Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

 

Výsledky Babylon cupu 2012!

 

KATEGORIE OPEN

SEMIFINÁLOVÉ SKUPINY SF A - SF D
8:00 - 11:30

 

Skupina SF A V R P Skóre B
1.  CF Radobýl Litoměřice  4  0  0  11 :  1  12
2.  Šumavská střela  2  0  2  6 :  10  6
3.  Nulová tolerance  2  0  2  6 :  7  6
4.  FC Xtravaganza  1  0  3  5 :  9  3
5.  COY Gunners  1  0  3  5 :  6  3

 

Skupina SF A - hřiště č. 4
FC Xtravaganza
: Nulová tolerance
 1 :
Šumavská střela
: CF Radobýl Litoměřice
 0 : 3
COY Gunners
: FC Xtravaganza
 0 : 4
Nulová tolerance
: Šumavská střela
 2 :
COY Gunners
: CF Radobýl Litoměřice
 0 : 1
FC Xtravaganza
: Šumavská střela
 0 :
CF Radobýl Litoměřice
: Nulová tolerance
 3 :
COY Gunners
: Šumavská střela
 5 :
FC Xtravaganza
: CF Radobýl Litoměřice
 0 :
COY Gunners
: Nulová tolerance
 0 : 1

 

Skupina SF B V R P Skóre B
1.  Babylon Jaroměř  3  1  0  11 :  2  10
2.  Sturm Jižní Město  3  0  1  6 :  3  9 
3.  Gigantes  2  1  1  5 :  4   7
4.  FC Najkůl  1  0  3  3 :  8  3
5.  Grémio  0  0  4  2 :  10  0

 

Skupina SF B - hřiště č. 5
Babylon Jaroměř
: Sturm Jižní Město
 3 :  0
FC Najkůl
: Gigantes
 0 :  1
Grémio
: Babylon Jaroměř
 0 :  3
Sturm Jižní Město
: FC Najkůl
 2 :  0
Grémio
: Gigantes
 0 :  2
Babylon Jaroměř
: FC Najkůl
 3 :  0
Gigantes
: Sturm Jižní Město
 0 :  2
Grémio
: FC Najkůl
 2 :  3
Babylon Jaroměř
: Gigantes
 2 :  2
Grémio
: Sturm Jižní Město
 0 :  2

 

Skupina SF C V R P Skóre B
1.  Magix (SK)  3  1  0  10 :  1  10
2.  Wayne´s team  3  0  1  5 :  2  9
3.  Restaurace u pecků  2  1  1  5 :  2   7
4.  FK Psi ze vsi  0  1  3  1 :  8  1
5.  Šejbovy kluci  0  1  3  0 :  8  1

 

Skupina SF C  - hřiště č. 6
Magix (SK)
: Restaurace u pecků
 0 :  0
Wayne´s team
: FK Psi ze vsi
 1 :  0
Šejbovy kluci
: Magix (SK)
 0 :  4
Restaurace u pecků
: Wayne´s team
 0 :  2
Šejbovy kluci
: FK Psi ze vsi
 0 :  0
Magix (SK)
: Wayne´s team
 2 :  0
FK Psi ze vsi
: Restaurace u pecků
 0 :  3
Šejbovy kluci
: Wayne´s team
 0 :  2
Magix (SK)
: FK Psi ze vsi
 4 :  1
Šejbovy kluci
: Restaurace u pecků
 0 :  2

 

Skupina SF D V R P Skóre B
1.  KK Club  2 11  :  7
2.  Active Plejbojs
 2  1  1  6 :  5  7
3.  1. FC Družba  1  3  0  6 : 4   6
4.  Jsou to lůzy  2  0  2  5 :  7  6
5.  Slezský Sporting Šebiňho
 0  1  3  6 :  9  1

 

Skupina SF D - hřiště č. 7
KK Club
: Active Plejbojs
 4 :  2
Jsou to lůzy
: 1. FC Družba
 0 :  2
Slezský Sporting Šebiňho
: KK Club
 2 :  3
Active Plejbojs
: Jsou to lůzy
 2 :  0
Slezský Sporting Šebiňho
: 1. FC Družba
 3 :  3
KK Club
: Jsou to lůzy
 3 :  4
1. FC Družba
: Active Plejbojs
 0 :  0
Slezský Sporting Šebiňho
: Jsou to lůzy
 0 :  1
KK Club
: 1. FC Družba
 1 :  1
Slezský Sporting Šebiňho
: Active Plejbojs
 1 :  2

 

KATEGORIE OPEN

SEMIFINÁLOVÉ SKUPINY SF E - SF L
11:30 - 15:00

 

Skupina SF E V R P Skóre B
1.  Za 5 dvanáct  3  1  0  7 :  2  10
2.  Plniči Trubiček  2  2  0  6 :  1  8
3.  All In  2  1  0  7 :  3   7
4.  Bezlocho  1  0  3  5 :  7  3
5.  FC Texas Nové Strašecí  0  0  4  1 :  13  0

 

Skupina SF E - hřiště č. 1
Bezlocho
: FC Texas Nové Strašecí
 3 :  1
All In
: Za 5 dvanáct
 0 :  2
Plniči Trubiček
: Bezlocho
 1 :  0
FC Texas Nové Strašecí
: All In
 0 :  4
Plniči Trubiček
: Za 5 dvanáct
 1 :  1
Bezlocho
: All In
 1 :  3
Za 5 dvanáct
: FC Texas Nové Strašecí
 2 :  0
Plniči Trubiček
: All In
 0 :  0
Bezlocho
: Za 5 dvanáct
 1 :  2
Plniči Trubiček
: FC Texas Nové Strašecí
 4 :  0

 

Skupina SF F V R P Skóre B
1.  Hurican Černožice  4  0  0  7 :  1  12
2.  FK Lochotín  3  0  1  8 :  4  9
3.  AC Tango  2  0  2  9 :   5   6
4.  FK Pražský Mnichovice  1  0  3  6 :  8  3
5.  R. Polák - Miláno Jaroměř  0  0  4  0 :  12  0

 

Skupina SF F  - hřiště č. 2
R. Polák - Miláno Jaroměř
: FK Pražský Mnichovice
 0 :  3k.
Hurican Černožice
: AC Tango
 2 :  1
FK Lochotín
: R. Polák - Miláno Jaroměř
 3 :  0k.
FK Pražský Mnichovice
: Hurican Černožice
 0 :  1
FK Lochotín
: AC Tango
 2 :  1
R. Polák - Miláno Jaroměř
: Hurican Černožice
 0 :  3k.
AC Tango
: FK Pražský Mnichovice
 4 :  1
FK Lochotín
: Hurican Černožice
 0 :  1
R. Polák - Miláno Jaroměř
: AC Tango
 0 :  3k.
FK Lochotín
: FK Pražský Mnichovice
 3 :  2

 

Skupina SF G V R P Skóre B
1.  DRINK team  3  1  1  9 :  0  10
2.  Young Blood Prague  2  1  1  7 :  1   7
3.  Doberáci  2  0  2  6 :   9    6
4.  Sporting Jaroměř  1  2  1  3 :  2   5
5.  Los Artilleros  0  0  4  0 :  13   0

 

Skupina SF G  - hřiště č. 3
DRINK team
: Young Blood Prague
 1 :  0
Los Artilleros
: Sporting Jaroměř
 0 :  2
Doberáci
: DRINK team
 0 :  3
Young Blood Prague
: Los Artilleros
 2 :  0
Doberáci
: Sporting Jaroměř
 2 :  1
DRINK team
: Los Artilleros
 5 :  0
Sporting Jaroměř
: Young Blood Prague
 0 :  0
Doberáci
: Los Artilleros
 4 :  0
DRINK team
: Sporting Jaroměř
 0 :  0
Doberáci
: Young Blood Prague
 0 :  5

 

Skupina SF H V R P Skóre B
1.  Výšinka team  2  2  0  4 :  2  8
2.  Hejno ptáků  2  1  0  4 :  2  7
3.  SK Rychnovek  1  2  1  1 :  1   5
4.  HodyBoss.cz  1  0  3  7 :  8  3
5.  FC Havana HK  0  3  1  1 :  4  3

 

Skupina SF H - hřiště č. 4
FC Havana HK
: Výšinka team
 0 :  0
Hejno ptáků
: SK Rychnovek
 1 :  0
HodyBoss.cz
: FC Havana HK
 4 :  1
Výšinka team
: Hejno ptáků
 1 :  0
HodyBoss.cz
: SK Rychnovek
 0 :  1
FC Havana HK
: Hejno ptáků
 0 :  0
SK Rychnovek
: Výšinka team
 0 :  0
HodyBoss.cz
: Hejno ptáků
 1 :  3
FC Havana HK
: SK Rychnovek
 0 :  0
HodyBoss.cz
: Výšinka team
 2 :  3

 

Skupina SF I V R P Skóre B
1.  FC Antiga Sempre 3 1 0 8 : 3 10
2.  Bukvice Vysoké Mýto 2 1 1 9 :
3 7
3.  Tipsort Bar Josefov 2 1 0 6 :   2 
7
4.  Šulekovo 0 2 2 1 :
4 2
5.  Black Warriors 0 1 3 1 :
13 1

 

Skupina SF I - hřiště č. 5
Tipsort Bar Josefov
: Bukvice Vysoké Mýto
 0 :  1
FC Antiga Sempre
: Black Warriors
 3 :  0
Šulekovo
: Tipsort Bar Josefov
 0 :  2
Bukvice Vysoké Mýto
: FC Antiga Sempre
 2 :  3
Šulekovo
: Black Warriors
 1 :  1
Tipsort Bar Josefov
: FC Antiga Sempre
 1 :  1
Black Warriors
: Bukvice Vysoké Mýto
 0 :  6
Šulekovo
: FC Antiga Sempre
 0 :  1
Tipsort Bar Josefov
: Black Warriors
 3 :  0
Šulekovo
: Bukvice Vysoké Mýto
 0 :  0

 

Skupina SF J V R P Skóre B
1.  FC OHIO 3 0 1 8 :
2 9
2.  FC Rumov 2 1 1 5 :
3 7
3.  Modří kluci 2 1 0 3 :   3 
7
4.  Do počtu 2 0 0 5 :
6 6
5.  Kladno City 0 0 4 1 :
8 0

 

Skupina SF J - hřiště č. 6
FC Rumov
: Kladno City
 3 :  0
FC OHIO
: Modří kluci
 2 :  0
Do počtu
: FC Rumov
 0 :  2
Kladno City
: FC OHIO
 0 :  2
Do počtu
: Modří kluci
 1 :  2
FC Rumov
: FC OHIO
 0 :  3
Modří kluci
: Kladno City
 1 :  0
Do počtu
: FC OHIO
 2 :  1
FC Rumov
: Modří kluci
 0 :  0
Do počtu
: Kladno City
 2 :  1

 

Skupina SF K V R P Skóre B
1.  Medovníci 3 1 0 8 :
0 10
2.  Mohykáni (SK) 3 1 0 6 :
0 10
3.  Lesná Pes 2 0 2 6 :   6 
 6
4.  Pampuch team 1 0 3 6 :
14  4
5.  Saintes Bohémians 0 0 4 4 :
13  0

 

Skupina SF K - hřiště č. 7
Medovníci
: Saintes Bohémians
 3 :  0
Pampuch team
: Mohykáni (SK)
 0 :  3
Lesná Pes
: Medovníci
 0 :  2
Saintes Bohémians
: Pampuch team
 3 :  5
Lesná Pes
: Mohykáni (SK)
 0 :  2
Medovníci
: Pampuch team
 3 :  0
Mohykáni (SK)
: Saintes Bohémians
 1 :  0
Lesná Pes
: Pampuch team
 2 :  1
Medovníci
: Mohykáni (SK)
 0 :  0
Lesná Pes
: Saintes Bohémians
 4 :  1

 

Skupina SF L V R P Skóre B
1.  AC QUIX 3 1 0 6 :
2 10
2.  3 promile 2 2 0 6 :
3 8
3.  Krkonoše United club de F. 2 0 2 3 :  4 
6
4.  Squadra Azura
1 1 2 6 :
6 4
5.  Antimuf Pardubice 0 0 4 2 :
8 0

 

Skupina SF L - hřiště č. 8 UT
3 promile
: AC QUIX
 1 :  1
Squadra Azura
: Krkonoše United club de F.
 1 :  2
Antimuf Pardubice
: 3 promile
 0 :  1
AC QUIX
: Squadra Azura
 1 :  0
Antimuf Pardubice
: Krkonoše United club de F.
 0 :  1
3 promile
: Squadra Azura
 2 :  2
Krkonoše United club de F.
: AC QUIX
 0 :  1
Antimuf Pardubice
: Squadra Azura
 1 :  3
3 promile
: Krkonoše United club de F.
 2 :  0
Antimuf Pardubice
: AC QUIX
 1 :  3

PLAY OFF

 

TOP 32
CF Radobýl Litoměřice : Mohykáni Club (SK) 3 : 1
Babylon Jaroměř : Modří kluci 0 : 2
Magix (SK) : Lesná Pes 5 : 0
Young Blood Prague : Hejno ptáků 1 : 0
Bukvice Vysoké Mýto : FC Rumov 6 : 7p
KK Club
: Tipsport Bar Josefov 1 : 2
Za 5 dvanáct : Doberáci 5 : 0
Hurican Černožice : 3 promile 0 : 1p
Drink team : Plniči trubiček 0 : 1
Výšinka team : AC Tango 2 : 1
FC Antiga Sempre All In  4 1
Šumavská Střela : Sturm Jižní Město  2 1p
Wayne's team : Active Plejbojs 4 5p
FC OHIO : Gigantes 3 2
Medovníci  Restaurace U PECKŮ  2 0
AC QUIX  : FK Lochotín  2 1p

 

OSMIFINÁLE
CF Radobýl Litoměřice
: Modří kluci
 4 :  0
Magix (SK) : Young Blood Prague  4 :  0
FC Rumlov : Tipsport Bar Josefov  1 :  0
Za 5 12 : 3 promile  2 : 3p
Plniči trubiček : Výšinka Team  0 :  1
All In : Šumavská Střela  1 : 2p
Active Plejbojs : FC OHIO  0 :  2
Medovnici : AC QUIX  3 :  0

 

ČTVRTFINÁLE
CF Radobýl Litoměřice : Magix (SK) 1 : 2
FC Rumov : 3 promile 1 : 0
Výšinka Team : Šumavská Střela 3 : 0
FC OHIO : Medovníci 0 : 1p

 

SEMIFINÁLE
Magix (SK) : FC Rumov 2 : 1
Výšinka Team : Medovníci 3 : 0

 

o 3. místo
FC Rumov : Medovníci 0 : 1

 

FINÁLE
Magix (SK) : Výšinka team  2 :  1

zpět | 2013-01-13 |


© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi