Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

ROZLOSOVÁNÍ Babylon cupu 2016 - OPEN

 

ZÁKLADNÍ SKUPINY ASVAJ - ZAČÁTEK 8:00

 

kolo skupina A hřiště
1 Azbestové Žalúdky (SVK - Sereď) : TEXAS Nové Strašecí B 1
2 Káňata Broumov : BLACKCOCKS (Mladá Boleslav) 1
4 SK Babylon Jaroměř : Azbestové Žalúdky (SVK - Sereď) 1
5 TEXAS Nové Strašecí B : Káňata Broumov 5
7 SK Babylon Jaroměř : BLACKCOCKS (Mladá Boleslav) 1
9 Azbestové Žalúdky (SVK - Sereď) : Káňata Broumov 1
10 BLACKCOCKS (Mladá Boleslav) : TEXAS Nové Strašecí B 1
12 SK Babylon Jaroměř : Káňata Broumov 1
13 Azbestové Žalúdky (SVK - Sereď) : BLACKCOCKS (Mladá Boleslav) 5
15 SK Babylon Jaroměř : TEXAS Nové Strašecí B 1

 

Skupina A V R P Skóre B
1. Azbestové Žalúdky (SVK - Sereď)         :    
2. Káňata Broumov         :    
3. BLACKCOCKS (Mladá Boleslav)         :    
4. SK Babylon Jaroměř         :    
5. TEXAS Nové Strašecí B         :    

 

 

kolo skupina B hřiště
1 Miláno (Jaroměř) : Mordor Team (Městec Králové) 2
2 Young Boys (Mladé Buky)  : FC Jut (Pardubice) 5
4 VRD Sever 92 (Liberec) : Miláno (Jaroměř) 2
6 Mordor Team (Městec Králové) : Young Boys (Mladé Buky)  2
7 VRD Sever 92 (Liberec) : FC Jut (Pardubice) 2
9 Miláno (Jaroměř) : Young Boys (Mladé Buky)  2
10 FC Jut (Pardubice) : Mordor Team (Městec Králové) 5
12 VRD Sever 92 (Liberec) : Young Boys (Mladé Buky)  2
14 Miláno (Jaroměř) : FC Jut (Pardubice) 2
15 VRD Sever 92 (Liberec) : Mordor Team (Městec Králové) 3

 

Skupina B V R P Skóre B
1. Miláno (Jaroměř)         :    
2. Young Boys (Mladé Buky)          :    
3. FC Jut (Pardubice)         :    
4. VRD Sever 92 (Liberec)         :    
5. Mordor Team (Městec Králové)         :    

 

 

kolo skupina C hřiště
1 Squadra Azura (Jičín) : FC Laguna Pardubice 3
3 Deportivo (SVK - Kanianka) : SK Dynamit (Velim) 1
4 Sokol Trstín (SVK) : Squadra Azura (Jičín) 3
6 FC Laguna Pardubice : Deportivo (SVK - Kanianka) 3
7 Sokol Trstín (SVK) : SK Dynamit (Velim) 5
9 Squadra Azura (Jičín) : Deportivo (SVK - Kanianka) 3
11 SK Dynamit (Velim) : FC Laguna Pardubice 3
12 Sokol Trstín (SVK) : Deportivo (SVK - Kanianka) 3
14 Squadra Azura (Jičín) : SK Dynamit (Velim) 3
15 Sokol Trstín (SVK) : FC Laguna Pardubice 5

 

Skupina C V R P Skóre B
1. Squadra Azura (Jičín)         :    
2. Deportivo (SVK - Kanianka)         :    
3. SK Dynamit (Velim)         :    
4. Sokol Trstín (SVK)         :    
5. FC Laguna Pardubice         :    

 

 

kolo skupina D hřiště
1 FC Brugí (Jaroměř) : Cataluňa team (Trutnov) 4
3 Rakeri (SVK - Pezinok) : FC (J)elita (Králův Dvůr) 4
4 CFC Pressburg (SVK-Bratislava) : FC Brugí (Jaroměř) 5
6 Cataluňa team (Trutnov) : Rakeri (SVK - Pezinok) 4
8 CFC Pressburg (SVK-Bratislava) : FC (J)elita (Králův Dvůr) 2
9 FC Brugí (Jaroměř) : Rakeri (SVK - Pezinok) 4
11 FC (J)elita (Králův Dvůr) : Cataluňa team (Trutnov) 4
12 CFC Pressburg (SVK-Bratislava) : Rakeri (SVK - Pezinok) 5
14 FC Brugí (Jaroměř) : FC (J)elita (Králův Dvůr) 4
16 CFC Pressburg (SVK-Bratislava) : Cataluňa team (Trutnov) 2

 

Skupina D V R P Skóre B
1. FC Brugí (Jaroměř)         :    
2. Rakeri (SVK - Pezinok)         :    
3. FC (J)elita (Králův Dvůr)         :    
4. CFC Pressburg (SVK-Bratislava)         :    
5. Cataluňa team (Trutnov)         :    

 

 

kolo skupina E hřiště
1 FK Podolinec (SVK)  : TEXAS Nové Strašecí A  5
4 Young Boys HK (Hradec Králové)   : TEXAS Nové Strašecí A  4
5 CI5 (Praha) : FK Podolinec (SVK)  1
6 TEXAS Nové Strašecí A  : Young Boys HK (Hradec Králové)   1
8 CI5 (Praha) : TEXAS Nové Strašecí A  1
9 FK Podolinec (SVK)  : Young Boys HK (Hradec Králové)   5
11 TEXAS Nové Strašecí A  : TEXAS Nové Strašecí A  1
13 CI5 (Praha) : Young Boys HK (Hradec Králové)   1
14 FK Podolinec (SVK)  : TEXAS Nové Strašecí A  1
16 CI5 (Praha) : TEXAS Nové Strašecí A  1

 

Skupina E V R P Skóre B
1. FK Podolinec (SVK)          :    
2. Young Boys HK (Hradec Králové)           :    
3. Emiko.cz (SVK - Dubnica nad Váhom)         :    
4. CI5 (Praha)         :    
5. TEXAS Nové Strašecí A          :    

 

 

kolo skupina F hřiště
2 Wayne´s team (Nové Město n. M.) : FC Cuba Libre (Trutnov) 3
3 BW Devils (Libštát) : Red bull Stars (České Budějovice) 3
5 Kanonierei (SVK - Bratislava) : Wayne´s team (Nové Město n. M.) 3
6 FC Cuba Libre (Trutnov) : BW Devils (Libštát) 5
8 Kanonierei (SVK - Bratislava) : Red bull Stars (České Budějovice) 3
10 Wayne´s team (Nové Město n. M.) : BW Devils (Libštát) 3
11 Red bull Stars (České Budějovice) : FC Cuba Libre (Trutnov) 2
13 Kanonierei (SVK - Bratislava) : BW Devils (Libštát) 3
14 Wayne´s team (Nové Město n. M.) : Red bull Stars (České Budějovice) 5
16 Kanonierei (SVK - Bratislava) : FC Cuba Libre (Trutnov) 3

 

Skupina F V R P Skóre B
1. Wayne´s team (Nové Město n. M.)         :    
2. BW Devils (Libštát)         :    
3. Red bull Stars (České Budějovice)         :    
4. Kanonierei (SVK - Bratislava)         :    
5. FC Cuba Libre (Trutnov)         :    

 

 

kolo skupina G hřiště
2 The Legends (Hradec Králové) : Jaroměřský dorost 4
3 MAGIX (SVK - Sereď) : Doberáci (Kladno) 5
5 CK MED Kielce (Polsko) : The Legends (Hradec Králové) 4
7 Jaroměřský dorost : MAGIX (SVK - Sereď) 4
8 CK MED Kielce (Polsko) : Doberáci (Kladno) 4
10 The Legends (Hradec Králové) : MAGIX (SVK - Sereď) 4
11 Doberáci (Kladno) : Jaroměřský dorost 5
13 CK MED Kielce (Polsko) : MAGIX (SVK - Sereď) 4
15 The Legends (Hradec Králové) : Doberáci (Kladno) 4
16 CK MED Kielce (Polsko) : Jaroměřský dorost 4

 

Skupina G V R P Skóre B
1. The Legends (Hradec Králové)         :    
2. MAGIX (SVK - Sereď)         :    
3. Doberáci (Kladno)         :    
4. CK MED Kielce (Polsko)         :    
5. Jaroměřský dorost         :    

 

 

kolo skupina H hřiště
2 Krkonoše United CdF (Dolní Kalná) : FC Velká Ledhuje (Police n. M.) 2
3 Pavilon 8 AHC (Praha) : KK Club (Šumperk) 2
5 1. FC Praha : Krkonoše United CdF (Dolní Kalná) 2
7 FC Velká Ledhuje (Police n. M.) : Pavilon 8 AHC (Praha) 3
8 1. FC Praha : KK Club (Šumperk) 5
10 Krkonoše United CdF (Dolní Kalná) : Pavilon 8 AHC (Praha) 2
12 KK Club (Šumperk) : FC Velká Ledhuje (Police n. M.) 4
13 1. FC Praha : Pavilon 8 AHC (Praha) 2
15 Krkonoše United CdF (Dolní Kalná) : KK Club (Šumperk) 2
16 1. FC Praha : FC Velká Ledhuje (Police n. M.) 5

 

Skupina H V R P Skóre B
1. Krkonoše United CdF (Dolní Kalná)         :    
2. Pavilon 8 AHC (Praha)         :    
3. KK Club (Šumperk)         :    
4. 1. FC Praha         :    
5. FC Velká Ledhuje (Police n. M.)         :    

 

 

ROZPIS ZÁPASŮ NA JEDNOTLIVÝCH HŘIŠTÍCH

ASVAJ - ZAČÁTEK 8:00


kolo Hřiště č. 1
1 A1 Azbestové Žalúdky (SVK - Sereď) : A5 TEXAS Nové Strašecí B
2 A2 Káňata Broumov : A3 BLACKCOCKS (Ml. Boleslav)
3 C2 Deportivo (SVK - Kanianka) : C3 SK Dynamit (Velim)
4 A4 SK Babylon Jaroměř : A1 Azbestové Žalúdky (SVK - Sereď)
5 E4 CI5 (Praha) : E1 FK Podolinec (SVK) 
6 E5 TEXAS Nové Strašecí A  : E2 Young Boys HK (HK)  
7 A4 SK Babylon Jaroměř : A3 BLACKCOCKS (Ml. Boleslav)
8 E4 CI5 (Praha) : E5 TEXAS Nové Strašecí A 
9 A1 Azbestové Žalúdky (SVK - Sereď) : A2 Káňata Broumov
10 A3 BLACKCOCKS (Ml. Boleslav) : A5 TEXAS Nové Strašecí B
11 E5 TEXAS Nové Strašecí A  : E5 TEXAS Nové Strašecí A 
12 A4 SK Babylon Jaroměř : A2 Káňata Broumov
13 E4 CI5 (Praha) : E2 Young Boys HK (HK)  
14 E1 FK Podolinec (SVK)  : E5 TEXAS Nové Strašecí A 
15 A4 SK Babylon Jaroměř : A5 TEXAS Nové Strašecí B
16 E4 CI5 (Praha) : E5 TEXAS Nové Strašecí A 

 

 

kolo Hřiště č. 2
1 B1 Miláno (Jaroměř) : B5 Mordor Team (Městec Králové)
2 H1 Krkonoše United CdF (Dolní Kalná) : H5 FC Velká Ledhuje (Police n. M.)
3 H2 Pavilon 8 AHC (Praha) : H3 KK Club (Šumperk)
4 B4 VRD Sever 92 (Liberec) : B1 Miláno (Jaroměř)
5 H4 1. FC Praha : H1 Krkonoše United CdF (Dolní Kalná)
6 B5 Mordor Team (Městec Králové) : B2 Young Boys (Mladé Buky) 
7 B4 VRD Sever 92 (Liberec) : B3 FC Jut (Pardubice)
8 D4 CFC Pressburg (SVK-Bratislava) : D3 FC (J)elita (Králův Dvůr)
9 B1 Miláno (Jaroměř) : B2 Young Boys (Mladé Buky) 
10 H1 Krkonoše United CdF (Dolní Kalná) : H2 Pavilon 8 AHC (Praha)
11 F3 Red bull Stars (Č. Budějovice) : F5 FC Cuba Libre (Trutnov)
12 B4 VRD Sever 92 (Liberec) : B2 Young Boys (Mladé Buky) 
13 H4 1. FC Praha : H2 Pavilon 8 AHC (Praha)
14 B1 Miláno (Jaroměř) : B3 FC Jut (Pardubice)
15 H1 Krkonoše United CdF (Dolní Kalná) : H3 KK Club (Šumperk)
16 D4 CFC Pressburg (SVK-Bratislava) : D5 Cataluňa team (Trutnov)

 

kolo Hřiště č. 3
1 C1 Squadra Azura (Jičín) : C5 FC Laguna Pardubice
2 F1 Wayne´s team (Nové Město n. M.) : F5 FC Cuba Libre (Trutnov)
3 F2 BW Devils (Libštát) : F3 Red bull Stars (Č. Budějovice)
4 C4 Sokol Trstín (SVK) : C1 Squadra Azura (Jičín)
5 F4 Kanonierei (SVK - Bratislava) : F1 Wayne´s team (Nové Město n. M.)
6 C5 FC Laguna Pardubice : C2 Deportivo (SVK - Kanianka)
7 H5 FC Velká Ledhuje (Police n. M.) : H2 Pavilon 8 AHC (Praha)
8 F4 Kanonierei (SVK - Bratislava) : F3 Red bull Stars (Č. Budějovice)
9 C1 Squadra Azura (Jičín) : C2 Deportivo (SVK - Kanianka)
10 F1 Wayne´s team (Nové Město n. M.) : F2 BW Devils (Libštát)
11 C3 SK Dynamit (Velim) : C5 FC Laguna Pardubice
12 C4 Sokol Trstín (SVK) : C2 Deportivo (SVK - Kanianka)
13 F4 Kanonierei (SVK - Bratislava) : F2 BW Devils (Libštát)
14 C1 Squadra Azura (Jičín) : C3 SK Dynamit (Velim)
15 B4 VRD Sever 92 (Liberec) : B5 Mordor Team (Městec Králové)
16 F4 Kanonierei (SVK - Bratislava) : F5 FC Cuba Libre (Trutnov)

 

 

kolo Hřiště č. 4
1 D1 FC Brugí (Jaroměř) : D5 Cataluňa team (Trutnov)
2 G1 The Legends (Hradec Králové) : G5 Jaroměřský dorost
3 D2 Rakeri (SVK - Pezinok) : D3 FC (J)elita (Králův Dvůr)
4 E2 Young Boys HK (HK)   : E5 TEXAS Nové Strašecí A 
5 G4 CK MED Kielce (Polsko) : G1 The Legends (Hradec Králové)
6 D5 Cataluňa team (Trutnov) : D2 Rakeri (SVK - Pezinok)
7 G5 Jaroměřský dorost : G2 MAGIX (SVK - Sereď)
8 G4 CK MED Kielce (Polsko) : G3 Doberáci (Kladno)
9 D1 FC Brugí (Jaroměř) : D2 Rakeri (SVK - Pezinok)
10 G1 The Legends (Hradec Králové) : G2 MAGIX (SVK - Sereď)
11 D3 FC (J)elita (Králův Dvůr) : D5 Cataluňa team (Trutnov)
12 H3 KK Club (Šumperk) : H5 FC Velká Ledhuje (Police n. M.)
13 G4 CK MED Kielce (Polsko) : G2 MAGIX (SVK - Sereď)
14 D1 FC Brugí (Jaroměř) : D3 FC (J)elita (Králův Dvůr)
15 G1 The Legends (Hradec Králové) : G3 Doberáci (Kladno)
16 G4 CK MED Kielce (Polsko) : G5 Jaroměřský dorost

 

 

kolo Hřiště č. 5 (UT)
1 E1 FK Podolinec (SVK)  : E5 TEXAS Nové Strašecí A 
2 B2 Young Boys (Mladé Buky)  : B3 FC Jut (Pardubice)
3 G2 MAGIX (SVK - Sereď) : G3 Doberáci (Kladno)
4 D4 CFC Pressburg (SVK-Bratislava) : D1 FC Brugí (Jaroměř)
5 A5 TEXAS Nové Strašecí B : A2 Káňata Broumov
6 F5 FC Cuba Libre (Trutnov) : F2 BW Devils (Libštát)
7 C4 Sokol Trstín (SVK) : C3 SK Dynamit (Velim)
8 H4 1. FC Praha : H3 KK Club (Šumperk)
9 E1 FK Podolinec (SVK)  : E2 Young Boys HK (HK)  
10 B3 FC Jut (Pardubice) : B5 Mordor Team (Městec Králové)
11 G3 Doberáci (Kladno) : G5 Jaroměřský dorost
12 D4 CFC Pressburg (SVK-Bratislava) : D2 Rakeri (SVK - Pezinok)
13 A1 Azbestové Žalúdky (SVK - Sereď) : A3 BLACKCOCKS (Ml. Boleslav)
14 F1 Wayne´s team (Nové Město n. M.) : F3 Red bull Stars (Č. Budějovice)
15 C4 Sokol Trstín (SVK) : C5 FC Laguna Pardubice
16 H4 1. FC Praha : H5 FC Velká Ledhuje (Police n. M.)

zpět | 2016-07-04 |


© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi