Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

VÝSLEDKY Babylon cupu 2015 - OPEN

 

DOPOLEDNE - RŮŽOVKA - 8:30 až 13:30

 

 

Skupina A - hřiště č. 1
Plniči trubiček (Tišnov) : 1. FTD Oranjes (Dubňany)  0 :  2
SK Babylon Jaroměř : FC ATIS Jihlava  6 :  0
Azbestové žalúdky (SVK - Sereď) : Plniči trubiček (Tišnov)  2 :  3
1. FTD Oranjes (Dubňany) : SK Babylon Jaroměř  5 :  1
Azbestové žalúdky (SVK - Sereď) : FC ATIS Jihlava  0 :  5
Plniči trubiček (Tišnov) : SK Babylon Jaroměř  1 :  2
FC ATIS Jihlava : 1. FTD Oranjes (Dubňany)  2 :  1
Azbestové žalúdky (SVK - Sereď) : SK Babylon Jaroměř  1 :  10
Plniči trubiček (Tišnov) : FC ATIS Jihlava  4 :  1
Azbestové žalúdky (SVK - Sereď) : 1. FTD Oranjes (Dubňany)  1 :  3

 

Skupina A - hřiště č. 1 V R P Skóre B
1.  1. FTD Oranjes (Dubňany)  3  11 :  4  9
2.  SK Babylon Jaroměř  3  19 :  7  9
3.  Plniči trubiček (Tišnov)  2  8 :  6  6
4.  FC ATIS Jihlava  2  0  8 :  11  6
5.  Azbestové žalúdky (SVK - Sereď)
 0  3 :  21  0

 

 

Skupina B - hřiště č. 2
Krbaři (Lomnice nad Popelkou) : Sokol Trstín (SVK - Trstín)  2 :  2
Zdeno Boys (Doksy) : PK Team (Jičín)  0 :  2
FC Strčko Brčko (Pardubice) : Krbaři (Lomnice nad Popelkou)  6 :  1
Sokol Trstín (SVK - Trstín) : Zdeno Boys (Doksy)  2 :  1
FC Strčko Brčko (Pardubice) : PK Team (Jičín)  1 :  0
Krbaři (Lomnice nad Popelkou) : Zdeno Boys (Doksy)  10 :  2
PK Team (Jičín) : Sokol Trstín (SVK - Trstín)  7 :  1
FC Strčko Brčko (Pardubice) : Zdeno Boys (Doksy)  7 :  1
Krbaři (Lomnice nad Popelkou) : PK Team (Jičín)  1 :  2
FC Strčko Brčko (Pardubice) : Sokol Trstín (SVK - Trstín)  3 :  0

 

Skupina B - hřiště č. 2 V R P Skóre B
1. FC Strčko Brčko (Pardubice)  4  17 :  2 12
2. PK Team (Jičín)  3  7 :  2  9
3. Krbaři (Lomnice nad Popelkou)
 2  15 :  10  6
4. Zdeno Boys (Doksy)
 1  5 :  19  3
5. Sokol Trstín (SVK - Trstín)  0  0 :  12  0

 

 

Skupina C - hřiště č. 3
AC Pekelnej Stroj (Jihlava) : Olympique (SVK - Bratislava)  1 :  3
Squadra Azura (Jičín) : Procházkovy dcery (HK)  0 :  2
FK Šulekovo (SVK) : AC Pekelnej Stroj (Jihlava)  2 :  0
Olympique (SVK - Bratislava) : Squadra Azura (Jičín)  3 :  1
FK Šulekovo (SVK) : Procházkovy dcery (HK)  0 :  1
AC Pekelnej Stroj (Jihlava) : Squadra Azura (Jičín)  1 :  4
Procházkovy dcery (Hradec Králové) : Olympique (SVK - Bratislava)  0 :  0
FK Šulekovo (SVK) : Squadra Azura (Jičín)  0 :  2
AC Pekelnej Stroj (Jihlava) : Procházkovy dcery (HK)  0 :  6
FK Šulekovo (SVK) : Olympique (SVK - Bratislava)  6 :  2

 

Skupina C - hřiště č. 3 V R P Skóre B
1. Procházkovy dcery (Hradec Králové)  3  9 :  0 10
2. Olympique (SVK - Bratislava)  2  8 :  8  7
3. Squadra Azura (Jičín)
 2  7 :  6  6
4. FK Šulekovo (SVK)  2  8 :  5  6
5. AC Pekelnej Stroj (Jihlava)
 0  2 :  15  0

 

 

Skupina D - hřiště č. 4
Akta X (Jaroměř) : Jackov Chaosz tým (Jackov)  3 :  0
Union Kostelec : Magix (SVK - Sereď)  3 :  4
Ohnivé koule (Kladno) : Akta X (Jaroměř)  0 :  3
Jackov Chaosz tým (Jackov) : Union Kostelec  1 :  5
Ohnivé koule (Kladno) : Magix (SVK - Sereď)  0 :  3
Akta X (Jaroměř) : Union Kostelec  0 :  7
Magix (SVK - Sereď) : Jackov Chaosz tým (Jackov)  4 :  0
Ohnivé koule (Kladno) : Union Kostelec  0 :  3
Akta X (Jaroměř) : Magix (SVK - Sereď)  0 :  3
Ohnivé koule (Kladno) : Jackov Chaosz tým (Jackov)  0 :  3

 

Skupina D - hřiště č. 4 V R P Skóre B
1. Magix (SVK - Sereď)  4  0  14 :  3  12
2. Union Kostelec  3  0  18 :  5  9
3. Akta X (Jaroměř)
 2  0  6 :  10  6
4. Jackov Chaosz tým (Jackov)  1  0  14 :  12  3
5. Ohnivé koule (Kladno)
 0  0  0 :  12  0

 

 

Skupina E - hřiště č. 5
Výšinka Team (Turnov) : Modří kluci (Náchod)  0  :  0
RETRORAPID (PL - Bielsko - Biala) : Don Giovanni (Praha)  3 :  0
Youngsters FC (Praha) : Výšinka Team (Turnov)  0 :  1
Modří kluci (Náchod) : RETRORAPID (PL - Bielsko - Biala)  2 :  0
Youngsters FC (Praha) : Don Giovanni (Praha)  3 :  0
Výšinka Team (Turnov) : RETRORAPID (PL - Bielsko - Biala)  5 :  2
Don Giovanni (Praha) : Modří kluci (Náchod)  0 :  3
Youngsters FC (Praha) : RETRORAPID (PL - Bielsko - Biala)  4 :  1
Výšinka Team (Turnov) : Don Giovanni (Praha)  3 :  0
Youngsters FC (Praha) : Modří kluci (Náchod)  3 :  3

 

Skupina E - hřiště č. 5 V R P Skóre B
1. Výšinka Team (Turnov)  3  9 :  2  10
2. Modří kluci (Náchod)  2  8 :  4  8
3. Youngsters FC (Praha)  2  10 :  2  7
4. RETRORAPID (PL - Bielsko - Biala)
 1  7 :  11  3
5. Don Giovanni (Praha)
 0  0 :  12  0

 

 

Skupina F - hřiště č. 6
Nulová tolerance : CI5 (Praha)  1 :  5
T.T.I.Team (Pardubice) : The Chance (Jaroměř)  5 :  1
CF Boca Juniors (Děčín) : Nulová tolerance  6 :  2
CI5 (Praha) : T.T.I.Team (Pardubice)  1 :  3
CF Boca Juniors (Děčín) : The Chance (Jaroměř)  1 :  3
Nulová tolerance : T.T.I.Team (Pardubice)  2 :  5
The Chance (Jaroměř) : CI5 (Praha)  2 :  5
CF Boca Juniors (Děčín) : T.T.I.Team (Pardubice)  1 :  4
Nulová tolerance : The Chance (Jaroměř)  1 :  2
CF Boca Juniors (Děčín) : CI5 (Praha)  2 :  6

 

Skupina F - hřiště č. 6 V R P Skóre B
1. T.T.I.Team (Pardubice)  4  17 :  5  12
2. CI5 (Praha)
 3  17 :  8  9
3. The Chance (Jaroměř)  2  8 :  12  6
4. CF Boca Juniors (Děčín)  1  10 :  15  3
5. Nulová tolerance
 0  6 :  18  0

 

 

Skupina G - hřiště č. 7
Arca Group (Praha) : TT Mineiro (Náchod)  2 :  2
FK Podolínec (SVK - Podolínec) : Pampuch Team Liberec  1 :  4
Justiční Omyl (Praha, Zlín) : Arca Group (Praha)  1 :  6
TT Mineiro (Náchod) : FK Podolínec (SVK - Podolínec)  8 :  1
Justiční Omyl (Praha, Zlín) : Pampuch Team Liberec  1 :  8
Arca Group (Praha) : FK Podolínec (SVK - Podolínec)  9 :  2
Pampuch Team Liberec : TT Mineiro (Náchod)  1 :  3
Justiční Omyl (Praha, Zlín) : FK Podolínec (SVK - Podolínec)  2 :  6
Arca Group (Praha) : Pampuch Team Liberec  4 :  1
Justiční Omyl (Praha, Zlín) : TT Mineiro (Náchod)  1 :  11

 

Skupina G - hřiště č. 7 V R P Skóre B
1. TT Mineiro (Náchod)  3  24 :  5  10
2. Arca Group (Praha)  3  21 :  6  10
3. Pampuch Team Liberec  2  14 :  9  6
4. FK Podolínec (SVK - Podolínec)
 1  10 :  23  3
5. Justiční Omyl (Praha, Zlín)
 0  5 :  31  0

 

 

Skupina H - hřiště č. 8UT
Káňata Broumov : Young Blood (Praha)  3 :  0
Bongteam Teplice : Foresti (Hradec Králové)  0 :  3
Redbul (Zábřeh) : Káňata Broumov  4 :  2
Young Blood (Praha) : Bongteam Teplice  3 :  3
Redbul (Zábřeh) : Foresti (Hradec Králové)  4 :  3
Káňata Broumov : Bongteam Teplice  3 :  0
Foresti (Hradec Králové) : Young Blood (Praha)  0 :  3
Redbul (Zábřeh) : Bongteam Teplice  3 :  0
Káňata Broumov : Foresti (Hradec Králové)  2 :  0
Redbul (Zábřeh) : Young Blood (Praha)  3 :  0

 

Skupina H - hřiště č. 8UT V R P Skóre B
1. Redbul (Zábřeh)  4  14 :  5  12
2. Káňata Broumov  3  10 :  4   9
3. Foresti (Hradec Králové)  2   9 :  6   6
4. Bongteam Teplice
 0   3 :  12  1
5. Young Blood (Praha)  0   3 :  12  1

 

 

DOPOLEDNE - ASVAJ - 8:30 až 13:30


Skupina I - hřiště č. 9
Zanzibar (Lanškroun) : FC Texas Nové Strašecí  2 :  0
Jaroměřský dorost : Doberáci (Kladno)  0 :  2
FC Reichenberg (Liberec) : Zanzibar (Lanškroun)  0 :  2
FC Texas Nové Strašecí : Jaroměřský dorost  2 :  0
FC Reichenberg (Liberec) : Doberáci (Kladno)  1 :  6
Zanzibar (Lanškroun) : Jaroměřský dorost  4 :  1
Doberáci (Kladno) : FC Texas Nové Strašecí  0 :  1
FC Reichenberg (Liberec) : Jaroměřský dorost  0 :  3
Zanzibar (Lanškroun) : Doberáci (Kladno)  1 :  5
FC Reichenberg (Liberec) : FC Texas Nové Strašecí  1 :  3

 

Skupina I - hřiště č. 9 V R P Skóre B
1. Doberáci (Kladno)  3  13 :  9
2. FC Texas Nové Strašecí  3   6 :  9
3. Zanzibar (Lanškroun)
 3   9 :  9
4. Jaroměřský dorost  1   4 :  3
5. FC Reichenberg (Liberec)
 0   2 : 14  0

 

 

Skupina J - hřiště č. 10
Joga Bonito (Vamberk) : Brazil Kladno  0 :  0
K.K.Club (Šumperk) : FC Kaštani (Stare Hrady)  3 :  3
Young Boys (Hradec Králové) : Joga Bonito (Vamberk)  0 :  4
Brazil Kladno : K.K.Club (Šumperk)  1 :  1
Young Boys (Hradec Králové) : FC Kaštani (Stare Hrady)  0 :  9
Joga Bonito (Vamberk) : K.K.Club (Šumperk)  3 :  0
FC Kaštani (Stare Hrady) : Brazil Kladno  3 :  0
Young Boys (Hradec Králové) : K.K.Club (Šumperk)  0 :  9
Joga Bonito (Vamberk) : FC Kaštani (Stare Hrady)  2 :  2
Young Boys (Hradec Králové) : Brazil Kladno  5 :  3

 

Skupina J - hřiště č. 10 V R P Skóre B
1. FC Kaštani (Stare Hrady)  2  17 :  5  8
2. Joga Bonito (Vamberk)  2   9 :  2  8
3. K.K.Club (Šumperk)  1  13 :  7  5
4. Young Boys (Hradec Králové)  1   5 : 25  3
5. Brazil Kladno  0   4 :  9   2

 

 

Skupina K - hřiště č. 11
Wayne´s team (Nové Město) : FC Ombré (Zábřeh)  1 :  2
Plejbojs (Jaroměř) : BUKVICE Vysoké Mýto  1 :  2
Jsou to lůzy (Poděbrady) : Wayne´s team (Nové Město)  4 :  0
FC Ombré (Zábřeh) : Plejbojs (Jaroměř)  1 :  0
Jsou to lůzy (Poděbrady) : BUKVICE Vysoké Mýto  0 :  1
Wayne´s team (Nové Město) : Plejbojs (Jaroměř)  2 :  2
BUKVICE Vysoké Mýto : FC Ombré (Zábřeh)  0 :  0
Jsou to lůzy (Poděbrady) : Plejbojs (Jaroměř)  6 :  0
Wayne´s team (Nové Město) : BUKVICE Vysoké Mýto  2 :  3
Jsou to lůzy (Poděbrady) : FC Ombré (Zábřeh)  1 :  0

 

Skupina K - hřiště č. 11 V R P Skóre B
1. BUKVICE Vysoké Mýto  3  6 :  10
2. Jsou to lůzy (Poděbrady)  3  11 :   9
3. FC Ombré (Zábřeh)  2  0 2  3 :   7
4. Wayne´s team (Nové Město)
 0  5 : 11    1
5. Plejbojs (Jaroměř)
 0  3 : 11    1

 

 

Skupina L - hřiště č. 12
FC BryHa BA (SVK - Bratislava) : FC Texas Nové Strašecí B  2 :  2
Dragons NJ (Nový Jičín) : Antimove Pardubice  2 :  2
4FAN (Jaroměř) : FC BryHa BA (SVK - Bratislava)  1 :  3
FC Texas Nové Strašecí B : Dragons NJ (Nový Jičín)  0 :  1
4FAN (Jaroměř) : Antimove Pardubice  2 :  3
FC BryHa BA (SVK - Bratislava) : Dragons NJ (Nový Jičín)  1 :  2
Antimove Pardubice : FC Texas Nové Strašecí B  4 :  0
4FAN (Jaroměř) : Dragons NJ (Nový Jičín)  1 :  1
FC BryHa BA (SVK - Bratislava) : Antimove Pardubice  0 :  5
4FAN (Jaroměř) : FC Texas Nové Strašecí B  1 :  0

 

Skupina L - hřiště č. 12 V R P Skóre B
1. Antimove Pardubice  3  14 :  4  10
2.  Dragons NJ (Nový Jičín)  2   6 :  4   8
3. 4FAN (Jaroměř)  1 2   5 :  7    4
4. FC BryHa BA (SVK - Bratislava)
 1   6 : 10   4
5. FC Texas Nové Strašecí B  0   2 :  8    1

zpět | 2015-07-10 |


© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi