Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři


Babylon cup 2012 LADIES - SOBOTA 14:00 - 20:30 - RŮŽOVKA

  
 
Pořadí zápasů: 1-4; 2-3; 1-3; 2-4; 1-2; 3-4
 
-
P LADIES A - hřiště č. 1
1  FC Hradec Králové A
2  FK Pěnčín-Turnov
3  MIX Team (Kolín)
4  Kobylky (Jičín)

P LADIES B - hřiště č. 2
1  FC Hradec Králové B
2  (B)SK Jičín
3  Pražandy 
4  Slovan Pardubice

 

Babylon cup 2012 OPEN - SOBOTA 8:30 - 13:30 - RŮŽOVKA


Pořadí zápasů: 1-5; 2-3; 4-1; 5-2; 4-3; 1-2; 3-5; 4-2; 1-3; 4-5 

 

 
P Skupina A - hřiště č. 1
1 Pizzerie Malecí (Nové Město n. M.)
2 Šulekovo (SK)
3 FK Pražský Mnichovice
4 The Chance (Jasenná)
5 FC Xtravaganza (Trutnov)

P Skupina B - hřiště č. 2
1 Doberáci (Kladno)
2 Babylon Jaroměř
3 Spartak Žandov (Praha)
4 Lesná Pes (Ústí n. L.)
5 FC Mládkov (Jaroměř)

P Skupina C - hřiště č. 3
1 Magix (SK - Sereď)
2 Kozel (Turnov)
3 HodyBoss.CZ (Hradec Králové)
4 BFK Ledvinka (Hradec Králové)
5 COYGunners (Častolovice)

P Skupina D - hřiště č. 4
1 White Tiger (HU - Nagyscentjános)
2 Antimuf Pardubice
3 KK Club (Zábřeh)
4 Zelení Šulini (Jablonec n. N.)
5 Plniči Trubiček (Tišnov)

P Skupina E - hřiště č. 5
1 Bezlocho (Jičín)
2 Zdeno Boys (Doksy)
3 Mohykáni Club (SK - Sereď)
4 TopStarTeam (Hradec Králové)
5 Tespo Šumperk 

P Skupina F - hřiště č. 6
1 Výšinka Team (Turnov)
2 Rudolf Polák - Miláno Jaroměř
3 Zátoka sviní (Železnice)
4 FC Dlaždičky (Jaroměř)
5 Slezký Sporting Šebiňho

P Skupina G - hřiště č. 7
1 S.L.Z.A. Žízeň (Chomutov)
2 FK Psi ze Vsi (Liberec)
3 Do počtu (Jaroměř)
4 DRINK team (Nový Bydžov)
5 FC Merkúr (SK - Trnava)

P Skupina H - hřiště č. 8 UT
1 Gigantes (Hradec Králové)
2 Bukvice Vysoké Mýto
3 Těžkoříct (Smiřice)
4 Nulová šance (Jasenná)
5 FC Havana HK 

 

Babylon cup 2012 OPEN - SOBOTA 8:30 - 13:30 - ASVAJ

 
P Skupina I - hřiště č. 9
1 Bílej Balet (Žacléř)
2 Young Blood Prague
3 CF Radovýl Litoměřice
4 SC Boca Sporting HK
5 TipsportBar Josefov

P Skupina J - hřiště č. 10
1  Azbestové žalúdky (SK - Sereď)
2  FC Rumov (Králíky)
3  Název týmu (Pardubice)
4  Za 5 dvanáct (Jaroměř)
5  Active Plejbojs (Jaroměř)

-

P Skupina K - hřiště č. 11
1  FC Weekend Warriors (Praha)
2  Krkonoše United Club de Futból
3  FC Krupka
4  Šejbovy kluci (Pardubice)
5  Medovníci (Chrudim)

-

P Skupina L - hřiště č. 12
1 Lucky Stráž (Stráž n. N.)
2 3 promile (Nechanice)
3 Bar U Čápa (Jičín)
4 The Gunners (Rakovník)
5  Modří Kluci (Náchod)

Babylon cup 2012 OPEN - SOBOTA 14:00 - 19:00 - RŮŽOVKA

 

P Skupina M - hřiště č. 3
1  Squadra Azura (Jičín)
2  FC LP 2011 (SK - Lopušné Pažite)
3  FC Texas Nové Strašecí (Praha)
4  BC Krbaři (Lomnice n. P.)
5  Black Warriors (Česká Lípa)

-

P Skupina N - hřiště č. 4
1  Pampuch Team (Liberec)
2  SK Rychnovek
3  Sturm Jižní Město (Praha)
4  ESKÁČKO (Chrudim)
5  Captain Morgan (Hradec Králové)

-

P Skupina O - hřiště č. 5
1  1. FC EJM Brno
2  FC OHIO (Pardubice)
3  Nulová Tolerance (Praha)
4  Sporting Jaroměř
5  Gremio (Sedlčany)

-

P Skupina P - hřiště č. 6
1  AC Tango (Liberec)
2  Lečo Tím (SK - Bernolákovo)
3  ROYAL CLUB (Kladno)
4  FC Antiga Sempre (Hradec Králové)
5

-

P Skupina Q - hřiště č. 7
1  Klub odložených mužů (Praha)
2  FK Lochotín
3  Hattrick Bar (Jesenice U Prahy)
4  Restaurace U PECKŮ (Praha)
5  Hejno ptáků (Hradec Králové)

 


Babylon cup 2012 OPEN - SOBOTA 14:00 - 19:00 - ASVAJ


P Skupina R - hřiště č. 9
1 1. FC Družba (Vysoké Mýto)
2  KMK Lukavec
3  Los Artilleros (Hradec Králové)
4  Svijany Team (Mnichovo Hradiště)
5  Kladno City

-

P Skupina S - hřiště č. 10
1  Wayne's Team (Nové Město n. M.)
2  1. FC Slavoj Kladno 
3  Hurican Černožice
4  FC Čamlíkov (Zlín)
5

-

P Skupina T - hřiště č. 11
1  All Inn (Praha)
2  FC Kudowa (PL)
3  Pěstební dělnice (Praha)
4  FC NAJKŮL (Trutnov)
5  Saintes Bohémians (Praha) 

-

P Skupina U - hřiště č. 12
1 AC QUIX (Praha)
2  JSOU TO LŮZY (Poděbrady)
3  Šumavská střela (Blatná)
4  FC Pivní Rohlíci (Praha)
5  F.C. Einherjové (Praha)




Babylon cup 2012 OPEN - NEDĚLE 8:00 - 11:30 - RŮŽOVKA


P FINAL A - hřiště č. 1
1 1.A
2 2.U
3 2.I
4 Vítěz 2. šance
5 3.3. M,N,O,P,Q

-

P FINAL B - hřiště č. 2
1 1.B
2 2.T
3 2.H
4 Finalista 2. šance
5 2.3. M,N,O,P,Q

-

P FINAL C - hřiště č. 3
1 1.C
2 2.S
3 2.G
4 3.3. I,J,K,L
5 1.3. M,N,O,P,Q

-

P FINAL D - hřiště č. 4
1 1.D
2 1.U
3 2.R
4 2.F
5 2.3. I,J,K,L

 



Babylon cup 2012 OPEN - NEDĚLE 11:30 - 15:00 - RŮŽOVKA
 

P FINAL E - hřiště č. 1
1 1.E
2 1.T
3 2.J
4 2.D
5 4.3. M,N,O,P,Q

-

P FINAL F - hřiště č. 2
1 1.F
2 1.S
3 2.P
4 2.Q
5 2.3. A,B,C,D

-

P FINAL G - hřiště č. 3
1 1.G
2 1.R
3 2.O
4 2.B
5 1.3. I,J,K,L

-

P FINAL H - hřiště č. 4
1 1.H
2 1.Q
3 2.N
4 2.C
5 1.3. E,F,G,H

-

P FINAL I - hřiště č. 5
1 1.I
2 1.P
3 2.M
4 2.A
5 2.3. E,F,G,H

-

P FINAL J - hřiště č. 6
1 1.J
2 1.O
3 2.L
4 3.3. E,F,G,H
5 1.3. R,S,T,U

-

P FINAL K - hřiště č. 7
1 1.K
2 1.N
3 2.E
4 1.3. A,B,C,D
5 2.3. R,S,T,U

-
P FINAL L - hřiště č. 8 UT
1 1.L
2 1.M
3 2.K
4 3.3. A,B,C,D
5 3.3. R,S,T,U


Babylon cup 2012 OPEN - NEDĚLE 15:00 - 18:00 RŮŽOVKA 

PLAY OFF - TOP 32 


15:20
1. FINAL A 2. FINAL K hř. č. 1
1. FINAL B 1.3. FINAL J,K,L hř. č. 2
1. FINAL C 2.3. FINAL J,K,L hř. č. 3
2. FINAL G 2. FINAL H hř. č. 4
2. FINAL I 2. FINAL J hř. č. 5
1. FINAL D 1.3. FINAL G,H,I hř. č. 6
1. FINAL E 2.3. FINALG,H,I hř. č. 7
1. FINAL F  2. FINAL L  hř. č. 8
15:50
1. FINAL G 2. FINAL E hř. č. 1
1. FINAL H 2.3. FINAL D,E,F hř. č. 2
1. FINAL I 1.3.  FINAL D,E,F hř. č. 3
2. FINAL A 2. FINAL B hř. č. 4
2. FINAL C 2. FINAL D hř. č. 5
1. FINAL J 2.3. FINAL A,B,C hř. č. 6
1. FINAL K 1.3. FINAL A,B,C hř. č. 7
1. FINAL L  2. FINAL F  hř. č. 8

zpět | 2012-07-05 |


© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi