Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

Výsledky základních skupin Babylon cupu 2012!

 

Skupina A V R P Skóre B
1.  FC Xtravaganza
 4  0  0  13 :   7  12
2.  Šulekovo (SK)  3  0  1  13 :   8  10
3.  FK Pražský Mnichovice  2  0  2   9 :   7   6
4.  The Chance  0  1  3   9 :  14   1
5.  Pizzerie Malecí
 0  1  3   8 :  17   1

 

Skupina A - hřiště č. 1
Pizzerie Malecí : FC Xtravaganza  2 :  5
Šulekovo (SK) : FK Pražský Mnichovice  2 :  1
The Chance : Pizzerie Malecí  2 :  2
FC Xtravaganza : Šulekovo (SK)  3 :  1 
The Chance : FK Pražský Mnichovice  1 :  2
Pizzerie Malecí : Šulekovo (SK)  1 :  4
FK Pražský Mnichovice : FC Xtravaganza  0 :  1 
The Chance : Šulekovo (SK)  3 :  6
Pizzerie Malecí : FK Pražský Mnichovice  3  :  6 
The Chance : FC Xtravaganza  3 :  4

 

Skupina B V R P Skóre B
1.  Babylon Jaroměř  4  0  0  26 :  6  12
2.  Doberáci  3  0  1  18 :  5  9
3.  Lesná Pes  2  0  2  22 : 7  6
4.  FC Mládkov  1  0  3  9 :  20  3
5.  Spartak Žandov  0  0  4  4 :  41  0

 

Skupina B - hřiště č. 2
Doberáci : FC Mládkov   3 :  0
Babylon Jaroměř : Spartak Žandov  11 :  2
Lesná Pes : Doberáci
  2 :  3
FC Mládkov
: Babylon Jaroměř
  1 :  9
Lesná Pes
: Spartak Žandov
 10 :  0
Doberáci
: Babylon Jaroměř
  0 :  2
Spartak Žandov
: FC Mládkov
  1 :  8
Lesná Pes
: Babylon Jaroměř
  3 :  4 
Doberáci
: Spartak Žandov
 12 :  1
Lesná Pes
: FC Mládkov
  7 :  0

 

Skupina C V R P Skóre B
1.  Magix (SK)  4  0  0  15 :  12
2.  HodyBoss.cz  2  1  0  7 : 6  7
3.  COYGunners  2  0  2  9 : 11  6
4.  Kozel  1  1  2  10 :  13  4
5.  BFK Ledvinka  0  0  4  3 : 7  0

 

Skupina C - hřiště č. 3
Magix (SK) : COYGunners  5 :  3
Kozel : HodyBoss.cz  2 :  2
BFK Ledvinka : Magix (SK)
 1 :  2
COYGunners
: Kozel
 3 :  2
BFK Ledvinka
: HodyBoss.cz
 0 :  1
Magix (SK)
: Kozel
 6 :  3
HodyBoss.cz
: COYGunners
 4 :  2
BFK Ledvinka
: Kozel
 2 :  3
Magix (SK)
: HodyBoss.cz
 2 :  0
BFK Ledvinka
: COYGunners
 0 :  1



Skupina D V R P Skóre B
1.  KK Club  3  0  1  15 :  11   9
2.  Plniči Trubiček  3  0  1  13 :  4  9
3.  Antimuf Pardubice  2  0  2  9 : 8  6
4.  White Tiger (HU)  2  0  2  10 :  8  6
5.  Zelení Šulini  0  0  4  0 :  16  0

 

Skupina D - hřiště č. 4
White Tiger (HU) : Plniči Trubiček  0 :  1
Antimuf Pardubice : KK Club  1 :  4
Zelení Šulini : White Tiger (HU)
 0 :  1
Plniči Trubiček
: Antimuf Pardubice
 2 :  0
Zelení Šulini
: KK Club
 1 :  4
White Tiger (HU)
: Antimuf Pardubice
 2 :  4
KK Club
: Plniči Trubiček
 4 :  3
Zelení Šulini
: Antimuf Pardubice
 1 :  4
White Tiger (HU)
: KK Club
 7 :  3
Zelení Šulini
: Plniči Trubiček
 2 :  7

 

Skupina E V R P Skóre B
1.  Bezlocho  4  0  0  16 : 3 12
2.  Mohykáni Club (SK)  3  0  1  14 : 6  9
3.  Tespo Šumperk  1  1  2  9 : 8  4
4.  TopStarTeam  1  1  2  8 :  11  4
5.  Zdeno Boys  0  0  4  2 :  21  0

 

Skupina E - hřiště č. 5
Bezlocho : Tespo Šumperk  3 :  2
Zdeno Boys : Mohykání Club (SK)  2 :  4
TopStarTeam : Bezlocho
 1 :  2
Tespo Šumperk
: Zdeno Boys
 4 :  0
TopStarTeam
: Mohykání Club (SK)
 1 :  7
Bezlocho
: Zdeno Boys
 9 :  0
Mohykání Club (SK)
: Tespo Šumperk
 3 :  1
TopStarTeam
: Zdeno Boys
 4 :  0
Bezlocho
: Mohykání Club (SK)
 2 :  0
TopStarTeam
: Tespo Šumperk
 2 :  2

 

Skupina F V R P Skóre B
1.  Rudolf Polák - Miláno Jar.  4  0  0  20 :  1 12
2.  Slezký Sporting Šebiňho  3  0  1  18 :  5  9
3.  Výšinka Team  2  0  2  11 :  5  6
4.  Zátoka Sviní  1  0  3  5 :  11  3
5.  FC Dlaždičky  0  0  4  2 :  34  0

 

Skupina F - hřiště č. 6
Výšinka Team : Slezký Sporting Šebiňho  1 :  3
R. Polák - Miláno Jar.
: Zátoka sviní  6 :  1
FC Dlaždičky : Výšinka Team
 0 :  7
Slezký Sporting Šebiňho
: R. Polák - Miláno Jar.  0 :  2
FC Dlaždičky
: Zátoka sviní
 0 :  4
Výšinka Team
: R. Polák - Miláno Jar.
 0 :  2
Zátoka sviní
: Slezký Sporting Šebiňho
 0 :  2
FC Dlaždičky
: R. Polák - Miláno Jar.
 0 :  10
Výšinka Team
: Zátoka sviní
 3 :  0
FC Dlaždičky
: Slezký Sporting Šebiňho
 2 :  13

 

Skupina G V R P Skóre B
1.  DRINK team  4  0  0  23 :  6  12
2.  FK Psi ze vsi  3  0  1  17 :  9  9
3.  Do Počtu  2  0  2  11 : 7  6
4.  S.L.Z.A. Žízeň  1  0  3  7  :  24  3
5.  FC Merkúr (SK)  0  0  4  0 :  12  0

 

Skupina G - hřiště č. 7
S.L.Z.A. Žízeň : FC Merkúr (SK)  3 :  0
FK Psi ze Vsi : Do počtu  3 :  0
DRINK team : S.L.Z.A. Žízeň
 9 :  2
FC Merkúr (SK)
: FK Psi ze Vsi
 0 :  3
DRINK team
: Do počtu
 3 :  1
S.L.Z.A. Žízeň
: FK Psi ze Vsi
 1 :  8
Do počtu
: FC Merkúr (SK)
 3 :  0
DRINK team
: FK Psi ze Vsi
 8 :  3
S.L.Z.A. Žízeň
: Do počtu
 1 :  7
DRINK team
: FC Merkúr (SK)
 3 :  0

 

Skupina H V R P Skóre B
1.  FC Havana HK  3  0  1  19 :  17  9
2.  Gigantes  2  0  2  19 :  15  6
3.  Bukvice Vysoké Mýto  2   0  2  11 : 8  6
4.  Nulová Šance  2  0  2  14 :  15  6
5.  Těžkoříct  1  0  3  15 :  23  3

 

Skupina H - hřiště č. 8 UT
Gigantes : FC Havana HK  2 :  6
Bukvice Vysoké Mýto : Těžkoříct  5 :  1
Nulová Šance
: Gigantes
 2 :  8
FC Havana HK
: Bukvice Vysoké Mýto
 3 :  2
Nulová Šance
: Těžkoříct
 8 :  0
Gigantes
: Bukvice Vysoké Mýto
 2 :  4
Těžkoříct
: FC Havana HK
 11 :  3
Nulová Šance
: Bukvice Vysoké Mýto
 2 :  0
Gigantes
: Těžkoříct
 7 :  3
Nulová Šance : FC Havana HK
 2 :  7

 

Skupina I V R P Skóre B
1.  TipsportBar Josefov  4  0  0  14 :  8  12
2.  CF Radobýl Litoměřice  3  0  1  20 :  4  9
3.  Young Blood Prague  2  0  2  10 : 8  6
4.  Bílej Balet  1  0  3  7 :  12  3
5.  SC Boca Sporting HK  0  0  4  3 :  22  0

 

Skupina I - hřiště č. 9
Bílej Balet : TipsportBar Josefov  2 :  3
Young Blood Prague : CF Radobýl Litoměřice  0 :  4
SC Boca Sporting HK : Bílej Balet
 0 :  2
TipsportBar Josefov
: Young Blood Prague
 3 :  2
SC Boca Sporting HK
: CF Radobýl Litoměřice
 0 :  9
Bílej Balet
: Young Blood Prague
 1 :  3
CF Radobýl Litoměřice
: TipsportBar Josefov
 1 :  2
SC Boca Sporting HK
: Young Blood Prague
 0 :  5
Bílej Balet
: CF Radobýl Litoměřice
 2 :  6
SC Boca Sporting HK
: TipsportBar Josefov
 3 :  6

 

Skupina J V R P Skóre B
1.  FC Rumov
 3  1  0  24 :  4 10
2.  Za 5 dvanáct
 3  1  0  21 :  4 10
3.  Active Plejbojs
 2  0  2  6 : 6  6
4.  Azbestové žalúdky (SK)
 1  0  3  4 :  22  3
5.  Název týmu
 0  0  4  1 :  20  0

 

Skupina J - hřiště č. 10
Azbestové žalúdky (SK) : Active Plejbojs  1 :  4
FC Rumov : Název týmu  8 :  0
Za 5 dvanáct : Azbestové žalúdky (SK)
 9 :  0
Active Plejbojs
: FC Rumov
 0 :  3
Za 5 dvanáct
: Název týmu
 7 :  0
Azbestové žalúdky (SK)
: FC Rumov
 0 :  9
Název týmu
: Active Plejbojs
 1 :  2
Za 5 dvanáct
: FC Rumov
 4 :  4
Azbestové žalúdky (SK)
: Název týmu
 3 :  0
Za 5 dvanáct
: Active Plejbojs
 1 :  0

 

Skupina K V R P Skóre B
1.  Medovníci
 4  0  0  15 :  3 12
2.  Krkonoše United Club de F.
 3  0  1  20 :  7  9
3.  Šejbovy kluci
 2  0  2  11 :11  6
4.  Weekend Warriors
 1  0  3  10 :  20  3
5.  FC Krupka
 0  0  4  0 :  15  0

 

Skupina K - hřiště č. 11
Weekend Warriors : Medovníci  0 :  5
Krkonoše United Club de F. : FC Krupka  3 :  0
Šejbovy kluci : Weekend Warriors
 4 :  0
Medovníci
: Krkonoše United Club de F.
 2 :  0
Šejbovy kluci
: FC Krupka
 3 :  0
Weekend Warriors
: Krkonoše United Club de F.
 4 :  11
FC Krupka
: Medovníci
 0 :  3
Šejbovy kluci
: Krkonoše United Club de F.
 1 :  6
Weekend Warriors
: FC Krupka
 3 :  0
Šejbovy kluci
: Medovníci
 2 :  5

 

Skupina L V R P Skóre B
1.  3 promile
 4  0  0  15 :  1 12
2.  Modří kluci
 3  0  1  13 :  6  9
3.  The Gunners
 1  1  2  3 : 9  4
4.  Bar U Čápa
 1  0  3  3 :  10  3
5.  Lucky Stráž
 0  1  3  2 :  10  1

 

Skupina L - hřiště č. 12
Lucky Stráž : Modří kluci  2 :  3
3 promile : Bar U Čápa  4 :  1
The Gunners : Lucky Stráž
 0 :  0
Modří kluci
: 3 promile
 0 :  1
The Gunners
: Bar U Čápa
 1 :  0
Lucky Stráž
: 3 promile
 0 :  6
Bar U Čápa
: Modří kluci
 1 :  5
The Gunners
: 3 promile
 0 :  4
Lucky Stráž
: Bar U Čápa
 0 :  1
The Gunners
: Modří kluci
 2 :  5

 

Skupina M V R P Skóre B
1.  Squadra Azura  4  0  0  18 :  1  12
2.  Black Warriors  3  0  1  14 :  6  9
3.  FC Texas Nové Strašení  2  0  2  3 : 7  6
4.  FC LP 2011 (SK)  0  1  3  6 :  14  1
5.  BC Krbaři  0  1  3  2 :  15  1

 

Skupina M - hřiště č. 3
Squadra Azura : Black Warriors  3  :  1 
FC LP 2011 (SK) : FC Texas Nové Strašecí  1  :  2 
BC Krbaři : Squadra Azura
 0 :  4
Black Warriors
: FC LP 2011 (SK)
 4 :  3
BC Krbaři
: FC Texas Nové Strašecí
 0 :  1
Squadra Azura
: FC LP 2011 (SK)
 6 :  0
FC Texas Nové Strašecí
: Black Warriors
 0 :  1
BC Krbaři
: FC LP 2011 (SK)
 2 :  2
Squadra Azura
: FC Texas Nové Strašecí
 5 :  0
BC Krbaři
: Black Warriors
 0 :  8

 

Skupina N V R P Skóre B
1.  Pampuch team  3  1  0  7 :  0  10
2.  SK Rychnovek  2  1  0  8 :  4  7
3.  Sturm Jižní Město  2  1  0  8 : 5  7
4.  Captain Morfan  1  1  2  6 :  8  4
5.  SKÁČKO  0  0  4  0 :  12  0

 

Skupina N - hřiště č. 4
Pampuch Team : Captain Morgan  0  :  0
SK Rychnovek : Sturn Jižní Město  1  :  1
ESKÁČKO : Pampuch Team
 0 :  3
Captain Morgan
: SK Rychnovek
 2 :  4
ESKÁČKO
: Sturn Jižní Město
 0 :  3
Pampuch Team
: SK Rychnovek
 1 :  0
Sturn Jižní Město
: Captain Morgan
 4 :  1
ESKÁČKO
: SK Rychnovek
 0 :  3
Pampuch Team
: Sturn Jižní Město
 3 :  0
ESKÁČKO
: Captain Morgan
 0 :  3

 

Skupina O V R P Skóre B
1.  FC OHIO  4  0  16 :  0  12
2.  Sporting Jaroměř  3  0  1  14 :  4  9
3.  Nulová tolerance  2  0  2  9 : 5  6
4.  Gremio  1  0  3  14 :  4  3
5.  1. FC EJQM Brno  0  0  4  0 :  21  0

 

Skupina O - hřiště č. 5
1.FC EJM Brno : Gremio  0 :  2
FC OHIO : Nulová Tolerance  1 :  0 
Sporting Jaroměř : 1.FC EJM Brno
 7 :  0 
Gremio
: FC OHIO
 0 :  5 
Sporting Jaroměř
: Nulová Tolerance
 3 :  1
1.FC EJM Brno
: FC OHIO
 0 :  9 
Nulová Tolerance
: Gremio
 5 :  1
Sporting Jaroměř
: FC OHIO
 0 :  1
1.FC EJM Brno
: Nulová Tolerance
 0 :  3 
Sporting Jaroměř
: Gremio
 4 :  2

 

Skupina P V R P Skóre B
1.  FC Antiga Sempre  2  1  0  17 :  7  7
2.  AC Tango  2  1  0  14 :  6  7
3.  Lečo tím (SK)  1  0  2  6 : 12  3
4.  Royal Club  0  0  3  2 :  14  0

 

Skupina P - hřiště č. 6
AC TANGO : FC Antiga Sempre  3 :  3
Lečo Tím (SK) : ROYAL KLUB  1 :  0
AC TANGO
: ROYAL KLUB
 5 :  1
Lečo Tím (SK)
: FC Antiga Sempre
 3 :  6
AC TANGO
: Lečo Tím (SK)
 6 :  2
ROYAL KLUB
: FC Antiga Sempre
 1 :  8

 

Skupina Q V R P Skóre B
1.  Hejno ptáků  3  1  0  7 :  3  10
2.  FK Lochotín  3  0  1  14 :  2  9
3.  Restaurace u Pecků  2  1  1  13 : 5  7
4.  Klub odložených mužů  1  0  2  5 :  16  3
5.  Hattrick Bar  0  0  4  2 :  15  0

 

Skupina Q  - hřiště č. 7
Klub odložených mužů : Hejno Ptáků  1 :  2
FK Lochotín : Hattrick Bar  4 :  1
Restaurace U Pecků : Klub odložených mužů
 6 :  0
Hejno Ptáků
: FK Lochotín
 1 :  0
Restaurace U Pecků
: Hattrick Bar
 5 :  1
Klub odložených mužů
: FK Lochotín
 0 :  8
Hattrick Bar
: Hejno Ptáků
 0 :  2
Restaurace U Pecků
: FK Lochotín
 0 :  2
Klub odložených mužů
: Hattrick Bar
 4 :  0
Restaurace U Pecků
: Hejno Ptáků
 2 :  2

 

Skupina R V R P Skóre B
1.  Los Artilleros  3  1  0 10 : 3  10
2.  1. FC Družba  3  0  1 14 : 6  9
3.  Kladno City  2  1  1 7 : 6  7
4.  KMK Lukaec  1  0  3  4 :  8  3
5.  Svijany   0  0  4  0 :  12  0

 

Skupina R - hřiště č. 9
1.FC Družba : Kladno City  4 :  1
KMK Lukavec : Los Artilleros  0 :  1
Svijany Team : 1.FC Družba  0 :  3
Kladno City : KMK Lukavec  1 :  0
Svijany Team : Los Artilleros  0 :  3
1.FC Družba : KMK Lukavec  6 :  1
Los Artilleros : Kladno City  2 :  2
Svijany Team : KMK Lukavec  0 :  3
1.FC Družba : Los Artilleros  1 :  4
Svijany Team : Kladno City  0 :  3

 

Skupina S V R P Skóre B
1.  Hurican Černožice  3  0  0  9 :  2  9
2.  Waynes team  2  0  1  13 :  4  6
3.  FC Čamlíkov  1  0  2  7 : 14  3
4.  1. FC Slavoj Kladno  0  0  3  4 :  13  0

 

Skupina S - hřiště č. 10
Waynes Team : FC Čamlíkov
 7 :  1
1. FC Slavoj Kladno : Hurican Černožice
 1 :  2
Waynes Team
: Hurican Černožice
 1 :  2
1. FC Slavoj Kladno
: FC Čamlíkov
 2 :  6
Waynes Team
: 1. FC Slavoj Kladno
 5 :  1
Hurican Černožice : FC Čamlíkov  5 :  0



Skupina T V R P Skóre B
1.  ALL IN  4  0  0  13 :  3  12
2.  Fc Najkůl  3  0  1  15 :  3  9
3.  Saintes Bohémians  2  0  2  9 : 10  6
4.  Pěstební dělnice  1  0  3  4 :  11  3
5.  Fc Kudowa (PL)  0  0  4  3 :  17  0

 

Skupina T - hřiště č. 11
All In : Saintes Bohémians
 3 :  1
FC Kudowa (PL) : Pěstební Dělnice
 0 :  1
FC Najkůl : All In
 0 :  1
Saintes Bohémians : FC Kudowa (PL)
 4 :  2
FC Najkůl
: Pěstební Dělnice
 2 :  1
All In
: FC Kudowa (PL)
 3 :  1
Pěstební Dělnice : Saintes Bohémians
 1 :  3 
FC Najkůl
: FC Kudowa (PL)
 9 :  0 
All In
: Pěstební Dělnice
 6 :  1
FC Najkůl
: Saintes Bohémians
 4 :  1

 

Skupina U V R P Skóre B
1.  Jsou to lůzy  2  1  1  6 :  6  7
2.  Šumavská střela  1  2  1  7 :  8  5
3.  AC QUIX
 1  1  2  8 : 7  4

 

Skupina U  - hřiště č. 12
AC QUIX : Jsou to lůzy
 2 :  3
Jsou to lůzy
: Šumavská střela
 1 :  3
Šumavská střela
: AC QUIX
 1 :  1
Jsou to lůzy
: Šumavská střela
 1 :  1
Šumavská střela
: AC QUIX
 2 :  5
AC QUIX
: Jsou to lůzy
 0 :  1

 

 

zpět | 2013-01-13 |


© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi