Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

VÝSLEDKY Babylon cupu 2013

DOPOLEDNÍ SKUPINY


Skupina A - hřiště č. 1 V R P Skóre Body
1.  FC Antiga Sempre (HK) 0 21 : 7 10
2.  Magix (SK - Sereď) 13 : 3 10
3.  Šumavská střela (Horažďovice) 1 1 7 : 17 4
4.  MK Jihlava 1 9 : 11 3
5.  Juve (Bratušov) 0  1 5 : 17 1

 

Skupina A - hřiště č. 1
Magix (SK - Sereď) : FC Antiga Sempre (HK) 0 : 0
MK Jihlava : Šumavská střela (Horažďovice) 3 : 4
Juve (Bratušov) : Magix (SK - Sereď) 1 : 3
FC Antiga Sempre (HK) : MK Jihlava 3 : 2
Juve (Bratušov) : Šumavská střela (Horažďovice) 1 : 1
Magix (SK - Sereď) : MK Jihlava 4 : 2
Šumavská střela (Horažďovice) : FC Antiga Sempre (HK) 2 : 7
Juve (Bratušov) : MK Jihlava 0 : 2
Magix (SK - Sereď) : Šumavská střela (Horažďovice) 6 : 0
Juve (Bratušov) : FC Antiga Sempre (HK) 3 : 11

 

Skupina B - hřiště č. 3 V R P Skóre Body
1. FC Bellatores (Jaroměř)  3  1  0 12 : 5 10
2. FK Šulekovo (SK) 11 : 6 9
3. Borští Tygři (Třebechovice) 6 : 5 7
4. Babylon Jaroměř  1 19 : 11 3
5. Ghana (Felbabka) 2 : 23 0

 

Skupina B - hřiště č. 3
Ghana (Felbabka) : FC Bellatores (Jaroměř) 0 : 3
Babylon Jaroměř : FK Šulekovo (SK) 2 : 4
Borští Tygři (Třebechovice) : Ghana (Felbabka) 3 : 1
FC Bellatores (Jaroměř) : Babylon Jaroměř 4 : 3
Borští Tygři (Třebechovice) : FK Šulekovo (SK) 0 : 2
Ghana (Felbabka) : Babylon Jaroměř 1 : 13
FK Šulekovo (SK) : FC Bellatores (Jaroměř) 1 : 4
Borští Tygři (Třebechovice) : Babylon Jaroměř 2 : 1
Ghana (Felbabka) : FK Šulekovo (SK) 0 : 4
Borští Tygři (Třebechovice) : FC Bellatores (Jaroměř) 1 : 1

 

Skupina C - hřiště č. 5 V R P Skóre Body
1. Lazebnický speciál (Trutnov)
3 9 : 4 9
2. AC Sextons 94 HK  3 1 13 : 5 9
3. Nebeskí Jazdci Trenčín (SK)
 2 7 : 7 7
4. Psi ze vsi (Liberec)  1 6 : 9 3
5. Borussia Dortmund Team (Jar.) 1 : 11 1

 

Skupina C - hřiště č. 5
AC Sextons 94 HK : Borussia Dortmund Team (Jar.) 6 : 0
Psi ze vsi (Liberec) : Lazebnický speciál (Trutnov) 2 : 3
Nebeskí Jazdci Trenčín (SK) : AC Sextons 94 HK 1 : 4
Borussia Dortmund Team (Jar.) : Psi ze vsi (Liberec) 0 : 2
Nebeskí Jazdci Trenčín (SK) : Lazebnický speciál (Trutnov) 1 : 0
AC Sextons 94 HK : Psi ze vsi (Liberec) 2 : 0
Lazebnický speciál (Trutnov) : Borussia Dortmund Team (Jar.) 2 : 0
Nebeskí Jazdci Trenčín (SK) : Psi ze vsi (Liberec) 4 : 2
AC Sextons 94 HK : Lazebnický speciál (Trutnov) 1 : 4
Nebeskí Jazdci Trenčín (SK) : Borussia Dortmund Team (Jar.) 1 : 1

 

Skupina D - hřiště č. 7 V R P Skóre Body
1. Plniči Trubiček (Tišnov) 0 13 : 3 10
2. Páni Kluci (Vlašim) 17 : 9 9
3. MUFUZA Turiec (SK - Martin) 15 : 5 7
4. FC Zelená Louka Devils (Trutnov)  1 0 8 : 11 3
5. Flambovaní banáni (Praha) 0 : 25 0

 

Skupina D - hřiště č. 7
Páni Kluci (Vlašim) : MUFUZA Turiec (SK - Martin) 3 : 2
Plniči Trubiček (Tišnov) : FC Zelená Louka Devils (Trutnov) 2 : 0
Flambovaní banáni (Praha) : Páni Kluci (Vlašim) 1 : 7
MUFUZA Turiec (SK - Martin) : Plniči Trubiček (Tišnov) 0 : 0
Flambovaní banáni (Praha) : FC Zelená Louka Devils (Trutnov) 1 : 4
Páni Kluci (Vlašim) : Plniči Trubiček (Tišnov) 3 : 5
FC Zelená Louka Devils (Trutnov) : MUFUZA Turiec (SK - Martin) 2 : 5
Flambovaní banáni (Praha) : Plniči Trubiček (Tišnov) 0 : 6
Páni Kluci (Vlašim) : FC Zelená Louka Devils (Trutnov) 4 : 2
Flambovaní banáni (Praha) : MUFUZA Turiec (SK - Martin) 1 : 8

 

Skupina E - hřiště č. 8 V R P Skóre Body
1. Jsou to lůzy (Poděbrady) 15 : 4 10
2. Squadra Azzura (Jičín) 12 : 3 10
3. FC Viničky Krucemburk 13 : 10 6
4. Klub odložených mužů (Praha) 13 : 12 3
5. Kladno City 3 : 27 0

 

Skupina E - hřiště č. 8
Jsou to lůzy (Poděbrady) : FC Viničky Krucemburk 4 : 1
Squadra Azzura (Jičín) : Kladno City 7 : 1
Klub odložených mužů (Praha) : Jsou to lůzy (Poděbrady) 3 : 4
FC Viničky Krucemburk : Squadra Azzura (Jičín) 1 : 3
Klub odložených mužů (Praha) : Kladno City 7 : 1
Jsou to lůzy (Poděbrady) : Squadra Azzura (Jičín) 0 : 0
Kladno City : FC Viničky Krucemburk 1 : 6
Klub odložených mužů (Praha) : Squadra Azzura (Jičín) 1 : 2
Jsou to lůzy (Poděbrady) : Kladno City 7 : 0
Klub odložených mužů (Praha) : FC Viničky Krucemburk 2 : 5

 

Skupina F - hřiště č. 9 V R P Skóre Body
1. Antimuf Pardubice 10 : 4 10
2. Blackhawks Vlašim 8 : 7 7
3. Atis Jihlava 7 : 7 6
4. Doberáci (Kladno) 18 : 10 5
5. Azbestové žalúdky (SK - Sereď) 0 : 15 0

 

Skupina F - hřiště č. 9
Doberáci (Kladno) : Antimuf Pardubice 3 : 3
Atis Jihlava : Azbestové žalúdky (SK - Sereď) 3 : 0
Blackhawks Vlašim : Doberáci (Kladno) 4 : 4
Antimuf Pardubice : Atis Jihlava 2 : 1
Blackhawks Vlašim : Azbestové žalúdky (SK - Sereď) 1 : 0
Doberáci (Kladno) : Atis Jihlava 2 : 3
Azbestové žalúdky (SK - Sereď) : Antimuf Pardubice 0 : 2
Blackhawks Vlašim : Atis Jihlava 3 : 0
Doberáci (Kladno) : Azbestové žalúdky (SK - Sereď) 9 : 0
Blackhawks Vlašim : Antimuf Pardubice 0 : 3

 

Skupina G - hřiště č. 10 V R P Skóre Body
1. Výšinka Team (Turnov) 14 : 2 12
2. Brkostroj kouřmo (Ml. Boleslav) 11 : 6 7
3. RAPID (PL - Bielsko - Biala) 6 : 4 7
4. Mazaný Inkubátor (Pardubice) 2 : 13 1
5. Mohykáni Club (SK - Sereď) 5 : 13 1

 

Skupina G - hřiště č. 10
RAPID (PL - Bielsko - Biala) : Brkostroj kouřmo (Ml. Boleslav) 1 : 1
Mazaný Inkubátor (Pardubice) : Výšinka Team (Turnov) 0 : 6
Mohykáni Club (SK - Sereď) : RAPID (PL - Bielsko - Biala) 1 : 3
Brkostroj kouřmo (Ml. Boleslav) : Mazaný Inkubátor (Pardubice) 4 : 0
Mohykáni Club (SK - Sereď) : Výšinka Team (Turnov) 1 : 4
RAPID (PL - Bielsko - Biala) : Mazaný Inkubátor (Pardubice) 2 : 1
Výšinka Team (Turnov) : Brkostroj kouřmo (Ml. Boleslav) 3 : 1
Mohykáni Club (SK - Sereď) : Mazaný Inkubátor (Pardubice) 1 : 1
RAPID (PL - Bielsko - Biala) : Výšinka Team (Turnov) 0 : 1
Mohykáni Club (SK - Sereď) : Brkostroj kouřmo (Ml. Boleslav) 2 : 5

 

Skupina H - hřiště č. 11 UT V R P Skóre Body
1. FC Bezlocho (Jičín) 3 25 : 4 10
2. Polib hrocha (Choceň) 14 : 3 10
3. New Ples Crew (Nový Ples) 4 : 12 6
4. FC Forwards (Hradec Králové) 1 : 13 1
4. Lesná Pes (Ústí n. L.) 1 : 13 1

 

Skupina H - hřiště č. 11 UT
Polib hrocha (Choceň) : FC Forwards (Hradec Králové) 2 : 0
Lesná Pes (Ústí n. L.) : FC Bezlocho (Jičín) 0 : 5
New Ples Crew (Nový Ples) : Polib hrocha (Choceň) 0 : 3
FC Forwards (Hradec Králové) : Lesná Pes (Ústí n. L.) 0 : 0
New Ples Crew (Nový Ples) : FC Bezlocho (Jičín) 0 : 8
Polib hrocha (Choceň) : Lesná Pes (Ústí n. L.) 6 : 0
FC Bezlocho (Jičín) : FC Forwards (Hradec Králové) 9 : 1
New Ples Crew (Nový Ples) : Lesná Pes (Ústí n. L.) 2 : 1
Polib hrocha (Choceň) : FC Bezlocho (Jičín) 3 : 3
New Ples Crew (Nový Ples) : FC Forwards (Hradec Králové) 2 : 0

 

Skupina I - hřiště č. 12 V R P Skóre Body
1. The Chance (Jaroměř) 12 : 4 10
2. Rumové Víly (Hradec Králové) 10 : 2 8
3. Young Blood Prague (Praha) 16 : 6 7
4. BC Krbaři (Lomnice n. P.) 11 : 18 3
5. Loids Team (Neratovice) 2 : 21 0

 

Skupina I - hřiště č. 12
The Chance (Jaroměř) : Young Blood Prague (Praha) 2 : 1
BC Krbaři (Lomnice n. P.) : Rumové Víly (Hradec Králové) 0 : 4
Loids Team (Neratovice) : The Chance (Jaroměř) 0 : 3
Young Blood Prague (Praha) : BC Krbaři (Lomnice n. P.) 7 : 2
Loids Team (Neratovice) : Rumové Víly (Hradec Králové) 0 : 4
The Chance (Jaroměř) : BC Krbaři (Lomnice n. P.) 6 : 2
Rumové Víly (Hradec Králové) : Young Blood Prague (Praha) 1 : 1
Loids Team (Neratovice) : BC Krbaři (Lomnice n. P.) 1 : 7
The Chance (Jaroměř) : Rumové Víly (Hradec Králové) 1 : 1
Loids Team (Neratovice) : Young Blood Prague (Praha) 1 : 7

 

Skupina J - hřiště č. 13 V R P Skóre Body
1. Slezský Sporting Šebinho (Opava) 11 : 4 12
2. Juniors Jihlava 9 : 7 7
3. 1. FC Družba (Vysoké Mýto) 4 : 2 5
4. Hattrick (Praha) 4 : 9 3
5. Makrely Kostelec (Kost. n. Č. lesy) 4 : 10 1

 

Skupina J - hřiště č. 13
Hattrick (Praha) : Juniors Jihlava 0 : 3
1. FC Družba (Vysoké Mýto) : Makrely Kostelec (Kost. n. Č. lesy) 0 : 0
Slezský Sporting Šebinho (Opava) : Hattrick (Praha) 1 : 0
Juniors Jihlava : 1. FC Družba (Vysoké Mýto) 0 : 0
Slezský Sporting Šebinho (Opava) : Makrely Kostelec (Kost. n. Č. lesy) 2 : 1
Hattrick (Praha) : 1. FC Družba (Vysoké Mýto) 0 : 3
Makrely Kostelec (Kost. n. Č. lesy) : Juniors Jihlava 1 : 4
Slezský Sporting Šebinho (Opava) : 1. FC Družba (Vysoké Mýto) 2 : 1
Hattrick (Praha) : Makrely Kostelec (Kost. n. Č. lesy) 4 : 2
Slezský Sporting Šebinho (Opava) : Juniors Jihlava 6 : 2

 

Skupina K - hřiště č. 14 V R P Skóre Body
1. CF Radobýl Litoměřice
 4  0  0 42 : 3 12
2. Sportbar ZIPO (Praha)
 2  0  0 6 : 14 6
3. FC Vedle (Nové Město n. M.)
 0  0  4 4 : 35 0

 

Skupina K - hřiště č. 14
CF Radobýl Litoměřice : Sportbar ZIPO (Praha)  3 :  0
FC Vedle (Nové Město n. M.) : Sportbar ZIPO (Praha)  1 :  2
FC Vedle (Nové Město n. M.) : CF Radobýl Litoměřice  2 :  16
CF Radobýl Litoměřice
: Sportbar ZIPO (Praha)
 9 :  1
FC Vedle (Nové Město n. M.)
: Sportbar ZIPO (Praha)
 1 :  3
FC Vedle (Nové Město n. M.)   CF Radobýl Litoměřice 0   14

 

Skupina L - hřiště č. 15 V R P Skóre Body
1. Pampuch Team Liberec 9 : 2 12
2. Brazilo Kladno 8 : 3 9
3. Niggas Bydžov (Nový Bydžov) 11 : 6 6
4. Opilí Banáni (Hradec Králové) 4 : 5 3
5. The Wonders (Praha) 1 : 17 0

 

Skupina L - hřiště č. 15
Pampuch Team Liberec : Niggas Bydžov (Nový Bydžov) 2 : 1
Brazilo Kladno : The Wonders (Praha) 3 : 0
Opilí Banáni (Hradec Králové) : Pampuch Team Liberec 0 : 1
Niggas Bydžov (Nový Bydžov) : Brazilo Kladno 0 : 2
Opilí Banáni (Hradec Králové) : The Wonders (Praha) 3 : 0
Pampuch Team Liberec : Brazilo Kladno 3 : 1
The Wonders (Praha) : Niggas Bydžov (Nový Bydžov) 1 : 8
Opilí Banáni (Hradec Králové) : Brazilo Kladno 0 : 2
Pampuch Team Liberec : The Wonders (Praha) 3 : 0
Opilí Banáni (Hradec Králové) : Niggas Bydžov (Nový Bydžov) 1 : 2

 

Skupina M - hřiště č. 16UT V R P Skóre Body
1. Copa Real (Jaroměř) 16 : 2 12
2. Active Plejbojs (Jaroměř) 11 : 7 9
3. AS RÓMA Trutnov 16 : 8 6
4. FC Kudova (Jaroměř) 6 : 14 3
5. F.C. J+H (Praha) 3 : 21 0

 

Skupina M - hřiště č. 16UT
FC Kudova (Jaroměř) : Active Plejbojs (Jaroměř) 1 : 2
F.C. J+H (Praha) : AS RÓMA Trutnov 0 : 6
Copa Real (Jaroměř) : FC Kudova (Jaroměř) 3 : 0
Active Plejbojs (Jaroměř) : F.C. J+H (Praha) 5 : 1
Copa Real (Jaroměř) : AS RÓMA Trutnov 3 : 1
FC Kudova (Jaroměř) : F.C. J+H (Praha) 4 : 1
AS RÓMA Trutnov : Active Plejbojs (Jaroměř) 1 : 4
Copa Real (Jaroměř) : F.C. J+H (Praha) 6 : 1
FC Kudova (Jaroměř) : AS RÓMA Trutnov 1 : 8
Copa Real (Jaroměř) : Active Plejbojs (Jaroměř) 4 : 0

zpět | 2013-07-09 |


© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi