Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

Rozlosování Babylon cupu 2014 OPEN

ODPOLEDNÍ SKUPINY

 

 

RŮŽOVKA - 14:00 až 19:00


 

Skupina N - hřiště č. 4 V R P Skóre B
1. FK Lochotín (Plzeň)         :    
2. Pampuch Team Liberec         :    
3. La Bucaňěros (Velké Meziříčí)         :    
4. Bongteam Teplice         :    
5. Drsný sušenky (Hradec Králové)         :    

 

Skupina N - hřiště č. 4
FK Lochotín (Plzeň) : Drsný sušenky (Hradec Králové)   :  
Pampuch Team Liberec : La Bucaňěros (Velké Meziříčí)   :  
Bongteam Teplice : FK Lochotín (Plzeň)   :  
Drsný sušenky (Hradec Králové) : Pampuch Team Liberec   :  
Bongteam Teplice : La Bucaňěros (Velké Meziříčí)   :  
FK Lochotín (Plzeň) : Pampuch Team Liberec   :  
La Bucaňěros (Velké Meziříčí) : Drsný sušenky (Hradec Králové)   :  
Bongteam Teplice : Pampuch Team Liberec   :  
FK Lochotín (Plzeň) : La Bucaňěros (Velké Meziříčí)   :  
Bongteam Teplice : Drsný sušenky (Hradec Králové)   :  s

 

 

Skupina O - hřiště č. 5 V R P Skóre B
1. T.T.I. Team (Pardubice)         :    
2. ALL IN (Praha)         :    
3. KP Woliborz (POL)         :    
4. Team of Shar(k)s
        :    
5. Lečo (SVK - Bernolákovo)         :    

 

Skupina O - hřiště č. 5
T.T.I. Team (Pardubice) : Lečo (SVK - Bernolákovo)
  :  
ALL IN (Praha) : KP Woliborz (POL)   :  
Team of Shar(k)s
: T.T.I. Team (Pardubice)   :  
Lečo (SVK - Bernolákovo)
: ALL IN (Praha)   :  
Team of Shar(k)s
: KP Woliborz (POL)   :  
T.T.I. Team (Pardubice) : ALL IN (Praha)   :  
KP Woliborz (POL) : Lečo (SVK - Bernolákovo)
  :  
Team of Shar(k)s
: ALL IN (Praha)   :  
T.T.I. Team (Pardubice) : KP Woliborz (POL)   :  
Team of Shar(k)s
: Lečo (SVK - Bernolákovo)
  :

 

 

Skupina P - hřiště č. 6 V R P Skóre B
1. Kaplanové Turbíny (SVK - Čadca)         :    
2. FC Texas Nové Strašecí         :    
3. Kozel for Ever (HUN - Nagyszentjános)         :    
4. Cuba Libre (Hoříněves)         :    
5. FC Kudova (Jaroměř)         :    

 

Skupina P - hřiště č. 6
Kaplanové Turbíny (SVK - Čadca) : FC Kudova (Jaroměř)   :  
FC Texas Nové Strašecí : Kozel for Ever (HUN - Nagyszentjános)   :  
Cuba Libre (Hoříněves) : Kaplanové Turbíny (SVK - Čadca)   :  
FC Kudova (Jaroměř) : FC Texas Nové Strašecí   :  
Cuba Libre (Hoříněves) : Kozel for Ever (HUN - Nagyszentjános)   :  
Kaplanové Turbíny (SVK - Čadca) : FC Texas Nové Strašecí   :  
Kozel for Ever (HUN - Nagyszentjános) : FC Kudova (Jaroměř)   :  
Cuba Libre (Hoříněves) : FC Texas Nové Strašecí   :  
Kaplanové Turbíny (SVK - Čadca) : Kozel for Ever (HUN - Nagyszentjános)   :  
Cuba Libre (Hoříněves) : FC Kudova (Jaroměř)   :  

 

 

Skupina Q - hřiště č. 7 V R P Skóre B
1. Galaxy (Praha)         :    
2. Tipsport bar Josefov         :    
3. Redbul (Zlín)         :    
4. Mohykani (SVK - Sereď)         :    
5. SC Zelenáči (SVK - Michalovce)         :    

 

Skupina Q - hřiště č. 7
Galaxy (Praha) : SC Zelenáči (SVK - Michalovce)   :  
Tipsport bar Josefov : Redbul (Zlín)   :  
Mohykani (SVK - Sereď) : Galaxy (Praha)   :  
SC Zelenáči (SVK - Michalovce) : Tipsport bar Josefov   :  
Mohykani (SVK - Sereď) : Redbul (Zlín)   :  
Galaxy (Praha) : Tipsport bar Josefov   :  
Redbul (Zlín) : SC Zelenáči (SVK - Michalovce)   :  
Mohykani (SVK - Sereď) : Tipsport bar Josefov   :  
Galaxy (Praha) : Redbul (Zlín)   :  
Mohykani (SVK - Sereď) : SC Zelenáči (SVK - Michalovce)   :  

 

 

Skupina R - hřiště č. 8UT V R P Skóre B
1. Rumíci Orlová         :    
2. FC Expendables (HK)         :    
3. Votroci Opočno         :    
4. Leadership Ambassadors (HK)         :    
5. FC WarriorS KOM (Praha)         :    

 

Skupina R - hřiště č. 8UT
Rumíci Orlová : FC WarriorS KOM (Praha)   :  
FC Expendables (HK) : Votroci Opočno   :  
Leadership Ambassadors (HK) : Rumíci Orlová   :  
FC WarriorS KOM (Praha) : FC Expendables (HK)   :  
Leadership Ambassadors (HK) : Votroci Opočno   :  
Rumíci Orlová : FC Expendables (HK)   :  
Votroci Opočno : FC WarriorS KOM (Praha)   :  
Leadership Ambassadors (HK) : FC Expendables (HK)   :  
Rumíci Orlová : Votroci Opočno   :  
Leadership Ambassadors (HK) : FC WarriorS KOM (Praha)   :  

 

 

ASVAJ - 14:00 až 19:00

Skupina S - hřiště č. 9 V R P Skóre B
1. FC Cuba Libre (Trutnov)         :    
2. Audi United (Praha)         :    
3. Lesná Pes (Ústí nad Labem)         :    
4. Atletico Chuligán (Dobruška)         :    
5. Modří kluci (Náchod)         :    

 

Skupina S - hřiště č. 9
FC Cuba Libre (Trutnov) : Modří kluci (Náchod)   :  
Audi United (Praha) : Lesná Pes (Ústí nad Labem)   :  
Atletico Chuligán (Dobruška) : FC Cuba Libre (Trutnov)   :  
Modří kluci (Náchod) : Audi United (Praha)   :  
Atletico Chuligán (Dobruška) : Lesná Pes (Ústí nad Labem)   :  
FC Cuba Libre (Trutnov) : Audi United (Praha)   :  
Lesná Pes (Ústí nad Labem) : Modří kluci (Náchod)   :  
Atletico Chuligán (Dobruška) : Audi United (Praha)   :  
FC Cuba Libre (Trutnov) : Lesná Pes (Ústí nad Labem)   :  
Atletico Chuligán (Dobruška) : Modří kluci (Náchod)   :  

 

 

Skupina T - hřiště č. 10 V R P Skóre B
1. Ghana (Felbabka)         :    
2. Belasi fanatici (SVK - Bratislava)         :    
3. Gamisport (Třinec)         :    
4. Crickets (Hradec Králové)         :    
5. Redbull (Zábřeh n. M.)         :    

 

Skupina U - hřiště č. 11
PP Pohony (Jaroměř) : FK Šulekovo (SVK - Hlohovec)   :  
BC Krbaři (Lomnice n. P.) : BUKVICE Vysoké Mýto   :  
K.K Club (Šumperk) : PP Pohony (Jaroměř)   :  
FK Šulekovo (SVK - Hlohovec) : BC Krbaři (Lomnice n. P.)   :  
K.K Club (Šumperk) : BUKVICE Vysoké Mýto   :  
PP Pohony (Jaroměř) : BC Krbaři (Lomnice n. P.)   :  
BUKVICE Vysoké Mýto : FK Šulekovo (SVK - Hlohovec)   :  
K.K Club (Šumperk) : BC Krbaři (Lomnice n. P.)   :  
PP Pohony (Jaroměř) : BUKVICE Vysoké Mýto   :  
K.K Club (Šumperk) : FK Šulekovo (SVK - Hlohovec)   :  

 

 

Skupina V - hřiště č. 12 V R P Skóre B
1. FC Viničky Krucemburk          :    
2. Juve Bratrušov         :    
3. GEKAD (Praha)         :    
4. FC Ombre (Zábřeh)         :    
5. Rychnovek Rangers         :    

 

Skupina V - hřiště č. 12
FC Viničky Krucemburk  : Rychnovek Rangers   :  
Juve Bratrušov : GEKAD (Praha)   :  
FC Ombre (Zábřeh) : FC Viničky Krucemburk    :  
Rychnovek Rangers : Juve Bratrušov   :  
FC Ombre (Zábřeh) : GEKAD (Praha)   :  
FC Viničky Krucemburk  : Juve Bratrušov   :  
GEKAD (Praha) : Rychnovek Rangers   :  
FC Ombre (Zábřeh) : Juve Bratrušov   :  
FC Viničky Krucemburk  : GEKAD (Praha)   :  
FC Ombre (Zábřeh) : Rychnovek Rangers   :  

 

 

Skupina W - hřiště č. 13UT V R P Skóre B
1. PK Team (Jičín)         :    
2. Manchester City 08 (Vlašim)         :    
3. Delta řeky (Turnov)         :    
4. FC Antiga Sempre (Hradec Králové)         :    
5. FC Pizděc (Pardubice)         :    

 

Skupina W - hřiště č. 13UT
PK Team (Jičín) : FC Pizděc (Pardubice)   :  
Manchester City 08 (Vlašim) : Delta řeky (Turnov)   :  
FC Antiga Sempre (HK)
: PK Team (Jičín)   :  
FC Pizděc (Pardubice) : Manchester City 08 (Vlašim)   :  
FC Antiga Sempre (HK)
: Delta řeky (Turnov)   :  
PK Team (Jičín) : Manchester City 08 (Vlašim)   :  
Delta řeky (Turnov) : FC Pizděc (Pardubice)   :  
FC Antiga Sempre (HK)
: Manchester City 08 (Vlašim)   :  
PK Team (Jičín) : Delta řeky (Turnov)   :  
FC Antiga Sempre (HK)
: FC Pizděc (Pardubice)   :  

zpět | 2014-07-04 |


© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi