Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

MORDOR TEAM OPĚT OBHÁJIL PRVENSTVÍ!

Jaroměř - 8. ročník mezinárodního turnaje v malé kopané Babylon cup 2016 vyhrál již potřetí v řadě MORDOR TEAM z Městce Králové a stal se tak prvním týmem, který vyhrál Babylon cup třikrát, když v československém finále po napínavém boji porazil rovněž tradičního a velmi úspěšeného účastníka tým MAGIX ze slovenské Seredě.

Babylon cup 2016 - vítěz Mordor Team


 

VÝSLEDKY 2016

 

Babylon cup 2016

 

FINÁLOVÝ PAVOUK

PŘEDKOLO
Krkonoše United CdF (Dolní Kalná) : Rakeri (SVK - Pezinok) 4 : 2
Doberáci (Kladno) : Sokol Trstín (SVK) 3 : 1
Red bull Stars (Č. Budějovice) : Miláno (Jaroměř) 2 : 3
Young Boys HK (HK)   : TEXAS Nové Strašecí B 1 : 0
FC Brugí (Jaroměř) : FC Velká Ledhuje (Police n. M.) 0 : 2
Squadra Azura (Jičín) : The Legends (Hradec Králové) 3 : 0
FC Jut (Pardubice) : Wayne´s team (Nové Město n. M.) 1 : 7
SK Babylon Jaroměř : Emiko.cz (SVK - Dubnica nad V.) 1 : 0
OSMIFINÁLE
Káňata Broumov : Krkonoše United CdF (Dolní Kalná) 1 : 0
Mordor Team (Městec Králové) : Doberáci (Kladno) 1 : 0
FC Laguna Pardubice : Miláno (Jaroměř) 3 : 2
Cataluňa team (Trutnov) : Young Boys HK (HK)   3 : 2
CI5 (Praha) : FC Velká Ledhuje (Police n. M.) 3 : 1
FC Cuba Libre (Trutnov) : Squadra Azura (Jičín) 0 : 3
MAGIX (SVK - Sereď) : Wayne´s team (Nové Město n. M.) 3 : 1
1. FC Praha : SK Babylon Jaroměř 2 : 0
ČTVRTFINÁLE
Káňata Broumov : Mordor Team (Městec Králové) 1 : 2
FC Laguna Pardubice : Cataluňa team (Trutnov) 2 : 0
CI5 (Praha) : Squadra Azura (Jičín) 3 : 2
MAGIX (SVK - Sereď) : 1. FC Praha 5 : 1
SEMIFINÁLE
Mordor Team (Městec Králové) : FC Laguna Pardubice 2 : 1
MAGIX (SVK - Sereď) : CI5 (Praha)
2 : 1
o 3. místo
FC Laguna Pardubice : CI5 (Praha) 2 : 4
FINÁLE
Mordor Team (Městec Králové) : MAGIX (SVK - Sereď) 3 : 2

 

 


 

ZÁKLADNÍ SKUPINY

 

Skupina A
Azbestové Žalúdky (SVK - Sereď) : TEXAS Nové Strašecí B 0 : 4
Káňata Broumov : BLACKCOCKS (Ml. Boleslav) 10 : 0
SK Babylon Jaroměř : Azbestové Žalúdky (SVK - Sereď) 8 : 0
TEXAS Nové Strašecí B : Káňata Broumov 2 : 3
SK Babylon Jaroměř : BLACKCOCKS (Ml. Boleslav) 9 : 2
Azbestové Žalúdky (SVK - Sereď) : Káňata Broumov 1 : 12
BLACKCOCKS (Ml. Boleslav) : TEXAS Nové Strašecí B 4 : 5
SK Babylon Jaroměř : Káňata Broumov 4 : 5
Azbestové Žalúdky (SVK - Sereď) : BLACKCOCKS (Ml. Boleslav) 1 : 7
SK Babylon Jaroměř : TEXAS Nové Strašecí B 2 : 2

 

Skupina A - hřiště č.  V R P Skóre B
1. Káňata Broumov 4 0 0 30 : 7 12
2. SK Babylon Jaroměř 2 1 1 23 : 9 7
3. TEXAS Nové Strašecí B 2 1 1 13 : 9 7
4. BLACKCOCKS (Ml. Boleslav) 1 0 3 13 : 25 3
5. Azbestové Žalúdky (SVK - Sereď) 0 0 0 2 : 31 0

 

 

 

Skupina B
Miláno (Jaroměř) : Mordor Team (Městec Králové) 1 : 3
Young Boys (Mladé Buky)  : FC Jut (Pardubice) 3 : 0
VRD Sever 92 (Liberec) : Miláno (Jaroměř) 2 : 5
Mordor Team (Městec Králové) : Young Boys (Mladé Buky)  6 : 1
VRD Sever 92 (Liberec) : FC Jut (Pardubice) 0 : 6
Miláno (Jaroměř) : Young Boys (Mladé Buky)  5 : 0
FC Jut (Pardubice) : Mordor Team (Městec Králové) 6 : 3
VRD Sever 92 (Liberec) : Young Boys (Mladé Buky)  2 : 1
Miláno (Jaroměř) : FC Jut (Pardubice) 1 : 1
VRD Sever 92 (Liberec) : Mordor Team (Městec Králové) 1 : 5

 

Skupina B - hřiště č.  V R P Skóre B
1. Mordor Team (Městec Králové) 3 0 1 17 : 9 9
2. FC Jut (Pardubice) 2 1 1 13 : 7 7
3. Miláno (Jaroměř) 2 1 1 12 : 6 7
4. Young Boys (Mladé Buky)  1 0 3 5 : 13 3
5. VRD Sever 92 (Liberec) 1 0 3 5 : 17 3

 

 

Skupina C
Squadra Azura (Jičín) : FC Laguna Pardubice 0 : 2
Deportivo (SVK - Kanianka) : SK Dynamit (Velim) 3 : 3
Sokol Trstín (SVK) : Squadra Azura (Jičín) 2 : 4
FC Laguna Pardubice : Deportivo (SVK - Kanianka) 1 : 0
Sokol Trstín (SVK) : SK Dynamit (Velim) 4 : 2
Squadra Azura (Jičín) : Deportivo (SVK - Kanianka) 1 : 1
SK Dynamit (Velim) : FC Laguna Pardubice 2 : 8
Sokol Trstín (SVK) : Deportivo (SVK - Kanianka) 6 : 2
Squadra Azura (Jičín) : SK Dynamit (Velim) 6 : 4
Sokol Trstín (SVK) : FC Laguna Pardubice 2 : 2

 

 

Skupina C - hřiště č.  V R P Skóre B
1. FC Laguna Pardubice 3 1 0 13 : 4 10
2. Squadra Azura (Jičín) 2 1 1 11 : 9 7
3. Sokol Trstín (SVK) 2 1 1 14 : 10 7
4. Deportivo (SVK - Kanianka) 0 2 2 6 : 11 2
5. SK Dynamit (Velim) 0 0 1 11 : 21 1

 

 

 

Skupina D
FC Brugí (Jaroměř) : Cataluňa team (Trutnov) 2 : 5
Rakeri (SVK - Pezinok) : FC (J)elita (Králův Dvůr) 3 : 0
CFC Pressburg (SVK-Bratislava) : FC Brugí (Jaroměř) 0 : 3
Cataluňa team (Trutnov) : Rakeri (SVK - Pezinok) 8 : 1
CFC Pressburg (SVK-Bratislava) : FC (J)elita (Králův Dvůr) 3 : 3
FC Brugí (Jaroměř) : Rakeri (SVK - Pezinok) 4 : 0
FC (J)elita (Králův Dvůr) : Cataluňa team (Trutnov) 0 : 3
CFC Pressburg (SVK-Bratislava) : Rakeri (SVK - Pezinok) 0 : 3
FC Brugí (Jaroměř) : FC (J)elita (Králův Dvůr) 3 : 0
CFC Pressburg (SVK-Bratislava) : Cataluňa team (Trutnov) 0 : 3

 

 

 

Skupina D - hřiště č.  V R P Skóre B
1. Cataluňa team (Trutnov) 4 0 0 19 : 3 12
2. FC Brugí (Jaroměř) 3 0 1 12 : 5 9
3. Rakeri (SVK - Pezinok) 2 0 2 7 : 12 6
4. CFC Pressburg (SVK-Bratislava) 0 1 3 3 : 12 1
5. FC (J)elita (Králův Dvůr) 0 1 3 3 : 12 1

 

 

Skupina E
FK Podolinec (SVK)  : TEXAS Nové Strašecí A  0 : 2
Young Boys HK (HK)   : Emiko.cz (SVK - Dubnica nad V.) 4 : 2
CI5 (Praha) : FK Podolinec (SVK)  8 : 0
TEXAS Nové Strašecí A  : Young Boys HK (HK)   1 : 4
CI5 (Praha) : Emiko.cz (SVK - Dubnica nad V.) 5 : 2
FK Podolinec (SVK)  : Young Boys HK (HK)   1 : 6
Emiko.cz (SVK - Dubnica nad V.) : TEXAS Nové Strašecí A  3 : 1
CI5 (Praha) : Young Boys HK (HK)   7 : 2
FK Podolinec (SVK)  : Emiko.cz (SVK - Dubnica nad V.) 2 : 4
CI5 (Praha) : TEXAS Nové Strašecí A  4 : 2

 

Skupina E - hřiště č.  V R P Skóre B
1. CI5 (Praha) 4 0 0 24 : 6 12
2. Young Boys HK (HK)   3 0 1 16 : 11 9
3. Emiko.cz (SVK - Dubnica nad V.) 2 0 2 11 : 12 6
4. TEXAS Nové Strašecí A  1 0 3 6 : 11 3
5. FK Podolinec (SVK)  0 0 4 3 : 20 0

 

 

Skupina F
Wayne´s team (Nové Město n. M.) : FC Cuba Libre (Trutnov) 2 : 2
BW Devils (Libštát) : Red bull Stars (Č. Budějovice) 0 : 7
Kanonierei (SVK - Bratislava) : Wayne´s team (Nové Město n. M.) 2 : 5
FC Cuba Libre (Trutnov) : BW Devils (Libštát) 8 : 1
Kanonierei (SVK - Bratislava) : Red bull Stars (Č. Budějovice) 2 : 4
Wayne´s team (Nové Město n. M.) : BW Devils (Libštát) 8 : 1
Red bull Stars (Č. Budějovice) : FC Cuba Libre (Trutnov) 2 : 3
Kanonierei (SVK - Bratislava) : BW Devils (Libštát) 3 : 3
Wayne´s team (Nové Město n. M.) : Red bull Stars (Č. Budějovice) 2 : 4
Kanonierei (SVK - Bratislava) : FC Cuba Libre (Trutnov) 0 : 10

 

Skupina F - hřiště č.  V R P Skóre B
1. FC Cuba Libre (Trutnov) 3 1 0 23 : 5 10
2. Red bull Stars (Č. Budějovice) 3 0 1 17 : 7 9
3. Wayne´s team (Nové Město n. M.) 2 1 1 17 : 9 7
4. Kanonierei (SVK - Bratislava) 0 1 3 7 : 22 1
5. BW Devils (Libštát) 0 1 3 5 : 26 1

 

 

Skupina G
The Legends (Hradec Králové) : Jaroměřský dorost 0 : 4
MAGIX (SVK - Sereď) : Doberáci (Kladno) 2 : 0
CK MED Kielce (Polsko) : The Legends (Hradec Králové) 1 : 2
Jaroměřský dorost : MAGIX (SVK - Sereď) 0 : 4
CK MED Kielce (Polsko) : Doberáci (Kladno) 3 : 3
The Legends (Hradec Králové) : MAGIX (SVK - Sereď) 3 : 3
Doberáci (Kladno) : Jaroměřský dorost 2 : 0
CK MED Kielce (Polsko) : MAGIX (SVK - Sereď) 2 : 7
The Legends (Hradec Králové) : Doberáci (Kladno) 0 : 1
CK MED Kielce (Polsko) : Jaroměřský dorost 4 : 1

 

Skupina G - hřiště č.  V R P Skóre B
1. MAGIX (SVK - Sereď) 3 1 0 16 : 5 10
2. Doberáci (Kladno) 1 2 1 6 : 7 7
3. The Legends (Hradec Králové) 1 1 2 5 : 9 4
4. CK MED Kielce (Polsko) 1 1 2 10 : 13 4
5. Jaroměřský dorost 1 0 3 5 : 10 3

 

 

Skupina H
Krkonoše United CdF (Dolní Kalná) : FC Velká Ledhuje (Police n. M.) 2 : 1
Pavilon 8 AHC (Praha) : KK Club (Šumperk) 0 : 3
1. FC Praha : Krkonoše United CdF (Dolní Kalná) 3 : 1
FC Velká Ledhuje (Police n. M.) : Pavilon 8 AHC (Praha) 5 : 0
1. FC Praha : KK Club (Šumperk) 6 : 2
Krkonoše United CdF (Dolní Kalná) : Pavilon 8 AHC (Praha) 2 : 1
KK Club (Šumperk) : FC Velká Ledhuje (Police n. M.) 2 : 2
1. FC Praha : Pavilon 8 AHC (Praha) 6 : 1
Krkonoše United CdF (Dolní Kalná) : KK Club (Šumperk) 1 : 1
1. FC Praha : FC Velká Ledhuje (Police n. M.) 2 : 2

 

Skupina H  V R P Skóre B
1. 1. FC Praha 3 1 0 17 : 6 10
2. Krkonoše United CdF (Dolní Kalná) 2 1 1 6 : 6 7
3. FC Velká Ledhuje (Police n. M.) 1 2 1 10 : 6 5
4. KK Club (Šumperk) 1 2 1 8 : 9 5
5. Pavilon 8 AHC (Praha) 0 0 4 2 : 16 0

 

zpět | 2016-07-04 |


© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi