Slide show
pořadatel TJ Jiskra Jaroměř
hlavní partneři Hlavní partneři
partneři Partneři
mediální partneři Mediální partneři

 

Výsledky Babylon cupu 2011!

 

Vítěz Babylon cupu 2011 - Rudolf Polák - Miláno Jaroměř

Vítezem 3. ročníku mužské kategorie OPEN se stal domácí tým Rudolf Polák - Miláno Jaroměř, který ve finále porazil tým Nulové tolerance z Prahy a po zisku třetího a druhého místa v předchozích letech si vybojoval ze 112 týmů místo nejvyšší! 3. místo vybojoval tým CF Radobýl Litoměřice, který porazil rovněž kvalitní tým OHIO Sezemice.

LADIES kategorii žen ovládl tým Čívických štětek, který prošel turnajem bez jedinného zaváhání a ve finále si před bohatou diváckou kulisou zajistil titul, když porazil tým Hradec Králové B. 

V dětské kategorii si prvenství zajistil tradiční účastník tým Broumovská fotbalová školička, před druhou Jaroměří a třetím týmem Boca Chotěboř.

 

KATEGORIE LADIES
                         
SOBOTA 13:30 -21:00
                         
                         
Skupina LADIES A PZ Skóre   B
1.  Čívické štětky 5 5 0 0 23 : 2 15
2.  FC Hradec Králové "A" 5 3 1 1 13 : 2 10
3.  Pohroma 5 2 2 1 6 : 3 8
4.  FK Pardubice 5 1 2 2 2 : 11 5
5.  (B)SK 5 1 1 3 2 : 11 4
6.  La Tralalalala 5 0 0 5 0 : 17 1
                         
Výsledky skupiny LADIES A
(B)SK : La Tralalalala 1 : 0
Pohroma : FK Pardubice 0 : 0
FC HK "A"
: Čívické štětky 0 : 2
La Tralalalala : FK Pardubice 0 : 1
(B)SK : FC HK "A" 0 : 5
Čívické štětky : Pohroma 3 : 2
FC HK "A"
: La Tralalalala 6 : 0
(B)SK : FK Pardubice 1 : 1
FC HK "A"
: Pohroma 0 : 0
La Tralalalala : Čívické štětky 0 : 6
FK Pardubice : FC HK "A"
0 : 2
Čívické štětky : (B)SK 4 : 0
Pohroma : La Tralalalala 3 : 0
FK Pardubice : Čívické štětky 0 : 8
Pohroma : (B)SK 1 : 0
                         
                         
                         
                         
 P  Skupina LADIES B PZ Skóre   B
1.  FC Hradec Králové B 5 4 1 0 14 : 1 13
2.  AC Gamaspol Jeseník 5 3 2 0 5 : 0 11
3.  Dvorandy 5 3 0 2 24 : 5 9
4.  MFK Topolčany (SK) 5 2 0 3 8 : 13 6
5.  Kobylky 5 0 2 3 2 : 18 2
6.  Baletky ze SAMu 5 0 1 4 3 : 17 1
                         
Výsledky skupiny LADIES B
MFK Topolčany (SK) : Baletky ze SAMu 2 : 1
AC Gamaspol Jeseník : FC Hradec Králové B 0 : 0
Kobylky : Dvorandy 0 : 9
Baletky ze SAMu : FC Hradec Králové B 0 : 5
MFK Topolčany (SK) : Kobylky 4 : 0
Dvorandy : AC Gamaspol Jeseník 0 : 3
Kobylky : Baletky ze SAMu 2 : 2
MFK Topolčany (SK) : FC Hradec Králové B 1 : 3
Kobylky : AC Gamaspol Jeseník 0 : 0
Baletky ze SAMu : Dvorandy 0 : 7
FC Hradec Králové B : Kobylky 3 : 0
Dvorandy : MFK Topolčany (SK) 8 : 1
AC Gamaspol Jeseník : Baletky ze SAMu 1 : 0
FC Hradec Králové B : Dvorandy 1 : 0
AC Gamaspol Jeseník : MFK Topolčany (SK) 1 : 0
                         
                         
PLAY OFF LADIES 
                         
ČTVRTFINÁLE       
Čívické štětky : MFK Topolčany (SK)  5 :  1
FC HK "A" : Dvorandy  2 :  1p
Pohroma : AC Gamaspol Jeseník  1 :  0
FK Pardubice : FC HK "B"  2 :  3
                         
SEMIFINÁLE        
Čívické štětky : FC HK "A"  3 :  1
Pohroma : FC HK "B"  0 :  1
                         
O 3. MÍSTO         
Pohroma : FC HK "A"  0 :  3
                         
FÍNÁLE
Čívické štětky : FC HK "B"  3 :  1
                         
                         
                         
                         
KATEGORIE JUNIOR
                         
NEDĚLE 8:30 - 14:30
                         
                         
Skupina JA PZ Skóre   B
1.  Broumovská FŠ 5 5 0 0 26 : 4 15
2.  Jiskra Jaroměř  5 2 2 1 18 : 8 8
3.  FK Boca 5 2 2 1 9 : 8 8
4.  TJ Jiskra Litomyšl 5 2 1 2 18 : 9 7
5.  FU Čelechovice na Hané 5 1 1 3 5 : 20 4
6.  SK Jankov 5 0 0 5 6 : 33 0
                         
Výsledky skupiny JA
Jiskra Jaroměř  Broumovská FŠ 2 3
TJ Jiskra Litomyšl FK Boca 2 3
FU Čelechovice SK Jankov 3 1
Broumovská FŠ FK Boca 1 0
Jiskra Jaroměř  FU Čelechovice 9 0
SK Jankov TJ Jiskra Litomyšl 0 7
FU Čelechovice Broumovská FŠ 0 4
Jiskra Jaroměř  FK Boca 0 0
FU Čelechovice TJ Jiskra Litomyšl 0 4
Broumovská FŠ SK Jankov 15 0
FK Boca FU Čelechovice 2 2
SK Jankov Jiskra Jaroměř  2 4
TJ Jiskra Litomyšl Broumovská FŠ 2 3
FK Boca SK Jankov 4 3
TJ Jiskra Litomyšl Jiskra Jaroměř  3 3
                         
                         
                         
                         
KATEGORIE OPEN
                         
                         
ZÁKLADNÍ SKUPINY A - M
SOBOTA 8:30 - 13:30
                         
                         
Skupina A PZ V R P Skóre B
1.  Rudolf Polák - Miláno 4 3 0 1 17 : 7 9
2.  Looser s.r.o 4 2 1 1 17 : 9 7
3.  FC Loko. Č. Budějovice 4 2 1 1 15 : 11 7
4.  Squadra Azura 4 2 0 2 8 : 12 6
5.  Kondoríci (SK) 4 0 0 4 5 : 23 0
                         
Výsledky skupiny A
Kondoríci (SK) : Looser s.r.o 2 : 9
Squadra Azura : Rudolf Polák - Miláno 0 : 3
FC Loko. Č. Budějovice : Kondoríci (SK) 5 : 1
Looser s.r.o : Squadra Azura 1 : 2
FC Loko. Č. Budějovice : Rudolf Polák - Miláno 2 : 7
Kondoríci (SK) : Squadra Azura 2 : 5
Rudolf Polák - Miláno : Looser s.r.o 3 : 5
FC Loko. Č. Budějovice : Squadra Azura 6 : 1
Kondoríci (SK) : Rudolf Polák - Miláno 0 : 4
FC Loko. Č. Budějovice : Looser s.r.o 2 : 2
                         
                         
                         
                         
Skupina B PZ V R P Skóre B
1.  Bad Boys Nechanice 4 3 1 0 15 : 4 10
2.  PP Pohony 4 2 2 0 8 : 2 8
3.  Active Plejbojs 4 2 1 1 7 : 5 7
4.  Gerapa 4 1 0 3 11 : 12 3
5.  Klub odložených mužů 4 0 0 4 3 : 21 0
                         
Výsledky skupiny B
Active Plejbojs : Klub odložených mužů 4 : 2
Bad Boys Nechanice : PP Pohony 1 : 1
Gerapa : Active Plejbojs 1 : 2
Klub odložených mužů : Bad Boys Nechanice 0 : 7
Gerapa : PP Pohony 0 : 3
Active Plejbojs : Bad Boys Nechanice 0 : 1
PP Pohony : Klub odložených mužů 3 : 0
Gerapa : Bad Boys Nechanice 3 : 6
Active Plejbojs : PP Pohony 1 : 1
Gerapa : Klub odložených mužů 7 : 1
                         
                         
                         
                         
Skupina C PZ V R P Skóre B
1.  Výšinka team 4 4 0 0 9 : 2 12
2.  Plniči Trubiček 4 3 0 1 11 : 4 9
3.  Šumavská střela 4 2 0 2 11 : 10 6
4.  Pacovský 4 1 0 3 5 : 10 3
5.  1.FC Najetič 4 0 0 4 4 : 14 0
                         
Výsledky skupiny C
Výšinka team : 1.FC Najetič 3 : 0
Plniči Trubiček : Pacovský 4 : 0
Šumavská střela : Výšinka team 1 : 3
1.FC Najetič : Plniči Trubiček 1 : 4
Šumavská střela : Pacovský 5 : 2
Výšinka team : Plniči Trubiček 2 : 1
Pacovský : 1.FC Najetič 3 : 0
Šumavská střela : Plniči Trubiček 1 : 2
Výšinka team : Pacovský 1 : 0
Šumavská střela : 1.FC Najetič 4 : 3
                         
                         
                         
                         
Skupina D PZ V R P Skóre B
1.  FC Najkůl 3 3 0 0 17 : 4 9
2.  FC Rumov 3 2 0 1 12 : 7 6
3.  Stará dáma 3 1 0 2 10 : 7 3
4.  Fc Jaroměř 3 0 0 3 2 : 23 0
                         
                         
Výsledky skupiny D
Fc Jaroměř : FC Rumov 1 : 6
Stará dáma : FC Najkůl 1 : 3
Stará dáma : FC Rumov 2 : 4
FC Najkůl : Fc Jaroměř 10 : 1
Stará dáma : Fc Jaroměř 7 : 0
FC Najkůl : FC Rumov 4 : 2
                         
                         
                         
Skupina E PZ V R P Skóre B
1.  Sporting Šebinho 4 3 1 0 8 : 1 10
2.  Chlamidie 4 2 1 1 6 : 3 7
3.  FK Výkop 4 2 0 2 5 : 4 6
4.  FC Mládkov 4 1 0 3 1 : 8 3
5.  Lečo tím (SK) 4 1 0 3 5 : 9 3
                         
Výsledky skupiny E
FK Výkop : Chlamidie 2 : 0
FC Mládkov : Sporting Šebinho 0 : 4
Lečo tím (SK) : FK Výkop 3 : 1
Chlamidie : FC Mládkov 2 : 0
Lečo tím (SK) : Sporting Šebinho 1 : 3
FK Výkop : FC Mládkov 2 : 0
Sporting Šebinho : Chlamidie 0 : 0
Lečo tím (SK) : FC Mládkov 0 : 1
FK Výkop : Sporting Šebinho 0 : 1
Lečo tím (SK) : Chlamidie 1 : 4
                         
                         
                         
                         
Skupina F PZ V R P Skóre B
1.  AS Východ (SK) 4 4 0 0 16 : 4 12
2.  Academix 4 3 0 1 9 : 2 9
3.  Young Blood Prague 4 2 0 2 14 : 9 6
4.  KMK Lukavec 4 1 0 3 5 : 16 3
5.  Do počtu 4 0 0 4 5 : 18 0
                         
Výsledky skupiny F
Academix : Do počtu 5 : 1
AS Východ (SK) : Young Blood Prague 5 : 3
KMK Lukavec : Academix 0 : 1
Do počtu : AS Východ (SK) 1 : 4
KMK Lukavec : Young Blood Prague 1 : 6
Academix : AS Východ (SK) 0 : 1
Young Blood Prague : Do počtu 5 : 0
KMK Lukavec : AS Východ (SK) 0 : 6
Academix : Young Blood Prague 3 : 0
KMK Lukavec : Do počtu 4 : 3
                         
                         
                         
                         
Skupina G PZ V R P Skóre B
1.  The Gunners 4 2 2 0 10 : 4 8
2.  All in 4 2 0 2 13 : 7 6
3.  Azbestové žalúdky (SK) 4 0 2 2 3 : 15 2
                         
Výsledky skupiny G
The Gunners : Azbes. žalúdky (SK) 2 : 2
The Gunners : All in 2 : 1
Azbestové žalúdky (SK) : All in 0 : 4
The Gunners : Azbest. žalúdky (SK) 1 : 1
The Gunners : All in 5 : 0
Azbest. žalúdky (SK) : All in 0 : 8
                         
                         
                         
                         
Skupina H PZ V R P Skóre B
1.  FC Bezlocho 4 4 0 0 16 : 3 12
2.  AC ROMA 4 3 0 1 13 : 8 9
3.  AFK Druháci 4 2 0 2 7 : 10 6
4.  Starý Kanón 4 0 1 3 9 : 14 1
5.  FC KANMIKKA 4 0 1 3 6 : 16 1
                         
Výsledky skupiny H
FC Bezlocho : AC ROMA 4 : 0
FC KANMIKKA : AFK Druháci 1 : 2
Starý Kanón : FC Bezlocho 1 : 3
AC ROMA   FC KANMIKKA 5 : 0
Starý Kanón   AFK Druháci 1   3
FC Bezlocho   FC KANMIKKA 5   1
AFK Druháci   AC ROMA 1   4
Starý Kanón : FC KANMIKKA 4 : 4
FC Bezlocho : AFK Druháci 4 : 1
Starý Kanón : AC ROMA 3 : 4
                         
                         
                         
                         
Skupina I PZ V R P Skóre B
1.  Benfica Trnava (SK) 3 3 0 0 9 : 0 9
2.  Pampuch Team 3 2 0 1 5 : 3 6
3.  FC Viničky Krucemburk 3 1 0 2 4 : 5 3
4.  Bílý Balet 3 0 0 3 1 : 11 0
                         
Výsledky skupiny I
Benfica Trnava (SK) : Pampuch Team 2 : 0
FC Viničky Krucemburk : Benfica Trnava (SK) 0 : 3
FC Viničky Krucemburk : Bílý Balet 4 : 0
Bílý Balet : Pampuch Team 1 : 3
Benfica Trnava (SK) : Bílý Balet 4 : 0
FC Viničky Krucemburk : Pampuch Team 0 : 2
                         
                         
                         
                         
Skupina J PZ V R P Skóre B
1.  CF Sporting 4 3 1 0 11 : 4 10
2.  Top Star Team 4 2 1 1 10 : 7 7
3.  Inferno Mladá Boleslav 4 1 3 0 5 : 4 6
4.  Těžkoříct 4 1 0 3 2 : 9 3
5.  OKI B Pardubice 4 0 1 3 1 : 5 1
                         
Výsledky skupiny J
CF Sporting : Těžkoříct 4 : 1
OKI B Pardubice : Inferno Mladá Boleslav 0 : 0
Top Star Team : CF Sporting 1 : 4
Těžkoříct : OKI B Pardubice 1 : 0
Top Star Team : Inferno Mladá Boleslav 3 : 3
CF Sporting : OKI B Pardubice 2 : 1
Inferno Mladá Boleslav : Těžkoříct 1 : 0
Top Star Team : OKI B Pardubice 2 : 0
CF Sporting : Inferno Mladá Boleslav 1 : 1
Top Star Team : Těžkoříct 4 : 0
                         
                         
                         
                         
Skupina K PZ V R P Skóre B
1.  OK Interiér Pardubice 4 4 0 0 21 : 4 12
2.  Somelieri (SK) 4 2 0 2 14 : 9 6
3.  ACS Jasenná 4 1 2 1 4 : 3 5
4.  FC Predators 4 1 1 2 8 : 9 4
5.  Synové výčepu 4 0 1 3 0 : 22 1
                         
Výsledky skupiny K
ACS Jasenná : Somelieri (SK) 3 : 0
FC Predators : Synové výčepu 4 : 0
OK Interiér Pardubice : ACS Jasenná 2 : 0
Somelieri (SK) : FC Predators 3 : 2
OK Interiér Pardubice : Synové výčepu 10 : 0
ACS Jasenná : FC Predators 1 : 1
Synové výčepu : Somelieri (SK) 0 : 8
OK Interiér Pardubice : FC Predators 5 : 1
ACS Jasenná : Synové výčepu 0 : 0
OK Interiér Pardubice : Somelieri (SK) 4 : 3
                         
                         
                         
                         
Skupina L PZ V R P Skóre B
1.  AC Sextons 94 4 3 1 0 18 : 7 10
2.  Hurican Černožice 4 3 1 0 13 : 7 10
3.  FC Démoni Česká Lípa 4 2 0 2 7 : 10 6
4.  FC Alkohol Vršovice 4 1 0 3 10 : 12 3
5.  Antimuf Pardubice 4 0 0 4 6 : 18 0
                         
Výsledky skupiny L
FC Démoni Česká Lípa : AC Sextons 94 1 : 6
FC Alkohol Vršovice : Hurican Černožice 0 : 2
Antimuf Pardubice : FC Démoni Česká Lípa 0 : 1
AC Sextons 94 : FC Alkohol Vršovice 5 : 1
Antimuf Pardubice : Hurican Černožice 2 : 5
FC Démoni Česká Lípa : FC Alkohol Vršovice 3 : 1
Hurican Černožice : AC Sextons 94 3 : 3
Antimuf Pardubice : FC Alkohol Vršovice 2 : 8
FC Démoni Česká Lípa : Hurican Černožice 2 : 3
Antimuf Pardubice : AC Sextons 94 2 : 4
                         
                         
                         
                         
Skupina M PZ V R P Skóre B
1.  Bukvice 4 4 0 0 15 : 2 12
2.  FC Santus Dobruška 4 3 0 1 11 : 3 9
3.  Zelení Šulini 4 2 0 2 9 : 7 6
4.  O.A Arrows 4 1 0 3 7 : 6 3
5.  SK Jezbiny 4 0 0 4 1 : 25 0
                         
Výsledky skupiny M
Bukvice : O.A Arrows 2 : 0
SK Jezbiny : Zelení Šulini 0 : 4
FC Santus Dobruška : Bukvice 0 : 1
O.A Arrows : SK Jezbiny 7 : 0
FC Santus Dobruška : Zelení Šulini 5 : 2
Bukvice : SK Jezbiny 10 : 1
Zelení Šulini : O.A Arrows 2 : 0
FC Santus Dobruška : SK Jezbiny 4 : 0
Bukvice : Zelení Šulini 2 : 1
FC Santus Dobruška : O.A Arrows 2 : 0
                         
                         
                         
                         
ZÁKLADNÍ SKUPINY N - R
SOBOTA 14:00 - 19:00
                         
                         
Skupina N PZ V R P Skóre B
1.  Babylon Jaroměř 4 3 1 0 22 : 4 10
2.  BFK Ledvinka 4 2 1 1 11 : 9 7
3.  AC Los Fuňdos 4 2 0 2 14 : 7 6
4.  Mohykáni Club (SK) 4 2 0 2 8 : 8 6
5.  Fc Pivní Rohlíci 4 0 0 4 1 : 28 0
                         
Výsledky skupiny N
Fc Pivní Rohlíci : BFK Ledvinka 1 : 3
Babylon Jaroměř : Mohykáni Club (SK) 2 : 0
AC Los Fuňdos : Fc Pivní Rohlíci 7 : 0
BFK Ledvinka : Babylon Jaroměř 3 : 3
AC Los Fuňdos : Mohykáni Club (SK) 5 : 1
Fc Pivní Rohlíci : Babylon Jaroměř 0 : 15
Mohykáni Club (SK) : BFK Ledvinka 4 : 1
AC Los Fuňdos : Babylon Jaroměř 1 : 2
Fc Pivní Rohlíci : Mohykáni Club (SK) 0 : 3
AC Los Fuňdos : BFK Ledvinka 1 : 4
                         
                         
                         
                         
Skupina O PZ V R P Skóre B
1.  Na krajíčku 4 4 0 0 14 : 5 12
2.  MK Jihlava 4 2 1 1 12 : 5 7
3.  FC Joga Players MB 4 1 2 1 8 : 6 5
4.  FC Balonka 4 0 2 2 3 : 12 2
5.  Sebranka 4 0 1 3 8 : 17 1
                         
Výsledky skupiny O
FC Balonka : MK Jihlava 0 : 5
FC Joga Players MB : Sebranka 5 : 1
Na krajíčku : FC Balonka 4 : 0
MK Jihlava : FC Joga Players MB 1 : 1
Na krajíčku : Sebranka 4 : 2
FC Balonka : FC Joga Players MB 0 : 0
Sebranka : MK Jihlava 2 : 5
Na krajíčku : FC Joga Players MB 4 : 2
FC Balonka : Sebranka 3 : 3
Na krajíčku : MK Jihlava 2 : 1
                         
                         
                         
                         
Skupina P PZ V R P Skóre B
1.  FC OHIO 4 4 0 0 16 : 0 12
2.  Fk Psi ze vsi 4 3 0 1 15 : 2 9
3.  Smrtiácí golostroj (SK) 4 2 0 2 3 : 6 6
4.  Kobra 11 4 1 0 3 4 : 14 3
5.  Slovan (SK) 4 0 0 4 1 : 17 0
                         
Výsledky skupiny P
Slovan (SK) : Fk Psi ze vsi 0 : 7
FC OHIO : Kobra 11 6 : 0
Smrtiácí golostroj (SK) : Slovan (SK) 2 : 1
Fk Psi ze vsi : FC OHIO 0 : 1
Smrtiácí golostroj (SK) : Kobra 11 1 : 0
Slovan (SK) : FC OHIO 0 : 5
Kobra 11 : Fk Psi ze vsi 1 : 7
Smrtiácí golostroj (SK) : FC OHIO 0 : 4
Slovan (SK) : Kobra 11 0 : 3
Smrtiácí golostroj (SK) : Fk Psi ze vsi 0 : 1
                         
                         
                         
                         
Skupina Q PZ V R P Skóre B
1.  Ac Tango 4 3 0 1 18 : 2 9
2.  Nulová tolerance 4 3 0 1 13 : 9 9
3.  Rapid (PL) 4 2 0 2 14 : 7 6
4.  SK Rychnovek 4 2 0 2 10 : 11 6
5.  FC Radicals 4 0 0 4 3 : 29 0
                         
Výsledky skupiny Q
Ac Tango : FC Radicals 10 : 0
SK Rychnovek : Rapid (PL) 1 : 6
Nulová tolerance : Ac Tango 1 : 5
FC Radicals : SK Rychnovek 2 : 7
Nulová tolerance : Rapid (PL) 3 : 2
Ac Tango : SK Rychnovek 0 : 1
Rapid (PL) : FC Radicals 6 : 0
Nulová tolerance : SK Rychnovek 3 : 1
Ac Tango : Rapid (PL) 3 : 0
Nulová tolerance : FC Radicals 6 : 1
                         
                         
                         
                         
Skupina R PZ V R P Skóre B
1.  FK Lochotín 4 4 0 0 31 : 4 12
2.  Lesná pes  4 3 0 1 14 : 9 9
3.  FC Odborníci 4 2 0 2 11 : 15 6
4.  BC Krbaři 4 1 0 3 15 : 20 3
5.  Čelechovice team 4 0 0 4 2 : 25 0
                         
Výsledky skupiny R
FC Odborníci : Lesná pes  1 : 5
Čelechovice team : FK Lochotín 1 : 11
BC Krbaři : FC Odborníci 4 : 8
Lesná pes  : Čelechovice team 5 : 0
BC Krbaři : FK Lochotín 2 : 8
FC Odborníci : Čelechovice team 2 : 0
FK Lochotín : Lesná pes  6 : 1
BC Krbaři : Čelechovice team 7 : 1
FC Odborníci : FK Lochotín 0 : 6
BC Krbaři : Lesná pes  2 : 3
                         
                         
                         
                         
Skupina S PZ V R P Skóre B
1.  Hejno ptáků 4 3 1 0 8 : 5 10
2.  Soca Warriors (SK) 4 3 0 1 11 : 8 9
3.  FC Antiga Sempre 4 2 0 2 22 : 9 6
4.  XANTO team (SK) 4 1 0 3 5 : 10 3
5.  DEMO 4 0 1 3 3 : 17 1
                         
Výsledky skupiny S
XANTO team (SK) : Hejno ptáků 0 : 1
FC Antiga Sempre : Soca Warriors (SK) 4 : 5
DEMO : XANTO team (SK) 0 : 3
Hejno ptáků : FC Antiga Sempre 3 : 2
DEMO : Soca Warriors (SK) 0 : 1
XANTO team (SK) : FC Antiga Sempre 0 : 5
Soca Warriors (SK) : Hejno ptáků 1 : 2
DEMO : FC Antiga Sempre 1 : 11
XANTO team (SK) : Soca Warriors (SK) 2 : 4
DEMO : Hejno ptáků 2 : 2
                         
                         
                         
                         
Skupina T PZ V R P Skóre B
1.  CF Radobýl Litoměřice 4 4 0 0 22 : 6 12
2.  DRINK team 4 3 0 1 16 : 3 9
3.  1.FC Družba 4 2 0 2 5 : 7 6
4.  Lucky Looser 4 1 0 3 11 : 13 3
5.  FC Arvato Stochov 4 0 0 4 6 : 31 0
                         
Výsledky skupiny T
DRINK team : FC Arvato Stochov 7 : 0
1.FC Družba : Lucky Looser 1 : 0
CF Radobýl Litoměřice : DRINK team 2 : 1
FC Arvato Stochov : 1.FC Družba 1 : 3
CF Radobýl Litoměřice : Lucky Looser 5 : 0
DRINK team : 1.FC Družba 2 : 0
Lucky Looser : FC Arvato Stochov 10 : 1
CF Radobýl Litoměřice : 1.FC Družba 4 : 1
DRINK team : Lucky Looser 6 : 1
CF Radobýl Litoměřice : FC Arvato Stochov 11 : 4
                         
                         
                         
                         
Skupina U PZ V R P Skóre B
1.  Fc Pivní Lázně 4 4 0 0 19 : 8 12
2.  Tipsportbar Josefov  4 2 1 1 8 : 8 7
3.  Zelená Žába 4 1 1 2 8 : 15 4
4.  Inter Lotyšák 4 1 0 3 7 : 10 3
5.  Smirnoff 4 1 0 3 14 : 12 3
                         
Výsledky skupiny U
Fc Pivní Lázně : Zelená Žába 6 : 2
Tipsportbar Josefov  : Smirnoff 3 : 2
Inter Lotyšák : Fc Pivní Lázně 1 : 4
Zelená Žába : Tipsportbar Josefov  0 : 0
Inter Lotyšák : Smirnoff 2 : 0
Fc Pivní Lázně : Tipsportbar Josefov  5 : 2
Smirnoff : Zelená Žába 9 : 3
Inter Lotyšák : Tipsportbar Josefov  1 : 3
Fc Pivní Lázně : Smirnoff 4 : 3
Inter Lotyšák : Zelená Žába 3 : 0
                         
                         
                         
                         
Skupina V PZ V R P Skóre B
1.  Tespo Šumperk 4 4 0 0 13 : 2 12
2.  FC 83 Příbram 4 3 0 1 10 : 4 9
3.  Šidláci 4 2 0 2 6 : 9 6
4.  Manchester City 08 4 0 1 3 3 : 8 1
5.  FC Atleto Praha 4 0 1 3 3 : 12 1
                         
Výsledky skupiny V
FC Atleto Praha : Šidláci 1 : 2
FC 83 Příbram : Manchester City 08 2 : 0
Tespo Šumperk : FC Atleto Praha 6 : 0
Šidláci : FC 83 Příbram 1 : 5
Tespo Šumperk : Manchester City 08 3 : 1
FC Atleto Praha : FC 83 Příbram 1 : 3
Manchester City 08 : Šidláci 1 : 2
Tespo Šumperk : FC 83 Příbram 2 : 0
FC Atleto Praha : Manchester City 08 1 : 1
Tespo Šumperk : Šidláci 2 : 1
                         
                         
                         
                         
Skupina W PZ V R P Skóre B
1.  Bamboocha Dřevíč 4 4 0 0 9 : 1 12
2.  Wayne´s team 4 3 0 1 9 : 5 9
3.  ProMílé team 4 2 0 2 8 : 4 6
4.  Notorlet Lázně 4 1 0 3 6 : 10 3
5.  1.FC Květnice Tišnov 4 0 0 4 0 : 12 0
                         
Výsledky skupiny W
Wayne´s team : Notorlet Lázně 3 : 2
1.FC Květnice Tišnov : ProMílé team 0 : 3
Bamboocha Dřevíč : Wayne´s team 2 : 1
Notorlet Lázně : 1.FC Květnice Tišnov 3 : 0
Bamboocha Dřevíč : ProMílé team 1 : 0
Wayne´s team : 1.FC Květnice Tišnov 3 : 0
ProMílé team : Notorlet Lázně 4 : 1
Bamboocha Dřevíč : 1.FC Květnice Tišnov 3 : 0
Wayne´s team : ProMílé team 2 : 1
Bamboocha Dřevíč : Notorlet Lázně 3 : 0
                         
                         
                         
                         
HOSTINEC RŮŽOVKA 2. ŠANCE
                         
PŘEDKOLO
FC Atleto Praha : Smirnoff 0 : 1  
                         
OSMIFINÁLE
Squadra Azura : Antimuf Pardubice 1 : 0  
Stará dáma : Viničky Krucemnurk 1 : 0  
Sebranka : Starý Kanón 1 : 0  
Mládkov : FC Joga Players MB 0 : 1  
FC Balonka : Mohykáni klub (SK) 1 : 0  
Lucky loosers : Xanto team (SK) 1 : 0  
FC Odborníci : Synové výčepu 1 : 0  
Zelená žába : Smirnoff 0 : 1  
                         
                         
ČTRTFINÁLE
Squadra Azura : Stará dáma 0 : 1  p.
Sebranka : FC Joga Players MB 1 : 0  
FC Balonka : Lucky loosers 1 : 0  
FC Odborníci : Smirnoff 0 : 1  
                         
                         
SEMIFINÁLE
Stará dáma : Sebranka 0 : 1  
FC Balonka : Smirnoff 1 : 0  
                         
                         
FÍNÁLE
Sebranka : FC Balonka 0 : 1  
                         
                         
                         
                         
SEMIFINÁLOVÉ SKUPINY SF A - SF F
NEDĚLE 7:30 - 11:00
                         
                         
P FINAL A PZ V R P skóre B
1. CF Rádobýl Litoměřice 4 4 0 0 20 : 1 12
2. Rudolf Polák - Miláno 4 3 0 1 11 : 6 9
3. Rapid (PL) 4 1 0 3 6 : 13 3
4. Balonka 4 1 0 3 4 : 17 3
5. FC Santus Dobruška 4 1 0 3 2 : 6 3
                         
                         
Skupina SF A - hřiště č. 1
Rudolf Polák - Miláno : Rapid (PL) 2 : 1
CF Rádobýl Litoměřice : FC Santus Dobruška 1 : 0
Balonka : Rudolf Polák - Miláno 1 : 6
Rapid (PL) : CF Rádobýl Litoměřice 1 : 7
Balonka : FC Santus Dobruška 0 : 1
Rudolf Polák - Miláno : CF Rádobýl Litoměřice 0 : 4
FC Santus Dobruška : Rapid (PL) 1 : 2
Balonka : CF Rádobýl Litoměřice 0 : 8
Rudolf Polák - Miláno : FC Santus Dobruška 3 : 0
Balonka : Rapid (PL) 3 : 2
                         
                         
                         
                         
P FINAL B PZ V R P skóre B
1. Bad Boys Nechanice 4 3 1 0 11 : 1 10
2. Na krajíčku 4 3 1 0 8 : 2 10
3. Sebranka 4 2 0 2 9 : 6 6
4. ACS Jasenná 4 1 0 3 4 : 11 3
5. Academix 4 0 0 4 0 : 12 0
                         
                         
Skupina SF B - hřiště č. 7 UT
Bad Boys Nechanice : ACS Jasenná 4 : 0
Na krajíčku : Academix 3 : 0
Sebranka : Bad Boys Nechanice 1 : 4
ACS Jasenná : Na krajíčku 1 : 3
Sebranka : Academix 3 : 0
Bad Boys Nechanice : Na krajíčku 0 : 0
Academix : ACS Jasenná 0 : 3
Sebranka : Na krajíčku 1 : 2
Bad Boys Nechanice : Academix 3 : 0
Sebranka : ACS Jasenná 4 : 0
                         
                         
                         
                         
P FINAL C PZ V R P skóre B
1. Výšinka team 4 4 0 0 8 : 0 12
2. Benfica Trnava (SK) 4 3 0 1 10 : 1 9
3. Somelieri (SK) 4 2 0 2 6 : 5 6
4. Šidláci 4 1 0 3 3 : 9 3
5. Smrtiáci golostroj (SK) 4 0 0 4 0 : 12 0
                         
                         
Skupina SF C - hřiště č. 8
Výšinka team : Šidláci 2 : 0
Benfica Trnava (SK) : Somelieri (SK) 3 : 0
Smrtiáci golostroj (SK) : Výšinka team 0 : 3
Šidláci : Benfica Trnava (SK) 0 : 4
Smrtiáci golostroj (SK) : Somelieri (SK) 0 : 3
Výšinka team : Benfica Trnava (SK) 1 : 0
Somelieri (SK) : Šidláci 3 : 0
Smrtiáci golostroj (SK) : Benfica Trnava (SK) 0 : 3
Výšinka team : Somelieri (SK) 2 : 0
Smrtiáci golostroj (SK) : Šidláci 0 : 3
                         
                         
                         
                         
P FINAL D PZ V R P skóre B
1. AC Tango Liberec 4 2 2 0 9 : 5 8
2. Lesná pes 4 2 1 1 6 : 3 7
3. FC Najkůl 4 2 1 1 12 : 9 7
4. 1.FC Družba Vysoké Mýto 4 2 0 2 8 : 8 6
5. Top Star Team 4 0 0 4 2 : 12 0
                         
                         
Skupina SF D - hřiště č. 9
FC Najkůl : 1.FC Družba Vysoké Mýto 3 : 2
AC Tango Liberec : Top Star Team 2 : 0
Lesná pes : FC Najkůl 3 : 0
1.FC Družba Vysoké Mýto : AC Tango Liberec 1 : 3
Lesná pes : Top Star Team 1 : 0
FC Najkůl : AC Tango Liberec 3 : 3
Top Star Team : 1.FC Družba Vysoké Mýto 1 : 3
Lesná pes : AC Tango Liberec 1 : 1
FC Najkůl : Top Star Team 6 : 1
Lesná pes : 1.FC Družba Vysoké Mýto 1 : 2
                         
                         
                         
                         
P FINAL E PZ V R P skóre B
1. FK Lochotín 4 4 0 0 8 : 2 12
2. FC Loko Č. Budějovice 4 2 1 1 11 : 5 7
3. FC 83 Příbram 4 2 1 1 8 : 6 7
4. Pampuch Team 4 1 0 3 9 : 12 3
5. Sporting šebinho 4 0 0 4 5 : 16 0
                         
                         
Skupina SF E - hřiště č. 10
Sporting šebinho : FC Loko Č. Budějovice 0 : 3
FK Lochotín : Pampuch Team 1 : 0
FC 83 Příbram : Sporting šebinho 4 : 2
FC Loko Č. Budějovice : FK Lochotín 1 : 2
FC 83 Příbram : Pampuch Team 2 : 0
Sporting šebinho : FK Lochotín 0 : 2
Pampuch Team : FC Loko Č. Budějovice 2 : 6
FC 83 Příbram : FK Lochotín 1 : 3
Sporting šebinho : Pampuch Team 3 : 7
FC 83 Příbram : FC Loko Č. Budějovice 1 : 1
                         
                         
                         
                         
P FINAL F PZ V R P skóre B
1. Hejno ptáků 4 4 0 0 15 : 1 12
2. All in 4 3 0 1 10 : 4 9
3. AS Východ (SK) 4 2 0 2 6 : 6 6
4. DRINK Team 4 1 0 3 8 : 13 3
5. Zelení Šulini 4 0 0 4 4 : 19 0
                         
                         
Skupina SF F - hřiště č. 11
AS Východ (SK) : Zelení Šulini 3 : 0
Hejno ptáků : All in 1 : 0
DRINK Team : AS Východ (SK) 0 : 2
Zelení Šulini : Hejno ptáků 0 : 6
DRINK Team : All in 1 : 3
AS Východ (SK) : Hejno ptáků 0 : 3
All in : Zelení Šulini 4 : 1
DRINK Team : Hejno ptáků 1 : 5
AS Východ (SK) : All in 1 : 3
DRINK Team : Zelení Šulini 6 : 3
                         
                         
                         
                         
SEMIFINÁLOVÉ SKUPINY SF G - SF M
NEDĚLE 11:00 - 14:30
                         
                         
P FINAL G PZ V R P skóre B
1. Tipsportbar Josefov 4 2 2 0 16 : 13 8
2. Démoni Česká Lípa 4 1 3 0 15 : 13 6
3. The Gunners 4 1 3 0 16 : 15 6
4. Babylon Jaroměř 4 1 2 1 15 : 14 5
5. AC Roma 4 0 0 4 10 : 17 0
                         
                         
Skupina SF G - hřiště č. 4
The Gunners : Démoni Česká Lípa 4 : 4
Babylon Jaroměř : AC Roma 3 : 1
Tipsportbar Josefov : The Gunners 3 : 3
Démoni Česká Lípa : Babylon Jaroměř 3 : 3
Tipsportbar Josefov : AC Roma 5 : 3
The Gunners : Babylon Jaroměř 5 : 5
AC Roma : Démoni Česká Lípa 3 : 5
Tipsportbar Josefov : Babylon Jaroměř 5 : 4
The Gunners : AC Roma 4 : 3
Tipsportbar Josefov : Démoni Česká Lípa 3 : 3
                         
                         
                         
                         
P FINAL H PZ V R P skóre B
1. Hurican Černožice 4 3 1 0 12 : 7 10
2. Active Plejbojs 4 2 2 0 14 : 8 8
3. FC Bezlocho 4 2 1 1 13 : 10 7
4. FC Pivní lázně 4 1 0 3 3 : 7 3
5. Soca Warriors (SK) 4 0 0 4 2 : 12 0
                         
                         
Skupina SF H - hřiště č. 6
FC Bezlocho : Active Plejbojs 4 : 4
FC Pivní lázně : Hurican Černožice 0 : 1
Soca Warriors (SK) : FC Bezlocho 2 : 3
Active Plejbojs : FC Pivní lázně 3 : 0
Soca Warriors (SK) : Hurican Černožice 0 : 3
FC Bezlocho : FC Pivní lázně 3 : 0
Hurican Černožice : Active Plejbojs 4 : 4
Soca Warriors (SK) : FC Pivní lázně 0 : 3
FC Bezlocho : Hurican Černožice 3 : 4
Soca Warriors (SK) : Active Plejbojs 0 : 3
                         
                         
                         
                         
P FINAL I PZ V R P skóre B
1. Tespo Šumperk 4 3 1 0 6 : 0 10
2. Wayne´s team 4 3 0 1 6 : 3 9
3. FC OHIO 4 2 1 1 5 : 2 7
4. Chlamidie 4 1 0 3 4 : 4 3
5. Šumavská střela 4 0 0 4 4 : 16 0
                         
                         
Skupina SF I - hřiště č. 7 UT
Tespo Šumperk : Šumavská střela 4 : 0
FC OHIO : Chlamidie 1 : 0
Wayne´s team : Tespo Šumperk 0 : 1
Šumavská střela : FC OHIO 1 : 4
Wayne´s team : Chlamidie 1 : 0
Tespo Šumperk : FC OHIO 0 : 0
Chlamidie : Šumavská střela 4 : 1
Wayne´s team : FC OHIO 1 : 0
Tespo Šumperk : Chlamidie 1 : 0
Wayne´s team : Šumavská střela 4 : 2
                         
                         
                         
                         
P FINAL J PZ V R P skóre B
1. Nulová tolerance 4 4 0 0 13 : 1 12
2. FC Rumov 4 3 0 1 11 : 7 9
3. CF Sporting 4 2 0 2 8 : 8 6
4. AC Los Fuňdos 4 0 0 4 1 : 11 0
5. Bamboocha Dřevíč 4 0 0 4 0 : 12 0
                         
                         
Skupina SF J - hřiště č. 8
CF Sporting : AC Los Fuňdos 2 : 1
Bamboocha Dřevíč : FC Rumov 0 : 3
Nulová tolerance : CF Sporting 3 : 0
AC Los Fuňdos : Bamboocha Dřevíč k : k
Nulová tolerance : FC Rumov 4 : 1
CF Sporting : Bamboocha Dřevíč 3 : 0
FC Rumov : AC Los Fuňdos 3 : 0
Nulová tolerance : Bamboocha Dřevíč 3 : 0
CF Sporting : FC Rumov 3 : 4
Nulová tolerance : AC Los Fuňdos 3 : 0
                         
                         
                         
                         
P FINAL K PZ V R P skóre B
1. OK Interiér Pardubice 4 4 0 0 14 : 7 12
2. AFK Druháci 4 3 0 1 14 : 11 9
3. Plniči Trubiček 4 2 0 2 12 : 11 6
4. Psi ze vsi 4 0 1 3 12 : 17 1
5. Pro Milé Team 4 0 1 3 9 : 15 1
                         
                         
Skupina SF K - hřiště č. 9
OK Interiér Pardubice : Pro Milé Team 3 : 2
Plniči Trubiček : Psi ze vsi 4 : 2
AFK Druháci : OK Interiér Pardubice 1 : 4
Pro Milé Team : Plniči Trubiček 2 : 4
AFK Druháci : Psi ze vsi 5 : 4
OK Interiér Pardubice : Plniči Trubiček 3 : 2
Psi ze vsi : Pro Milé Team 4 : 4
AFK Druháci : Plniči Trubiček 4 : 2
OK Interiér Pardubice : Psi ze vsi 4 : 2
AFK Druháci : Pro Milé Team 4 : 1
                         
                         
                         
                         
P FINAL L PZ V R P skóre B
1. MK Jihlava 4 3 1 0 14 : 9 10
2. AC Sextons 94 4 2 1 1 10 : 9 7
3. FC Antiga Sempre 4 2 0 2 12 : 8 6
4. PP Pohony 4 0 2 2 10 : 13 2
5. FK Výkop 4 0 2 2 5 : 12 2
                         
                         
Skupina SF L - hřiště č. 10
AC Sextons 94 : FC Antiga Sempre 2 : 1
PP Pohony : MK Jihlava 3 : 3
FK Výkop : AC Sextons 94 1 : 1
FC Antiga Sempre : PP Pohony 4 : 2
FK Výkop : MK Jihlava 1 : 4
AC Sextons 94 : PP Pohony 4 : 3
MK Jihlava : FC Antiga Sempre 3 : 2
FK Výkop : PP Pohony 2 : 2
AC Sextons 94 : MK Jihlava 3 : 4
FK Výkop : FC Antiga Sempre 1 : 5
                         
                         
                         
                         
P FINAL M PZ V R P skóre B
1. BFK Ledvinka 4 2 1 1 16 : 13 7
2. Bukvice 4 2 1 1 8 : 7 7
3. Looser s.r.o 4 2 0 2 10 : 11 6
4. Young Blood Prague 4 1 1 2 8 : 12 4
5. Inferno MB 4 1 1 2 9 : 8 4
                         
                         
Skupina SF M - hřiště č. 11
Bukvice : Inferno MB 1 : 0
Looser s.r.o : BFK Ledvinka 4 : 3
Young Blood Prague : Bukvice 1 : 1
Inferno MB : Looser s.r.o 3 : 0
Young Blood Prague : BFK Ledvinka 2 : 5
Bukvice : Looser s.r.o 3 : 2
BFK Ledvinka : Inferno MB 4 : 4
Young Blood Prague : Looser s.r.o 2 : 4
Bukvice : BFK Ledvinka 3 : 4
Young Blood Prague : Inferno MB 3 : 2
                         
                         
                         
                         
PLAY OFF
NEDĚLE 15:00 - 18:40
                         
TOP 32
CF Rádobýl Litoměřice : FC 83 Příbram 5 : 0  
Bad Boys Nechanice : FC Bezlocho 0 : 2  
Výšinka team : All in 1 0 p
AC Tango Liberec : FC Loko Č. Buděj. 5 1  
FK Lochotín : FC Najkůl 3 0  
Hejno ptáků : Sebranka 2 : 3 p
Lesná pes : Benfice Trnava(SK) 0 : 4  
R.Polák - Miláno Jar. : Na krajíčku 4 : 1  
Tipsport Josefov : Antiga Sempre 3 0 k
Hurican Černožice : AFK Druháci 1 : 0  
Tespo Šumperk : AC Sextons 1 : 3  
Nulová tolerance : Bukvice 1 : 0  
OK Interiér Pardubice : FC OHIO 0 4  
MK Jihlava   Wayne´s team 3   0  
BFK Ledvinka   FC Rumov 1   0 p.
Démoni Česká Lípa   Active Plejbojs 1   0  
                         
                         
OSMIFINÁLE
CF Rádobýl Litoměřice : FC Bezlocho 3  : 1
Výšinka team : AC Tango Liberec 1 : 3  
FK Lochotín : Sebranka 3 : 0  
Benfice Trnava(SK) : R.Polák - Miláno Jar. 0 : 1 p
Tipsport Josefov : Hurican Černožice 0 : 1  
AC Sextons : Nulová tolerance 1 : 2  
FC OHIO : MK Jihlava 3 : 0  
BFK Ledvinka : Démoni Česká Lípa 4 : 1  
                         
                         
ČTVRTFINÁLE
CF Rádobýl Litoměřice : AC Tango Liberec 1 : 0  
FK Lochotín : R.Polák - Miláno Jar. 0 : 2  
Hurican Černožice : Nulová tolerance 2 : 3  
FC OHIO : BFK Ledvinka 2 : 1  
                         
                         
SEMIFINÁLE
CF Rádobýl Litoměřice : R.Polák - Miláno Jar.  0 :  2  
Nulová tolerance : FC OHIO  3 :  1  
                         
                         
O 3. MÍSTO
CF Rádobýl Litoměřice : FC OHIO  3 :  2  
                         
                         
FINÁLE
R.Polák - Miláno Jar. : Nulová tolerance 2 : 1  

 

FC HK "A"

zpět | 2011-07-07 |


© 2010 | Code: Jaroslav Ramba | Design: Vojtěch Gurányi