Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

Výsledky Babylon cupu 2014 - OPEN

 

DOPOLEDNE - RŮŽOVKA - 8:30 až 13:30

Skupina A - hřiště č. 1 V R P Skóre B
5.  Internazionale Třebeš (HK)  0  2  2  2 :  7  2
2.  SK Babylon (Jaroměř)  2  1  1  13 :  7  7
4.  Brkostroj kouřmo (Ml. Boleslav)
 0  2  2  11 :  13  2
3.  FC Rasošky  1  1  2  9 :  13  4
1.  FK Tatranky (Hostinné)  4  0  0  12 :  7  12

 

Skupina A - hřiště č. 1
Internazionale Třebeš (HK) : FK Tatranky (Hostinné)  0 :  2
SK Babylon (Jaroměř) : Brkostroj kouřmo (Ml. Boleslav)  3 :  3
FC Rasošky : Internazionale Třebeš (HK)  0 :  0
FK Tatranky (Hostinné) : SK Babylon (Jaroměř)  3 :  2
FC Rasošky : Brkostroj kouřmo (Ml. Boleslav)
 5 :  4
Internazionale Třebeš (HK) : SK Babylon (Jaroměř)  0 :  3
Brkostroj kouřmo (Ml. Boleslav)
: FK Tatranky (Hostinné)  2 :  3
FC Rasošky : SK Babylon (Jaroměř)  1 :  5
Internazionale Třebeš (HK) : Brkostroj kouřmo (Ml. Boleslav)
 2 :  2
FC Rasošky : FK Tatranky (Hostinné)  3 :  4

 

Skupina B - hřiště č. 2 V R P Skóre B
4.
BFK Ledvinka (HK)
 1
 1
 2
 12
:
 12
 4
1.
MAGIX (SK - Sereď)
 3
 1
 0
 14
:
 4
 10
5.
TT Mineiro (Náchod)
 0
 1
 3
 5
:
 15
 1
3.
Procházkovy dcery (HK)
 2
 0
 2
 9
:
 11
 6
2.
Páni kluci (Vlašim)
 2
 1
 1
 8
:
 6
 7

 

Skupina B - hřiště č. 2
BFK Ledvinka (HK) : Páni kluci (Vlašim)  2 :  2
MAGIX (SK - Sereď) : TT Mineiro (Náchod)  2 :  2
Procházkovy dcery (HK) : BFK Ledvinka (HK)  4 :  2
Páni kluci (Vlašim) : MAGIX (SK - Sereď)  0 :  3
Procházkovy dcery (HK) : TT Mineiro (Náchod)  4 :  1
BFK Ledvinka (HK) : MAGIX (SK - Sereď)  1 :  5
TT Mineiro (Náchod) : Páni kluci (Vlašim)  1 :  2
Procházkovy dcery (HK) : MAGIX (SK - Sereď)  1 :  4
BFK Ledvinka (HK) : TT Mineiro (Náchod)  7 :  1
Procházkovy dcery (HK) : Páni kluci (Vlašim)  0 :  4

 

 

Skupina C - hřiště č. 3 V R P Skóre B
4. RMT Argentinos Všestary  2  0  2  8 :  10  6
2. Slavia 92 (Praha)  3  0  1  16 :  5  9
1. The Masters (Vysoké Mýto)  3  0  1  8 :  9  9
3. THE CHANCE (Jaroměř)  2  0  2  9 :  6  6
5. Plniči trubiček (Tišnov)  0  0  4  3 :  14  0

 

Skupina C - hřiště č. 3
RMT Argentinos Všestary : Plniči trubiček (Tišnov)  1 :  0
Slavia 92 (Praha) : The Masters (Vysoké Mýto)  0 :  1
THE CHANCE (Jaroměř) : RMT Argentinos Všestary  1 :  0
Plniči trubiček (Tišnov) : Slavia 92 (Praha)  1 :  5
THE CHANCE (Jaroměř) : The Masters (Vysoké Mýto)  1 :  2
RMT Argentinos Všestary : Slavia 92 (Praha)  1 :  7
The Masters (Vysoké Mýto) : Plniči trubiček (Tišnov)  3 :  2
THE CHANCE (Jaroměř) : Slavia 92 (Praha)  2 :  4
RMT Argentinos Všestary : The Masters (Vysoké Mýto)  6 :  2
THE CHANCE (Jaroměř) : Plniči trubiček (Tišnov)  5 :  0

 

Skupina D - hřiště č. 4 V R P Skóre B
2. MK Jihlava  3  0  1  15 :  6  9
1. CF Radobýl (Litoměřice)  4  0  0  18 :  4  12
3. Krkonoše United CF (D. Kalná)  2  0  2  6 :  9  6
5. Fírova pivnice (Ústí n. L.)  0  0  4  4 :  15  0
4. Young Blood (Praha)  1  0  3  7 :  16  3

 

Skupina D - hřiště č. 4
MK Jihlava : Young Blood (Praha)  8 :  1
CF Radobýl (Litoměřice) : Krkonoše United CF (D. Kalná)  4 :  0
Fírova pivnice (Ústí n. L.) : MK Jihlava  1 :  4
Young Blood (Praha) : CF Radobýl (Litoměřice)  1 :  5
Fírova pivnice (Ústí n. L.) : Krkonoše United CF (D. Kalná)  1 :  3
MK Jihlava : CF Radobýl (Litoměřice)  1 :  4
Krkonoše United CF (D. Kalná) : Young Blood (Praha)  3 :  2
Fírova pivnice (Ústí n. L.) : CF Radobýl (Litoměřice)  2 :  5
MK Jihlava : Krkonoše United CF (D. Kalná)  2 :  0
Fírova pivnice (Ústí n. L.) : Young Blood (Praha)  0 :  3

 

Skupina E - hřiště č. 5 V R P Skóre B
3. Rumové Víly (HK)  3  0  1  11 :  7  9
2. Výšinka Team (Turnov)  3  0  1  9 :  4  9
5. Azbestové Žalúdky (SVK - Sereď)  0  0  4  3 :  28  0
4. FC Bezlocho (Jičín)  1  0  3  9 :  13  3
1. Cataluňa Team (Trutnov)  3  0  1  26 :  6  9

 

Skupina E - hřiště č. 5
Rumové Víly (HK) : Cataluňa Team (Trutnov)  1 :  5
Výšinka Team (Turnov) : Azbestové Žalúdky (SVK - Sereď)  5 :  1
FC Bezlocho (Jičín) : Rumové Víly (HK)  0 :  2
Cataluňa Team (Trutnov) : Výšinka Team (Turnov)  0 :  1
FC Bezlocho (Jičín) : Azbestové Žalúdky (SVK - Sereď)  5 :  0
Rumové Víly (HK) : Výšinka Team (Turnov)  2 :  1
Azbestové Žalúdky (SVK - Sereď) : Cataluňa Team (Trutnov)  1 :  12
FC Bezlocho (Jičín) : Výšinka Team (Turnov)  1 :  2
Rumové Víly (HK) : Azbestové Žalúdky (SVK - Sereď)  6 :  1
FC Bezlocho (Jičín) : Cataluňa Team (Trutnov)  3 :  9

 

 

Skupina F - hřiště č. 6 V R P Skóre B
3. Kamna Labemfurt Ď (Kameničky)
 2  0  2  14 :  13  6
1. Galacticos (SVK - Bratislava)  3  1  0  16 :  8  10
2. Čege mege (Rychnov)  3  1  0  12 :  4  10
5. Gibsy Brasil B (HK)  0  0  4  5 :  18  0
4. FC Bellatores (Jaroměř)  1  0  3  8 :  12  3

 

Skupina F - hřiště č. 6
Kamna Labemfurt Ď (Kameničky)
: FC Bellatores (Jaroměř)  3 :  2
Galacticos (SVK - Bratislava)
: Čege mege (Rychnov)  1 :  1
Gibsy Brasil B (HK) : Kamna Labemfurt Ď (Kameničky)
 1 :  6
FC Bellatores (Jaroměř) : Galacticos (SVK - Bratislava)
 2 :  5
Gibsy Brasil B (HK) : Čege mege (Rychnov)  0 :  3
Kamna Labemfurt Ď (Kameničky)
: Galacticos (SVK - Bratislava)
 2 :  5
Čege mege (Rychnov) : FC Bellatores (Jaroměř)  3 :  0
Gibsy Brasil B (HK) : Galacticos (SVK - Bratislava)
 3 :  5
Kamna Labemfurt Ď (Kameničky)
: Čege mege (Rychnov)  3 :  5
Gibsy Brasil B (HK) : FC Bellatores (Jaroměř)  1 :  4

 

Skupina G - hřiště č. 7 V R P Skóre B
3. Jsou to lůzy (Poděbrady)  2  0  2  15 :  12  6
1. RAPID (POL - Bielsko-Biala)  4  0  0  16 :  2  12
4. Kanonieri (SVK - Bratislava)  1  0  3  6 :  17  3
5. Copa Real (Jaroměř)  0  0  4  2 :  19  0
2. Miláno (Jaroměř)  3  0  1  17 :  8  9

 

Skupina G - hřiště č. 7
Jsou to lůzy (Poděbrady) : Miláno (Jaroměř)  1 :  4
RAPID (POL - Bielsko-Biala) : Kanonieri (SVK - Bratislava)  4 :  0
Copa Real (Jaroměř) : Jsou to lůzy (Poděbrady)  0 :  6
Miláno (Jaroměř) : RAPID (POL - Bielsko-Biala)  1 :  5
Copa Real (Jaroměř) : Kanonieri (SVK - Bratislava)  1 :  4
Jsou to lůzy (Poděbrady) : RAPID (POL - Bielsko-Biala)  1 :  5
Kanonieri (SVK - Bratislava) : Miláno (Jaroměř)  1 :  5
Copa Real (Jaroměř) : RAPID (POL - Bielsko-Biala)  0 :  2
Jsou to lůzy (Poděbrady) : Kanonieri (SVK - Bratislava)  7 :  1
Copa Real (Jaroměř) : Miláno (Jaroměř)  1 :  8

 

Skupina H - hřiště č. 8UT V R P Skóre B
4. Tygři Semonice  1  0  3  5 :  23  3
2. FC Plavečák (Kolín)  3  0  1  24 :  4   9
3. Squadra Azura (Jičín)  2  0  2  20 :  10  6
5. Sahara Team (Jaroměř)  0  0  4  2 :  31  0
1. Union Kostelec  4  0  0  19 :  2  12

 

Skupina H - hřiště č. 8UT
Tygři Semonice : Union Kostelec  1 :  4
FC Plavečák (Kolín) : Squadra Azura (Jičín)  7 :  1
Sahara Team (Jaroměř) : Tygři Semonice  1 :  2
Union Kostelec : FC Plavečák (Kolín)  2 :  0
Sahara Team (Jaroměř) : Squadra Azura (Jičín)  0 :  9
Tygři Semonice : FC Plavečák (Kolín)  1 :  8
Squadra Azura (Jičín) : Union Kostelec  0 :  2
Sahara Team (Jaroměř) : FC Plavečák (Kolín)  0 :  9
Tygři Semonice : Squadra Azura (Jičín)  1 :  10
Sahara Team (Jaroměř) : Union Kostelec  1 :  11

 

 

 

DOPOLEDNE - ASVAJ - 8:30 až 13:30

Skupina I - hřiště č. 9 V R P Skóre B
4. AC Lucky Strike (Turnov)  2  0  2  17 :  12  6
2. Wayne's Team (N. Město n. M.)  2  0  2  16 :  10  6
5. Nožičky (Jaroměř)  0  0  4  6 :  29  0
1. Mordor Team (Městec Králové)  4  0  0  19 :  6  12
3. Bejvalý dorostenci (Přelouč)  2  0  2  13 :  14  6

 

Skupina I - hřiště č. 9
AC Lucky Strike (Turnov) : Bejvalý dorostenci (Přelouč)  3 :  0
Wayne's Team (N. Město n. M.) : Nožičky (Jaroměř)  6 :  1
Mordor Team (Městec Králové) : AC Lucky Strike (Turnov)  5 :  3
Bejvalý dorostenci (Přelouč) : Wayne's Team (N. Město n. M.)  6 :  2
Mordor Team (Městec Králové) : Nožičky (Jaroměř)  5 :  2
AC Lucky Strike (Turnov) : Wayne's Team (N. Město n. M.)  0 :  7
Nožičky (Jaroměř) : Bejvalý dorostenci (Přelouč)  3 :  7
Mordor Team (Městec Králové) : Wayne's Team (N. Město n. M.)  3 :  1
AC Lucky Strike (Turnov) : Nožičky (Jaroměř)  11 :  0
Mordor Team (Městec Králové) : Bejvalý dorostenci (Přelouč)  6 :  0

 

Skupina J - hřiště č. 10 V R P Skóre B
3. AC Sextons 94 (HK)  2  1  1  11 :  8  7
4. OMEN TATOO (Jeseník)  0  1  3  2 :  11  1
5. Synové výčepu (Pardubice)  0  1  3  1 :  15  1
1. The Romales (Teplice)  3  1  0  12 :  2  10
2. Los Galacticos (Nový Bydžov)  3  0  1  13 :  3  9

 

Skupina J - hřiště č. 10
AC Sextons 94 (HK) : Los Galacticos (Nový Bydžov)  2 :  5
OMEN TATOO (Jeseník) : Synové výčepu (Pardubice)  1 :  1
The Romales (Teplice) : AC Sextons 94 (HK)  2 :  2
Los Galacticos (Nový Bydžov) : OMEN TATOO (Jeseník)  4 :  0
The Romales (Teplice) : Synové výčepu (Pardubice)  5 :  0
AC Sextons 94 (HK) : OMEN TATOO (Jeseník)  2 :  1
Synové výčepu (Pardubice) : Los Galacticos (Nový Bydžov)  0 :  4
The Romales (Teplice) : OMEN TATOO (Jeseník)  4 :  0
AC Sextons 94 (HK) : Synové výčepu (Pardubice)  5 :  0
The Romales (Teplice) : Los Galacticos (Nový Bydžov)  1 :  0

 

Skupina K - hřiště č. 11 V R P Skóre B
2. Doberáci (Kladno)  3  0  1  14 :  3  9
4. Loids team (Neratovice)  1  1  2  7 :  18  4
3. Antimuf Pardubice  2  1  1  10 :  5  7
1. El Fuego (Staré Hrady)  3  0  1  16 :  6  9
5. AS RÓMA Trutnov  0  0  4  2 :  17  0

 

Skupina K - hřiště č. 11
Doberáci (Kladno) : AS RÓMA Trutnov  5 :  0
Loids team (Neratovice) : Antimuf Pardubice  2 :  2
El Fuego (Staré Hrady) : Doberáci (Kladno)  3 :  2
AS RÓMA Trutnov : Loids team (Neratovice)  2 :  3
El Fuego (Staré Hrady) : Antimuf Pardubice  1 :  2
Doberáci (Kladno) : Loids team (Neratovice)  5 :  0
Antimuf Pardubice : AS RÓMA Trutnov  6 :  0
El Fuego (Staré Hrady) : Loids team (Neratovice)  9 :  2
Doberáci (Kladno) : Antimuf Pardubice  2 :  0
El Fuego (Staré Hrady) : AS RÓMA Trutnov  3 :  0

 

 

Skupina L - hřiště č. 12 V R P Skóre B
3. Čechie Čejetice (Ml. Boleslav)  2  1  1  9 :  10  7
4. Brazil Kladno  1  0  3  5 :  12  3
5. Plejbojs (Jaroměř)  0  1  3  6 :  13  1
1. CSKA Jihlava  3  1  0  17 :  6  10
2. EDSON (SVK - Martin)  2  1  2  11 :  7  7

 

Skupina L - hřiště č. 12
Čechie Čejetice (Ml. Boleslav) : EDSON (SVK - Martin)  2 :  2
Brazil Kladno : Plejbojs (Jaroměř)  2 :  0
CSKA Jihlava : Čechie Čejetice (Ml. Boleslav)  6 :  1
EDSON (SVK - Martin) : Brazil Kladno  4 :  3
CSKA Jihlava : Plejbojs (Jaroměř)  4 :  4
Čechie Čejetice (Ml. Boleslav) : Brazil Kladno  3 :  0
Plejbojs (Jaroměř) : EDSON (SVK - Martin)  0 :  4
CSKA Jihlava : Brazil Kladno  5 :  0
Čechie Čejetice (Ml. Boleslav) : Plejbojs (Jaroměř)  3 :  2
CSKA Jihlava : EDSON (SVK - Martin)  2 :  1

 

Skupina M - hřiště č. 13UT V R P Skóre B
2. FC ATIS Jihlava  3  0  1  18 :  6  9
4. FC Dobrá voda tvojí mámy (Dobruška)  1  1  2  7 :  12  4
1. Gibsy Brasil A (HK)
 3  0  1  14 :  4  9
5. Tequilla Invictus (Zbýšov u Brna)
 0  0  4  3 :  30  0
3. Bukkake brothers (HK)  2  1  1  20 :  10  7

 

Skupina M - hřiště č. 13UT
FC ATIS Jihlava : Bukkake brothers (HK)  4 :  2
FC Dobrá voda tvojí mámy (Dobruška) : Tequilla Invictus (Zbýšov u Brna)
 0 :  1
Gibsy Brasil A (HK)
: FC ATIS Jihlava  1 :  8
Bukkake brothers (HK) : FC Dobrá voda tvojí mámy (Dobruška)  4 :  4
Gibsy Brasil A (HK)
: Tequilla Invictus (Zbýšov u Brna)
 1 :  8
FC ATIS Jihlava : FC Dobrá voda tvojí mámy (Dobruška)  6 :  0
Tequilla Invictus (Zbýšov u Brna)
: Bukkake brothers (HK)  2 :  3
Gibsy Brasil A (HK)
: FC Dobrá voda tvojí mámy (Dobruška)  1 :  3
FC ATIS Jihlava : Tequilla Invictus (Zbýšov u Brna)
 0 :  3
Gibsy Brasil A (HK)
: Bukkake brothers (HK)  0 :  11

zpět | 2014-07-14 |


© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi