Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

VÝSLEDKY Babylon cupu 2013

ODPOLEDNÍ SKUPINY N-X

KOMPLETNÍ ROZSLOVÁNÍ NAJDETE ZDE - ROZLOSOVÁNÍ OPEN, ROZLOSOVÁNÍ LADIES

 

Skupina N - hřiště č. 2 V R P Skóre Body
T.T.I.Team (Pardubice) 3 0 17 : 2 10
BFK Ledvinka (Hradec Králové) 3 1 16 : 5 9
Gami sport Třinec 2 1 38 : 8 7
BVB Opočno 1 3 7 : 9 3
FC Kobra Jaroměř 0 4 0 : 54 0

 

Skupina N - hřiště č. 2
T.T.I.Team (Pardubice) : FC Kobra Jaroměř 11  :
BFK Ledvinka (Hradec Králové) : BVB Opočno :
Gami sport Třinec : T.T.I.Team (Pardubice) :
FC Kobra Jaroměř
: BFK Ledvinka (Hradec Králové) :
Gami sport Třinec
: BVB Opočno :
T.T.I.Team (Pardubice) : BFK Ledvinka (Hradec Králové) :
BVB Opočno : FC Kobra Jaroměř
:
Gami sport Třinec
: BFK Ledvinka (Hradec Králové) :
T.T.I.Team (Pardubice) : BVB Opočno 3 : 0
Gami sport Třinec
: FC Kobra Jaroměř
33  :

 

Skupina O - hřiště č. 7 V R P Skóre Body
CL R.U.M.er\'s! (Česká Lípa) 4 0 17 : 5 12
Manchester City 08 (Vlašim) 2 1 19 : 4 7
ALL IN (Praha) 2 1 14 : 6 7
Pressburg Team (SK - Bratislava) 1 3 7 : 15 3
Los Artilleros (Hradec Králové) 0 4 3 : 30 0

 

 

Skupina O - hřiště č. 7
Manchester City 08 (Vlašim) : Pressburg Team (SK - Bratislava) :
ALL IN (Praha) : Los Artilleros (Hradec Králové) :
CL R.U.M.er\'s! (Česká Lípa) : Manchester City 08 (Vlašim) :
Pressburg Team (SK - Bratislava) : ALL IN (Praha) :
CL R.U.M.er\'s! (Česká Lípa) : Los Artilleros (Hradec Králové) :
Manchester City 08 (Vlašim) : ALL IN (Praha) :
Los Artilleros (Hradec Králové) : Pressburg Team (SK - Bratislava) :
CL R.U.M.er\'s! (Česká Lípa) : ALL IN (Praha) :
Manchester City 08 (Vlašim) : Los Artilleros (Hradec Králové) 15  : 0
CL R.U.M.er\'s! (Česká Lípa) : Pressburg Team (SK - Bratislava) 6 : 1

 

Skupina P - hřiště č. 8 V R P Skóre Body
1.  FC Cuba Libre (Trutnov) 4 26 : 8 12
2.  AC Lucky Strike (Turnov) 13 : 15 9
3.  Young Boys Prague (Praha) 7 : 12 4
4.  FC Reichenberg (Liberec) 11 : 14 3
5.  Kanonieri (SK - Bratislava) 7 : 15 1

 

 

Skupina P - hřiště č. 8
Kanonieri (SK - Bratislava) : FC Cuba Libre (Trutnov) :
AC Lucky Strike (Turnov) : FC Reichenberg (Liberec) :
Young Boys Prague (Praha) : Kanonieri (SK - Bratislava) :
FC Cuba Libre (Trutnov) : AC Lucky Strike (Turnov) 10  :
Young Boys Prague (Praha) : FC Reichenberg (Liberec) :
Kanonieri (SK - Bratislava) : AC Lucky Strike (Turnov) :
FC Reichenberg (Liberec) : FC Cuba Libre (Trutnov) :
Young Boys Prague (Praha) : AC Lucky Strike (Turnov) 1 : 2
Kanonieri (SK - Bratislava) : FC Reichenberg (Liberec) 3 : 5
Young Boys Prague (Praha) : FC Cuba Libre (Trutnov) 2 : 7

 

Skupina Q - hřiště č. 9 V R P Skóre Body
1.  Galacticos (SK - Bratislava) 9 : 2 10
2.  Kaplanové Turbíny (SK - Čadca) 8 : 3 10
3.  FC Texas Nové Strašecí 5 : 9 4
4.  Bejci Rychnovek 4 : 7 2
5.  FC Čamlíkov (Zlín) 4 : 9 1

 

 

Skupina Q - hřiště č. 9
Galacticos (SK - Bratislava) : FC Texas Nové Strašecí :
Kaplanové Turbíny (SK - Čadca) : FC Čamlíkov (Zlín) 3 :
Bejci Rychnovek : Galacticos (SK - Bratislava) :
FC Texas Nové Strašecí : Kaplanové Turbíny (SK - Čadca) :
Bejci Rychnovek : FC Čamlíkov (Zlín) :
Galacticos (SK - Bratislava) : Kaplanové Turbíny (SK - Čadca) :
FC Čamlíkov (Zlín) : FC Texas Nové Strašecí :
Bejci Rychnovek : Kaplanové Turbíny (SK - Čadca) 0 :
Galacticos (SK - Bratislava) : FC Čamlíkov (Zlín) 3 : 1
Bejci Rychnovek : FC Texas Nové Strašecí 2 : 2

 

Skupina R - hřiště č. 10 V R P Skóre Body
1.  Edson (SK - Martin) 4  0  0 13 : 6 12
2.  FC Rumov (Králíky) 7 : 6 7
3.  Wayne's team (Nové Město n. M.) 7 : 7 5
4.  AC Tango Liberec 10 : 9 4
5.  Zdeno Boys (Doksy)  0  0 7 : 16 0

 

 

Skupina R - hřiště č. 10
FC Rumov (Králíky) : Wayne's team (Nové Město n. M.) :
AC Tango Liberec : Edson (SK - Martin) :
Zdeno Boys (Doksy) : FC Rumov (Králíky) :
Wayne's team (Nové Město n. M.) : AC Tango Liberec :
Zdeno Boys (Doksy) : Edson (SK - Martin) :
FC Rumov (Králíky) : AC Tango Liberec :
Edson (SK - Martin) : Wayne's team (Nové Město n. M.) :
Zdeno Boys (Doksy) : AC Tango Liberec :
FC Rumov (Králíky) : Edson (SK - Martin) 2 : 3
Zdeno Boys (Doksy) : Wayne's team (Nové Město n. M.) 2 : 3

 

Skupina S - hřiště č. 11 UT V R P Skóre Body
1.  Galaxy (Praha) 12 : 3 9
2.  PK Team (Jičín) 8 : 6 9
3.  OVB HK (Hradec Králové) 8 : 7 6
4.  Smajlik Josefov 7 : 7 6
5.  Nožičky Jaroměř 0 : 12 0

 

 

Skupina S - hřiště č. 11 UT
PK Team (Jičín) : Nožičky Jaroměř :
Smajlik Josefov : Galaxy (Praha) : 2
OVB HK (Hradec Králové) : PK Team (Jičín) :
Nožičky Jaroměř : Smajlik Josefov :
OVB HK (Hradec Králové) : Galaxy (Praha) :
PK Team (Jičín) : Smajlik Josefov :
Galaxy (Praha) : Nožičky Jaroměř 4 :
OVB HK (Hradec Králové) : Smajlik Josefov :
PK Team (Jičín) : Galaxy (Praha) 0 : 5
OVB HK (Hradec Králové) : Nožičky Jaroměř 3 :

 

 

Skupina T - hřiště č. 12 V R P Skóre Body
1.  Milano Jaroměř 17 : 4 12
2.  Cataluňa Team (Trutnov) 14 : 10 6
3.  Bukvice Vysoké Mýto
10 : 9 6
4.  Bílý Balet (Žacléř) 7 : 13 6
5.  Morgan Team (Jičín) 8 : 20 0

 

Skupina T - hřiště č. 12
Bukvice Vysoké Mýto : Cataluňa Team (Trutnov) 3 : 0
Morgan Team (Jičín) : Milano Jaroměř 2 : 4
Bílý Balet (Žacléř) : Bukvice Vysoké Mýto 3 : 2
Cataluňa Team (Trutnov) : Morgan Team (Jičín) 8 : 2
Bílý Balet (Žacléř) : Milano Jaroměř 0 : 4
Bukvice Vysoké Mýto : Morgan Team (Jičín) 4 : 2
Milano Jaroměř : Cataluňa Team (Trutnov) 5 : 1
Bílý Balet (Žacléř) : Morgan Team (Jičín) 4 : 2
Bukvice Vysoké Mýto : Milano Jaroměř 1 : 4
Bílý Balet (Žacléř) : Cataluňa Team (Trutnov) 0 : 5

 

Skupina U - hřiště č. 13 V R P Skóre     Body
1.  Modří Kluci (Náchod) 17 : 2 12
2.  K.K.Club (Šumperk) 14 : 3 9
3.  Pěstební dělnice (Praha) 3 : 14 3
4.  Heřmanův Městec B 3 : 10 3
5.  FC Biggote (Hradec Králové) 3 : 11 3

 

Skupina U - hřiště č. 13
FC Biggote (Hradec Králové) : Modří Kluci (Náchod) 1 : 3
Pěstební dělnice (Praha) : K.K.Club (Šumperk) 0 : 4
Heřmanův Městec B : FC Biggote (Hradec Králové) 1 : 2
Modří Kluci (Náchod) : Pěstební dělnice (Praha) 8 : 0
Heřmanův Městec B : K.K.Club (Šumperk) 0 : 4
FC Biggote (Hradec Králové) : Pěstební dělnice (Praha) 0 : 2
K.K.Club (Šumperk) : Modří Kluci (Náchod) 1 : 3
Heřmanův Městec B : Pěstební dělnice (Praha) 2 : 1
FC Biggote (Hradec Králové) : K.K.Club (Šumperk) 0 : 5
Heřmanův Městec B : Modří Kluci (Náchod) 0 : 3

 

Skupina V - hřiště č. 14 V R P Skóre     Body
1.  FK Lochotín 16 : 7 10
2.  AUDI UNITED (Praha) 12 : 6 8
3.  CF Sporting Jaroměř 11 : 9 7
4.  Columbia (Jilemnice) 0 5 : 13 3
5.  FC Gipsy Brasil (Třebechovice) 5 : 14 0

 

Skupina V - hřiště č. 14
AUDI UNITED (Praha) : CF Sporting Jaroměř 1 : 1
FK Lochotín : Columbia (Jilemnice) 3 : 1
FC Gipsy Brasil (Třebechovice) : AUDI UNITED (Praha) 2 : 4
CF Sporting Jaroměř : FK Lochotín 2 : 5
FC Gipsy Brasil (Třebechovice) : Columbia (Jilemnice) 1 : 2
AUDI UNITED (Praha) : FK Lochotín 3 : 3
Columbia (Jilemnice) : CF Sporting Jaroměř 2 : 5
FC Gipsy Brasil (Třebechovice) : FK Lochotín 1 : 5
AUDI UNITED (Praha) : Columbia (Jilemnice) 4 : 0
FC Gipsy Brasil (Třebechovice) : CF Sporting Jaroměř 1 : 3

 

Skupina W - hřiště č. 15 V R P Skóre     Body
1.  Cuba Libre (Heřmanice) 9 : 2 9
2.  Kozel (Turnov) 10 : 5 7
3.  Rakeri (SK - Pezinok) 3 : 2 7
4.  The Gunners (Rakovník) 3 : 14 3
5.  Coconut Freiwaldau (Jeseník) 5 : 7 2

 

Skupina W - hřiště č. 15
Rakeri (SK - Pezinok) : Cuba Libre (Heřmanice) 1 : 0
Coconut Freiwaldau (Jeseník) : Kozel (Turnov) 2 : 2
The Gunners (Rakovník) : Rakeri (SK - Pezinok) 0 : 1
Cuba Libre (Heřmanice) : Coconut Freiwaldau (Jeseník) 2 : 1
The Gunners (Rakovník) : Kozel (Turnov) 1 : 7
Rakeri (SK - Pezinok) : Coconut Freiwaldau (Jeseník) 1 : 1
Kozel (Turnov) : Cuba Libre (Heřmanice) 0 : 2
The Gunners (Rakovník) : Coconut Freiwaldau (Jeseník) 2 : 1
Rakeri (SK - Pezinok) : Kozel (Turnov) 0 : 1
The Gunners (Rakovník) : Cuba Libre (Heřmanice) 0 : 5

 

Skupina X - hřiště č. 16 UT V R P Skóre     Body
1.  Tipsport bar Josefov 16 : 3 10
2.  The Masters (Vysoké Mýto) 11 : 9 9
3.  Nulová šance (Hradec Králové) 5 : 11 6
4.  FC Krementi (Praha) 12 : 10 4
5.  Krkonoše United Club de Futból 3 : 14 0

 

Skupina X - hřiště č. 16 UT
Nulová šance (Hradec Králové) : Tipsport bar Josefov 0 : 6
Krkonoše United Club de Futból : The Masters (Vysoké Mýto) 2 : 3
FC Krementi (Praha) : Nulová šance (Hradec Králové) 2 : 3
Tipsport bar Josefov : Krkonoše United Club de Futból 5 : 0
FC Krementi (Praha) : The Masters (Vysoké Mýto) 3 : 4
Nulová šance (Hradec Králové) : Krkonoše United Club de Futból 1 : 0
The Masters (Vysoké Mýto) : Tipsport bar Josefov 1 : 3
FC Krementi (Praha) : Krkonoše United Club de Futból 5 : 1
Nulová šance (Hradec Králové) : The Masters (Vysoké Mýto) 1 : 3
FC Krementi (Praha) : Tipsport bar Josefov 2 : 2

zpět | 2013-07-09 |


© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi