Slide show
organizer TJ Jiskra Jaroměř
main partner Hlavní partneři
partners Partneři
medial partners Mediální partneři

 

Pořadí zápasů: 1-5; 2-3; 4-1; 5-2; 4-3; 1-2; 3-5; 4-2; 1-3; 4-5 

Babylon cup 2010 OPEN - SOBOTA 8:30 - 13:30


P Skupina A - hřiště č. 1
1 FK Juniors Turnov
2 FC Häffnärfjördür
3 FK Výkop
4 VO Stupava Alkoholics (SK)
5 ACC LIL

 

P Skupina B - hřiště č. 2
1 FC Antiga Sempre
2 Do počtu
3 Bamboocha Dřevíč
4 FC Blizzard
5 Smadolinos (SK)

 

P Skupina C - hřiště č. 3
1 Antimuf Pardubice
2 Bad Boys Nechanice
3 Top Star Team
4 Muertos Vivas
5 FC Jelichov

 

P Skupina D - hřiště č. 4
1 Les Basables
2 Pacovský
3 Quix Team
4 FC Zelenáči
5 Hoříněves

 

P Skupina E - hřiště č. 5
1 Squadra Azura
2 Petrof
3 Kondoríci (SK)
4 Sparta Pivaři AC
5 1. FC Bezlocho

 

P Skupina F - hřiště č. 6
1 DAT (SK)
2 Weyne's team
3 Bílý Balet
4 FC Inferno Mladá Boleslav
5 MANCHESTER CITY 08

 

P Skupina G - hřiště č. 7
1 Lesná Pes
2 BFK Ledvinka
3 TMF Lvi HK
4 Hejno ptáků
5 DEMO

 

P Skupina H - hřiště č. 8
1 Bohutín Stars
2 Kurvy, chlast a chlebíčky
3 Active Plejbojs
4 FC BODLO
5 Huricans Černožice

 

P Skupina I - hřiště č. 9
1 Rapid (PL)
2 AC ROMA Šumperk
3 FC Pivní Rohlíci
4 Zelení Šulini
5 Mládkov

Babylon cup 2010 OPEN - SOBOTA  14:00 - 19:00

 

P Skupina J - hřiště č. 1
1 Academix
2 1. FC Družba
3 FK Bizoni Č. Budějovice
4 S.L.Z.A. Chomutov
5 S.A.M. 73

 

P Skupina K - hřiště č. 2
1 FC OHIO Sezemice
2 GEKAD
3 FC Sokol Jedlová
4 FC Mikrofón (SK)
5 Skórující sandál

 

P Skupina L - hřiště č. 3
1 Beer Club Krbaři
2 Babylon Jaroměř
3 Umělka tým
4 Xanto Team (SK)
5 FC Neškrtnem si

 

P Skupina M - hřiště č. 4
1 Azbestové žalúdky (SK)
2 FK Lochotín
3 FC Démoni Česká Lípa
4 Krkonoše Unitec Club de Futeból
5 Na krajíčku

 

P Skupina N - hřiště č. 5
1 1. FC Slavoj Kladno
2 FC Čafka Boys
3 Mohykáni Club (SK)
4 Spyron
5 FC Loko. Č. Budějovice

 

P Skupina O - hřiště č. 6
1 LSC Crickets
2 TJ Borek 
3 Buddies (SK)
4 Ču-mu-lang-ma feng
5 Háje

 

P Skupina P - hřiště č. 7
1 Miláno Jaroměř
2 FC Blues
3 MFC Hutisko-Solanec
4 Gunners Karviná
5 Bukvice Vysoké Mýto

 

P Skupina Q - hřiště č. 8
1 Benfica Přeštice
2 DRINK team
3 Jokers Novabrik Polička
4 FC Němečtí koně
5 Slovan (SK)

 

P Skupina R - hřiště č. 9
1 AC Tango Liberec
2 Benfica Trnava (SK) 
3 FC Valchmely
4 DKNL City
5 FC Požárníci

 Babylon cup 2010 JUNIOR - NEDĚLE 9:00 - 16:00

JUNIOR - hřiště č. 1
9:00 - Jaroměř A vs. Jaroměř B
9:20 - Broumov vs. Veltrusy
9:40 - Šumperk vs. Čelechovice
10:00 - Jaroměř A vs. Veltrusy
10:20 - Čelechovice vs. Jankov
10:40 - Jaroměř B vs. Broumov
11:00 - Šumperk vs. Jaroměř A
11:20 - Broumov vs. Čelechovice
11:40 - Veltrusy vs. Jaroměř B
12:00 - Jankov vs. Šumperk
12:20 - Broumov vs. Jaroměř A
12:40 - Čelechovice vs. Veltrusy
13:00 - Jankov vs. Broumov
13:20 - Jaroměř B vs. Šumperk
13:40 - Jankov vs. Jaroměř A
14:00 - Čelechovice vs. Jaroměř B
14:20 - Veltrusy vs. Jankov
14:40 - Šumperk vs. Broumov
15:00 - Jaroměř A vs. Čelechovice
15:20 - Veltrusy vs. Šumperk
15:40 - Jaroměř B vs. Jankov
 

back | 2011-01-05 |


© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi