Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

 

VÝSLEDKY Babylon cupu 2015 - OPEN

 

ODPOLEDNE - RŮŽOVKA - 14:00 až 19:00

 

 

 

Skupina M - hřiště č. 2
PowerTeam (Trhový Štěpánov) : FC Cuba Libre (Trutnov)  0 :  3
Galacticos (SK - Bratislava) : CK MED KIELCE (PL - Kielce)  1 :  2
DrinkTeamGy (HU - Györ) : PowerTeam (Trhový Štěpánov)  0 :  3
FC Cuba Libre (Trutnov) : Galacticos (SK - Bratislava)  1 :  2
DrinkTeamGy (HU - Györ) : CK MED KIELCE (PL - Kielce)  2 :  3
PowerTeam (Trhový Štěpánov) : Galacticos (SK - Bratislava)  0 :  3
CK MED KIELCE (PL - Kielce) : FC Cuba Libre (Trutnov)  0 :  2
DrinkTeamGy (HU - Györ) : Galacticos (SK - Bratislava)  1 :  6
PowerTeam (Trhový Štěpánov) : CK MED KIELCE (PL - Kielce)  0 :  3
DrinkTeamGy (HU - Györ) : FC Cuba Libre (Trutnov)  1 :  8

 

Skupina M - hřiště č. 2 V R P Skóre B
1. PowerTeam (Trhový Štěpánov) 3 0 1 14 : 3 9
2. Galacticos (SVK - Bratislava) 3 0 1 12 : 4 9
3. CK MED KIELCE (PL - Kielce) 3 0 1 8 : 5 9
4. DrinkTeamGy (HU - Györ) 1 0 3 3 : 9 3
5. FC Cuba Libre (Trutnov) 0 0 4 4 : 20 0

 

 

Skupina N - hřiště č. 4
Kanonieri (SVK - Bratislava) : Copa De la Barca (Jaroměř)  2 :  0
BW Devils (Libštát) : FC Střelnice - R. Polák (Josefov)  3 :  1
1. FC Jahelka (Liberec) : Kanonieri (SVK - Bratislava)  5 :  0
Copa De la Barca (Jaroměř) : BW Devils (Libštát)  2 :  0
1. FC Jahelka (Liberec) : FC Střelnice - R. Polák (Josefov)  6 :  1
Kanonieri (SVK - Bratislava) : BW Devils (Libštát)  0 :  4
FC Střelnice - R. Polák (Josefov) : Copa De la Barca (Jaroměř)  0 :  1
1. FC Jahelka (Liberec) : BW Devils (Libštát)  1 :  2
Kanonieri (SVK - Bratislava) : FC Střelnice - R. Polák (Josefov)  0 :  3
1. FC Jahelka (Liberec) : Copa De la Barca (Jaroměř)  5 :  0

 

Skupina N - hřiště č. 4 V R P Skóre B
1. BW Devils (Libštát) 3 0 1 9 : 4 9
2. 1. FC Jahelka (Liberec) 3 0 1 17 : 3 9
3. Copa De la Barca (Jaroměř) 2 0 2 3 : 7 6
4. FC Střelnice - R. Polák (Josefov) 1 0 3 5 : 10 3
5. Kanonieri (SVK - Bratislava) 1 0 3 2 : 12 3

 

 

Skupina O - hřiště č. 5
Gamisport (Třinec) : ALE ZLE (Praha)  4 :  0
FC Lisovna (Jaroměř) : Some Vysočina (Jihlava)  2 :  6
FC Internazionale Teplice : Gamisport (Třinec)  1 :  5
ALE ZLE (Praha) : FC Lisovna (Jaroměř)  4 :  0
FC Internazionale Teplice : Some Vysočina (Jihlava)  1 :  5
Gamisport (Třinec) : FC Lisovna (Jaroměř)  5 :  0
Some Vysočina (Jihlava) : ALE ZLE (Praha)  6 :  2
FC Internazionale Teplice : FC Lisovna (Jaroměř)  4 :  3
Gamisport (Třinec) : Some Vysočina (Jihlava)  2 :  3
FC Internazionale Teplice : ALE ZLE (Praha)  0 :  3

 

Skupina O - hřiště č. 5 V R P Skóre B
1. Some Vysočina (Jihlava) 4 0 0 20 : 7 12
2. Gamisport (Třinec) 3 0 1 16 : 4 9
3. ALE ZLE (Praha) 2 0 2 9 : 10 6
4. FC Internazionale Teplice 1 0 3 6 : 16 3
5. FC Lisovna (Jaroměř) 0 0 4 5 : 19 0

 

 

Skupina P - hřiště č. 6
FC WarriorS (Praha) : Černovci (SVK - Černova)  2 :  2
C.S.H. United (Liberec) : All in (Praha)  0 :  5
Kujebáci z  Hradce (HK) : FC WarriorS (Praha)  3 :  1
Černovci (SVK - Černova) : C.S.H. United (Liberec)  6 :  0
Kujebáci z  Hradce (HK) : All in (Praha)  1 :  4
FC WarriorS (Praha) : C.S.H. United (Liberec)  9 :  4
All in (Praha) : Černovci (SVK - Černova)  5 :  1
Kujebáci z  Hradce (HK) : C.S.H. United (Liberec)  6 :  4
FC WarriorS (Praha) : All in (Praha)  1 :  3
Kujebáci z  Hradce (HK) : Černovci (SVK - Černova)  4 :  3

 

Skupina P - hřiště č. 6 V R P Skóre B
1. All in (Praha) 4 0 0 17 : 3 12
2. Kujebáci z  Hradce (HK) 3 0 1 14 : 12 9
3. FC WarriorS (Praha) 1 1 2 13 : 12 4
4. Černovci (SVK - Černova) 1 1 2 12 : 11 4
5. C.S.H. United (Liberec) 0 0 4 8 : 26 0

 

 

Skupina Q - hřiště č. 7
Manchester City 08 (Vlašim) : Joy Team Teplice  5 :  0
Havana C.F. (Praha) : Lečo tím (SK)  3 :  1
FK Lochotín (Plzeň) : Manchester City 08 (Vlašim)  4 :  2
Joy Team Teplice : Havana C.F. (Praha)  2 :  2
FK Lochotín (Plzeň) : Lečo tím (SK)  8 :  2
Manchester City 08 (Vlašim) : Havana C.F. (Praha)  5 :  1
Lečo tím (SK) : Joy Team Teplice  0 :  4
FK Lochotín (Plzeň) : Havana C.F. (Praha)  8 :  2
Manchester City 08 (Vlašim) : Lečo tím (SK)  12 :  0
FK Lochotín (Plzeň) : Joy Team Teplice  1 :  0

 

Skupina Q - hřiště č. 7 V R P Skóre B
1. FK Lochotín (Plzeň) 4 0 0 21 : 6 12
2. Manchester City 08 (Vlašim) 3 1 0 24 : 5 9
3. Joy Team Teplice 1 1 2 6 : 8 4
4. Havana C.F. (Praha) 1 1 2 8 : 16 4
5. Lečo tím (SVK - Bratislava) 0 0 5 3 : 27 0

 

 

Skupina R - hřiště č. 8UT
Rabona team (Zdobnice) : Mimoni (Jaroměř)  3 :  1
Hradecká garda (HK) : X mix (Trutnov)  1 :  1
FC Rumov (Ostřešany) : Rabona team (Zdobnice)  3 :  0
Mimoni (Jaroměř) : Hradecká garda (HK)  3 :  2
FC Rumov (Ostřešany) : X mix (Trutnov)  7 :  0
Rabona team (Zdobnice) : Hradecká garda (HK)  1 :  7
X mix (Trutnov) : Mimoni (Jaroměř)  2 :  3
FC Rumov (Ostřešany) : Hradecká garda (HK)  2 :  1
Rabona team (Zdobnice) : X mix (Trutnov)  1 :  7
FC Rumov (Ostřešany) : Mimoni (Jaroměř)  3 :  0

 

Skupina R - hřiště č. 8UT V R P Skóre B
1. FC Rumov (Ostřešany) 4 0 0 15 : 1 12
2. Mimoni (Jaroměř) 2 0 2 7 : 10 6
3. Hradecká garda (HK) 1 1 2 11 : 7 4
4. X mix (Trutnov) 1 1 2 10 : 12 4
5. Rabona team (Zdobnice) 1 0 3 5 : 18 3

 

 

 

ODPOLEDNE - ASVAJ - 14:00 až 19:00

 

Skupina S - hřiště č. 9
Deportivo Kanianka (SVK) : Čoginovy děti (Častolovice)  0 :  1
Pivaři (Neratovice) : Omen Tatoo (Jeseník)  0 :  3
Mordor Team (Městec Králové) : Deportivo Kanianka (SVK)  4 :  1
Čoginovy děti (Častolovice) : Pivaři (Neratovice)  4 :  0
Mordor Team (Městec Králové) : Omen Tatoo (Jeseník)  0 :  1
Deportivo Kanianka (SVK) : Pivaři (Neratovice)  9 :  1
Omen Tatoo (Jeseník) : Čoginovy děti (Častolovice)  0 :  2
Mordor Team (Městec Králové) : Pivaři (Neratovice)  12 :  2
Deportivo Kanianka (SVK) : Omen Tatoo (Jeseník)  9 :  4
Mordor Team (Městec Králové) : Čoginovy děti (Častolovice)  4 :  0

 

Skupina S - hřiště č. 9 V R P Skóre B
1. Mordor Team (Městec Králové)  3  0  1  20 :  4  9
2. Čoginovy děti (Častolovice)  3  0  1  7 :  4  9
3. Deportivo Kanianka (SVK - Kanianka)  2  0  2  19 :  10  6
4. Omen Tatoo (Jeseník)
 2  0  2  8 :  11  6
5. Pivaři (Neratovice)
 0  0  4  3 :  26  0

 

 

Skupina T - hřiště č. 10
FC Delik (Smiřice) : MIX Team (Trutnov)  3 :  0
Rumové Víly (Božkov)  : AFC Komatov (Opava)  0 :  0
Los Posluchov : FC Delik (Smiřice)  0 :  3
MIX Team (Trutnov) : Rumové Víly (Božkov)   1 :  6
Los Posluchov : AFC Komatov (Opava)  0 :  2
FC Delik (Smiřice) : Rumové Víly (Božkov)   0 :  0
AFC Komatov (Opava) : MIX Team (Trutnov)  11 :  2
Los Posluchov : Rumové Víly (Božkov)   2 :  3
FC Delik (Smiřice) : AFC Komatov (Opava)  0 :  1
Los Posluchov : MIX Team (Trutnov)  0 :  3

 

Skupina T - hřiště č. 10 V R P Skóre B
1. AFC Komatov (Opava)  3  1  0  15 :  2  10
2. Rumové Víly (Božkov)   2  2  0  9 :  1  8
3. FC Delik (Smiřice)
 2  1  0  6 :  1  7
4. MIX Team (Trutnov)
 1  0  0  6 :  20  3
5. Los Posluchov  0  0  4  0 :  12  0

 

Skupina U - hřiště č. 11
Lesná pes (Ústí nad Labem) : Milano (Jaroměř)  1 :  7 
BFK Ledvinka (HK) : Proseč C. F. (Železný Brod)  7 :  0
FK Gipsy Brazil (Třebechovice) : Lesná pes (Ústí nad Labem)  2 :  3
Milano (Jaroměř) : BFK Ledvinka (HK)  5 :  1
FK Gipsy Brazil (Třebechovice) : Proseč C. F. (Železný Brod)  4 :  0
Lesná pes (Ústí nad Labem) : BFK Ledvinka (HK)  2 :  2
Proseč C. F. (Železný Brod) : Milano (Jaroměř)  0 :  9
FK Gipsy Brazil (Třebechovice) : BFK Ledvinka (HK)  1 :  3
Lesná pes (Ústí nad Labem) : Proseč C. F. (Železný Brod)  2 :  1
FK Gipsy Brazil (Třebechovice) : Milano (Jaroměř)  1 :  4

 

Skupina U - hřiště č. 11 V R P Skóre B
1. Milano (Jaroměř)  4  0  0  25 :  3  12
2. BFK Ledvinka (HK)  2  1  1  13 :  8  7
3. Lesná pes (Ústí nad Labem)
 2  1  1  8 :  12  7
4. FK Gipsy Brazil (Třebechovice)  1  0  3  8 :  10  3
5. Proseč C. F. (Železný Brod)
 0  0  4  1 :  22  0

 

Skupina V - hřiště č. 12
Oranjes (Šumperk) : CF Radobýl Litoměřice  1 :  2
FC Expendables (Hradec Králové) : FC Gigifufu (Rakovník)  4 :  1
ŠK Ulak (SVK - Velke Zálužie) : Oranjes (Šumperk)  2 :  1
CF Radobýl Litoměřice : FC Expendables (Hradec Králové)  3 :  2
ŠK Ulak (SVK - Velke Zálužie) : FC Gigifufu (Rakovník)  1 :  0
Oranjes (Šumperk) : FC Expendables (Hradec Králové)  3 :  2
FC Gigifufu (Rakovník) : CF Radobýl Litoměřice  0 :  2
ŠK Ulak (SVK - Velke Zálužie) : FC Expendables (Hradec Králové)  2 :  0
Oranjes (Šumperk) : FC Gigifufu (Rakovník)  5 :  2
ŠK Ulak (SVK - Velke Zálužie) : CF Radobýl Litoměřice  5 :  2

 

Skupina V - hřiště č. 12 V R P Skóre B
1. ŠK Ulak (SVK - Velke Zálužie)  4  0  0  10 :  3  12
2. CF Radobýl Litoměřice  3  0  0  9 :  8  9
3. Oranjes (Šumperk)  2  0  2  10 :  8  6
4. FC Expendables (Hradec Králové)
 1  0  3  8 :  9  3
5. FC Gigifufu (Rakovník)
 0  0  4  3 :  12  0

zpět | 2015-07-10 |


© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi