Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

VÝSLEDKY Babylon cupu 2013

SEMIFINÁLOVÉ SKUPINY

 

 

Skupina SF A - hřiště č. 1 V R P Skóre Body
FC Antiga Sempre 3 0 8 : 2 10
T.T.I. Team 2  2 0 9 : 2 8
Viničky Krucemburk 2 2 5 : 5 6
MK Jihlava 0 2 0 : 4 2
Active Plejbojs 0 3 1 : 10 1

 

Skupina SF A - hřiště č. 1
FC Antiga Sempre : Viničky Krucemburk 1 : 0
T.T.I. Team : Active Plejbojs 4 : 0
MK Jihlava : FC Antiga Sempre 0 : 3
Viničky Krucemburk : T.T.I. Team 1 : 4
MK Jihlava : Active Plejbojs 0 : 0
FC Antiga Sempre : T.T.I. Team 1 : 1
Active Plejbojs : Viničky Krucemburk 0 : 3
MK Jihlava : T.T.I. Team 0 : 0
FC Antiga Sempre : Active Plejbojs 3 : 1
MK Jihlava : Viničky Krucemburk 0 : 1

 

Skupina SF B - hřiště č. 7 V R P Skóre Body
FC Bellatores 8 : 4 9
Brazilo Kladno 3 : 1 8
K.K. Club 4 : 2 7
Mufuza Turiec 3 : 6 4
CL R.U.M.ers 4 : 9 0

 

Skupina SF B - hřiště č. 7
FC Bellatores : Mufuza Turiec 1 : 0
CL R.U.M.ers : Brazilo Kladno 0 : 1
K.K. Club : FC Bellatores 0 : 2
Mufuza Turiec : CL R.U.M.ers 3 : 2
K.K. Club : Brazilo Kladno 0 : 0
FC Bellatores : CL R.U.M.ers 4 : 2
Brazilo Kladno : Mufuza Turiec 0 : 0
K.K. Club : CL R.U.M.ers 1 : 0
FC Bellatores : Brazilo Kladno 1 : 2
K.K. Club : Mufuza Turiec 3 : 0

 

Skupina SF C - hřiště č. 8 V R P Skóre Body
Cuba Libre Trutnov 16 : 2 12
Rapid (Pl) 9 : 4 7
Borští tygři 7 : 8 6
Lazebnický Speciál 4 : 15 3
Sport Bar Zipo 3 : 10 1

 

Skupina SF C - hřiště č. 8
Lazebnický Speciál : Rapid (Pl) 0 : 4
Cuba Libre Trutnov : Sport Bar Zipo 3 : 0
Borští tygři : Lazebnický Speciál 3 : 1
Rapid (Pl) : Cuba Libre Trutnov 1 : 3
Borští tygři : Sport Bar Zipo 3 : 1
Lazebnický Speciál : Cuba Libre Trutnov 0 : 7
Sport Bar Zipo : Rapid (Pl) 1 : 1
Borští tygři : Cuba Libre Trutnov 1 : 3
Lazebnický Speciál : Sport Bar Zipo 3 : 1
Borští tygři : Rapid (Pl) 0 : 3

 

Skupina SF D - hřiště č. 9 V R P Skóre Body
Plniči Trubiček 10 : 3 12
Juniors Jihlava 7 : 3 7
Atis Jihlava 8 : 6 7
Rakéri (SK) 1 : 7 3
Galacticos (SK) 3 : 10 0

 

Skupina SF D - hřiště č. 9
Plniči Trubiček : Atis Jihlava 3 : 1
Galacticos (SK) : Juniors Jihlava 0 : 3
Rakéri (SK) : Plniči Trubiček 0 : 3
Atis Jihlava : Galacticos (SK) 4 : 2
Rakéri (SK) : Juniors Jihlava 0 : 2
Plniči Trubiček : Galacticos (SK) 2 : 1
Juniors Jihlava : Atis Jihlava 1 : 1
Rakéri (SK) : Galacticos (SK) 1 : 0
Plniči Trubiček : Juniors Jihlava 2 : 1
Rakéri (SK) : Atis Jihlava 0 : 2

 

Skupina SF E - hřiště č. 10 V R P Skóre Body
Jsou to lůzy 5 : 1 8
Rumové víly 2 : 1 7
The Masters 5 : 2 5
Edson (SK) 2 1 3 : 3 5
AS Róma 0 : 8 1

 

Skupina SF E - hřiště č. 10
Jsou to lůzy : AS Róma 3 : 0
Edson (SK) : Rumové víly 0 : 1
The Masters : Jsou to lůzy 0 : 0
AS Róma : Edson (SK) 0 : 1
The Masters : Rumové víly 0 : 1
Jsou to lůzy : Edson (SK) 1 : 1
Rumové víly : AS Róma 0 : 0
The Masters : Edson (SK) 1 : 1
Jsou to lůzy : Rumové víly 1 : 0
The Masters : AS Róma 4 : 0

 

Skupina SF F - hřiště č. 11 UT V R P Skóre Body
Brkostroj Kouřmo 10 : 2 12
Niggas Bydžov 9 : 5 7
Galaxy 5 : 3 7
Kozel 1 : 7 3
Antimuf Pardubice 0 : 8 0

 

Skupina SF F - hřiště č. 11 UT
Antimuf Pardubice : Niggas Bydžov 0 : 3
Galaxy : Brkostroj Kouřmo 0 : 2
Kozel : Antimuf Pardubice 1 : 0
Niggas Bydžov : Galaxy 1 : 1
Kozel : Brkostroj Kouřmo 0 : 1
Antimuf Pardubice : Galaxy 0 : 1
Brkostroj Kouřmo : Niggas Bydžov 4 : 2
Kozel : Galaxy 0 : 3
Antimuf Pardubice : Brkostroj Kouřmo 0 : 3
Kozel : Niggas Bydžov 0 : 3

 

Skupina SF G - hřiště č. 4 V R P Skóre Body
Miláno Jaroměř 7 : 3 8
Polib hrocha Choceň 5 : 5 5
Výšinka team 3 : 5 4
Audi United 1  1 3 : 3 4
Gami Sport Třinec 4 : 6 4

 

Skupina SF G - hřiště č. 4
Výšinka team : Gami Sport Třinec 2 : 0
Miláno Jaroměř : Polib hrocha Choceň 1 : 1
Audi United : Výšinka team 0 : 0
Gami Sport Třinec : Miláno Jaroměř 1 : 2
Audi United : Polib hrocha Choceň 1 : 1
Výšinka team : Miláno Jaroměř 0 : 3
Polib hrocha Choceň : Gami Sport Třinec 1 : 2
Audi United : Miláno Jaroměř 1 : 1
Výšinka team : Polib hrocha Choceň 1 : 2
Audi United : Gami Sport Třinec 1 : 1

 

Skupina SF H - hřiště č. 6  V  R  P Skóre     Body
FC Bezlocho 9 : 6 9
Waynes team 6 : 3 9
Blackhawks Vlašim 7 : 9 4
FC Bigotte 3 : 6 4
Modří kluci 6 : 7 3

 

Skupina SF I - hřiště č. 7
The Chance : OVB HK 2 : 3
FK Lochotín : Squadra Azura 0 : 2
Cataluňa team : The Chance 2 : 0
OVB HK : FK Lochotín 0 : 4
Cataluňa team : Squadra Azura 3 : 1
The Chance : FK Lochotín 0 : 5
Squadra Azura : OVB HK 3 : 0
Cataluňa team : FK Lochotín 0 : 3
The Chance : Squadra Azura 0 : 2
Cataluňa team : OVB HK 2 : 0

 

Skupina SF J - hřiště č. 8 V R P Skóre Body
PK Team 7 : 2 12
Slezský Sporting Šebinho 6 : 5 7
Páni kluci Vlašim 7 : 8 4
All in 6 : 6 3
Cuba libre 4 : 9 3

 

 

Skupina SF J - hřiště č. 8
Slezský Sporting Šebinho : All in 1 : 0
Cuba libre : Páni kluci Vlašim 3 : 1
PK Team : Slezský Sporting Šebinho 2 : 0
All in : Cuba libre 4 : 0
PK Team : Páni kluci Vlašim 2 : 1
Slezský Sporting Šebinho : Cuba libre 3 : 1
Páni kluci Vlašim : All in 3 : 1
PK Team : Cuba libre 1 : 0
Slezský Sporting Šebinho : Páni kluci Vlašim 2 : 2
PK Team : All in 2 : 1

 

Skupina SF K - hřiště č. 9 V R P Skóre Body
Tipsport Bar Josefov 5 : 2 7
Young Blood Prague 9 : 8 6
CF Radobýl Litoměřice 4 : 3 5
FC Rumov 4 : 5 5
AC Sextons 94 3 : 7 4

 

Skupina SF K - hřiště č. 9
CF Radobýl Litoměřice : Young Blood Prague 2 : 0
Tipsport Bar Josefov : AC Sextons 94 2 : 0
FC Rumov : CF Radobýl Litoměřice 1 : 1
Young Blood Prague : Tipsport Bar Josefov 0 : 2
FC Rumov : AC Sextons 94 0 : 0
CF Radobýl Litoměřice : Tipsport Bar Josefov 1 : 1
AC Sextons 94 : Young Blood Prague 2 : 5
FC Rumov : Tipsport Bar Josefov 1 : 0
CF Radobýl Litoměřice : AC Sextons 94 0 : 1
FC Rumov : Young Blood Prague 2 : 4

 

Skupina SF L - hřiště č. 10 V R P Skóre Body
AC Lucky Strike 9 : 2 10
FC Šulekovo 10 : 4 9
Pampuch Team Liberec 9 : 9 5
Manchester City 1 10 : 11 4
Bukvice Vysoké Mýto 0 : 12 0

 

Skupina SF L - hřiště č. 10
Pampuch Team Liberec : Bukvice Vysoké Mýto 3 : 0
FC Šulekovo : Manchester City 2 : 1
AC Lucky Strike : Pampuch Team Liberec 0 : 0
Bukvice Vysoké Mýto : FC Šulekovo 0 : 3
AC Lucky Strike : Manchester City 5 : 2
Pampuch Team Liberec : FC Šulekovo 2 : 5
Manchester City : Bukvice Vysoké Mýto 3 : 0
AC Lucky Strike : FC Šulekovo 1 : 0
Pampuch Team Liberec : Manchester City 4 : 4
AC Lucky Strike : Bukvice Vysoké Mýto 3 : 0

 

Skupina SF  M - hřiště č. 11 UT V R P Skóre Body
Magic (SK) 10 : 4 10
BFK Ledvinka 12 : 3 7
CF Sporting Jaroměř 7 : 4 7
Kapalné turbíny 3 : 11 2
Copa Real 2 : 12 1

 

Skupina SF  M - hřiště č. 11 UT
Copa Real : CF Sporting Jaroměř 1 : 2
Magic (SK) : BFK Ledvinka 2 : 1
Kapalné turbíny : Copa Real 1 : 1
CF Sporting Jaroměř : Magic (SK) 1 : 2
Kapalné turbíny : BFK Ledvinka 0 : 5
Copa Real : Magic (SK) 0 : 4
BFK Ledvinka : CF Sporting Jaroměř 1 : 1
Kapalné turbíny : Magic (SK) 2 : 2
Copa Real : BFK Ledvinka 0 : 5
Kapalné turbíny : CF Sporting Jaroměř 0 : 3

 

 

zpět | 2013-07-14 |


© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi