Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

Rozlosování Babylon cupu 2014 - OPEN

 

DOPOLEDNE - RŮŽOVKA - 8:30 až 13:30

Skupina A - hřiště č. 1 V R P Skóre B
1.  Internazionale Třebeš (HK)         :    
2.  SK Babylon (Jaroměř)         :    
3.  Brkostroj kouřmo (Ml. Boleslav)
        :    
4.  FC Rasošky         :    
5.  FK Tatranky (Hostinné)         :    

 

Skupina A - hřiště č. 1
Internazionale Třebeš (HK) : FK Tatranky (Hostinné)   :  
SK Babylon (Jaroměř) : Brkostroj kouřmo (Ml. Boleslav)   :  
FC Rasošky : Internazionale Třebeš (HK)   :  
FK Tatranky (Hostinné) : SK Babylon (Jaroměř)   :  
FC Rasošky : Brkostroj kouřmo (Ml. Boleslav)
  :  
Internazionale Třebeš (HK) : SK Babylon (Jaroměř)   :  
Brkostroj kouřmo (Ml. Boleslav)
: FK Tatranky (Hostinné)   :  
FC Rasošky : SK Babylon (Jaroměř)   :  
Internazionale Třebeš (HK) : Brkostroj kouřmo (Ml. Boleslav)
  :  
FC Rasošky : FK Tatranky (Hostinné)   :  

 

Skupina B - hřiště č. 2 V R P Skóre B
1. BFK Ledvinka (HK)         :    
2. MAGIX (SK - Sereď)         :    
3. TT Mineiro (Náchod)         :    
4. Procházkovy dcery (HK)         :    
5. Páni kluci (Vlašim)         :    

 

Skupina B - hřiště č. 2
BFK Ledvinka (HK) : Páni kluci (Vlašim)   :  
MAGIX (SK - Sereď) : TT Mineiro (Náchod)   :  
Procházkovy dcery (HK) : BFK Ledvinka (HK)   :  
Páni kluci (Vlašim) : MAGIX (SK - Sereď)   :  
Procházkovy dcery (HK) : TT Mineiro (Náchod)   :  
BFK Ledvinka (HK) : MAGIX (SK - Sereď)   :  
TT Mineiro (Náchod) : Páni kluci (Vlašim)   :  
Procházkovy dcery (HK) : MAGIX (SK - Sereď)   :  
BFK Ledvinka (HK) : TT Mineiro (Náchod)   :  
Procházkovy dcery (HK) : Páni kluci (Vlašim)   :  

 

 

Skupina C - hřiště č. 3 V R P Skóre B
1. RMT Argentinos Všestary         :    
2. Slavia 92 (Praha)         :    
3. The Masters (Vysoké Mýto)         :    
4. THE CHANCE (Jaroměř)         :    
5. Plniči trubiček (Tišnov)         :    

 

Skupina C - hřiště č. 3
RMT Argentinos Všestary : Plniči trubiček (Tišnov)   :  
Slavia 92 (Praha) : The Masters (Vysoké Mýto)   :  
THE CHANCE (Jaroměř) : RMT Argentinos Všestary   :  
Plniči trubiček (Tišnov) : Slavia 92 (Praha)   :  
THE CHANCE (Jaroměř) : The Masters (Vysoké Mýto)   :  
RMT Argentinos Všestary : Slavia 92 (Praha)   :  
The Masters (Vysoké Mýto) : Plniči trubiček (Tišnov)   :  
THE CHANCE (Jaroměř) : Slavia 92 (Praha)   :  
RMT Argentinos Všestary : The Masters (Vysoké Mýto)   :  
THE CHANCE (Jaroměř) : Plniči trubiček (Tišnov)   :  

 

Skupina D - hřiště č. 4 V R P Skóre B
1. MK Jihlava         :    
2. CF Radobýl (Litoměřice)         :    
3. Krkonoše United CF (D. Kalná)         :    
4. Fírova pivnice (Ústí n. L.)         :    
5. Young Blood (Praha)         :    

 

Skupina D - hřiště č. 4
MK Jihlava : Young Blood (Praha)   :  
CF Radobýl (Litoměřice) : Krkonoše United CF (D. Kalná)   :  
Fírova pivnice (Ústí n. L.) : MK Jihlava   :  
Young Blood (Praha) : CF Radobýl (Litoměřice)   :  
Fírova pivnice (Ústí n. L.) : Krkonoše United CF (D. Kalná)   :  
MK Jihlava : CF Radobýl (Litoměřice)   :  
Krkonoše United CF (D. Kalná) : Young Blood (Praha)   :  
Fírova pivnice (Ústí n. L.) : CF Radobýl (Litoměřice)   :  
MK Jihlava : Krkonoše United CF (D. Kalná)   :  
Fírova pivnice (Ústí n. L.) : Young Blood (Praha)   :  

 

Skupina E - hřiště č. 5 V R P Skóre B
1. Rumové Víly (HK)         :    
2. Výšinka Team (Turnov)         :    
3. Azbestové Žalúdky (SVK - Sereď)         :    
4. FC Bezlocho (Jičín)         :    
5. Cataluňa Team (Trutnov)         :    

 

Skupina E - hřiště č. 5
Rumové Víly (HK) : Cataluňa Team (Trutnov)   :  
Výšinka Team (Turnov) : Azbestové Žalúdky (SVK - Sereď)   :  
FC Bezlocho (Jičín) : Rumové Víly (HK)   :  
Cataluňa Team (Trutnov) : Výšinka Team (Turnov)   :  
FC Bezlocho (Jičín) : Azbestové Žalúdky (SVK - Sereď)   :  
Rumové Víly (HK) : Výšinka Team (Turnov)   :  
Azbestové Žalúdky (SVK - Sereď) : Cataluňa Team (Trutnov)   :  
FC Bezlocho (Jičín) : Výšinka Team (Turnov)   :  
Rumové Víly (HK) : Azbestové Žalúdky (SVK - Sereď)   :  
FC Bezlocho (Jičín) : Cataluňa Team (Trutnov)   :  

 

 

Skupina F - hřiště č. 6 V R P Skóre B
1. Kamna Labemfurt Ď (Kameničky)
        :    
2. Galacticos (SVK - Bratislava)         :    
3. Čege mege (Rychnov)         :    
4. Gibsy Brasil B (HK)         :    
5. FC Bellatores (Jaroměř)         :    

 

Skupina F - hřiště č. 6
Kamna Labemfurt Ď (Kameničky)
: FC Bellatores (Jaroměř)   :  
Galacticos (SVK - Bratislava)
: Čege mege (Rychnov)   :  
Gibsy Brasil B (HK) : Kamna Labemfurt Ď (Kameničky)
  :  
FC Bellatores (Jaroměř) : Galacticos (SVK - Bratislava)
  :  
Gibsy Brasil B (HK) : Čege mege (Rychnov)   :  
Kamna Labemfurt Ď (Kameničky)
: Galacticos (SVK - Bratislava)
  :  
Čege mege (Rychnov) : FC Bellatores (Jaroměř)   :  
Gibsy Brasil B (HK) : Galacticos (SVK - Bratislava)
  :  
Kamna Labemfurt Ď (Kameničky)
: Čege mege (Rychnov)   :  
Gibsy Brasil B (HK) : FC Bellatores (Jaroměř)   :  

 

Skupina G - hřiště č. 7 V R P Skóre B
1. Jsou to lůzy (Poděbrady)         :    
2. RAPID (POL - Bielsko-Biala)         :    
3. Kanonieri (SVK - Bratislava)         :    
4. Copa Real (Jaroměř)         :    
5. Miláno (Jaroměř)         :    

 

Skupina G - hřiště č. 7
Jsou to lůzy (Poděbrady) : Miláno (Jaroměř)   :  
RAPID (POL - Bielsko-Biala) : Kanonieri (SVK - Bratislava)   :  
Copa Real (Jaroměř) : Jsou to lůzy (Poděbrady)   :  
Miláno (Jaroměř) : RAPID (POL - Bielsko-Biala)   :  
Copa Real (Jaroměř) : Kanonieri (SVK - Bratislava)   :  
Jsou to lůzy (Poděbrady) : RAPID (POL - Bielsko-Biala)   :  
Kanonieri (SVK - Bratislava) : Miláno (Jaroměř)   :  
Copa Real (Jaroměř) : RAPID (POL - Bielsko-Biala)   :  
Jsou to lůzy (Poděbrady) : Kanonieri (SVK - Bratislava)   :  
Copa Real (Jaroměř) : Miláno (Jaroměř)   :  

 

Skupina H - hřiště č. 8UT V R P Skóre B
1. Tygři Semonice         :    
2. FC Plavečák (Kolín)         :    
3. Squadra Azura (Jičín)         :    
4. Sahara Team (Jaroměř)         :    
5. Union Kostelec         :    

 

Skupina H - hřiště č. 8UT
Tygři Semonice : Union Kostelec   :  
FC Plavečák (Kolín) : Squadra Azura (Jičín)   :  
Sahara Team (Jaroměř) : Tygři Semonice   :  
Union Kostelec : FC Plavečák (Kolín)   :  
Sahara Team (Jaroměř) : Squadra Azura (Jičín)   :  
Tygři Semonice : FC Plavečák (Kolín)   :  
Squadra Azura (Jičín) : Union Kostelec   :  
Sahara Team (Jaroměř) : FC Plavečák (Kolín)   :  
Tygři Semonice : Squadra Azura (Jičín)   :  
Sahara Team (Jaroměř) : Union Kostelec   :  

 

 

 

DOPOLEDNE - ASVAJ - 8:30 až 13:30

Skupina I - hřiště č. 9 V R P Skóre B
1. AC Lucky Strike (Turnov)         :    
2. Wayne's Team (N. Město n. M.)         :    
3. Nožičky (Jaroměř)         :    
4. Mordor Team (Městec Králové)         :    
5. Bejvalý dorostenci (Přelouč)         :    

 

Skupina I - hřiště č. 9
AC Lucky Strike (Turnov) : Bejvalý dorostenci (Přelouč)   :  
Wayne's Team (N. Město n. M.) : Nožičky (Jaroměř)   :  
Mordor Team (Městec Králové) : AC Lucky Strike (Turnov)   :  
Bejvalý dorostenci (Přelouč) : Wayne's Team (N. Město n. M.)   :  
Mordor Team (Městec Králové) : Nožičky (Jaroměř)   :  
AC Lucky Strike (Turnov) : Wayne's Team (N. Město n. M.)   :  
Nožičky (Jaroměř) : Bejvalý dorostenci (Přelouč)   :  
Mordor Team (Městec Králové) : Wayne's Team (N. Město n. M.)   :  
AC Lucky Strike (Turnov) : Nožičky (Jaroměř)   :  
Mordor Team (Městec Králové) : Bejvalý dorostenci (Přelouč)   :  

 

Skupina J - hřiště č. 10 V R P Skóre B
1. AC Sextons 94 (HK)         :    
2. OMEN TATOO (Jeseník)         :    
3. Synové výčepu (Pardubice)         :    
4. The Romales (Teplice)         :    
5. Los Galacticos (Nový Bydžov)         :    

 

Skupina J - hřiště č. 10
AC Sextons 94 (HK) : Los Galacticos (Nový Bydžov)   :  
OMEN TATOO (Jeseník) : Synové výčepu (Pardubice)   :  
The Romales (Teplice) : AC Sextons 94 (HK)   :  
Los Galacticos (Nový Bydžov) : OMEN TATOO (Jeseník)   :  
The Romales (Teplice) : Synové výčepu (Pardubice)   :  
AC Sextons 94 (HK) : OMEN TATOO (Jeseník)   :  
Synové výčepu (Pardubice) : Los Galacticos (Nový Bydžov)   :  
The Romales (Teplice) : OMEN TATOO (Jeseník)   :  
AC Sextons 94 (HK) : Synové výčepu (Pardubice)   :  
The Romales (Teplice) : Los Galacticos (Nový Bydžov)   :  

 

Skupina K - hřiště č. 11 V R P Skóre B
1. Doberáci (Kladno)         :    
2. Loids team (Neratovice)         :    
3. Antimuf Pardubice         :    
4. El Fuego (Staré Hrady)         :    
5. AS RÓMA Trutnov         :    

 

Skupina K - hřiště č. 11
Doberáci (Kladno) : AS RÓMA Trutnov   :  
Loids team (Neratovice) : Antimuf Pardubice   :  
El Fuego (Staré Hrady) : Doberáci (Kladno)   :  
AS RÓMA Trutnov : Loids team (Neratovice)   :  
El Fuego (Staré Hrady) : Antimuf Pardubice   :  
Doberáci (Kladno) : Loids team (Neratovice)   :  
Antimuf Pardubice : AS RÓMA Trutnov   :  
El Fuego (Staré Hrady) : Loids team (Neratovice)   :  
Doberáci (Kladno) : Antimuf Pardubice   :  
El Fuego (Staré Hrady) : AS RÓMA Trutnov   :  

 

 

Skupina L - hřiště č. 12 V R P Skóre B
1. Čechie Čejetice (Ml. Boleslav)         :    
2. Brazil Kladno         :    
3. Plejbojs (Jaroměř)         :    
4. CSKA Jihlava         :    
5. EDSON (SVK - Martin)         :    

 

Skupina L - hřiště č. 12
Čechie Čejetice (Ml. Boleslav) : EDSON (SVK - Martin)   :  
Brazil Kladno : Plejbojs (Jaroměř)   :  
CSKA Jihlava : Čechie Čejetice (Ml. Boleslav)   :  
EDSON (SVK - Martin) : Brazil Kladno   :  
CSKA Jihlava : Plejbojs (Jaroměř)   :  
Čechie Čejetice (Ml. Boleslav) : Brazil Kladno   :  
Plejbojs (Jaroměř) : EDSON (SVK - Martin)   :  
CSKA Jihlava : Brazil Kladno   :  
Čechie Čejetice (Ml. Boleslav) : Plejbojs (Jaroměř)   :  
CSKA Jihlava : EDSON (SVK - Martin)   :  

 

Skupina M - hřiště č. 13UT V R P Skóre B
1. FC ATIS Jihlava         :    
2. FC Dobrá voda tvojí mámy (Dobruška)         :    
3. Tequilla Invictus (Zbýšov u Brna)
        :    
4. Gibsy Brasil A (HK)
        :    
5. Bukkake brothers (HK)         :    

 

Skupina M - hřiště č. 13UT
FC ATIS Jihlava : Bukkake brothers (HK)   :  
FC Dobrá voda tvojí mámy (Dobruška) : Tequilla Invictus (Zbýšov u Brna)
  :  
Gibsy Brasil A (HK)
: FC ATIS Jihlava   :  
Bukkake brothers (HK) : FC Dobrá voda tvojí mámy (Dobruška)   :  
Gibsy Brasil A (HK)
: Tequilla Invictus (Zbýšov u Brna)
  :  
FC ATIS Jihlava : FC Dobrá voda tvojí mámy (Dobruška)   :  
Tequilla Invictus (Zbýšov u Brna)
: Bukkake brothers (HK)   :  
Gibsy Brasil A (HK)
: FC Dobrá voda tvojí mámy (Dobruška)   :  
FC ATIS Jihlava : Tequilla Invictus (Zbýšov u Brna)
  :  
Gibsy Brasil A (HK)
: Bukkake brothers (HK)   :  s

zpět | 2014-07-04 |


© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi