Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

Výsledky Babylon cupu 2014 OPEN

 

 

Základní skupiny LA - LC


Skupina LA - hřiště č. 1 V R P Skóre B
1. Slovan Pardubice 3 1 0 31 : 1 10
2. Cuba Libre Ladies 3 1 0 22 : 0 10
3. (B)SK (Jičín) 2 0 2 9 : 7 6
4. MFK Topolčany 1 0 3 8 : 20 3
5. FC Rako (Rakovník) 0 0 4 0 : 42 0

 

Skupina LA - hřiště č. 1
(B)SK (Jičín) : MFK Topolčany 4 : 0
Cuba Libre Ladies : Slovan Pardubice 0 : 0
FC Rako (Rakovník) : (B)SK (Jičín) 0 : 5
MFK Topolčany : Cuba Libre Ladies 0 : 9
FC Rako (Rakovník) : Slovan Pardubice 0 : 18
(B)SK (Jičín) : Cuba Libre Ladies 0 : 1
Slovan Pardubice   MFK Topolčany 7 : 1
FC Rako (Rakovník)   Cuba Libre Ladies 0 : 12
(B)SK (Jičín)   Slovan Pardubice 0 : 6
FC Rako (Rakovník)   MFK Topolčany 0 : 7

 

 

Skupina LB  - hřiště č. 2 V R P Skóre B
1. Paris Saint Germain (Praha) 2 1 0 15 : 1 7
2. FC Morkuly (Liberec) 1 2 0 2 : 1 5
3. Momentky (Kravaře) 1 0 2 3 : 9 3
4. Union Rokytnice 0 1 2 2 : 11 1

 

Skupina LB - hřiště č. 2
FC Morkuly (Liberec) : Paris Saint Germain (Praha) 0 : 0
Union Rokytnice : Momentky (Kravaře) 1 : 2
FC Morkuly (Liberec) : Momentky (Kravaře) 1 : 0
Union Rokytnice : Paris Saint Germain (Praha) 0 : 8
FC Morkuly (Liberec) : Union Rokytnice 1 : 1
Momentky (Kravaře) : Paris Saint Germain (Praha) 1 : 7

 

 

Skupina LC - hřiště č. 3 V R P Skóre B
1. SBA Expert Hummel (Praha) 3 0 0 11 : 1 9
2. JAFA Protivín 1 1 1 2 : 3 4
3. FC Kocovina 1 1 1 5 : 7 4
4. FK Penčín  -Turnov 0 0 3 0 : 7 0

 

Skupina LC - hřiště č. 3
JAFA Protivín : FC Kocovina 1 : 1  
SBA Expert Hummel (Praha) : FK Penčín  -Turnov 3 : 0  
JAFA Protivín : FK Penčín  -Turnov 1 : 0  
SBA Expert Hummel (Praha) : FC Kocovina 6 : 1  
JAFA Protivín : SBA Expert Hummel (Praha) 0 : 2  
FK Penčín  -Turnov : FC Kocovina 0 : 3  

 

 

Vyřazovací boje


Předkolo Play off
FC Kocovina : Momentky (Kravaře) 2 : 4
MFK Topolčany : JAFA Protivín 2 : 1
FK Penčín  -Turnov : FC Morkuly (Liberec) 0 : 1
(B)SK (Jičín) : Union Rokytnice 2 : 1

 

Čtvrtfinále
Momentky (Kravaře) : Slovan Pardubice 1 : 2
MFK Topolčany : Paris Saint Germain (Praha) 1 : 7
FC Morkuly (Liberec) : Cuba Libre Ladies 0 : 3
(B)SK (Jičín) : SBA Expert Hummel (Praha) 1 : 4

 

Semifinále
Slovan Pardubice : Paris Saint Germain (Praha) 1 : 3
SBA Expert Hummel (Praha) : Cuba Libre Ladies 2 : 1

 

O 3. místo
Slovan Pardubice : Cuba Libre Ladies 0 : 2

 

Finále  
Paris Saint Germain (Praha) : SBA Expert Hummel (Praha) 2 : 3 p.

 

zpět | 2014-07-11 |


© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi