Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

Výsledky FINÁLOVÝCH skupin

Babylon cupu 2015 OPEN

 

Skupina FA - hřiště č. 1
1. FTD Oranjes Dubňany : Squadra Azura (Jičín) 2 : 1
FC Stčko Brčko (Pardubice) : CF Radobýl Litoměřice 2 : 3
Zanzibar (Lanškroun) : 1. FTD Oranjes Dubňany 0 : 2
Squadra Azura (Jičín) : FC Stčko Brčko (Pardubice) 0 : 1
Zanzibar (Lanškroun) : CF Radobýl Litoměřice 0 : 3
1. FTD Oranjes Dubňany : FC Stčko Brčko (Pardubice) 3 : 1
CF Radobýl Litoměřice : Squadra Azura (Jičín) 2 : 1
Zanzibar (Lanškroun) : FC Stčko Brčko (Pardubice) 1 : 1
1. FTD Oranjes Dubňany : CF Radobýl Litoměřice 1 : 1
Zanzibar (Lanškroun) : Squadra Azura (Jičín) 3 : 1
P Skupina FA - hřiště č. 1 V R P Skóre Body
1. CF Radobýl Litoměřice 3 1 0 9 : 4 10
2. 1. FTD Oranjes Dubňany 3 1 0 8 : 3 10
3. Zanzibar (Lanškroun) 1 1 2 4 : 7 4
4. FC Strčko Brčko (Pardubice) 1 1 2 5 : 7 4
5. Squadra Azura (Jičín) 0 0 4 3 : 8 0
Skupina FB - hřiště č. 2
Procházkovy dcery (Hradec Králové) : K.K.Club (Šumperk) 0 : 1
Magix (SVK - Sereď) : BFK Ledvinka (HK) 4 : 1
FC Ombré (Zábřeh) : Procházkovy dcery (Hradec Králové) 1 : 4
K.K.Club (Šumperk) : Magix (SVK - Sereď) 0 : 6
FC Ombré (Zábřeh) : BFK Ledvinka (HK) 5 : 0
Procházkovy dcery (Hradec Králové) : Magix (SVK - Sereď) 0 : 0
BFK Ledvinka (HK) : K.K.Club (Šumperk) 0 : 3
FC Ombré (Zábřeh) : Magix (SVK - Sereď) 0 : 3
Procházkovy dcery (Hradec Králové) : BFK Ledvinka (HK) 2 : 0
FC Ombré (Zábřeh) : K.K.Club (Šumperk) 2 : 0
P Skupina FB - hřiště č. 2 V R P Skóre Body
1. Magix (SVK - Sereď) 3 1 0 13 : 1 10
2. Procházkovy dcery (Hradec Králové) 2 1 1 6 : 2 7
3. FC Ombré (Zábřeh) 2 0 2 8 : 7 6
4. K.K.Club (Šumperk) 2 0 2 4 : 8 6
5. BFK Ledvinka (HK) 0 0 4 1 : 14 0
Skupina FC - hřiště č. 3
Výšinka Team (Turnov) : Pampuch Team Liberec 1 : 1
T.T.I.Team (Pardubice) : Čoginovy děti (Častolovice) 2 : 0
Rumové Víly (Božkov) : Výšinka Team (Turnov) 2 : 2
Pampuch Team Liberec : T.T.I.Team (Pardubice) 1 : 1
Rumové Víly (Božkov) : Čoginovy děti (Častolovice) 0 : 0
Výšinka Team (Turnov) : T.T.I.Team (Pardubice) 0 : 1
Čoginovy děti (Častolovice) : Pampuch Team Liberec 3 : 1
Rumové Víly (Božkov) : T.T.I.Team (Pardubice) 1 : 1
Výšinka Team (Turnov) : Čoginovy děti (Častolovice) 1 : 1
Rumové Víly (Božkov) : Pampuch Team Liberec 0 : 2
P Skupina FC - hřiště č. 3 V R P Skóre Body
1. T.T.I.Team (Pardubice) 2 2 0 5 : 2 8
2. Čoginovy děti (Častolovice) 1 2 1 4 : 4 5
3. Pampuch Team Liberec 1 2 1 5 : 5 5
4. Výšinka Team (Turnov) 1 0 3 4 : 5 3
5. Rumové Víly (Božkov) 1 0 3 3 : 5 3
Skupina FD - hřiště č. 4
TT Mineiro (Náchod) : FC Delik (Smiřice) 3 : 0
Redbul (Zábřeh) : Manchester City 08 (Vlašim) 1 : 1
Mimoni (Jaroměř) : TT Mineiro (Náchod) 1 : 4
FC Delik (Smiřice) : Redbul (Zábřeh) 1 : 0
Mimoni (Jaroměř) : Manchester City 08 (Vlašim) 2 : 4
TT Mineiro (Náchod) : Redbul (Zábřeh) 0 : 2
Manchester City 08 (Vlašim) : FC Delik (Smiřice) 0 : 2
Mimoni (Jaroměř) : Redbul (Zábřeh) 0 : 5
TT Mineiro (Náchod) : Manchester City 08 (Vlašim) 0 : 2
Mimoni (Jaroměř) : FC Delik (Smiřice) 0 : 3
P Skupina FD - hřiště č. 4 V R P Skóre Body
1. FC Delik (Smiřice) 3 0 1 6 : 3 9
2. Redbul (Zábřeh) 2 1 1 8 : 2 7
3. Manchester City 08 (Vlašim) 2 1 1 7 : 3 7
4. TT Mineiro (Náchod) 2 0 2 7 : 4 6
5. Mimoni (Jaroměř) 0 0 4 0 : 16 0
Skupina FE - hřiště č. 6
Doberáci (Kladno) : Plniči Trubiček (Tišnov) 4 : 0
FC Kaštani (Stare Hrady) : Gamisport (Třinec) 0 : 3
Kujebáci z Hradce (HK) : Doberáci (Kladno) 1 : 1
Plniči Trubiček (Tišnov) : FC Kaštani (Stare Hrady) 0 : 2
Kujebáci z Hradce (HK) : Gamisport (Třinec) 0 : 1
Doberáci (Kladno) : FC Kaštani (Stare Hrady) 3 : 0
Gamisport (Třinec) : Plniči Trubiček (Tišnov) 3 : 0
Kujebáci z Hradce (HK) : FC Kaštani (Stare Hrady) 2 : 6
Doberáci (Kladno) : Gamisport (Třinec) 1 : 0
Kujebáci z Hradce (HK) : Plniči Trubiček (Tišnov) 1 : 2
P Skupina FE - hřiště č. 6 V R P Skóre Body
1. Doberáci (Kladno) 3 1 0 9 : 1 10
2. Gamisport (Třinec) 3 0 1 7 : 1 9
3. FC Kaštani (Stare Hrady) 2 0 2 8 : 8 6
4. Plniči Trubiček (Tišnov) 1 0 3 2 : 10 3
5. Kujebáci z Hradce (HK) 0 1 3 4 : 10 1
Skupina FF - hřiště č. 7
BUKVICE Vysoké Mýto : Foresti (Hradec Králové) 1 : 0
Antimove Pardubice : Galacticos (SVK - Bratislava) 3 : 2
1. FC Jahelka (Liberec) : BUKVICE Vysoké Mýto 0 : 1
Foresti (Hradec Králové) : Antimove Pardubice 1 : 3
1. FC Jahelka (Liberec) : Galacticos (SVK - Bratislava) 1 : 2
BUKVICE Vysoké Mýto : Antimove Pardubice 1 : 1
Galacticos (SVK - Bratislava) : Foresti (Hradec Králové) 2 : 2
1. FC Jahelka (Liberec) : Antimove Pardubice 3 : 1
BUKVICE Vysoké Mýto : Galacticos (SVK - Bratislava) 0 : 1
1. FC Jahelka (Liberec) : Foresti (Hradec Králové) 1 : 2
P Skupina FF - hřiště č. 7 V R P Skóre Body
1. Antimove Pardubice 2 1 1 8 : 7 7
2. Galacticos (SVK - Bratislava) 2 1 1 7 : 6 7
3. BUKVICE Vysoké Mýto 2 1 1 3 : 2 7
4. Foresti (Hradec Králové) 1 1 2 5 : 7 4
5. 1. FC Jahelka (Liberec) 1 0 3 5 : 6 3
Skupina FG - hřiště č. 1
FC Cuba Libre (Trutnov) : Youngsters FC (Praha) 1 : 0
BW Devils (Libštát) : Jsou to lůzy (Poděbrady) 0 : 2
Dragons NJ (Nový Jičín) : FC Cuba Libre (Trutnov) 0 : 3
Youngsters FC (Praha) : BW Devils (Libštát) 2 : 0
Dragons NJ (Nový Jičín) : Jsou to lůzy (Poděbrady) 0 : 3
FC Cuba Libre (Trutnov) : BW Devils (Libštát) 2 : 0
Jsou to lůzy (Poděbrady) : Youngsters FC (Praha) 0 : 0
Dragons NJ (Nový Jičín) : BW Devils (Libštát) 2 : 1
FC Cuba Libre (Trutnov) : Jsou to lůzy (Poděbrady) 2 : 2
Dragons NJ (Nový Jičín) : Youngsters FC (Praha) 0 : 1
P Skupina FG - hřiště č. 1 V R P Skóre Body
1. FC Cuba Libre (Trutnov) 3 1 0 8 : 2 10
2. Jsou to lůzy (Poděbrady) 2 2 0 7 : 2 8
3. Youngsters FC (Praha) 2 1 1 3 : 1 7
4. Dragons NJ (Nový Jičín) 1 0 3 2 : 8 3
5. BW Devils (Libštát) 0 0 4 1 : 8 0
Skupina FH - hřiště č. 2
Some Vysočina (Jihlava) : Krbaři (Lomnice n.P.) 3 : 1
All in (Praha) : FC Texas Nové Strašecí 1 : 3
Joga Bonito (Vamberk) : Some Vysočina (Jihlava) 4 : 0
Krbaři (Lomnice n.P.) : All in (Praha) 0 : 4
Joga Bonito (Vamberk) : FC Texas Nové Strašecí 0 : 0
Some Vysočina (Jihlava) : All in (Praha) 4 : 1
FC Texas Nové Strašecí : Krbaři (Lomnice n.P.) 1 : 0
Joga Bonito (Vamberk) : All in (Praha) 1 : 1
Some Vysočina (Jihlava) : FC Texas Nové Strašecí 1 : 0
Joga Bonito (Vamberk) : Krbaři (Lomnice n.P.) 3 : 0
P Skupina FH - hřiště č. 2 V R P Skóre Body
1. Some Vysočina (Jihlava) 3 0 1 8 : 6 9
2. Joga Bonito (Vamberk) 2 2 0 8 : 1 8
3. FC Texas Nové Strašecí 2 1 1 4 : 2 7
4. All in (Praha) 1 1 2 7 : 8 4
5. Krbaři (Lomnice n.P.) 0 0 4 1 : 11 0
Skupina FI - hřiště č. 3
FK Lochotín (Plzeň) : Lesná pes (Ústí nad Labem) 3 : 0
Rumov (Králíky) : Arca Group (Praha) 2 : 2
Káňata Broumov : FK Lochotín (Plzeň) 0 : 2
Lesná pes (Ústí nad Labem) : Rumov (Králíky) 0 : 4
Káňata Broumov : Arca Group (Praha) 0 : 2
FK Lochotín (Plzeň) : Rumov (Králíky) 0 : 0
Arca Group (Praha) : Lesná pes (Ústí nad Labem) 7 : 0
Káňata Broumov : Rumov (Králíky) 2 : 0
FK Lochotín (Plzeň) : Arca Group (Praha) 1 : 3
Káňata Broumov : Lesná pes (Ústí nad Labem) 5 : 0
P Skupina FI - hřiště č. 3 V R P Skóre Body
1. Arca Group (Praha) 3 1 0 14 : 3 10
2. FK Lochotín (Plzeň) 2 1 1 6 : 3 7
3. Káňata Broumov 2 0 2 7 : 4 6
4. Rumov (Králíky) 1 2 1 6 : 4 5
5. Lesná pes (Ústí nad Labem) 0 0 4 0 : 19 0
Skupina FJ - hřiště č. 5
Mordor Team (Městec Králové) : Oranjes (Bartušov) 3 : 1
AFC Komatov (Opava) : Modří kluci (Náchod) 0 : 3
CI5 (Praha) : Mordor Team (Městec Králové) 0 : 1
Oranjes (Bartušov) : AFC Komatov (Opava) 3 : 0
CI5 (Praha) : Modří kluci (Náchod) 2 : 0
Mordor Team (Městec Králové) : AFC Komatov (Opava) 3 : 0
Modří kluci (Náchod) : Oranjes (Bartušov) 4 : 1
CI5 (Praha) : AFC Komatov (Opava) 3 : 0
Mordor Team (Městec Králové) : Modří kluci (Náchod) 2 : 1
CI5 (Praha) : Oranjes (Barrtušov) 3 : 0
P Skupina FJ - hřiště č. 5 V R P Skóre Body
1. Mordor Team (Městec Králové) 4 0 0 9 : 2 12
2. CI5 (Praha) 3 0 1 8 : 1 9
3. Modří kluci (Náchod) 2 0 2 8 : 5 6
4. Oranjes (Bartušov) 1 0 3 5 : 10 3
5. AFC Komatov (Opava) 0 0 4 0 : 12 0
Skupina FK - hřiště č. 6
Miláno Jaroměř : Copa De la Barca (Jaroměř) 5 : 1
Olympique (SVK - Bratislava) : Union Kostelec 0 : 2
ALE ZLE (Praha) : Miláno Jaroměř 0 : 1
Copa De la Barca (Jaroměř) : Olympique (SVK - Bratislava) 0 : 4
ALE ZLE (Praha) : Union Kostelec 2 : 0
Miláno Jaroměř : Olympique (SVK - Bratislava) 2 : 1
Union Kostelec : Copa De la Barca (Jaroměř) 2 : 0
ALE ZLE (Praha) : Olympique (SVK - Bratislava) 2 : 3
Miláno Jaroměř : Union Kostelec 0 : 0
ALE ZLE (Praha) : Copa De la Barca (Jaroměř) 5 : 3
P Skupina FK - hřiště č. 6 V R P Skóre Body
1. Miláno Jaroměř 3 1 0 8 : 2 10
2. Union Kostelec 2 1 1 4 : 2 7
3. Olympique (SVK - Bratislava) 2 0 2 8 : 6 6
4. ALE ZLE (Praha) 2 0 2 9 : 7 6
5. Copa De la Barca (Jaroměř) 0 0 4 4 : 16 0
Skupina FL - hřiště č. 7
ŠK Ulak (SVK - Velke Zálužie) : Hradecká garda (HK) 4 : 1
Babylon Jaroměř : PK Team (Jičín) 2 : 1
CK MED KIELCE (PL - Kielce) : ŠK Ulak (SVK - Velke Zálužie) 0 : 1
Hradecká garda (HK) : Babylon Jaroměř 0 : 4
CK MED KIELCE (PL - Kielce) : PK Team (Jičín) 1 : 2
ŠK Ulak (SVK - Velke Zálužie) : Babylon Jaroměř 0 : 2
PK Team (Jičín) : Hradecká garda (HK) 6 : 0
CK MED KIELCE (PL - Kielce) : Babylon Jaroměř 0 : 4
ŠK Ulak (SVK - Velke Zálužie) : PK Team (Jičín) 0 : 4
CK MED KIELCE (PL - Kielce) : Hradecká garda (HK) 4 : 0
P Skupina FL - hřiště č. 7 V R P Skóre Body
1. Babylon Jaroměř 4 0 0 12 : 1 12
2. PK Team (Jičín) 3 0 1 13 : 3 9
3. ŠK Ulak (SVK - Velke Zálužie) 2 0 2 5 : 7 6
4. CK MED KIELCE (PL - Kielce) 1 0 3 5 : 7 3
5. Hradecká garda (HK) 0 0 4 1 : 18 0

zpět | 2015-07-10 |


© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi