Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

Výsledky Babylon cupu 2014 OPEN

FINÁLOVÝ PAVOUK

BABYLON CUP 2014 - vyhrál MORDOR TEAM Z Městce Králové! Druhá příčka patří týmu GamiSport Třinec a tření místo vybojovali hoši z CSKA
Jihlava
, kteří v boji o bronz porazili pražský tým Slavia 92.

Babylon cup 2014 tak zažil vzpouru nováčků, neboť všechny tyto výše jmenované týmy u nás byly poprvé.

Děkujeme všem účastníkům ze 114 týmů za skvělé výkony a sportovní vystupování a těšíme se na vás všechny na Babylon cupu 2015, který se uskuteční 4. a 5. července 2015!

 

 

TOP 32
MAGIX (SK - Sereď) : Votroci Opočno 3 : 1  
FC Bezlocho (Jičín) : Procházkovy dcery (HK) 2 : 1  
Miláno (Jaroměř) : Squadra Azura (Jičín) 5 : 0  
Gamisport (Třinec) : FC Antiga Sempre (HK) 3 : 1  
Manchester City 08 (Vlašim) : La Bucaňěros (Velké Meziříčí) 2 : 1 p.
ALL IN (Praha) : Rychnovek Rangers 4 : 0  
CSKA Jihlava : Redbull (Zábřeh n. M.) 5 : 1  
FC Pizděc (Pardubice) : Lečo (SVK - Bernolákovo) 4 : 3  
FK Lochotín (Plzeň) : Wayne's Team (N. Město n. M.) 1 : 0 p.
T.T.I. Team (Pardubice) : Výšinka Team (Turnov) 1 : 0 p.
Modří kluci (Náchod) : SK Babylon (Jaroměř) 1 : 2 p.
Čege mege (Rychnov) : Mordor Team (Městec Králové) 0 : 3  
FC Cuba Libre (Trutnov) : The Romales (Teplice) 2 : 1  
BUKVICE Vysoké Mýto : CF Radobýl (Litoměřice) 1 : 2  
FC Ombre (Zábřeh) : Galacticos (SVK - Bratislava) 3 : 0  
El Fuego (Staré Hrady) : Slavia 92 (Praha) 0 : 1  

 

OSMIFINÁLE  
MAGIX (SK - Sereď) : FC Bezlocho (Jičín) 4 : 2  
Miláno (Jaroměř) : Gamisport (Třinec) 1 : 2 p.
Manchester City 08 (Vlašim) : ALL IN (Praha) 1 : 3  
CSKA Jihlava : FC Pizděc (Pardubice) 3 : 2  
FK Lochotín (Plzeň) : T.T.I. Team (Pardubice) 1 : 0  
SK Babylon (Jaroměř) : Mordor Team (Městec Králové) 0 : 1  
FC Cuba Libre (Trutnov) : CF Radobýl (Litoměřice) 0 : 1  
FC Ombre (Zábřeh) : Slavia 92 (Praha) 0 : 2  

 

ČTVRTFINÁLE  
MAGIX (SK - Sereď) : Gamisport (Třinec) 1 : 2 p.
ALL IN (Praha) : CSKA Jihlava 2 : 3 p.
FK Lochotín (Plzeň) : Mordor Team (Městec Králové) 1 : 2 p.
CF Radobýl (Litoměřice) : Slavia 92 (Praha) 1 : 2  

 

SEMIFINÁLE  
Gamisport (Třinec) : CSKA Jihlava 3 : 2 p.
Mordor Team (Městec Králové) : Slavia 92 (Praha) 3 : 0  

 

o 3. místo  
CSKA Jihlava : Slavia 92 (Praha)
3 : 2  

 

FINÁLE  
Gamisport (Třinec) : Mordor Team (Městec Králové) 0 : 1  

 

 



 

 

zpět | 2014-07-08 |


© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi