Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

Výsledky SEMIFINÁLOVÝCH skupin

Babylon cupu 2014 OPEN

 


 

DOPOLEDNÍ SKUPINY 8:00 - 11:20

 

Skupina SF A - hřiště č. 1 V R P Skóre B
1. MAGIX (SK - Sereď) 4     13 : 3 10
2. Slavia 92 (Praha) 4     10 : 6 9
3. MK Jihlava 4     7 : 3 5
4. TT Mineiro (Náchod) 4     5 : 13 4
5. FK Tatranky (Hostinné) 4     2 : 12 0

 

Skupina SF A - hřiště č. 1
FK Tatranky (Hostinné) : TT Mineiro (Náchod) 1 : 2
MAGIX (SK - Sereď) : Slavia 92 (Praha) 4 : 1
MK Jihlava : FK Tatranky (Hostinné) 5 : 0
TT Mineiro (Náchod) : MAGIX (SK - Sereď) 1 : 5
MK Jihlava : Slavia 92 (Praha) 0 : 1
FK Tatranky (Hostinné) : MAGIX (SK - Sereď) 0 : 3
Slavia 92 (Praha) : TT Mineiro (Náchod) 6 : 1
MK Jihlava : MAGIX (SK - Sereď) 1 : 1
FK Tatranky (Hostinné) : Slavia 92 (Praha) 1 : 2
MK Jihlava : TT Mineiro (Náchod) 1 : 1

 

Skupina SF B - hřiště č. 2 V R P Skóre B
1. FC Bezlocho (Jičín) 4     8 : 1 12
2. SK Babylon (Jaroměř) 4     9 : 1 9
3. CF Radobýl (Litoměřice) 4     10 : 6 6
4. The Masters (Vysoké Mýto) 4     4 : 10 3
5. Páni kluci (Vlašim) 4     2 : 15 0

 

Skupina SF B - hřiště č. 2
The Masters (Vysoké Mýto) : FC Bezlocho (Jičín) 1 : 3
CF Radobýl (Litoměřice) : SK Babylon (Jaroměř) 0 : 1
Páni kluci (Vlašim) : The Masters (Vysoké Mýto) 1 : 2
FC Bezlocho (Jičín) : CF Radobýl (Litoměřice) 3 : 0
Páni kluci (Vlašim) : SK Babylon (Jaroměř) 0 : 4
The Masters (Vysoké Mýto) : CF Radobýl (Litoměřice) 1 : 2
SK Babylon (Jaroměř) : FC Bezlocho (Jičín) 0 : 1
Páni kluci (Vlašim) : CF Radobýl (Litoměřice) 1 : 8
The Masters (Vysoké Mýto) : SK Babylon (Jaroměř) 0 : 4
Páni kluci (Vlašim) : FC Bezlocho (Jičín) 0 : 1

 

Skupina SF C - hřiště č. 3 V R P Skóre B
1. Miláno (Jaroměř) 4     12 : 2 12
2. Galacticos (SVK - Bratislava) 4     8 : 3 9
3. FC Viničky Krucemburk  4     2 : 8 4
4. Cataluňa Team (Trutnov) 4     8 : 8 3
5. FC Plavečák (Kolín) 4     3 : 12 1

 

Skupina SF C - hřiště č. 3
Cataluňa Team (Trutnov) : FC Viničky Krucemburk  0 : 1
Galacticos (SVK - Bratislava) : Miláno (Jaroměř) 0 : 1
FC Plavečák (Kolín) : Cataluňa Team (Trutnov) 1 : 5
FC Viničky Krucemburk  : Galacticos (SVK - Bratislava) 0 : 1
FC Plavečák (Kolín) : Miláno (Jaroměř) 0 : 1
Cataluňa Team (Trutnov) : Galacticos (SVK - Bratislava) 1 : 2
Miláno (Jaroměř) : FC Viničky Krucemburk  6 : 0
FC Plavečák (Kolín) : Galacticos (SVK - Bratislava) 1 : 5
Cataluňa Team (Trutnov) : Miláno (Jaroměř) 2 : 4
FC Plavečák (Kolín) : FC Viničky Krucemburk  1 : 1

 

Skupina SF D - hřiště č. 4 V R P Skóre B
1. Manchester City 08 (Vlašim) 4     4 : 3 7
2. Čege mege (Rychnov) 4     5 : 4 7
3. Výšinka Team (Turnov) 4     5 : 2 7
4. RAPID (POL - Bielsko-Biala) 4     6 : 4 6
5. Union Kostelec 4     4 : 11 1

 

Skupina SF D - hřiště č. 4
RAPID (POL - Bielsko-Biala) : Manchester City 08 (Vlašim) 2 : 0
Union Kostelec : Výšinka Team (Turnov) 1 : 3
Čege mege (Rychnov) : RAPID (POL - Bielsko-Biala) 1 : 0
Manchester City 08 (Vlašim) : Union Kostelec 2 : 0
Čege mege (Rychnov) : Výšinka Team (Turnov) 1 : 0
RAPID (POL - Bielsko-Biala) : Union Kostelec 4 : 1
Výšinka Team (Turnov) : Manchester City 08 (Vlašim) 0 : 0
Čege mege (Rychnov) : Union Kostelec 2 : 2
RAPID (POL - Bielsko-Biala) : Výšinka Team (Turnov) 0 : 2
Čege mege (Rychnov) : Manchester City 08 (Vlašim) 1 : 2

 

Skupina SF E - hřiště č. 6 V R P Skóre B
1. ALL IN (Praha) 4     8 : 2 9
2. Mordor Team (Městec Králové) 4     4 : 3 7
3. The Romales (Teplice) 4     7 : 3 7
4. Doberáci (Kladno) 4     6 : 6 5
5. EDSON (SVK - Martin) 4     1 : 12 0

 

 

Skupina SF E - hřiště č. 6
Mordor Team (Městec Králové) : ALL IN (Praha) 0 : 3
The Romales (Teplice) : Doberáci (Kladno) 2 : 2
EDSON (SVK - Martin) : Mordor Team (Městec Králové) 0 : 3
ALL IN (Praha) : The Romales (Teplice) 0 : 1
EDSON (SVK - Martin) : Doberáci (Kladno) 1 : 3
Mordor Team (Městec Králové) : The Romales (Teplice) 1 : 0
Doberáci (Kladno) : ALL IN (Praha) 1 : 3
EDSON (SVK - Martin) : The Romales (Teplice) 0 : 4
Mordor Team (Městec Králové) : Doberáci (Kladno) 0 : 0
EDSON (SVK - Martin) : ALL IN (Praha) 0 : 2

 

Skupina SF F - hřiště č. 7 V R P Skóre B
1. CSKA Jihlava 4     14 : 6 12
2. El Fuego (Staré Hrady) 4     14 : 7 7
3. Wayne's Team (N. Město n. M.) 4     10 : 5 7
4. Los Galacticos (Nový Bydžov) 4     7 : 12 3
5. Bongteam Teplice 4     1 : 16 0

 

Skupina SF F - hřiště č. 7
El Fuego (Staré Hrady) : Bongteam Teplice 4 : 0
CSKA Jihlava : Wayne's Team (N. Město n. M.) 3 : 1
Los Galacticos (Nový Bydžov) : El Fuego (Staré Hrady) 2 : 6
Bongteam Teplice : CSKA Jihlava 1 : 4
Los Galacticos (Nový Bydžov) : Wayne's Team (N. Město n. M.) 1 : 3
El Fuego (Staré Hrady) : CSKA Jihlava 3 : 4
Wayne's Team (N. Město n. M.) : Bongteam Teplice 5 : 0
Los Galacticos (Nový Bydžov) : CSKA Jihlava 1 : 3
El Fuego (Staré Hrady) : Wayne's Team (N. Město n. M.) 1 : 1
Los Galacticos (Nový Bydžov) : Bongteam Teplice 3 : 0

 

 

ODPOLEDNÍ SKUPINY 11:30 - 14:50

 

Skupina SF G - hřiště č. 1 V R P Skóre B
1. FK Lochotín (Plzeň) 4     10 : 3 10
2. Lečo (SVK - Bernolákovo) 4     6 : 3 10
3. Procházkovy dcery (HK) 4     6 : 5 6
4. Gibsy Brasil A (HK) 4     3 : 6 3
5. Cuba Libre (Hoříněves) 4     0 : 8 0

 

Skupina SF G - hřiště č. 1
Gibsy Brasil A (HK) : Procházkovy dcery (HK) 0 : 2
FK Lochotín (Plzeň) : Lečo (SVK - Bernolákovo) 1 : 1
Cuba Libre (Hoříněves) : Gibsy Brasil A (HK) 0 : 1
Procházkovy dcery (HK) : FK Lochotín (Plzeň) 1 : 3
Cuba Libre (Hoříněves) : Lečo (SVK - Bernolákovo) 0 : 1
Gibsy Brasil A (HK) : FK Lochotín (Plzeň) 1 : 2
Lečo (SVK - Bernolákovo) : Procházkovy dcery (HK) 2 : 1
Cuba Libre (Hoříněves) : FK Lochotín (Plzeň) 0 : 4
Gibsy Brasil A (HK) : Lečo (SVK - Bernolákovo) 1 : 2
Cuba Libre (Hoříněves) : Procházkovy dcery (HK) 0 : 2

 

Skupina SF H - hřiště č. 2 V R P Skóre B
1. T.T.I. Team (Pardubice) 4     12 : 1 12
2. Squadra Azura (Jičín) 4     9 : 7 6
3. La Bucaňěros (Velké Meziříčí) 4     6 : 4 6
4. FC ATIS Jihlava 4     6 : 14 3
5. Kaplanové Turbíny (SVK - Čadca) 4     2 : 9 3

 

Skupina SF H - hřiště č. 2
T.T.I. Team (Pardubice) : Squadra Azura (Jičín) 2 : 0
Kaplanové Turbíny (SVK - Čadca) : FC ATIS Jihlava 0 : 2
La Bucaňěros (Velké Meziříčí) : T.T.I. Team (Pardubice) 0 : 3
Squadra Azura (Jičín) : Kaplanové Turbíny (SVK - Čadca) 1 : 2
La Bucaňěros (Velké Meziříčí) : FC ATIS Jihlava 3 : 0
T.T.I. Team (Pardubice) : Kaplanové Turbíny (SVK - Čadca) 3 : 0
FC ATIS Jihlava : Squadra Azura (Jičín) 3 : 7
La Bucaňěros (Velké Meziříčí) : Kaplanové Turbíny (SVK - Čadca) 3 : 0
T.T.I. Team (Pardubice) : FC ATIS Jihlava 4 : 1
La Bucaňěros (Velké Meziříčí) : Squadra Azura (Jičín) 0 : 1

 

 

Skupina SF I - hřiště č. 3 V R P Skóre B
1. Modří kluci (Náchod) 4     14 : 2 10
2. Redbull (Zábřeh n. M.) 4     11 : 3 10
3. Votroci Opočno 4     9 : 6 6
4. Tipsport bar Josefov 4     2 : 15 3
5. Antimuf Pardubice 4     2 : 12 0

 

Skupina SF I - hřiště č. 3
Tipsport bar Josefov : Antimuf Pardubice 1 : 0
Votroci Opočno : Modří kluci (Náchod) 0 : 1
Redbull (Zábřeh n. M.) : Tipsport bar Josefov 2 : 0
Antimuf Pardubice : Votroci Opočno 1 : 3
Redbull (Zábřeh n. M.) : Modří kluci (Náchod) 1 : 1
Tipsport bar Josefov : Votroci Opočno 0 : 5
Modří kluci (Náchod) : Antimuf Pardubice 4 : 0
Redbull (Zábřeh n. M.) : Votroci Opočno 4 : 1
Tipsport bar Josefov : Modří kluci (Náchod) 1 : 8
Redbull (Zábřeh n. M.) : Antimuf Pardubice 4 : 1

 

Skupina SF J - hřiště č. 5 V R P Skóre B
1. FC Cuba Libre (Trutnov) 4     11 : 3 12
2. Gamisport (Třinec) 4     7 : 1 9
3. FC WarriorS KAM (Praha) 4     5 : 7 4
4. Galaxy (Praha) 4     5 : 11 3
5. AC Sextons 94 (HK) 4     2 : 8 1

 

Skupina SF J - hřiště č. 5
FC Cuba Libre (Trutnov) : AC Sextons 94 (HK) 2 : 0
Gamisport (Třinec) : Galaxy (Praha) 3 : 0
FC WarriorS KAM (Praha) : FC Cuba Libre (Trutnov) 1 : 4
AC Sextons 94 (HK) : Gamisport (Třinec) 0 : 3
FC WarriorS KAM (Praha) : Galaxy (Praha) 3 : 1
FC Cuba Libre (Trutnov) : Gamisport (Třinec) 1 : 0
Galaxy (Praha) : AC Sextons 94 (HK) 2 : 1
FC WarriorS KAM (Praha) : Gamisport (Třinec) 0 : 1
FC Cuba Libre (Trutnov) : Galaxy (Praha) 4 : 2
FC WarriorS KAM (Praha) : AC Sextons 94 (HK) 1 : 1

 

Skupina SF K - hřiště č. 6 V R P Skóre B
1. BUKVICE Vysoké Mýto 4     7 : 1 10
2. FC Antiga Sempre (HK) 4     8 : 4 9
3. Rychnovek Rangers 4     4 : 5 6
4. SC Zelenáči (SVK - Michalovce) 4     3 : 5 3
5. Bukkake brothers (HK) 4     2 : 9 1

 

Skupina SF K - hřiště č. 6
FC Antiga Sempre (HK) : SC Zelenáči (SVK - Michalovce) 3 : 0
BUKVICE Vysoké Mýto : Rychnovek Rangers 2 : 0
Bukkake brothers (HK) : FC Antiga Sempre (HK) 1 : 2
SC Zelenáči (SVK - Michalovce) : BUKVICE Vysoké Mýto 0 : 1
Bukkake brothers (HK) : Rychnovek Rangers 0 : 3
FC Antiga Sempre (HK) : BUKVICE Vysoké Mýto 0 : 3
Rychnovek Rangers : SC Zelenáči (SVK - Michalovce) 1 : 0
Bukkake brothers (HK) : BUKVICE Vysoké Mýto 1 : 1
FC Antiga Sempre (HK) : Rychnovek Rangers 3 : 0
Bukkake brothers (HK) : SC Zelenáči (SVK - Michalovce) 0 : 3

 

Skupina SF L - hřiště č. 7 V R P Skóre B
1. FC Ombre (Zábřeh) 4     3 : 1 8
2. FC Pizděc (Pardubice) 4     6 : 6 6
3. THE CHANCE (Jaroměř) 4     3 : 3 5
4. Rumové Víly (HK) 4     3 : 4 5
5. FK Šulekovo (SVK - Hlohovec) 4     6 : 7 3

 

Skupina SF L - hřiště č. 7
FK Šulekovo (SVK - Hlohovec) : Rumové Víly (HK) 1 : 2
FC Ombre (Zábřeh) : FC Pizděc (Pardubice) 1 : 0
THE CHANCE (Jaroměř) : FK Šulekovo (SVK - Hlohovec) 1 : 0
Rumové Víly (HK) : FC Ombre (Zábřeh) 0 : 0
THE CHANCE (Jaroměř) : FC Pizděc (Pardubice) 1 : 2
FK Šulekovo (SVK - Hlohovec) : FC Ombre (Zábřeh) 1 : 2
FC Pizděc (Pardubice) : Rumové Víly (HK) 2 : 0
THE CHANCE (Jaroměř) : FC Ombre (Zábřeh) 0 : 0
FK Šulekovo (SVK - Hlohovec) : FC Pizděc (Pardubice) 4 : 2
THE CHANCE (Jaroměř) : Rumové Víly (HK) 1 : 1

 

zpět | 2014-07-08 |


© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi