Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

Výsledky Babylon cupu 2014 OPEN

ODPOLEDNÍ SKUPINY

 

 

RŮŽOVKA - 14:00 až 19:00


 

P Skupina N - hřiště č. 4 V R P Skóre B
1. FK Lochotín (Plzeň) 4 19 : 4 10
2. La Bucaňěros (Velké Meziříčí) 4 16 : 11 7
3. Bongteam Teplice 4 13 : 7 6
4. Pampuch Team Liberec 4 9 : 19 4
5. Drsný sušenky (Hradec Králové) 4 2 : 18 1

 

Skupina N - hřiště č. 4
FK Lochotín (Plzeň) : Drsný sušenky (Hradec Králové) 4 : 0
Pampuch Team Liberec : La Bucaňěros (Velké Meziříčí) 7 : 2
Bongteam Teplice : FK Lochotín (Plzeň) 0 : 4
Drsný sušenky (Hradec Králové) : Pampuch Team Liberec 1 : 1
Bongteam Teplice : La Bucaňěros (Velké Meziříčí) 0 : 1
FK Lochotín (Plzeň) : Pampuch Team Liberec 7 : 0
La Bucaňěros (Velké Meziříčí) : Drsný sušenky (Hradec Králové) 9 : 0
Bongteam Teplice : Pampuch Team Liberec 9 : 1
FK Lochotín (Plzeň) : La Bucaňěros (Velké Meziříčí) 4 : 4
Bongteam Teplice : Drsný sušenky (Hradec Králové) 4 : 1

 

P Skupina O - hřiště č. 5 V R P Skóre B
1. T.T.I. Team (Pardubice) 4 17 : 2 12
2. Lečo (SVK - Bernolákovo) 4 8 : 6 7
3. ALL IN (Praha) 4 18 : 7 6
4. KP Woliborz (POL) 4 8 : 12 4
5. Team of Star(k)s 4 3 : 27 0

 

Skupina O - hřiště č. 5
T.T.I. Team (Pardubice) : Lečo (SVK - Bernolákovo) 3 : 0
ALL IN (Praha) : KP Woliborz (POL) 7 : 2
Team of Star(k)s : T.T.I. Team (Pardubice) 1 : 8
Lečo (SVK - Bernolákovo) : ALL IN (Praha) 1 : 0
Team of Star(k)s : KP Woliborz (POL) 0 : 3
T.T.I. Team (Pardubice) : ALL IN (Praha) 3 : 0
KP Woliborz (POL) : Lečo (SVK - Bernolákovo) 2 : 2
Team of Star(k)s : ALL IN (Praha) 1 : 11
T.T.I. Team (Pardubice) : KP Woliborz (POL) 3 : 1
Team of Star(k)s : Lečo (SVK - Bernolákovo) 1 : 5

 

P Skupina P - hřiště č. 6 V R P Skóre B
1. Kaplanové Turbíny (SVK - Čadca) 4 18 : 7 10
2. Cuba Libre (Hoříněves) 4 10 : 10 7
3. FC Texas Nové Strašecí 4 5 : 6 5
4. Kozel for Ever (HUN - Nagyszentjános) 4 7 : 8 4
5. FC Kudova (Jaroměř) 4 4 : 13 1

 

Skupina P - hřiště č. 6
Kaplanové Turbíny (SVK - Čadca) : FC Kudova (Jaroměř) 2 : 2
FC Texas Nové Strašecí : Kozel for Ever (HUN - Nagyszentjános) 0 : 0
Cuba Libre (Hoříněves) : Kaplanové Turbíny (SVK - Čadca) 1 : 8
FC Kudova (Jaroměř) : FC Texas Nové Strašecí 0 : 2
Cuba Libre (Hoříněves) : Kozel for Ever (HUN - Nagyszentjános) 3 : 1
Kaplanové Turbíny (SVK - Čadca) : FC Texas Nové Strašecí 5 : 2
Kozel for Ever (HUN - Nagyszentjános) : FC Kudova (Jaroměř) 4 : 2
Cuba Libre (Hoříněves) : FC Texas Nové Strašecí 1 : 1
Kaplanové Turbíny (SVK - Čadca) : Kozel for Ever (HUN - Nagyszentjános) 3 : 2
Cuba Libre (Hoříněves) : FC Kudova (Jaroměř) 5 : 0

 

P Skupina Q - hřiště č. 7 V R P Skóre B
1. Tipsport bar Josefov 4 10 : 3 10
2. Galaxy (Praha) 4 9 : 5 8
3. SC Zelenáči (SVK - Michalovce) 4 11 : 7 7
4. Mohykani (SVK - Sereď) 4 8 : 12 1
5. Redbul (Zlín) 4 2 : 13 1

 

Skupina Q - hřiště č. 7
Galaxy (Praha) : SC Zelenáči (SVK - Michalovce) 3 : 3
Tipsport bar Josefov : Redbul (Zlín) 4 : 0
Mohykani (SVK - Sereď) : Galaxy (Praha) 1 : 2
SC Zelenáči (SVK - Michalovce) : Tipsport bar Josefov 0 : 1
Mohykani (SVK - Sereď) : Redbul (Zlín) 2 : 2
Galaxy (Praha) : Tipsport bar Josefov 1 : 1
Redbul (Zlín) : SC Zelenáči (SVK - Michalovce) 0 : 4
Mohykani (SVK - Sereď) : Tipsport bar Josefov 2 : 4
Galaxy (Praha) : Redbul (Zlín) 3 : 0
Mohykani (SVK - Sereď) : SC Zelenáči (SVK - Michalovce) 3 : 4

 

P Skupina R - hřiště č. 8UT V R P Skóre B
1. Votroci Opočno 4 13 : 3 10
2. FC WarriorS KAM (Praha) 4 13 : 10 9
3. Rumíci Orlová 4 7 : 12 6
4. Leadership Ambassadors (HK) 4 4 : 8 3
5. FC Expendables (HK) 4 4 : 8 1



Skupina R - hřiště č. 8UT
Rumíci Orlová : FC WarriorS KAM (Praha) 2 : 6
FC Expendables (HK) : Votroci Opočno 1 : 1
Leadership Ambassadors (HK) : Rumíci Orlová 0 : 2
FC WarriorS KAM (Praha) : FC Expendables (HK) 3 : 2
Leadership Ambassadors (HK) : Votroci Opočno 0 : 2
Rumíci Orlová : FC Expendables (HK) 2 : 0
Votroci Opočno : FC WarriorS KAM (Praha) 4 : 1
Leadership Ambassadors (HK) : FC Expendables (HK) 2 : 1
Rumíci Orlová : Votroci Opočno 1 : 6
Leadership Ambassadors (HK) : FC WarriorS KAM (Praha) 2 : 3

 

 

 

ASVAJ - 14:00 až 19:00

 

P Skupina S - hřiště č. 9 V R P Skóre B
1. FC Cuba Libre (Trutnov) 4 16 : 7 12
2. Modří kluci (Náchod)
4 9 : 11 6
3. Atletico Chuligán (Dobruška) 4 16 : 8 6
4. Lesná Pes (Ústí nad Labem) 4 9 : 11 3
5. Audi United (Praha) 4 5 : 18 3

 

Skupina S - hřiště č. 9
FC Cuba Libre (Trutnov) : Modří kluci (Náchod) 3 : 1
Audi United (Praha) : Lesná Pes (Ústí nad Labem) 1 : 2
Atletico Chuligán (Dobruška) : FC Cuba Libre (Trutnov) 2 : 5
Modří kluci (Náchod) : Audi United (Praha) 2 : 4
Atletico Chuligán (Dobruška) : Lesná Pes (Ústí nad Labem) 3 : 1
FC Cuba Libre (Trutnov) : Audi United (Praha) 4 : 2
Lesná Pes (Ústí nad Labem) : Modří kluci (Náchod) 0 : 10
Atletico Chuligán (Dobruška) : Audi United (Praha) 3 : 2
FC Cuba Libre (Trutnov) : Lesná Pes (Ústí nad Labem) 4 : 2
Atletico Chuligán (Dobruška) : Modří kluci (Náchod) 1 : 3

 

P Skupina T - hřiště č. 10 V R P Skóre B
1. Gamisport (Třinec) 4 12 : 2 12
2. Redbull (Zábřeh n. M.) 4 13 : 3 9
3. Belasi fanatici (SVK - Bratislava) 4 14 : 7 6
4. Ghana (Felbabka) 4 5 : 20 3
5. Crickets (Hradec Králové) 4 0 : 12 0


Skupina T - hřiště č. 10
Ghana (Felbabka) : Redbull (Zábřeh n. M.) 0 : 7
Belasi fanatici (SVK - Bratislava) : Gamisport (Třinec) 1 : 3
Crickets (Hradec Králové) : Ghana (Felbabka) 0 : 3
Redbull (Zábřeh n. M.) : Belasi fanatici (SVK - Bratislava) 3 : 1
Crickets (Hradec Králové) : Gamisport (Třinec) 0 : 3
Ghana (Felbabka) : Belasi fanatici (SVK - Bratislava) 1 : 9
Gamisport (Třinec) : Redbull (Zábřeh n. M.) 2 : 0
Crickets (Hradec Králové) : Belasi fanatici (SVK - Bratislava) 0 : 3
Ghana (Felbabka) : Gamisport (Třinec) 1 : 4
Crickets (Hradec Králové) : Redbull (Zábřeh n. M.) 0 : 3

 

P Skupina U - hřiště č. 11 V R P Skóre B
1. FK Šulekovo (SVK - Hlohovec) 4 14 : 5 10
2. BUKVICE Vysoké Mýto 4 10 : 4 8
3. PP Pohony (Jaroměř) 4 6 : 3 7
4. BC Krbaři (Lomnice n. P.) 4 4 : 17 3
5. K.K Club (Šumperk) 4 2 : 7 0


Skupina U - hřiště č. 11
PP Pohony (Jaroměř) : FK Šulekovo (SVK - Hlohovec) 1 : 2
BC Krbaři (Lomnice n. P.) : BUKVICE Vysoké Mýto 1 : 6
K.K Club (Šumperk) : PP Pohony (Jaroměř) 1 : 2
FK Šulekovo (SVK - Hlohovec) : BC Krbaři (Lomnice n. P.) 8 : 2
K.K Club (Šumperk) : BUKVICE Vysoké Mýto 1 : 2
PP Pohony (Jaroměř) : BC Krbaři (Lomnice n. P.) 3 : 0
BUKVICE Vysoké Mýto : FK Šulekovo (SVK - Hlohovec) 2 : 2
K.K Club (Šumperk) : BC Krbaři (Lomnice n. P.) 0 : 1
PP Pohony (Jaroměř) : BUKVICE Vysoké Mýto 0 : 0
K.K Club (Šumperk) : FK Šulekovo (SVK - Hlohovec) 0 : 2

 

P Skupina V - hřiště č. 12 V R P Skóre B
1. FC Ombre (Zábřeh) 4 17 : 2 12
2. Rychnovek Rangers 4 13 : 6 7
3. FC Viničky Krucemburk 4 13 : 6 7
4. Juve Bratrušov 4 10 : 13 3
5. GEKAD (Praha) 4 2 : 28 0


Skupina V - hřiště č. 12
FC Viničky Krucemburk : Rychnovek Rangers 1 : 1
Juve Bratrušov : GEKAD (Praha) 5 : 1
FC Ombre (Zábřeh) : FC Viničky Krucemburk 4 : 0
Rychnovek Rangers : Juve Bratrušov 3 : 2
FC Ombre (Zábřeh) : GEKAD (Praha) 5 : 0
FC Viničky Krucemburk : Juve Bratrušov 3 : 1
GEKAD (Praha) : Rychnovek Rangers 1 : 9
FC Ombre (Zábřeh) : Juve Bratrušov 6 : 2
FC Viničky Krucemburk : GEKAD (Praha) 9 : 0
FC Ombre (Zábřeh) : Rychnovek Rangers 2 : 0

 

P Skupina W - hřiště č. 13UT V R P Skóre B
1. FC Antiga Sempre (HK) 4 11 : 8 8
2. FC Pizděc (Pardubice) 4 9 : 8 7
3. Manchester City 08 (Vlašim) 4 13 : 9 7
4. PK Team (Jičín) 4 10 : 14 3
5. Delta řeky (Turnov) 4 9 : 13 3


Skupina W - hřiště č. 13UT
PK Team (Jičín) : FC Pizděc (Pardubice) 2 : 0
Manchester City 08 (Vlašim) : Delta řeky (Turnov) 4 : 0
FC Antiga Sempre (HK) : PK Team (Jičín) 5 : 3
FC Pizděc (Pardubice) : Manchester City 08 (Vlašim) 4 : 2
FC Antiga Sempre (HK) : Delta řeky (Turnov) 2 : 1
PK Team (Jičín) : Manchester City 08 (Vlašim) 2 : 4
Delta řeky (Turnov) : FC Pizděc (Pardubice) 3 : 4
FC Antiga Sempre (HK) : Manchester City 08 (Vlašim) 3 : 3
PK Team (Jičín) : Delta řeky (Turnov) 3 : 5
FC Antiga Sempre (HK) : FC Pizděc (Pardubice) 1 : 1

zpět | 2014-07-10 |


© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi