Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

Rozlosování Babylon cupu 2014 - LADIES

 

ZAČÁTEK SKUPINY LA - 13:30

P Skupina LA hřiště č. 1 V R P Skóre B
1. (B)SK Jičín         :    
2. Cuba Libre Ladies (HK)         :    
3. Slovan Pardubice         :    
4. FC Rako (Rakovník)         :    
5. MFK Topolčany (SVK)         :    

 

Skupina LA hřiště č. 1
(B)SK Jičín : MFK Topolčany (SVK)   :  
Cuba Libre Ladies (HK) : Slovan Pardubice   :  
FC Rako (Rakovník) : (B)SK Jičín   :  
MFK Topolčany (SVK) : Cuba Libre Ladies (HK)   :  
FC Rako (Rakovník) : Slovan Pardubice   :  
(B)SK Jičín : Cuba Libre Ladies (HK)   :  
Slovan Pardubice : MFK Topolčany (SVK)   :  
FC Rako (Rakovník) : Cuba Libre Ladies (HK)   :  
(B)SK Jičín : Slovan Pardubice   :  
FC Rako (Rakovník) : MFK Topolčany (SVK)   :  

 

 

ZAČÁTEK SKUPINY LB - 14:00

P Skupina LB hřiště č. 2 V R P Skóre B
1. FC Morkuly (Liberec)         :    
2. Union Rokytnice         :    
3. Momentky (Kravaře)         :    
4. Paris Saint Germain (Praha)         :    

 

Skupina LB hřiště č. 2
FC Morkuly (Liberec) : Paris Saint Germain (Praha)   :  
Union Rokytnice : Momentky (Kravaře)   :  
        :  
FC Morkuly (Liberec) : Momentky (Kravaře)   :  
Momentky (Kravaře) : Paris Saint Germain (Praha)   :  
        :  
FC Morkuly (Liberec) : Union Rokytnice   :  
Momentky (Kravaře) : Paris Saint Germain (Praha)   :  

 

 

ZAČÁTEK SKUPINY LB - 14:00

P Skupina LC hřiště č. 3 V R P Skóre B
1. JAFA Protivín         :    
2. SBA Expert Hummel (Praha)         :    
3. FK Penčín - Turnov         :    
4. FC Kocovina         :    

 

Skupina LC hřiště č. 3
JAFA Protivín : FC Kocovina   :  
SBA Expert Hummel (Praha) : FK Penčín - Turnov   :  
        :  
JAFA Protivín : FK Penčín - Turnov   :  
SBA Expert Hummel (Praha) : FC Kocovina   :  
        :  
JAFA Protivín : SBA Expert Hummel (Praha)   :  
FK Penčín - Turnov : FC Kocovina   :  

 

FINÁLOVÝ PAVOUK

 

PŘEDKOLO
C3 : B3   :  
A4 : C2   :  
A3 : B4   :  
C4 : B2   :  

 

ČTVRTFINÁLE
A1 : vítěz C3/B3   :  
B1 : vítěz A4/C2   :  
C1 : vítěz A3/B4   :  
D1 : vítěz C4/B2   :  

 

SEMIFINÁLE

:
  :  

:
  :  

 

o 3. místo

:
  :  

 

FINÁLE

:
  :  

zpět | 2014-07-03 |


© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi