!

Hostinec RŮŽOVKA 2. ŠANCE: do neděle postupuje vítěz - určena je pro neúspěšné týmy, které si ze základní skupiny nezajistili postup do nedělního finálového dne a myslí si, že by v něm neměli chybět. Přihlášené týmy budou nalosovány do PLAY OFF, vítěze utkání určí vždy pravidlo tzv. "zlatého gólu". Vítěz zístká konzumační lístek ve výši 1.200 Kč, poražený finalista pak 800 Kč. Startovné do Hostinec Růžovka 2. šance je 400 Kč.

© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi