Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

BABYLON CUP 2015 VYHRÁL MORDOR TEAM!


Mordor team z Městce Králové porazil ve finále FK Lochotín z Plzně 4:0 a stal se tak prvním obhájcem. Bronzové medaile si odváží na Slovensko tým MAGIX ze Seredě a nepopulární brambora zbyla na GamiSport Třinec.

Babylon cupu 2015 tak oproti loňské vzpouře nováčků, ovládli tradiční účastníci.

Děkujeme všem účastníkům ze 110 týmů za skvělé výkony a sportovní vystupování a těšíme se na vás všechny na Babylon cupu 2016.

 

TOP 32  
CF Radobýl Litoměřice : FC Texas Nové Strašecí 2 : 1 p
Magix (SVK - Sereď) : Modří kluci (Náchod) 6 : 0  
T.T.I.Team (Pardubice) : Joga Bonito (Vamberk) 0 : 1 p
CI5 (Praha) : Union Kostelec 5 : 1  
FC Delik (Smiřice) : Youngsters FC (Praha) 0 : 2  
Doberáci (Kladno) : Káňata Broumov 1 : 2 p
Antimove Pardubice : FK Lochotín (Plzeň) 1 : 2  
PK Team (Jičín) : Jsou to lůzy (Poděbrady) 1 : 2  
FC Cuba Libre (Trutnov) : Manchester City 08 (Vlašim) 0 : 2  
Some Vysočina (Jihlava) : FC Ombré Zábřeh 2 : 1  
Arca Group (Praha) : Procházkovy dcery (Hradec Králové) 4 : 0  
Redbul (Zábřeh) : Gamisport (Třinec) 0 : 3  
Mordor Team (Městec Králové) : BUKVICE Vysoké Mýto 2 : 0  
Miláno Jaroměř : FC Kaštani (Stare Hrady) 2 : 1  
Babylon Jaroměř : Čoginovy děti (Častolovice) 0 : 2  
Galacticos (SVK - Bratislava) : 1. FTD Oranjes (Dubňany) 1 : 5  
OSMIFINÁLE  
CF Radobýl Litoměřice : Magix (SVK - Sereď) 0 : 1 p
Joga Bonito (Vamberk) : CI5 (Praha) 4 : 0  
Youngsters FC (Praha) : Káňata Broumov 2 : 1 p
FK Lochotín (Plzeň) : Jsou to lůzy (Poděbrady) 2 : 1  
Manchester City 08 (Vlašim) : Some Vysočina (Jihlava) 1 : 2  
Arca Group (Praha) : Gamisport (Třinec) 0 : 1  
Mordor Team (Městec Králové)   Miláno Jaroměř 2 : 1 p
Čoginovy děti (Častolovice)   1. FTD Oranjes (Dubňany) 1 : 2  
ČTVRTFINÁLE  
Magix (SVK - Sereď) : Joga Bonito (Vamberk) 1 : 0 p
Youngsters FC (Praha) : FK Lochotín (Plzeň) 1 : 2 p
Some Vysočina (Jihlava) : Gamisport (Třinec) 2 : 3 p
Mordor Team (Městec Králové) : 1. FTD Oranjes (Dubňany) 3 : 0  
SEMIFINÁLE  
Magix (SVK - Sereď) : FK Lochotín (Plzeň) 2 : 3 p
Gamisport (Třinec) : Mordor Team (Městec Králové) 1 : 2 p
O 3. MÍSTO  
Gamisport (Třinec) : Magix (SVK - Sereď) 2 : 3 p.
FINÁLE  
FK Lochotín (Plzeň) : Mordor Team (Městec Králové) 0 : 4  

 

zpět | 2015-07-14 |


© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi